رفتن به مطلب

کوچ به سیپیوهای AMD Ryzen ؟؟؟

Recommended Posts

دلم میخواد جیغ بزنم 45 روز از لانچ گذشت نه میناش درست موجوده نه خودش زمین باید دهن باز کنه همه ما بریم تو زمین با این مملکته اشغالی که داریم ککمونم نمیگزه ....

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 19 دقیقه قبل، _theghostsleader_ گفته است :

دلم میخواد جیغ بزنم 45 روز از لانچ گذشت نه میناش درست موجوده نه خودش زمین باید دهن باز کنه همه ما بریم تو زمین با این مملکته اشغالی که داریم ککمونم نمیگزه ....

درود

باید تا تابستون صبر کنی اگه بخوای انتخاب های زیاد و مناسبی داشته باشید! ;)

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، Nima2007 گفته است :

درود

باید تا تابستون صبر کنی اگه بخوای انتخاب های زیاد و مناسبی داشته باشید! ;)

من دنبال 1600 و مدلای میان رده نیستم  یه 1700 می گیرم با یه مین تاپ احتمالا از msi که اخر این ماه میاد .. 

هنوز باکس نیومده . 

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، rayan54080 گفته است :

خب رایزن هم اومد به بازار AMD بازا و کسانی که میخوان AMD بخرن سریع برن بخرن که شنیدم میخواد گرونتر بشه

به هیچ هنوان سمت اینتل نریدا اصلا خوب نيست

جمع کن اقا جمع این چه قیمتیه من یکی مگر مغز خر خوردم برم  1700 بدم AMD بخرم

دوست نداری نخر کسی مجبورتون نکرپه رقیب این پردازنده ۶۹۰۰ هست که با کارایی تقریبا یکسان قیمت ۴۴۰۰ داره شما همونو بخر ضمنا مصرف رایزن ۹۵ واته ولی ۶۹۰۰ مصرف ۱۴۰ واتی داره شما خیلی زرنگ هستین که نمیتونین ۱۷۰۰ پول amd بدین واقعا متاسفم برای این همه تاسب

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، hd5870 گفته است :

الان این راهنمایی بود یا فن بازی ؟؟؟

درسته داخل ایران حساب و کتابی نیست و کلا وارد کننده ها در قیمت گذاری محصولات وارداتیشون ازادن ولی خوب قیمت یک میلیون 700 برای 1700x کجا و قیمت نزدیک 3 میلیون برای 6900 اینتل کجا!!!! هنوزسی پی یوهای اینتل بدون گارانتی  این قیمته وای به حال روزی  که گارانتی هم بشه مثلا فکر کن 7700 معمولی رو 2 ملیون پول بدی  بعد 6600k رو بیای قیمت 1700x بخری

نمی دونم چرا بعضی ها کلا نمیتونن ببینن سی پی یوهای amd به سی پی یوهای تکراری اینتل رسیده باز هم تاکید رویه اینتل دارن  هنوز اول راهه به همین یه ماهی که ریلیز شده تصمیمتون رو گرفتید ؟؟!!!

در ضمن شاید شما مغز خر خوردی بهتر از مغز خودت باشه شاید امیدی بود سرعقل اومدی ?(دوستان جدی نگیرید ما رفیقیم با هم)

دوست عزیز تازه قیمت ۶۹۰۰ با تخفیف گفتین الان تو خود لیون ۴۳۰۰ قیمت خورده ۶۹۰۰ ما به دوستان میگیم راهنمایی میکنیم ولی بعضی ها فن بازی چشماهوشونو کور کرده تازه ۱۷۰۰ نسخه معمولی ۶۵ وات مصرف داره مال اینتل ۱۴۰ وات نمیدونم بعضی ها از چه رویی میان نظرات  اینجوری میزارن  من یکی اگه خدا قسمت کنه ۱۷۰۰ و ۱۶۰۰ x مدنظرم هست بخصوص برای رندر و مالتی مدیا عالی هستن اگه میخواستم همرده این و بخرم بتید حداقل ۴۳۰۰ پول بزارم کنار چندسالی بود دنبال چنین پردازنده ای بودم خدا رو شکر الان اومده قیمت هم حساب کنی با دلار ۴ تومنی عین قیمت جهانی هست بر خلاف سایر قطعات ۳۹۹ دلار در ۴ تومن کنی میاد ۱۶۰۰ تازه با گارنتی هم هست خیلی عالیه 

لینک به دیدگاه

در 16 ساعت قبل، rayan54080 گفته است :

خب رایزن هم اومد به بازار AMD بازا و کسانی که میخوان AMD بخرن سریع برن بخرن که شنیدم میخواد گرونتر بشه

به هیچ هنوان سمت اینتل نریدا اصلا خوب نيست

جمع کن اقا جمع این چه قیمتیه من یکی مگر مغز خر خوردم برم  1700 بدم AMD بخرم

داداش شمارو کسی مجبور نکرده رایزن 1700 بگیری. شما میتونی 4 میلیون بدی  همتوان 1700 یعنی  6900 بگیری

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، esy2011 گفته است :

دوست عزیز تازه قیمت ۶۹۰۰ با تخفیف گفتین الان تو خود لیون ۴۳۰۰ قیمت خورده ۶۹۰۰ ما به دوستان میگیم راهنمایی میکنیم ولی بعضی ها فن بازی چشماهوشونو کور کرده تازه ۱۷۰۰ نسخه معمولی ۶۵ وات مصرف داره مال اینتل ۱۴۰ وات نمیدونم بعضی ها از چه رویی میان نظرات  اینجوری میزارن  من یکی اگه خدا قسمت کنه ۱۷۰۰ و ۱۶۰۰ x مدنظرم هست بخصوص برای رندر و مالتی مدیا عالی هستن اگه میخواستم همرده این و بخرم بتید حداقل ۴۳۰۰ پول بزارم کنار چندسالی بود دنبال چنین پردازنده ای بودم خدا رو شکر الان اومده قیمت هم حساب کنی با دلار ۴ تومنی عین قیمت جهانی هست بر خلاف سایر قطعات ۳۹۹ دلار در ۴ تومن کنی میاد ۱۶۰۰ تازه با گارنتی هم هست خیلی عالیه 

ارزش خرید 1700 خیلی بیشتر از 1600x هست.  شما اگه 1600x بگیری حداقل باید یه کولر ابی 300 تومنی هم براش بگیری که قیمت تمام شدت میشه همون قیمت 1700.

سری رایزن 7 دقیقا همون چیزیه که رندرها میخان

ایشالا مین های msi بیاد یدونه 1700 بعلاوه  x370 ga,ming pro میخرم

لینک به دیدگاه

عجیبه که تا الان پای رامین رستمی به این تاپیک باز نشده، تنها سنگری هست که در امان مونده ....

تازه شم 4 تا 480 کراس کنی از یه تایتان اکس قویتره بعععله پس چی فک کردی .....xD

لینک به دیدگاه

ببخشید من چون از سوکت ها اطلاع ندارم حنک کننده thermalright Truespreet 120 به AM4 میخوره؟؟

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، _theghostsleader_ گفته است :

عجیبه که تا الان پای رامین رستمی به این تاپیک باز نشده، تنها سنگری هست که در امان مونده ....

داداش اسمشو نیار که الان پیداش میشه. فک کنم توی گوگل اسمشو سرچ میکنه ، هرجا اسمش باشه خودشو میرسونه و  اونجارو به گند میکشه. یکی رامین رستمی یکی اقای کاغذ و مقوا

لینک به دیدگاه

پس دیگه پردازنده های باکس کی میخواد بیاد ؟ 46 روز گذشت از لانچ !!!! هنوز نیومده تو این مملکت جهنمی!!!!

لینک به دیدگاه

سایت همسایه ، 1600x و 1500x رو موجود کرد. به 1 ساعت نکشید موجودیش تمام شد

لینک به دیدگاه

در 38 دقیقه قبل، i-Farzad گفته است :

سایت همسایه ، 1600x و 1500x رو موجود کرد. به 1 ساعت نکشید موجودیش تمام شد ?

اول اسمشو بگو .

رایان یا اریا یا مقداد یا پی تی ؟

اگر منظورت رایان هست که اون فقط قیمت تقریبیشو زده و 1600 اصلا موجود نشده گه بخواد تموم شه . 

ویرایش شده توسط _theghostsleader_
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، _theghostsleader_ گفته است :

اول اسمشو بگو .

رایان یا اریا یا مقداد یا پی تی ؟

اگر منظورت رایان هست که اون فقط قیمت تقریبیشو زده و 1600 اصلا موجود نشده گه بخواد تموم شه . 

رایان. داداش امروز صبح خودم دیدم موجود بود. عصر امدم بخرم ناموجود شد

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، i-Farzad گفته است :

رایان. داداش امروز صبح خودم دیدم موجود بود. عصر امدم بخرم ناموجود شد

اشتباه دیدی ،چون من روزی 1 میایون بار اون سایتو چک می کنم فقط قیمت داشت ولی هیچ وقت موجود نبود ...

مثل 1700 که فقط قیمت زده ....

تو تلگرمم از رایان پرسیدم گفت موجود نیست ....

لینک به دیدگاه

اشتباه دیدی ،چون من روزی 1 میایون بار اون سایتو چک می کنم فقط قیمت داشت ولی هیچ وقت موجود نبود ...
مثل 1700 که فقط قیمت زده ....
تو تلگرمم از رایان پرسیدم گفت موجود نیست ....

شاید اشتباه دیدم

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

رایان،  1700x رو موجود کرده الان داشتم تو تلگرم باهاش صحبت میکردم درست جواب نمیده معلوم نیست باکس یا tray .....

لینک به دیدگاه

سلا م دورد به همه ای دوستان سیستم بدیم بدون شک ryzen 1400 میخوام نظر بدید از که این سی پی یو از کدام سی پی یو اینتل بهتره راستی این سی پی یو داخل ایران اومد لطفا نظر بدید

فرستاده شده از SM-G531Hِ من با Tapatalk

لینک به دیدگاه

سلا م دورد به همه ای دوستان سیستم بدیم بدون شک ryzen 1400 میخوام نظر بدید از که این سی پی یو از کدام سی پی یو اینتل بهتره راستی این سی پی یو داخل ایران اومد لطفا نظر بدید

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، _theghostsleader_ گفته است :

رایان،  1700x رو موجود کرده الان داشتم تو تلگرم باهاش صحبت میکردم درست جواب نمیده معلوم نیست باکس یا tray .....

احتمال زیاد  تری هست

لیون ، رایان صبا و... از یه منبع  تامین قطعات میشن

قیمت ها هم مشابه

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، farhadii گفته است :

احتمال زیاد  تری هست

لیون ، رایان صبا و... از یه منبع  تامین قطعات میشن

قیمت ها هم مشابه

دقیقا،بدون شک tray هست!!!!

لینک به دیدگاه

در در 1396/01/26, 18:35:10، _theghostsleader_ گفته است :

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، ali.king گفته است :

لول ...

میدونی چرا اینجا نمیاد ؟ چون پستاشو پاک می کنن!!!! تو اینستگرم بابامو دراورده بس که DM میده!!!!

لینک به دیدگاه

سلام دورد به همه دوستای عزیزم من خیلی وقته منتظر این ryzen بودم ولی الانم فکر کنم یه 1700 اومد که برا بازی خیلی زیاده این چهارهسته ای کی بیاد خدا میدونه یه نظرم اینه فکر میکنم همه ای این سی پی یوها اومد فعلا بیرون نمیدن فروشگاها چون سی پی یوهای قدیمیشون هنوز مونده تا همشون بفروشن ریزان بیرون نمیدن فقط این یه نظره

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...