رفتن به مطلب

کدوم گرافیک و بخرم؟؟

اشتراک گذاری

Recommended Posts

SALAM

به نظر شما کدوم قوی تره و بهتر عمل میکنه تو بازیهای انلاین از قبیل :Dota2 -Csgo-RainbowSix-World of  warcraft-LEAGUE of Legend 

قرار هم نیس بازیهای جدید روش انجام شه فقط همینا

Sapphire NITRO RX 460 4GB GDDR5                                 YA           MSI GTX 1050 OC 2GB GDDR5

ویرایش شده توسط ice_man_1
لینک به دیدگاه

این دو کارت عملا همرده هستند .

به نظرم شما کارت دسته 2 بگیرید . ارزش خرید این دو کارت پایینه .

اگر هم بتونید یه مقدار بودجه رو افزایش بدید و 470 بگیرید خیلی بهتره . نه به این جهت که بهش نیاز دارید به این جهت که قیمت مناسب تری داره .

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، big VULTURE گفته است :

این دو کارت عملا همرده هستند .

به نظرم شما کارت دسته 2 بگیرید . ارزش خرید این دو کارت پایینه .

اگر هم بتونید یه مقدار بودجه رو افزایش بدید و 470 بگیرید خیلی بهتره . نه به این جهت که بهش نیاز دارید به این جهت که قیمت مناسب تری داره .

اخه من 10 تا میخوام ازش فک نکنم کارکردشون پیداشه به این تعداد

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Geek گفته است :

MSI GTX 1050 OC 2GB GDDR5

تو انتخاب گرافیک سرعت پردازنده گرافیکی مهم تره یا سرعت حافظه ؟

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، ice_man_1 گفته است :

اخه من 10 تا میخوام ازش فک نکنم کارکردشون پیداشه به این تعداد

OK

باز هم به نظرم تا اونجایی که میشه سراغ دسته 2 های 380 و در این حد و حدود بگردید .

البته اگر 10 تا بخواهید بگیرید شاید یه تخفیف خوب هم بهتون بدن .

1050 یه درصد کمی از 460 قوی تره . البته در هر بازی شرایط فرق می کنه و 4 گیگ بودن 460 هم در بلند مدت برای این کارت یه نقطه برتری هستش .

در هم اکنون، ice_man_1 گفته است :

تو انتخاب گرافیک سرعت پردازنده گرافیکی مهم تره یا سرعت حافظه ؟

پردازنده گرافیکی مهم تره

شما میتونید تا یه حدی GPU رو در مقابل CPU قرار بدید و مموری گرافیک رو هم در برابر RAM سیستم ( البته این مقایسه چندان درست نیست اما برای مثال زدن بد هم نیست ! ) در واقع این دو روی هم تاثیر بسیار زیادی دارن و برای هم دیگه گلوگاه میشن . مثلا به نظر میرسه GPU کارت فیوری برای مموری HBM گلوگاه شده .

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، big VULTURE گفته است :

OK

باز هم به نظرم تا اونجایی که میشه سراغ دسته 2 های 380 و در این حد و حدود بگردید .

البته اگر 10 تا بخواهید بگیرید شاید یه تخفیف خوب هم بهتون بدن .

1050 یه درصد کمی از 460 قوی تره . البته در هر بازی شرایط فرق می کنه و 4 گیگ بودن 460 هم در بلند مدت برای این کارت یه نقطه برتری هستش .

پردازنده گرافیکی مهم تره

شما میتونید تا یه حدی GPU رو در مقابل CPU قرار بدید و مموری گرافیک رو هم در برابر RAM سیستم ( البته این مقایسه چندان درست نیست اما برای مثال زدن بد هم نیست ! ) در واقع این دو روی هم تاثیر بسیار زیادی دارن و برای هم دیگه گلوگاه میشن . مثلا به نظر میرسه GPU کارت فیوری برای مموری HBM گلوگاه شده .

مرسی داداش فقط یه سوال به نظر شما منی که میخوام فقط انلاین بازی کنم گرافیک هامو با ضرر بفروشم و گرافیک بالاتر که اختلافش با گرافیک خودم 100000 تومنه بگیرم ؟

گرافیکی که خودم دارم MsI GtX750 ti oc v1 

گرافیکی که میخوام بگیرم Msi Gtx 1050 oc

لینک به دیدگاه

در 23 ساعت قبل، ice_man_1 گفته است :

مرسی داداش فقط یه سوال به نظر شما منی که میخوام فقط انلاین بازی کنم گرافیک هامو با ضرر بفروشم و گرافیک بالاتر که اختلافش با گرافیک خودم 100000 تومنه بگیرم ؟

تفاوت آنچنانی در فریم دادن و fps ندارن به نظر من گرافیکهاتو نگه داشته باش که با همین کار بتونی روی وسایل دیگه ی کافینت خرج بکنی روی تنظیمات low در حدود 30 یا بیشتر امکان داره فریم بده با این بازیایی که گفتی

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، mamad rayeji گفته است :

تفاوت آنچنانی در فریم دادن و fps ندارن به نظر من گرافیکهاتو نگه داشته باش که با همین کار بتونی روی وسایل دیگه ی کافینت خرج بکنی روی تنظیمات low در حدود 30 یا بیشتر امکان داره فریم بده با این بازیایی که گفتی

به نظرت با این قطعات میتونم fps بالا بگیرم ؟

MSI H110M PRO-VHL LGA1151 H110 Mainboard

Intel i3-7100 Kaby Lake Processor

Ram:Corsair ValueSelect 8GB 1x8GB 2133Mhz CL15 DDR4 

Vga:MSI GTX 750 Ti OC V1 2GB GDDR5

GREEN GP480A-ES 80Plus Bronze PSU

لینک به دیدگاه

نمیدونم منظورت از fps بالا چنده ولی با 6100 و 750 ti میشه فریم قابل قبولی دریافت کرد با ف+لترشکن ی سر به یوتیوب بزن تستای 7100 هست میگه هر بازیو نشون میدن چند فریم میده

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، ice_man_1 گفته است :

SALAM

به نظر شما کدوم قوی تره و بهتر عمل میکنه تو بازیهای انلاین از قبیل :Dota2 -Csgo-RainbowSix-World of  warcraft-LEAGUE of Legend 

قرار هم نیس بازیهای جدید روش انجام شه فقط همینا

Sapphire NITRO RX 460 4GB GDDR5                                 YA           MSI GTX 1050 OC 2GB GDDR5

شما توی بازی هایی که نوشتید سنگین ترینش Rainbow Six Seige هستش. که نه کارت 460 و نه 1050 از پسش بر نمیان به درستی و با توجه به اینکه میگید میخوایید 10 تا از این گرافیک ها بردارید فکر می کنم گیم نتی چیزی دارید. اگه من به جای شما بودم به فکر تهیه RX470 میرفتم کارت خیلی بهتری هستش  ضمن اینکه آینده دار تر هم هست و قیمت هاشون هم خیلی نزدیکه به هم پس ارزش هزینه ی اضافه رو داره.و توی عنوان هایی مثل Rainbow Six Seige کمکتون می کنه.(توی بازی آنلاین هر چی افت فریم کمتر باشه بهتره و یه گرافیک قوی به این مسئله خیلی کمک می کنه)

ویرایش شده توسط HK888
لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، ice_man_1 گفته است :

ببینید دوست خوبم

کارت 1050 و 1050Ti و 460 ارزش خرید پایینی دارن .

برای مقایسه بهتر

این مقایسه 1050 با 750Ti هستش

http://gpu.userbenchmark.com/Compare/Nvidia-GTX-750-Ti-vs-Nvidia-GTX-1050/2187vs3650

همون طور که می بینید 1050 بهتر رفتار کرده .

این مقایسه 1050 با کارت 470 هستش

http://gpu.userbenchmark.com/Compare/Nvidia-GTX-1050-vs-AMD-RX-470/3650vs3640

در اینجا میشه فهمید که برتری 470 به 1050 بسیار بیشتر از برتری 1050 به 750Ti هستش .

و این هم مقایسه 470 با 750Ti هستش .

http://gpu.userbenchmark.com/Compare/Nvidia-GTX-750-Ti-vs-AMD-RX-470/2187vs3640

همون طور که می بینید این دو کارت اصلا قابل مقایسه نیستند

از 3 تا لینک بالا ما به چند تا نتیجه گیری میرسیم

ارتقاء از 750Ti به 1050 ارتقاء بدی نیست و میشه افزایش پرفورمنس رو به چشم دید هر چند یه ارتقاء اساسی و خفن محسوب نمیشه

در برابر قیمت 470 قیمت 1050 بسیار زیاده . الان 1050 رو میشه با حدود 0.7 تا 0.82 تومن خرید در حالی که یه 470 رو میشه حدود 0.9 تا 1.27 خرید ( مدل 8 گیگ به 1.2 میرسه ) . و 1050Ti از حدود 0.8 تومن شروع میشه تا بالای 1 تومن . اوضاع 460 هم جالب نیست از حدود 0.53 برای مدل 2 گیگ شروع میشه تا حدود 0.79 برای مدل 4 گیگ که واقعا گرونه . با این اوصاف خرید 460 و 1050 و 1050Ti کاملا نادرسته و در عوض کارت 470 مخصوصا مدل 4 گیگش بسیار خوش قیمته .

اما اگر بودجه شما برای 470 کافی نیستش میتونید سراغ گزینه ای دیگه برید مثلا 380 یا 380X گزینه های خوبی هستند .

مقایسه 380 با 1050 :

http://gpu.userbenchmark.com/Compare/Nvidia-GTX-1050-vs-AMD-R9-380/3650vs3482

.

در هر صورت خرید 1050 با قیمت فعلی اصلا پیشنهاد نمیشه .

لینک به دیدگاه

سلام. به نظرم 1050 ارزش خرید بالای نداره. 900 بده 470 اک بخر تا لیون تخفیف گذاشته.

1050 یکم از 460 قوی تره.

1050 نصبت به 750ti حدود 10 تا 20 فریم بیشتر تو بازیا میده.

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، میلاد بهرامن گفته است :

سلام. به نظرم 1050 ارزش خرید بالای نداره. 900 بده 470 اک بخر تا لیون تخفیف گذاشته.

1050 یکم از 460 قوی تره.

1050 نصبت به 750ti حدود 10 تا 20 فریم بیشتر تو بازیا میده.

مرسی پس گرافیکمو نگه میدارم چون پول بیشتری نمیتونم هزینه کنم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...