رفتن به مطلب

خرید 1080 یا صبر برای 1080ti

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

الان لیون GIGABYTE 1080 G1 رو توی طرح دو و خورده ای زده ، به نظرتون 2 تا بگیرم SLI کنم یا صبر کنم 1080TI بیاد یدونه از اون بگیرم بعدها هم یکی دیگش رو بگیرم؟

الان قیمت لیون خیلی خوبه

البته قیمت جهانی رو هم رسوندن به 500 دلار و همه کارتهای 1080 داره افت قیمت پیدا می کنه

لینک به دیدگاه

مدل مانیتورتون رو میفرمایید دوست من؟

Sent from my C6602 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

سلام

من 3 تا منیتور 24 اینچ سامسونگ S24D595P PLUS دارم که به صورت تریپل استفاده می کنم

فری سینک و جی سینک ندارن و فول اچ دی 60 هرتز هستن هر 3 تاشون

لینک به دیدگاه

در 16 ساعت قبل، Operator گفته است :

مدل مانیتورتون رو میفرمایید دوست من؟

Sent from my C6602 using Tapatalk

سلام

من 3 تا منیتور 24 اینچ سامسونگ S24D595P PLUS دارم که به صورت تریپل استفاده می کنم

فری سینک و جی سینک ندارن و فول اچ دی 60 هرتز هستن هر 3 تاشون

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

به نظرم صبر کنید کارت های جدید amd یعنی سری rx500 عرضه بشن بعد اقدام به خرید کنید.

چون اون موقع هم انتخاب های بیشتری دارین هم احتمال اینکه قیمت الانی ها بیاد پایینتر هم هست.

لینک به دیدگاه

در در 1396/01/10, 13:37:07، M-yousef گفته است :

کارتون چی هست گیمینگ؟

بله بیشتر گیمینگ کنارش کار تخصصی هم انجام میدم

لینک به دیدگاه

در در 1396/01/10, 13:38:24، rahmanshahi گفته است :

به نظرم صبر کنید کارت های جدید amd یعنی سری rx500 عرضه بشن بعد اقدام به خرید کنید.

چون اون موقع هم انتخاب های بیشتری دارین هم احتمال اینکه قیمت الانی ها بیاد پایینتر هم هست.

از کارت های amd خوشم نمیاد 

لینک به دیدگاه

فکر میکنم دو تا 1080 برای 3 مانیتور fhd شما کافی باشه چون کارت 1080 و برای 4k استفاده میکنن و وضوح 4k چهار برابر وضوح fhd هست و حالا شما میخواین 1080sli رو برای رزلوشن 3 برابر fhd استفاده کنین

ولی با این حال اگه احساس میکنید به قدرت بیشتری احتیاج دارین میتونین صبر کنین 1080ti بیاد

لینک به دیدگاه

به نظر من  1080ti  ---- به دلار حدود 750 تا 770 دلار مدلهای به درد بخور هست. قیمتش رو به طور روشن فکرانه در نظر بگیریم باید در 5000 هزار ضرب کنید. حدود 3.8 تا4 میلیون آب میخوره.,ومصرفش از دوتا خیلی کمتر هست و تکنولوژی جدیدتری داره............

البت قیمتها رو مطمئن باش اولش  که میاد به دلاری 6000 یا 6500 حساب میکنن ؛ بعدش قیمتها درست میشه وقتی همه مدلها رونمایی میشه

البته نظر بهتر رو از خود شرکت انویدیا هم میتونید بپرسید. توی بخش پشتیبانی به طور تقریبا آنی(نهایتا 24 ساعت) جوابتون رو میدن. اونجا حتما با دلیل هم حرف میزنن ؛ من قبلا سوال که میپرسیدم همشون دکترا به بالا داشتن ؛ و نظراتشون رو عالی میدادن.

ویرایش شده توسط behruz
لینک به دیدگاه

اگه قراره ۴-۵ت هزینه کنی بنظرم صبرکن 1080ti بگیر از همه لحاظ عالیه

ویرایش شده توسط hajmehti
لینک به دیدگاه

در 28 دقیقه قبل، behruz گفته است :

البته نظر بهتر رو از خود شرکت انویدیا هم میتونید بپرسید. توی بخش پشتیبانی به طور تقریبا آنی(نهایتا 24 ساعت) جوابتون رو میدن. اونجا حتما با دلیل هم حرف میزنن ؛ من قبلا سوال که میپرسیدم همشون دکترا به بالا داشتن ؛ و نظراتشون رو عالی میدادن.

بخش پشتیبانی فارسی داره؟

لینک به دیدگاه

در 29 دقیقه قبل، behruz گفته است :

به نظر من  1080ti  ---- به دلار حدود 750 تا 770 دلار مدلهای به درد بخور هست. قیمتش رو به طور روشن فکرانه در نظر بگیریم باید در 5000 هزار ضرب کنید. حدود 3.8 تا4 میلیون آب میخوره.,ومصرفش از دوتا خیلی کمتر هست و تکنولوژی جدیدتری داره............

البت قیمتها رو مطمئن باش اولش  که میاد به دلاری 6000 یا 6500 حساب میکنن ؛ بعدش قیمتها درست میشه وقتی همه مدلها رونمایی میشه

سلام . لینکش رو عنایت می کنید؟

لینک به دیدگاه

داداش بخش  پشتیبانی داره ،, و باید به زبان انگلیسی براشون توضیح بدی ؛ باید در سایتش عضو بشید و درخواستتون رو به صورت کتبی براشون به زبان انگلیسی تایپ کنید (حرفی از ایرانی بودنتون نزنید)

http://www.nvidia.com/object/support.html

گزینه :  ASK US A QUESTION

به صورت لحظه ای و آنلاین هم داره :  Chat online with our support agents

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...