رفتن به مطلب

" مسابقه نوروزی گرین و لیون کامپیوتر" + نظر سنجی + جائزه های جذاب

کدام یک از دسته محصولات گرین و برند های زیر مجموعه را خریداری کرده ونظر خودتون رو در تاپیک زیر بنویسید و جائزه بگیرید   

541 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. کدام یک از دسته محصولات گرین و برند های زیر مجموعه این شرکت را خریداری کرده ونظر خودتون رو در تاپیک زیر بنویسید و جائزه بگیرید

• کیس
      349
    • پاور
      442
    • خنک کننده ها
      169
    • موس
      65
    • کیبرد
      61
    • اسپیکر
      31
    • UPS
      8
    • TOTOLINK
      16

Recommended Posts

سلام.

در حال حاضر کیس z2+ و خنک کننده GREEN Notus200 که روی 6600K نصب شده دارم،  با توجه به قیمت هر دو خوب هستن.

پاور از گرین زیاد داشتم و با توجه به تجربم هیچ وقت دیگه از پاورهای این شرکت استفاده نمیکنم.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

• ارسال 391
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

با سلام و تبریک سال نو
من از محصولات گرین یه پاور 685 .ات و کیس Z4 Astiak  رو استفاده میکنم. واقعا کیفیت هر دوشون خوبه و راضی هستم. پاور رو که حدود 4 ساله دارم و واقعا با کیفیت و قدرتمنده. کیس رو هم چند ماهی هست خریدم و با قیمت 210 تومنی که بابتش دادم امکانات کیس های 400 تومنی رو در اختیارم گذاشته. از اونها گذشته کیفیت ساخت و شیک بودن و زیبایی در عین سادگی و 5 تا فن خوشگل ال ای دی دار این کیس رو جز موارد محبوب و پر فروش کرده. در کل از محصولات گرین راضی هستم. ((:

لینک به دیدگاه

عرض خسته نباشی و تبریک سال نو،

برای یه AMD FX-9370 چی بهتر از یه GREEN GP850-OC+ 80Plus Platinum

لینک به دیدگاه

کیس x+ eagle رو با پاور zs 750 رو دارم قبلشم محصولات گرین رو داشتم و واقعا راضیم از بابت خدمات هم چون داخلیه خیاله آدم راحت تره.

در کل بسیار محصولات عالی و خدمات خوبی داره.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

سلام سال نو مبارک

من از پاور 850B-OC استفاده میکنم و کاملا ازش راضی ام

مرسی از گرین!  :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام ?

کیس و پاور گرین رو از ۱۵ سال پیش تا حالا استفاده میکنم و تا حدودی راضی هستم ، از این جهت میگم تا حدودی چون آخرین کیسم x7 بود و کیس بسیار عالی و با کیفیت و کاملی بود ولی میزان خاک گیریش و فضای تغریبا کوچیکش کمی اذیت میکرد ، ولی از پاوراش کاملا راضی هستم و تا به حال هیچگونه مشکلی باهاشون نداشتم در حال حاظر هم حدود ۵ سالی هست که 700hp دارم.

با آرزوی سالی خوب برای عزیزان در مجموعه لیون و گرین ?

ویرایش شده توسط rahmanshahi
لینک به دیدگاه

من یه پاور 885 وات سال 1389 گرفتم که تا الان کار کرده و مشکلی نداره ، جدیدا هم یه موس کوگار 700m و موس پد کوگار اسپید گرفتم که ازونا هم راضیم .

در هر صورت به نظرم تنوع محصولات و قیمت و کارائی گرین مناسبه و همچنین از نظر پول پرداختی به کارائی ( پرایس / پرفرومانس )  رتبه بالائی  داره!

لینک به دیدگاه

سلام من از پاور ۵۵۰ واتش استفاده میکنم و واقعا عالیه و کم نمیاره.

لینک به دیدگاه

منم از پاور و کیس گرین استفاده کردم و الان هم از پاور Green 600A-HP استفاده میکنم و کاملا راضی هستم

لینک به دیدگاه

سلام من ۷ سال  پاور ۵۳۰ گرین رو دارم این خر ازش کار کشیدم ولی اخ نکته هنوز سالمه پرورش معرکس

p9.jpg

لینک به دیدگاه

همیشه از پاور های گرین استفاده می کنم

بهترین قیمت بالاترین کارایی

لینک به دیدگاه

سلام از کیس Z2 HERO  و پاور گرین استفاده می کنم  

اولیا مشکلی دارم با دو تا پاور 650 UK گرین است که یکی رو از لیون خریدم  که بعد از باز کردن واستفاده یک صدا از داخل پاور می آید فکر نکم از فن باشد که شبها بسیار من رو اذیت می کند 

یک پاور 650 UK  دیگه که اون هم یک صدا از داخل پاور می آید شبیه صدای و ز وز است این پاور  نزدیک  دوما است که استفاده شده 

به خاطر این مسله خیلی ناراحت هستم? برای فرستادن هر دو به گارانتی برای من نزدیک 100هزار تومان هزینه ارسال دارد 

کیس هم که می خواهم کارت گرافیگ رو داخل کیس بگذارم جای پیچ ها بسیار با کارت گرافیگ در یک راستا نیستند ?

به سیستم دست رسی  ندارم این عکس هم از قبل دارم

این رو هم بگم به خاطر همین مسلهسیستم رو بیرون اسمبل  کردم

11111.jpg

ویرایش شده توسط dotsis
لینک به دیدگاه

سلام  سال نو  مبارک

سیستمی که استفاده میکنم .

کیس x6

پاور 700hp

و کیبرد 500k کوگار هستش

فعلا که مشکلی نداشتم!

لینک به دیدگاه

سلام

من  هشتم مرداد ماه امسال(دیگه باید بگم پارسال) کیس X3+ VIPER رو خریدم.ولی هنوز استفاده نکردم چون هنوز سیستممو کامل نکردم و تا الان فقط مادربرد و کیسو خریدم.تو این هفت ماهه 7-8 بار از تو کارتن درش آوردمو دلو رودشو ریختم بیرون از دوباره بستم(دلو روده که چه عرض کنم همون قاب هاش دیگه)، تو مخیلم کابل منیجمنتم میکردم تازه! قیافش خیلی جوندارو با شخصیته و از اینش خوشم میاد.من حضورا کیسو  از مجتمع خریدم و نسبت به کیس هایی که فروشنده ها بهم پیشنهاد میکردن ، برتری این کیس جادار بودن و زیبایی و قیمت مناسبش بود. به امید روزی که نور چراغ های LED که از شیشه کیس عبور میکنه چشممو اذیت کنه موقع بازی و من مجبور شم یکم کیسو کج کنم  تا راحت تر به بازی کردنم ادامه بدم?

ویرایش شده توسط mehdi nikseresht
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام ، کیس x3 gaming ، کیبورد gk 302 گرین ، پاور 600hp ، کولرترمال رایت و گرافیک 480 msi با گارانتی گرین استفاده میکنم و از همشون راضیم ،(5 تا )

نسبت به پولی که پرداخت کردم همون قدر کارایی میگیرم و واسه برادرم هم سیستمی که گرفتم بازم از پاور گرین استفاده کردم که از فروشگاه لیون تهیه کردم . این یعنی اعتماد به برند و گارانتی گرین و کارت گرافیکی که به تازگی خریداری کردم ارجا شد به گارانتی و برام تعویض شد . :x

در ضمن تو نظرسنجی یادم رفت گزینه کیبورد علامت بزنم .

لینک به دیدگاه

فعلا از فن های pwm 120 و 140 رو دارم

با توجه به مشخصات فنی و قیمت خیلی خوبن 

اگر مشخصات واقعی باشن !!!!!

قصد خرید پاور و کیس هم داشتم ولی یکمی بد شنیدم !!!!

لینک به دیدگاه

من یک پاور green 850g دارم و واقعا در یک کلمه میتونم بگم ماکه بدی ندیدیم

لینک به دیدگاه

سلام

من خودم کیس و پاور و کولرگرین خریدم خیلیم خوب و با کیفیتن

Z4 Astiak

650W UK 80PLUS GOLD

CPU WaterCooling Glacie 120

کیفیت یکه

لینک به دیدگاه

من کیس گرین مگنوم 2 دارم چندساله خیلی ازش راضیم.پاورم 330 گرین دارم ردیفه :D

لینک به دیدگاه

سلام جناب حسینی و تشکر از شما و گرین بابت مسابقه

والا راسیتش بنده الان فقط دوتا محصول گرین رو دارم یکی واتر کولر گرین GLC240-EVO و یکی هم پاور گرین 650 وات GP650A-UK  که از هر دو هم راضی ام خوبنند پاور که عالیه بدون هیچ صدای اون کولر گرین هم عالیه مخصوصا اون فن های قرمز دورش در کل از گرین همیشه راضی بودم برای بنده که مشکلی نداشته و خوب عمل کرده امیدوارم همیشه همینطوری باشه

موفق باشین:x

لینک به دیدگاه

من تاحالا چهار بار پاور عوض کردم و هرکدومشون مشکلی واسه سیستم درست کردن پول کافی هم واسه خریدن یه پاور خوب نداشتم البته که همین چهار بارش باسه شده کلی پول از دستم بره ولی در نهایت با کمی صبر و دوتا سه تا چَک تونسم یه پاور گرین 750 بخرمو راحت پلی بدم تا حالا هم هیچ مشکلی نداشته قبلی ها همش نوسان داشتن بعضی هاشونم دکمه پاورش اتصالی میکرد منم مجبور میشدم یه دکمه از یه جا بکنم بزنم بهش لحیم کنم اصلا یه وضعی بود

لینک به دیدگاه

سلام به همه

یه زمانی اینقدر کیس md121 با پاور 380 میبستم که دیگه امارش از دستم در رفته

شاید بالای 200 عدد فقط از همین دو مورد(بقیه سیستم ها بماند) و به جرات میتونم بگم امار خرابی پاور ها کمتر از 2% بود

واسه خودم هم تجربه استفاده از 485 - 685 و 1035 رو داشتم و کاملا هم راضی بودم

از اونجایی که زیاد تو بر کیس نیستم یه کیس tuniq 2 از سال 88 دارم هنوز عوضش نکردم

gaming-case-symmetry-1.jpg.974b74ff6765c90e166649379ac7e3ba.jpg

درکل بعنوان یه برند ایرانی راضی هستم از گرین

لینک به دیدگاه

خودم از پاور 585B گرین استفاده میکنم که در یک کلام فوق العادس . بعد از استفاده بیشتر از 6 سال هنوز بی صدا هست و کوچکترین صدایی ازش در نمیاد . کیس هم  x3+ viper  انتخاب کردم برای یکی از اشناها و راضی بوده .

لینک به دیدگاه

پاور و کیس این برند رو استفاده کردم

پاور 585b

کیس  infinity

نسبت به قیمت جای حرف باقی نمیذاشت اون دوره

ویرایش شده توسط Operator
لینک به دیدگاه

ما هم اولین سیستم رو از گرین توش استفاده کردیم که هنوزم جون داره و بدون مشکل داره کار می‌کنه☺

سال 1384 کیس md121 و پاور 400 گرین خدایش اصلا اخ نگفتن تا الان البته سیستم فقط با لینوکس نفس می‌کشه واصلا هم حاضر نیستم ازش دل بکنم?

پارسال هم ناچار بودم دون دون قطعه بگیریم که بازم به گرین رو اوردم پاور ‌GP700A-hp و کیس جادار استیاک Z4 و خنک کنند مایع Green GLC 120 EVO  که روی پردازنده i7 6700k بستم?

ویرایش شده توسط کیهان
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...