رفتن به مطلب

چرا 970 می خرید؟!!!

اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 9 دقیقه قبل، MSF_SE7EN گفته است :

970 نو شو که نمیدن 500ت بیای بگی چرا میفروشن دست دو شو 900تومن

1- اگر کارتی نوش تو بازار نباشه قیمت نوی همرده اش ملاکه.

در 9 دقیقه قبل، MSF_SE7EN گفته است :

شما ناراحتی نخر!

2-اینجا تاپیک اطلاع رسانیه! ناراحتم و 100% با این قیمت عقلم حکم می کنه که نخرم و به دیگران هم اطلاع رسانی کنم. تصمیم با خودشون.

ویرایش شده توسط hrp32
لینک به دیدگاه

یعنی ما ایرانیا فقط میتونیم بزنیم توی سر مال همدیگه چیز دیگه بلد نیستیم!

من نه 970 برای فروش دارم نه خودم میخرم

اما نیاید بگید آشغاله یا باید 400ت بفروشن

فیمت جهانی کارتو توی آمازون چک کن ببین چنده

بنظر من 970 ارزش 810-820تومنو داره تر و تمیز و کم کاردش

در ضمن دوره سلجوقیان که نیست الان هرکس کافیه در مورد یه چیزی بخواد تحقیق کنه کلی مقاله میتونه توی اینترنت پیدا کنه که راهنماییش کنن

اینم مقایسه این 2کارت http://gpuboss.com/gpus/Radeon-RX-470-vs-GeForce-GTX-970

قشنگ میتونی ببینی 970 توی بازیا فریم بیشتری گرفته تا 470

ویرایش شده توسط MSF_SE7EN
لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، MSF_SE7EN گفته است :

اما نیاید بگید آشغاله یا باید 400ت بفروشن

دوست عزیز هیچکس نگفت 400!

من فقط میگم متعجبم از کار کسایی که 950 هزار پول این کارت با وجنات گفته شده تو پست اولم رو میدن.

در 4 دقیقه قبل، MSF_SE7EN گفته است :

فیمت جهانی کارتو توی آمازون چک کن ببین چنده

این تاپیک روز فروش 970 :

http://www.overclock.net/t/1625398/fs-970-gtx-w-bitspower-wb

برید ببینید چند زده بازم گرون زده کسی نمیره سمتش.

به پول ما میشه 680 تومن تقریبا.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 2 ساعت قبل، **pouya** گفته است :

دقیقا همینه کسی کارت رو میفروشه اگه قصد ترک گیم رو نداشته باشه باید دوباره تو همین بازار خرید کنه!

الان اختلاف 970 با 1060 خیلی کمه تو گیم های فعلی.

ولی بخوای بخری باید 400 تومن الی 500 رو همین پول بزاری تا بتونی بخری که مثلا 10 / 15 % افزایش ببینی.

تا گارانتی داره بنظرم 970 ارزش خریدش بیشتره تا 1060

و این رو هم باید در نظر گرفت rx 500  تو بهار معرفی میشه و rx 400 هم نسل قبلی به حساب میاد.( هر چند  rx 500  هم ریبرند همین کارت هاست.)

کجا کمه دوست عزیز

من هر دو کارت رو داشتم ارزش اون هزینه کردن رو داره بدون شک

شما با ۱۰۶۰ و یک سی پی یو متوسط تمام بازیهای روز رو میتونید ۱۰۸۰ و تنظیمات تا اخر به راحتی بازی کنی

که با ۹۷۰ به هیچ عنوان نمیتونی اینکار رو بکنی حتی اگر سی پی یو i7 داشته باشی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

به هر حال در هر نقطه از دنیا ، یک اشتباهی وجود داره که اکثریت انجامش میدن و چون اکثریت انجامش میدن در عرف عمومی از حالت" اشتباه" در میاد... البته کاری به این قضیه 970 و 470 ندارم و اصلا نظری نمیدم که اشتباهه یا درسته و بطور کلی گفتم چون هر عملی از سمت انجام دهندش عموما درسته

لینک به دیدگاه

دوستان عزیز این موضوعات چندان هم پیچیده نیستا

الان که دارم اینو مینویسم 1050ti ایسوس تو لیون زده 1050000 تومن . خوب همونایی که میرن این کارتو با این قیمت میخرن 970 هم رو هم میخرن

من بیشتر تعجب میکنم الان این سوال برای استارتر ایجاد شده که مردم چشونه در حالی که سالهای طولانی هست که وضع به همین منواله

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، hrp32 گفته است :

دوست عزیز هیچکس نگفت 400!

من فقط میگم متعجبم از کار کسایی که 950 هزار پول این کارت با وجنات گفته شده تو پست اولم رو میدن.

این تاپیک روز فروش 970 :

http://www.overclock.net/t/1625398/fs-970-gtx-w-bitspower-wb

برید ببینید چند زده بازم گرون زده کسی نمیره سمتش.

به پول ما میشه 680 تومن تقریبا.

بله 950 هزارتومن ارزش نداره اما انصافا 820ت اینا می ارزه  الان 1060 رو باید 1200 بدید اونم تفاوتشون تا اونجا که من میدونم نهایت 20درصد هست برای کسی که نمیخواد زیاد هزینه کنه 800تومنی بهتره

اما هیچکدوم نه0 80 میارزن نه 1200 شما ببین طرف با واتربلاک گذاشته 180دلار که من قول بهت میدم 180دلار توی کشور های منحرف غربی (!) خیلی پول ناچیزیه

و این رو هم اضافه کن که 970 کلا کارت جالبی نبود از همون اول که معرفی شد با اون مشکلاتی که داشت

لینک به دیدگاه

در 18 دقیقه قبل، WINNER گفته است :

کجا کمه دوست عزیز

من هر دو کارت رو داشتم ارزش اون هزینه کردن رو داره بدون شک

شما با ۱۰۶۰ و یک سی پی یو متوسط تمام بازیهای روز رو میتونید ۱۰۸۰ و تنظیمات تا اخر به راحتی بازی کنی

که با ۹۷۰ به هیچ عنوان نمیتونی اینکار رو بکنی حتی اگر سی پی یو i7 داشته باشی

من هر بازی جدیدی که ریختم داره 60 + به من میده شما چطور میگی نمیشه؟

evil 7 

metal gear

tomrider

و...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 2 ساعت قبل، **pouya** گفته است :

من هر بازی جدیدی که ریختم داره 60 + به من میده شما چطور میگی نمیشه؟

evil 7 

metal gear

tomrider

و...

بعید میدونم تنظیمات رو تا اخر بردی بالا و همه ی گزینه ها رو فعال کرده باشی

تو بازی تامب ریدر ۹۷۰ با ۴۴۶۰ داشتم تو بعضی از صحنه ها اصلا نمیشد بازی کرد که بخاطر همین بازی رفتم 980ti گرفتم

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، WINNER گفته است :

تو بازی تامب ریدر ۹۷۰ با ۴۴۶۰ داشتم تو بعضی از صحنه ها اصلا نمیشد بازی کرد که بخاطر همین بازی رفتم 980ti گرفتم

سلام

منم تازه کارت 970 گرفتم و تا الان هیچ بازی کمتر از 60 فریم بهم نداده مثل fry cry 4 battlfild 1 call of duty black ops 3 forza horizon3

این الان تنظیمات الترا برای بتلفیلد 1 هست (البته هر کاری کردم برنامه ایکس باکس اجرا نشد عکس  یا فیلم بگیرم با گوشی  در پیتی گرفتم )

photo_2017-03-18_02-24-55.thumb.jpg.bad6102cc9cea8298e2f88c609df8015.jpg

اینم برای بلک اوپس 3 هست

photo_2017-03-18_02-25-02.thumb.jpg.348a5f63f1f2ad4436be3af412ba76b5.jpg

البته اینا در حد سواد منه شاید موردی باشه من ندونم

لینک به دیدگاه

در 41 دقیقه قبل، Altek گفته است :

سلام

منم تازه کارت 970 گرفتم و تا الان هیچ بازی کمتر از 60 فریم بهم نداده مثل fry cry 4 battlfild 1 call of duty black ops 3 forza horizon3

این الان تنظیمات الترا برای بتلفیلد 1 هست (البته هر کاری کردم برنامه ایکس باکس اجرا نشد عکس  یا فیلم بگیرم با گوشی  در پیتی گرفتم )

photo_2017-03-18_02-24-55.thumb.jpg.bad6102cc9cea8298e2f88c609df8015.jpg

اینم برای بلک اوپس 3 هست

photo_2017-03-18_02-25-02.thumb.jpg.348a5f63f1f2ad4436be3af412ba76b5.jpg

البته اینا در حد سواد منه شاید موردی باشه من ندونم

من با 1070 نمیتونم تو حالت الترا و فعال بودن تمام x ها 60 فریم بگیرم یه چیزای رو فعال نکردی احتمالا

لینک به دیدگاه

هر كس بنا بر نيازخودش كارتي رو خريداري ميكنه.. من به شخصه رادئون مفت هم بهم بدن بر نميدارم (برم دارم هم ميزارم واسه فروش پولش رو ميگيرم انويديا ميخرم حتي همين ٩٧٠ با همين قيمت هاي به قول شما غير معقول) غير معقول كه نيست چون در كل كارت هاي انويديا در تمام دنيا گرونتر از مدل هاي انويديا هست! چرا؟؟ به دلايلي كه شايد يه كاربر مبتدي و يه گيمر ساده متوجه نشه و اصلا هيچ وقت هم به كارش نياد...

من دليلم براي خريد كارت ها انويديا داشتن هسته هاي كودا هست كه تو گرفتن رندر هاي ray traced 3d سرعت كارم رو چندين برابر ميكنه پس براي من كارت rx470 حتي اگه صد هزار تومن هم بهم بدن به هيييچ دردم نميخوره..

الان اين بحثي كه شما راه انداختي مثل اين ميمونه بگي چرا پرايد ٢٠ ميليوني رو ادم ول كنه بره بنز ٢٠٠ ميليوني بخره وقتي جفتشون راه ميرن؟؟؟؟؟ خب عزيز دل من شما استفادت فقط در حد راه رفتنه شايد نياز بقيه يه چيزي فراتر از اين باشه كه حاظرن پول بيشتري بابت چيزي كه ميخرن بدن دليل نميشه كه بياي بگي مردم چشون شده چرا مغزشون رو كار نميندازن بيان rx470 بخرن فقط به خاطر اينكه اين كارت كار شما رو نسبت به پولي كه ميدي راه ميندازه...

لینک به دیدگاه

کارت 970 هنوز توی FullHD حرفهایی برای گفتن داره و فقط زمان میتونه اونو از دور خارج کنه . مثل کارت 280 که به درد کسی نمیخوره الان ولی در زمان خودش از بهترینا بود .
من 970 داشتم بسیار عالی بود توی بازیها با تنظیمات اولترا با cpu i5 4690 k . اصلا لگ نمیزد رو FullHd

Sent from my LG-H990 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، Hamed.Madadi گفته است :

من با 1070 نمیتونم تو حالت الترا و فعال بودن تمام x ها 60 فریم بگیرم یه چیزای رو فعال نکردی احتمالا

نیازی به فعال کردن تماما  x  ها برای بازی تو full hd  نیست!

2x و 4x  نهایتا کافیه!

فرقی به او صورت بین 4x و 8x  نیست.ولی تو 8x  فریم رو تقریبا نصف میکنه!چون تصویر رو تا 2 برابر بزرگ نمایی مجازی میکنه تا گوشه ها رو بگیره و دوباره downgrade  میکنه به اندازه اصلی دلیل این همه از دست دادن پرفورمانس اینه!

اگه بازی  smaa  یا  fxaa  داشته باشه کافیه و نیازی به  msaa نیست.

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، WINNER گفته است :

تمام موارد رو حالت مکس و  smaa فعال بین 60 تا 80 میده برای من.

الان شات میگیرم.

ROTTR_2017_03_18_09_52_30_000.jpg

ROTTR_2017_03_18_09_52_38_358.jpg

ROTTR_2017_03_18_09_52_43_661.jpg

ویرایش شده توسط **pouya**
لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، Ali Alborz گفته است :

هر كس بنا بر نيازخودش كارتي رو خريداري ميكنه.. من به شخصه رادئون مفت هم بهم بدن بر نميدارم (برم دارم هم ميزارم واسه فروش پولش رو ميگيرم انويديا ميخرم حتي همين ٩٧٠ با همين قيمت هاي به قول شما غير معقول) غير معقول كه نيست چون در كل كارت هاي انويديا در تمام دنيا گرونتر از مدل هاي انويديا هست! چرا؟؟ به دلايلي كه شايد يه كاربر مبتدي و يه گيمر ساده متوجه نشه و اصلا هيچ وقت هم به كارش نياد...

من دليلم براي خريد كارت ها انويديا داشتن هسته هاي كودا هست كه تو گرفتن رندر هاي ray traced 3d سرعت كارم رو چندين برابر ميكنه پس براي من كارت rx470 حتي اگه صد هزار تومن هم بهم بدن به هيييچ دردم نميخوره..

الان اين بحثي كه شما راه انداختي مثل اين ميمونه بگي چرا پرايد ٢٠ ميليوني رو ادم ول كنه بره بنز ٢٠٠ ميليوني بخره وقتي جفتشون راه ميرن؟؟؟؟؟ خب عزيز دل من شما استفادت فقط در حد راه رفتنه شايد نياز بقيه يه چيزي فراتر از اين باشه كه حاظرن پول بيشتري بابت چيزي كه ميخرن بدن دليل نميشه كه بياي بگي مردم چشون شده چرا مغزشون رو كار نميندازن بيان rx470 بخرن فقط به خاطر اينكه اين كارت كار شما رو نسبت به پولي كه ميدي راه ميندازه...

من خودم r9 380 داشتم که به حساب خودشون 256 بیت بود و فقط گول 256 بیت بودنشو خوردم اما اینو رد کردم یه 970 گرفتم و اتفاقا این هم 256 بیته (درسته این دو کارت هم رده هم نیستن)اما 256 بیت این کجا و 256 بیت انودیا کجا--خیلی جاها دیدم نوشتن انویدیا دزده و اینا اما اینایی که این حرفو میزنن نمیدونن ای ام دی برای رقابت همینو یاد گرفته که جنس بنجل ارزون بده بیرون که سر همه رو کلاه بزاره 

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، mojtabapes گفته است :

من خودم r9 380 داشتم که به حساب خودشون 256 بیت بود و فقط گول 256 بیت بودنشو خوردم اما اینو رد کردم یه 970 گرفتم و اتفاقا این هم 256 بیته (درسته این دو کارت هم رده هم نیستن)اما 256 بیت این کجا و 256 بیت انودیا کجا--خیلی جاها دیدم نوشتن انویدیا دزده و اینا اما اینایی که این حرفو میزنن نمیدونن ای ام دی برای رقابت همینو یاد گرفته که جنس بنجل ارزون بده بیرون که سر همه رو کلاه بزاره 

از کی تا حالا قدرت گرافیک رو به بیت مموری می سنجند ؟؟؟

و از کی تا حالا 970 و 380 همرده شدن ؟؟؟

همرده 970 توی سری 300 کارت 390 هستش .  این دو رو با هم مقایسه کنید تا متوجه بشید پرفورمنس کجا خوابیده !!!

380 رو باید با 950 و 960 مقایسه کرد .

ای ام دی جنس بنجل دست مشتری میده ؟؟؟؟؟ الان بنجل 780Ti هستش که در اکثر بنچ مارکها به ته جدول چسبیده یا رقیبش 290X هنوز مثل مرد فریم میده ؟؟؟

.............

970 در بیشترین حالت 800 تومن ارزش داره . توی DX12 و بازی های جدید کارت 470 کاملا بهتره .

ویرایش شده توسط big VULTURE
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان بنز هم ماشین هست بی ام دابلیو هم ماشین هست این که دعوا نداره

اما یکی بنز دسته دوم رو به بی ام دابلیو ترجیح میده حالا این بر میگرده به خاطرات قبلی یا منطق خودش

این نیست که کسی که 900 تومن بخواد پول بده باقی کارت ها رو مقایسه نکنه و نبینه

باید قبول کنیم که AMD تو دنیای کامپیوتر عام مردم کمتر از برند رقیبش طرفدار داره خوب این باعث میشه کسی که اطلاع نداره نره سمتش حتی برای تست

دسته دوم AMD هم که موقع فروش متحم هست به ماین شدن و ...

و هزار و یک دلیل که خودتون بهتر از بنده میدونید من عصبانیت و ناراحتی دوستان رو متوجه نمیشم آقا کل اینتل ، انویدیا ، ای ام دی آتیش بگیرن که چیزی ازشون نمونه در مقابل ناراحتی دوست و هم فرومی من

اونا سود میبرن ما اعصاب خودمون رو خورد کنیم اونم مثلا انویدیایی که ما رو فیلتر کرده!  نمیتونه طرفدارش درایورش رو دانلود کنه

نمیدونم چرا تو این زمینه جنگ آبی و قرمز همیشه ما اینقدر بد با هم رفتار میکنیم انگار جنگ شده!

نه توی این مورد حتی تو موارد دیگه تعصبی هست  که واقعا چیه من نمیدونم

یعنی همین دوستان طرفدار دو برند با هم رفیق بشن باور کنید تمام فروم گل و بلبل میشه

لینک به دیدگاه

970 رو میخری که ویچر 3 رو با گیم ورکس بازی کنی.
970 میخری که تامب رایدر 2016 بازی کنی.
970 میخری چون دوس داری بهترین بازی چند سال اخیر یعنی gta v بازی کنی.
970 رو میخری که بتونی wow legion رو با حد اکثر تنظیمات 100 فریم بازی کنی. (480 این فریم رو نمیگیره)

خلاصه که 970 با قیمت 850 تومن برا کاربرایی مثل من از 470-480-1060 خیلی با ارزش تره.

چند نکته کلی قبل از خرید کارت گرافیک برا همه دوستان.

چند حالت برا انتخاب کارت جدید وجود داره.

اول اینکه مشکل بودجه نداری و بهترین رو میخری

دوم به دلیل محدودیت بودجه مجبور به خرید میان رده میشی.

سوم شما نگاه میکنی تو چه سطحی بازی میکنی و چه بازی هایی برات مهم هستن، میری یه کارت برا نیازت میخری. (قضیه انتخاب 970 یا 470 اینه)

Sent from my HUAWEI NXT-L29 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، ali0098 گفته است :

970 رو میخری که ویچر 3 رو با گیم ورکس بازی کنی.
970 میخری که تامب رایدر 2016 بازی کنی.
970 میخری چون دوس داری بهترین بازی چند سال اخیر یعنی gta v بازی کنی.
970 رو میخری که بتونی wow legion رو با حد اکثر تنظیمات 100 فریم بازی کنی. (480 این فریم رو نمیگیره)

خلاصه که 970 با قیمت 850 تومن برا کاربرایی مثل من از 470-480-1060 خیلی با ارزش تره.

چند نکته کلی قبل از خرید کارت گرافیک برا همه دوستان.

چند حالت برا انتخاب کارت جدید وجود داره.

اول اینکه مشکل بودجه نداری و بهترین رو میخری

دوم به دلیل محدودیت بودجه مجبور به خرید میان رده میشی.

سوم شما نگاه میکنی تو چه سطحی بازی میکنی و چه بازی هایی برات مهم هستن، میری یه کارت برا نیازت میخری. (قضیه انتخاب 970 یا 470 اینه)

دوست عزیز ویچر 3 اگه منظورتون Hairworks هست باید خدمتتون بگم حتی کارتای جدید هم با اون تنظیمات 60فریم روی fhd نمیتونن بگیرن مگر 1080

لینک به دیدگاه

دوست عزیز ویچر 3 اگه منظورتون Hairworks هست باید خدمتتون بگم حتی کارتای جدید هم با اون تنظیمات 60فریم روی fhd نمیتونن بگیرن مگر 1080

پس من دارم یه بازیه دیگه بازی میکنم، ببخشید

لینک به دیدگاه

سلام

یک سوال خارج از بحث تایپک دارم

من 1200 پول دارم چه کارتی پیشنهاد می دهید؟

من فقط کارایی و آینده نگری برام اهمیت داره

راستی کارت گرافیکو حالا بخرم یا بزارم و تابستون بخرم؟

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، omid144 گفته است :

سلام

یک سوال خارج از بحث تایپک دارم

من 1200 پول دارم چه کارتی پیشنهاد می دهید؟

من فقط کارایی و آینده نگری برام اهمیت داره

راستی کارت گرافیکو حالا بخرم یا بزارم و تابستون بخرم؟

1200 بودجه خوبیه

چند تا کارت میشه خرید 

1060  3g

470 8g

480 4g

و دست دوم  480 8gو  1060 6g

قیمت ها زیاد تغییری نمیکنه تا تابستون اما اگه تو فروردین سری  rx500  معرفی بشه احتمالا سری 400 قیمتش کاهش پیدا کنه.

لینک به دیدگاه

در 25 دقیقه قبل، MSF_SE7EN گفته است :

با اخرین پچ CDPRD میشه 60 تا  رو با Hairworks گرفت من با 45 fpsبا هیرورکز روی 1440P با 970 بازی میکردم

لینک به دیدگاه

اگه RX580 توی رزولوشن 4k شصت فریم بده با قیمت پایینتر ، کسی نمی ره 1080 و 1080ti رو بخره 3 میلیون به بالا .
اونم وقتیه که بازیا روی Dx12 و Vulkan کامل مچ بشه و شرکتهای بازیسازی مثلا بخوان با AMD همکاری کنن . باید منتظر موند و دید چه سیاستی تعیین کننده میشه .

Sent from my LG-H990 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...