رفتن به مطلب

خرید کیس (ساید پنل شیشه ای )!!!!!!!!!!!!

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام . 

من سیستم قبلیمو فروختم به محض اینکه رایزن موجود شه میخوام یه باندل ای ام دی بردارم . 

برخلاف دفعه قبلی (سال 92) که سیستم بستم و خیلی به زیباییش اهمیت ندادم به دلیل مشغله تحصیلی این بار شدیدا برام مهمه حتی مهم تر از قطعات . 

میخوام یه کیس خیلی شیک انتخاب کنم حتما ساید پنلش تمام شیشه ای باشه .

میدونم سخت گیر میاد یا شاید حتی نیاد چون خیلی چیزا وارد ایران نمیشه یا به ندرت میاد کلا پیشنهاد شما چیه ؟ 

تو یوتیوب کیس های زیبا خیلی دیدم تو ریویوها مثلا یکیش in win 303 white که قیمتش 90 دلاره و خیلی شیکه بعد از اسمبل سیستم و نصب فن ها و ..فوق شیک شده بود ولی اصلا تو ایران نیست . 

قیمتش پایینه و حس به کالای لوکس رو داره . 

مهم اون چیزیه که میخوام و قیمت مهم نیست مدل in win 303 white رو سرچ کتید یه چیزی مثل اون باشه . 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام دوست عزیز

این حرکت پنل شیشه ایی رو میتونید رو خیلی از کیس ها پیاده کنید. راحته فقط باید کمی  دست به ابزار باشید

شیشه سیکوریت تهیه میکنید .جاهای سوراخ رو میدید براتون روی شیشه در میارن طبق حساب کتابی که روی کیس مورد نظر انجام دادید

اگه خودتون هم نتونستید انجام بدید دوستانی هستن که انجام بدن.

الان هم تو بازار داخلی کیس تمام شیشه ایی موجوده 

http://lioncomputer.ir/product/10768/کیس+ریدمکس+SIGMA+White/

http://lioncomputer.ir/product/10102/کیس+گرین+Z%2B+Grand+White/

اگه بودجه خرید دارید میتونید این کیس حرفه ایی رو تهیه کنید. قابلیت مدینگ بسیار بالایی داره

http://lioncomputer.ir/product/10654/کیس+کولر+مستر+MasterCase+Maker+5t/

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، MEHDI-GTX گفته است :

سلام دوست عزیز

این حرکت پنل شیشه ایی رو میتونید رو خیلی از کیس ها پیاده کنید. راحته فقط باید کمی  دست به ابزار باشید

شیشه سیکوریت تهیه میکنید .جاهای سوراخ رو میدید براتون روی شیشه در میارن طبق حساب کتابی که روی کیس مورد نظر انجام دادید

اگه خودتون هم نتونستید انجام بدید دوستانی هستن که انجام بدن.

الان هم تو بازار داخلی کیس تمام شیشه ایی موجوده 

http://lioncomputer.ir/product/10768/کیس+ریدمکس+SIGMA+White/

http://lioncomputer.ir/product/10102/کیس+گرین+Z%2B+Grand+White/

اگه بودجه خرید دارید میتونید این کیس حرفه ایی رو تهیه کنید. قابلیت مدینگ بسیار بالایی داره

http://lioncomputer.ir/product/10654/کیس+کولر+مستر+MasterCase+Maker+5t/

بودجه دارم کیس قبلیمم کولر مستر بود اما به دلم نمیشینه کیساش مثلا کیسای nzxt رو خیلی میپسندم اما نیست . 

میخوام حتما سفید باشه چرا انقدر انتخاب کیس محدوده تو ایران ..

یه چیز اس میخوام سفید که نیست این کیسای 140 تومنی که لینک دادی فک نمی کنی اصلا در حد نباشه ؟ 

ویرایش شده توسط Union J
لینک به دیدگاه

درود

دوست عزیز من خودم هم مثل شما یه مدت خیلی دنبال کیس با ساید پنل شیشه ای بودم.

دقیقا مدل 303 inwin مدنظرم بود اما داخل ایران که به هیچ وجه نبود و وارد کردنش هم صرف نداشت. کیس 90 دلاری درمیاد 700-800 تومن !!!

تنها راه شما اینه:

اگه قیمت واستون مهم نیست ، بهترین راه خرید کیس mastercase maker 5t هست. موجوده و راحت میتونید بخرید با قیمت 1 میلیون. فوق العاده کیفیت کیس های سری mastercase کولرمستر بالاست.

کیس های lian-li هم هست یه سری مدلاش که پنل شیشه ای داره. اما قیمتشون وحشتناک بالاست ولی خب کیفیت ساخت عالی.

اگر قیمت پایین میخواید باید برید سراغ کیس های شیشه ای master tech که من خودم به تازگی تو بازار دیدم و قیمت های پایینی هم دارن. ( 300-400 اینا بود فکر کنم. مدل های مختلف داره )

کیس های گرین و ریدمکس هم شک دارم که شیشه ای باشن. پلکسی هستن ولی الکی میزنن شیشه ای توی اطلاعاتشون. ولی باز خودتون یه چک بکنید. بعید میدونم

اگر هم که میخواید کمترین هزینه رو بکنید، یه کیس معمولی بگیرید و بعد خودتون یه شیشه سکوریت بندازین روش. اصلا سخت نیست و به راحتی میتونید این کارو بکنید

ویرایش شده توسط god of shadow
لینک به دیدگاه

من خودم cooler master master case pro 5 را دارم درب كنارش شيشه اي هست , ازش راضيم

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Hossein gamer گفته است :

من خودم cooler master master case pro 5 را دارم درب كنارش شيشه اي هست , ازش راضيم

خودتون شیشه ای کردین؟

چون درب فابریک خودش از جنس پلکسی هست.

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، Geek گفته است :

چقدر میخواید هزینه بکنید

مساله بودجه نیس چیزی که میخوام نیست خیلی خوشم میاد از inwin 303  ولی نیست . 

ویرایش شده توسط Union J
لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، M@jid گفته است :

با سلام
اگه مدلی چشمت و گرفته باید وارد کنی.
من خودم سفارش دادم آوردن

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

چه برند و مدلی گرفتی ؟ 

لینک به دیدگاه

در 22 دقیقه قبل، god of shadow گفته است :

خودتون شیشه ای کردین؟

چون درب فابریک خودش از جنس پلکسی هست.

من فكر كردم منظور از شيشه اي شفاف هست

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، M@jid گفته است :

EVGA DG-87

IMG_8719.JPG

IMG_8818.JPG

خیلی قشنگه . 

من سفیدشو بیشتر میپسندیدم اگه اینو داشتم . 

فنای rgb استفاده نکردی ؟

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، M@jid گفته است :

هر چی دوست داری میتونی وارد کنی.

توسط خودتون ؟

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، M@jid گفته است :

نه کسی یو دارم برای خیلی از بچه ها وارد کرده هرچی خواستن.

دیدم تاپیکاشونو تو پی تی یا حتی لیونم یکی بود . 

خیلی بالا در میاد فک کنم 90 دلار میشه 800 تومن یا بیشتر . 

لینک به دیدگاه

اگه خواستی کیس وارد کنی، از اونجایی که میخوای سفید باشه و ساید شیشه ای داشته باشه و از طرفی میگی nzxt هم دوست داری، این مدل رو وارد کن:

NZXT S340 ELITE White

k4t3_81z6hilza-l._sl1500__thumb.jpg

110 دلار هست.

inwin 303  هم 90 دلاره که اونم 800 اینا باید بدی حدودا.

ولی بازم میگم، اصلا ارزش وارد کردن نداره. چون حداقل باید 1 میلیون واسه یه کیس 100 دلاری بدی(حتی شاید بیشتر). اگر قیمت مهم نیست که دیگه مشکلی نیست.

بهترین گزینه برای وارد کردن با توجه به مواردی که مدنظرت بود به نظرم NZXT S340 ELITE White هست.

آقای عاشوری در انجمن P.T کارشون خیلی درسته و اگه خواستی بگیری با ایشون صحبت کن. نمیدونم در لیون هستن یا نه.

ویرایش شده توسط god of shadow
لینک به دیدگاه

سلام دوست من .

از نظر شما تفاوت پنل پلکسی با شیشه چی هست؟

فول ویندو بودن نیاز به اسمبل قطعات و هزینه خیلی خوبی داره.

لینک به دیدگاه

در 14 دقیقه قبل، Ali Subi گفته است :

سلام دوست من .

از نظر شما تفاوت پنل پلکسی با شیشه چی هست؟

فول ویندو بودن نیاز به اسمبل قطعات و هزینه خیلی خوبی داره.

کیس زیباتره / rgb مین بورد مشخص میشه / rgb رم همین طور/ rgb کولر پردازنده / فن هابی که اضافه میشه و .... 

تفاوت خیلی زیاده . 

من الان که کارت گرافیک دارم 1070 گذاشتم کنار تا کیس ببندم منتظرم رایزن وارد شه هاردم دارم بقیه چیزارو فروختم  

5 تومن بودجه درنظر گرفتم واسه کیس بدون گرافیک و هارد . 

1300 پردازنده 

700 تا 800 مین بورد 

1تومن کیس 

پاور و اس اس دی و متعلقات اضافی و رم . 

بیشتر از 5 میشه فک می کنید ؟ 

گرافیکم که دو ماه پیش خریدم inno3d 1070

ویرایش شده توسط Union J
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Union J گفته است :

سلام . 

من سیستم قبلیمو فروختم به محض اینکه رایزن موجود شه میخوام یه باندل ای ام دی بردارم . 

برخلاف دفعه قبلی (سال 92) که سیستم بستم و خیلی به زیباییش اهمیت ندادم به دلیل مشغله تحصیلی این بار شدیدا برام مهمه حتی مهم تر از قطعات . 

میخوام یه کیس خیلی شیک انتخاب کنم حتما ساید پنلش تمام شیشه ای باشه .

میدونم سخت گیر میاد یا شاید حتی نیاد چون خیلی چیزا وارد ایران نمیشه یا به ندرت میاد کلا پیشنهاد شما چیه ؟ 

تو یوتیوب کیس های زیبا خیلی دیدم تو ریویوها مثلا یکیش in win 303 white که قیمتش 90 دلاره و خیلی شیکه بعد از اسمبل سیستم و نصب فن ها و ..فوق شیک شده بود ولی اصلا تو ایران نیست . 

قیمتش پایینه و حس به کالای لوکس رو داره . 

مهم اون چیزیه که میخوام و قیمت مهم نیست مدل in win 303 white رو سرچ کتید یه چیزی مثل اون باشه . 

داداش شما deep cool ducase سفید بخر

قیمتش پایینه چون چینیه و پول مارک نمیگیره

مث این که بجای سامسونگ بری شیاومی بخری

کیفیتش هم واقعا عالیه

من خودم  گرین x3 viper دارم

کیس خیلی خیلی کامل و خوش قیمتیه

هارد بالاش میخوره ،،رم ریدر،، کنتلر فن و.....

شیشه ساید ..

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Union J گفته است :

کیس زیباتره / rgb مین بورد مشخص میشه / rgb رم همین طور/ rgb کولر پردازنده / فن هابی که اضافه میشه و .... 

تفاوت خیلی زیاده . 

من الان که کارت گرافیک دارم 1070 گذاشتم کنار تا کیس ببندم منتظرم رایزن وارد شه هاردم دارم بقیه چیزارو فروختم  

5 تومن بودجه درنظر گرفتم واسه کیس بدون گرافیک و هارد . 

1300 پردازنده 

700 تا 800 مین بورد 

1تومن کیس 

پاور و اس اس دی و متعلقات اضافی و رم . 

بیشتر از 5 میشه فک می کنید ؟ 

گرافیکم که دو ماه پیش خریدم inno3d 1070

علیک سلام.

دوست من سوال بنده تفاوت بین پلکسی و شیشه بود. مشخصاتی ک ذکر کردید رو همه پنل ویندو ها دارن ربطی ب شیشه یا پلکسی بودن نداره. صرف نظر از کیفیت ،گرین دویست تومنی تا کورسیر یه تومنی همه این ویژگی هایی ک میخاید رو در قسمت درب شیشه ای دارن. شاید فکر میکنید پلکسی و شیشه خیلی فرق دارن ولی به صورت کلی تفاوتی بصری زیادی ندارن.

بنده کولرمستر مسترکیس پرو دارم و بینهایت راضی هستم همه قطعاتم کاملا قابل رویت هستن و چیزی از قلم نمیفته.

معیارهای زیبایی کیس از دید من و شما ممکنه متفاوت باشه. توصیه میکنم ظاهر رو فقط بر اساس سلیقه خودتون خرید کنید و بچینید. البته در تمام کارها این کار توصیه میشه.

بازار ایران جوریه  ک نمیشه درباره جنسی که امروز تو بازاره نظر داد حالا درباره جنسی ک اصلا وارد نشده به نظرم اصلا نمیشه نظر داد.

در کل حرف من  درباره قطعات و بودجه نبود. تفاوت ظاهریه کیس شیشه و پلکسی بود، خیلی دنبال صرفا شیشه بودن پنل نباشید پلکسی هم خوبه.

موفق باشید.

ویرایش شده توسط Ali Subi
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...