رفتن به مطلب

مشکل هارد دیسک داخلی

Najm
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 3 دقیقه قبل، 2russell گفته است :

یه موضوع دیگه هم هست شما چه چیزی رو پاک میکنی ؟ دارای فایلهای کم حجم و زیاد هست ؟ وقتی شما یه فایل رو می خوای پاک کنی در حقیقت فایل رو هارد میمونه و فقط رفرنساش پاک میشه پس دیگه کامپیوتر نمیتونه اون فایلهارو ببینه . شاید شما شیفت دیلیت رو امتحان بکنی و ببینی چه تفاوتی ایجاد میشه . ضمن اینکه شاید مشکل شما بدلیل اختلال بین اس اس دی و هاردت باشه اس اس دی رو از مدار خارج کن و یه ویندوز رو هاردت بریز ببین چجوریه . شاید اونجایی که می خواد رفرنسارو پاک کنه و در کش ویندوز که رو اس اس دی هست ذخیره کنه به مشکل میخوره

Galaxy s7 Edge Tapatalk 206 TU5 T5

فرض کنید به عنوان مثال یک آلبوم یا یک فیلم سینمایی.

باشه همه رو انجام میدم.

نتیجه ببینم چی میشه.

ممنونم عزیزم.

لینک به دیدگاه

فیلم سینمایی با اون فرض من منطبق نیست ولی البوم در صورت داشتن فایلهای زیاد ممکنه منطبق باشه . در این صورت باید بهش زمان مناسب و کافی رو بدی و نتیجه رو امتحان کنی . یه چیز دیگه رو هم چک کن . زمانی که دیلیت رو زدی و اون صفحه که عکسش رو گذاشتی اومد از تسک منیجر همون کنترل الت دیلین از قسمت ریسورس منیجر ببین چیزی منابع رو اشغال میکنه یا نه بیشتر رو قسمت استورج جستجو کن

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، 2russell گفته است :

فیلم سینمایی با اون فرض من منطبق نیست ولی البوم در صورت داشتن فایلهای زیاد ممکنه منطبق باشه . در این صورت باید بهش زمان مناسب و کافی رو بدی و نتیجه رو امتحان کنی . یه چیز دیگه رو هم چک کن . زمانی که دیلیت رو زدی و اون صفحه که عکسش رو گذاشتی اومد از تسک منیجر همون کنترل الت دیلین از قسمت ریسورس منیجر ببین چیزی منابع رو اشغال میکنه یا نه بیشتر رو قسمت استورج جستجو کن

باشه.

دستتون درد نکنه.

لینک به دیدگاه

خواهش میکنم . فقط یه سوال اینکه شما این مشکل رو فقط با همون فایلها داری یا هرچی رو دیلیت میکنی همینجوری میشه . واسه خودمم هم جالب شد مشکل شما کنجکاو شدم‌

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، 2russell گفته است :

خواهش میکنم . فقط یه سوال اینکه شما این مشکل رو فقط با همون فایلها داری یا هرچی رو دیلیت میکنی همینجوری میشه . واسه خودمم هم جالب شد مشکل شما کنجکاو شدم‌

راستش حذف کردن بیشتر فایلها همینطوریه.

انتقال و کپی هم همینطوریه.

اصلا انتقال داده نمیشن.

لینک به دیدگاه

خوب راه حلت فک کنم اینه . تو تسک منیجر یه فایل هست به نام dllhost.exe اول اینو end process کن بعد سعی کن احتمالا مشکلت حل میشه . رو فایلتم که کلیک راست کنی properties رو بزنی تو قسمت ادونس همه تیکارو بردار بعد امتحان کن . نتیجه رو اطلاع بده ممنون . وقتی تو اون فولدری که می خوای محتواشو پاک کنی هستی از قسمت organize تو قسمت مربوط به نمایش فایلها برو یه قسمت هست نوشته show file only . اون واسه اینه که thumbnail نشون نده اون رو هم حتما بزن

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، 2russell گفته است :

خوب راه حلت فک کنم اینه . تو تسک منیجر یه فایل هست به نام dllhost.exe اول اینو end process کن بعد سعی کن احتمالا مشکلت حل میشه . رو فایلتم که کلیک راست کنی properties رو بزنی تو قسمت ادونس همه تیکارو بردار بعد امتحان کن . نتیجه رو اطلاع بده ممنون . وقتی تو اون فولدری که می خوای محتواشو پاک کنی هستی از قسمت organize تو قسمت مربوط به نمایش فایلها برو یه قسمت هست نوشته show file only . اون واسه اینه که thumbnail نشون نده اون رو هم حتما بزن

الان دارم هارد رو پارتیشن بندی میکنم، تا ویندوز رو روش نصب کنم.

چشم، حتما بعد از نصب امتحان میکنم و نتیجه رو اعلام میکنم.

لینک به دیدگاه

دستتون درد نکنه.

بالاخره درست شد.

با نصب ویندوز در همان هارد و حذف ssd مشکل رفع گردید.

لینک به دیدگاه

واقعا کلافه شده بودم دیگه.

مرسی.

ویرایش شده توسط Ali.Khodashenas
لینک به دیدگاه

خواهش میکنم قابلی نداشت . منتها باید این موضوع رو بررسی کنید چون شما پول اس اس دی دادی که سیستم عاملت رو اون ران بشه . اینجوری فایده نداره . حالا من هم بررسی میکنم اگه اطلاعاتی پیدا شد میگم به شما

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، 2russell گفته است :

خواهش میکنم قابلی نداشت . منتها باید این موضوع رو بررسی کنید چون شما پول اس اس دی دادی که سیستم عاملت رو اون ران بشه . اینجوری فایده نداره . حالا من هم بررسی میکنم اگه اطلاعاتی پیدا شد میگم به شما

اره.

روزای اول اصلا مشکلی نداشتم.

همین روزای آخر، خراب شده بود.

ممنونم.

ویرایش شده توسط Ali.Khodashenas
لینک به دیدگاه

الان اگر شما هاردتو کلا پاک کنی و دوباره ویندوزتو رو اس اس دی نصب کنی باید مشکلت حل شده باشه . یا علی

لینک به دیدگاه

در 24 دقیقه قبل، 2russell گفته است :

الان اگر شما هاردتو کلا پاک کنی و دوباره ویندوزتو رو اس اس دی نصب کنی باید مشکلت حل شده باشه . یا علی

خیلی ممنون.

خدا، نگهدارتون باشه.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...