رفتن به مطلب

مکان فایل های .exe اجرا شده در ویندوز

Daniel110
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با عرض سلام و تبریک سال نو ؛
فایل هایی با پسوند .exe که اجرا نمی شوند رو خودِ ویندوز توی یک پوشه قرار داده . بنده مکان اون پوشه رو می خوام . این راه حل مشکل this app can't run on your pc می باشد . ممنون می شم دوستان کمک کنن.

ویرایش شده توسط Daniel110
لینک به دیدگاه

والا توی ارور gta v زده ویندوز نمیتونه فایل اگزه رو پیدا کنه شما برید توی دیسکش ببینید اصلا چیزی به اسم setup.exe داره

بنظرم یه ورژن جدید ویندوز 10 رو از سایت های معتبر دانلود و نصب کن انشالله که مشکلت حل بشه

شایدم مشکل نخواندن فایل .exe هست که برای درست کردنش راه هست با یه سرچ ساده میتونید توی خود ویندوز پیدا کنید و فیکسش کنید

لینک به دیدگاه

در 48 دقیقه قبل، MSF_SE7EN گفته است :

والا توی ارور gta v زده ویندوز نمیتونه فایل اگزه رو پیدا کنه شما برید توی دیسکش ببینید اصلا چیزی به اسم setup.exe داره

بنظرم یه ورژن جدید ویندوز 10 رو از سایت های معتبر دانلود و نصب کن انشالله که مشکلت حل بشه

شایدم مشکل نخواندن فایل .exe هست که برای درست کردنش راه هست با یه سرچ ساده میتونید توی خود ویندوز پیدا کنید و فیکسش کنید

سلام بیگ باس ، ببین من دنبال این خط آخرِ نوشتت بودم . مکانش رو نمی دونی؟

لینک به دیدگاه

یه اکانت جدید روی ویندوزت از اول بساز ببین اوکی میشه

لینک به دیدگاه

نه نمی شه ، همون فایل های exe رو باید کپی کنم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...