رفتن به مطلب

Led توشیبا با قابلیت ذخیره برق به مدت 2 ساعت

Recommended Posts

سلام

میخوام یه LED واسه گیم - Xbox و pc بخرم دنبال سامسونگ PX23720 و ایسوس ML238H بودم ولی یه هفتس که تو بازار گیر نمیان ! ;)

خیلی گشتم این مدل رو پیدا کردم که tv هم داره و قابلیت ذخیره برق به مدت دو ساعت رو هم داره فقط سایتش زمان تاخیرش (که 2 میلی ثانیه مد نظرم هست) رو ننوشته 8-} حالا از اساتید کمک میخوام آیا به نظر شما این led واسه گیم به درد میخوره ؟

لینک محصول

مدل باتری خور

ویرایش شده توسط eliteron005
لینک به دیدگاه

این مدلی که شکا لینک دادی مانیتور نیست دوست عزیز . تلویزیون هست . تلویزیون های جدید همه پورت PC دارند . میتونید به عنوان مانیتور استفاده کنید ولی تو محیط سیستم عامل کمی دچار مشکل میشید و تصویرتون زیاد جالب نیست . تو محیط بازی و فیلم مشکلی ندارند . اگر فقط برای بازی با کنسول میخواهید مشکلی نیست که تلویزیون بگیرید . بهتر هم هست .

لینک به دیدگاه

این مدلی که شکا لینک دادی مانیتور نیست دوست عزیز . تلویزیون هست . تلویزیون های جدید همه پورت PC دارند . میتونید به عنوان مانیتور استفاده کنید ولی تو محیط سیستم عامل کمی دچار مشکل میشید و تصویرتون زیاد جالب نیست . تو محیط بازی و فیلم مشکلی ندارند . اگر فقط برای بازی با کنسول میخواهید مشکلی نیست که تلویزیون بگیرید . بهتر هم هست .

ممنون از جوابتون . میشه بگید از چه لحاظ واسه بازی بهتره ؟ و چرا تو محیط سیستم عامل دچار مشکل میشن ؟

کلا این مذل مثلا با سامسونگ 23720 چه تفاوتایی داره ؟

البته من میخوام با hdmi وصل کنم

لینک به دیدگاه

محیط بازی و فیلم تو کامپیوتر با محیط اصلی و دسکتاپ سیستم عامل از لحاظ تصویر منی فرق دارن . نور تو دسکتاپ وقتی به تلویزیون وصله بیشتره و فونت ها کمی نا خوانا هستند . تصویر کمی تار میشه . البته تو تلویزیون های مدل بالا تصویر بهتره . تو بازی و فیلم ولی تصویر خیلی خوبی دارن . اون مدل سامسونگ رو من نمی دونم چیه . ولی در موردش تعریف شنیدم. ولی اگر شما میخوای کنسول بازی بخری و با HDMI وصل کنی تلویزیون بهتره . این مدل هم که LED هست . البته قیمتش فکر کنم بالا باشه .ولی اگر میخوای PC وصل کنی مانیتور بگیری بهتره . اون مدل ایسوس خیلی خوبه . فکر کنم آقای حسینی داشته باشه . تو سایت لیون زده . میتونی بپرسی .

لینک به دیدگاه

محیط بازی و فیلم تو کامپیوتر با محیط اصلی و دسکتاپ سیستم عامل از لحاظ تصویر منی فرق دارن . نور تو دسکتاپ وقتی به تلویزیون وصله بیشتره و فونت ها کمی نا خوانا هستند . تصویر کمی تار میشه . البته تو تلویزیون های مدل بالا تصویر بهتره . تو بازی و فیلم ولی تصویر خیلی خوبی دارن . اون مدل سامسونگ رو من نمی دونم چیه . ولی در موردش تعریف شنیدم. ولی اگر شما میخوای کنسول بازی بخری و با HDMI وصل کنی تلویزیون بهتره . این مدل هم که LED هست . البته قیمتش فکر کنم بالا باشه .ولی اگر میخوای PC وصل کنی مانیتور بگیری بهتره . اون مدل ایسوس خیلی خوبه . فکر کنم آقای حسینی داشته باشه . تو سایت لیون زده . میتونی بپرسی .

قیمتش 300 تومنه کمتر هم میتونم بخرم . متاسفانه اقای حسینی فعلا مونیتور خوب نداره و تو بازار هم گیر نمیاد . قبلا ال جی w2286 داشتم که فول اچ دی نبود و فروختمش

در مورد زمان تاخیر این تلویزیون میشه کمی برام توضیح بدید . تو سایتش ذکر نکرده چنده ایا تو بازی اذیت نمیکنه ؟

لینک به دیدگاه

توی تلویزیون ها زمان تاخیر مشخص نمی کنند . زمان تاخیر کلا یک مسئله تجاریه . چشم آدم تفاوت بین 2 تا 10 میلی ثانیه رو اصلا نمی تونه تشخیص بده . البته تا جایی که من میدونم . بالاتر از اون هم تاثیر بسیار بسیار کمی داره .

لینک به دیدگاه

توی تلویزیون ها زمان تاخیر مشخص نمی کنند . زمان تاخیر کلا یک مسئله تجاریه . چشم آدم تفاوت بین 2 تا 10 میلی ثانیه رو اصلا نمی تونه تشخیص بده . البته تا جایی که من میدونم . بالاتر از اون هم تاثیر بسیار بسیار کمی داره .

درسته که زیاد محسوس نیست ولی توی گیم مخصوصا بازیهایی مثل dirt خیلی تاثیر گذاره .

لینک به دیدگاه

کسی میتونه در مورد این دو تا ویژگی توضیح بده ؟ :)

10-Bit Video Processing

3D Colour Management

لینک به دیدگاه

به این نتیجه رسیدم که به درد نمیخوره

لینک به دیدگاه

من که تو توضیحاتش جایی ندیدم نوشته باشه 2 ساعت برق ذخیره میکنه...

power saver یعنی برق کمتر مصرف میکنه.

اگر میخواست برق ذخیره کنه باید یه ups صنعتی هم روش میذاشتن !

لینک به دیدگاه

من که تو توضیحاتش جایی ندیدم نوشته باشه 2 ساعت برق ذخیره میکنه...

power saver یعنی برق کمتر مصرف میکنه.

اگر میخواست برق ذخیره کنه باید یه ups صنعتی هم روش میذاشتن !

اونی که برق ذخیره میکنه مدلش 24PC1E هست که پشتش یه باتری مثل باتری لب تاب داره

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...