رفتن به مطلب

" مسابقه نوروزی گرین و لیون کامپیوتر" + نظر سنجی + جائزه های جذاب

کدام یک از دسته محصولات گرین و برند های زیر مجموعه را خریداری کرده ونظر خودتون رو در تاپیک زیر بنویسید و جائزه بگیرید   

541 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. کدام یک از دسته محصولات گرین و برند های زیر مجموعه این شرکت را خریداری کرده ونظر خودتون رو در تاپیک زیر بنویسید و جائزه بگیرید

• کیس
      349
    • پاور
      442
    • خنک کننده ها
      169
    • موس
      65
    • کیبرد
      61
    • اسپیکر
      31
    • UPS
      8
    • TOTOLINK
      16

Recommended Posts

در کل چون برند گرین کیفیت نسبت به قیمت خوبی داره تو بازار ما از محصولات گرین زیاد استفاده میکنم

از کیس هاش گرین فالکون و مخصوصا گرین X3 Gaming خیلی راضیم چون هم قیمت خوبی داره و هم خوب ماد میشه

پاور ها هم خیلی مقرون به صرفه و با کیفیت مناسب هستن.

لینک به دیدگاه

• ارسال 391
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

سلام ضمن تبریک مجدد سال 96

بنده هم تجربه استفاده از پاورهای Green مدل های GP430A و GP530A-EU و همچنین کیس گرین مدل Magnum و فن خنک کننده کیس گرین رو داشتم که کیفیت خوبی داشتن ... ?

ویرایش شده توسط EhsanCPU
لینک به دیدگاه

با سلام

بنده یه پاور 650وات گرین دوسال پیش خریدم و تا الانم داره مثل ساعت کار میکنه :)

لینک به دیدگاه

من چند سال هست پاور گرین 1235B  دارم واقعا راضیم حرف نداره

پاورهای گرین واقعا کارشون درسته که خودشونم گارانتی طولانی مدت گذاشتن

لینک به دیدگاه

بنده از قدیم پاور گرین استفاده میکردم در حال حاضر کیس XPLUS EAGLE گرین دارم  و تنها ایردا که به نظرم داره کوچک بودن اونه

لینک به دیدگاه

سلام...بنده از پاور و کیس گرین استفاده میکنم و از هر دو هم راضی هستم

خودم کیس X9 گرین رو دارم و خیلی هم دوسش دارم...همه چیش عالیه و چیزی کم نداره

پاور هم مدل 850-OC سری قدیم رو دارم که به نظر من از سری های جدید حداقل از نظر ظاهری بهتره....پاورهای سری جدید گرین رنگش با قطعات کیس ست نمیشه و در تضاد با اونه

نمیدونم چرا گرین از رنگ سفید و مشکی که مخالف هم هستن توی پاورهاش استفاده کرده...همون مشکی خالص مثل سری قدیم خیلی بهتره و راحت تر با کیس ست میشه...این مورد رو خیلی از دوستان بهش اعتراض داشتن

جالبش اینه من اون موقع که قطعاتمو خریدم نمیدونستم گرین ایرانیه و وقتی متوجه شدم باورم نمیشد که یه برند ایرانی بتونه چنین قطعات باکیفیتی در سطح جهانی بزنه

امیدوارم این شرکت روز به روز پیشرفت کنه و بتونه نماینده ایران در تولید قطعات رایانه در جهان بشه

لینک به دیدگاه

من پاور گرین 585b از اون فن سبزا دارم خیلی جونداره و عالیه فقط صدای فنش زیاده.

کیس x3 gaming هم دارم ولی احساس میکنم یه خورده کوچیکه و یه مشکلی هم که داره اینه که اون شکاف بالایی مال ورود کابل 24 پین atx مین باید 2 3 میل پایین تر گذاشته میشد. مشکل دیگش هم اینه که کیج رایتر باید یکم پایین تر گذاشته میشه تا گرافیک های با ارتفاع زیاد جا بشن.

در کل گرین نصبت به برند های داخلی دیگه وضعیت بهتری داره ولی باز هم جا داره.

در حال حاظر هم که قیمت هاش خیلی بالا رفته.

برخی کیس هاشم جا داشت زیبا تر میشدن.

لینک به دیدگاه

محصولات گرین با توجه به قیمتاشون کیفیت خیلی خوبی دارن و توی بودجه های خاص بهترین انتخاب هستن

من خودم z2+hero و پاور gp750 oc رو دارم ک بسیار خوب هستن و ادمرو راضی نگه میدارن

لینک به دیدگاه

سلام :x

من اول کیس  x9 داشتم و الان x7 دارم

x9 از نظر من خیلی سنگین و بزرگ بود ولی x7 خیلی جمو جوره و من ازش راضیم. سیستم گیمینگمو راحت جواب گو هست

مرسی

لینک به دیدگاه

سلام 

محصولات خوبي داره و حرف ديگه ندارم

لینک به دیدگاه

به شخصه از محصولات گرین(کیس - پاور - واترکولر-اسپیکر GS330-r- موس و کیبرد کوگار) استفاده می کنم و راضی هستم. واقعا کیفیت محصولات گرین نسبت به قیمتشان می ارزند. فقط چندتا پیشنهاد دارم برای برخی محصولاتش:
1.کیفیت قسمت شیشه ای درب های کیس هایش را بیشتر کند. ایکس 3 وایپر داشتم به شدت در برابر خط و خش آسیب پذیر بود. کیس هایش کیفیت بدنه خوبی دارند.(من راضی بودم)
2.کیبورد و موس و موس پد کوگار دارم. فقط در یک کلام<عالی> امیدوارم در آینده نه چندان دور شاهد محصولات بیشتری از کوگار باشیم.
3.اسپیکر گرین GS330r!!! تمام پارامتر های مثبتش از جمله کیفیت صدا و.... به کنار فقط یک ایراد داره که صدا در لول 1 بسیار بلند است و بنده مجبورم از طریق کنترل صدای ویندوز میزان صدا رو کم و زیاد کنم. امید دارم که همانند کیس هایی که بهبود یافتند و عبارت ((ورژن 2)) در کنار نامشان جای گرفته این اسپیکر زیبا هم, این یک موردش هم درست شود.

لینک به دیدگاه

از ماوس و کیبرد کوگار خیلی راضی بودم به خصوص از کیبردهاش.

پاورهاش رو هم از۴سال پیش استفاده نکردم، ولی درمدتی که استفاده میکردم راضی بودم.

آخرین کیس گرینی هم که استفاده کردم prince 7 بود که انصافا در دوره خودش کیس شاخی بود. 

لینک به دیدگاه

من یک پاور  GP450A-UK  دارم الان 3 ماه هست 24/7 سیستم روشنه کاملا ازش راضیم 

لینک به دیدگاه

من سه ساله از پاور گرین استفاده میکنم و کامپیوترم تقریبا روزی هفت هشت ساعت روشنه تا حالا هیچ ایرادی پیدا نکرده و واقعا عالیه 

لینک به دیدگاه

سلام به همه دوستان

من يك پاور 1050 evo گرفتم كه واقعا خوبه و به نظرم حتي از برندهاي معروف هم بهتره

ویرایش شده توسط amd1361
لینک به دیدگاه

سلام

من برای چندین شرکت محصولات گرین خریداری نمودم به خاطر قیمت در برابر کارایی که دارند  و من از محصولات گرین راضی هستم

گرین همین که همچین محصولاتی رو تولید میکنه که از نظر قیمت تو این زمونه که قطعات رو با قیمت زیادتری واردکندگان به ما تحمیل میکنند , جایزه بزرگی هست

به امید محصولات با کیفیت و با قیمت مناسب 

محصولات خریداری شده پاور و کیس و کولر سی پی یو

ویرایش شده توسط mrp7
لینک به دیدگاه

چند وقت پیش موس و کیبرد یکی از دوستان پیشم بود.موس 700ام کوگار و کیبرد هم 700کا.

در یک کلام فوق العاده بودن.

پاور های گرین هم که نیازی به تعریف نداره.

اسپیکر و کیس رو من به شخصه نسبت به قیمتش رازی بودم.

خنک کننده هم سری جدید واتر کولر های گرین رو برای یکی از دوستان بستم و سی پی یو رو راحت تا 5 گیگاهرتز اور کردم هیچی نشد.!!!! :-)

لینک به دیدگاه

بنده کیس z4 astiak رو دارم

واقعا کیس خوب و قشنگیه. دکمه پاور و ریستارت و پورت های usb ـش در بالا قرار گرفتن و کلی کار منو راحت کرده.

نور خوبی داره بخصوص توی تاریکی. اما با این حال وقتی روی بالاترین درجه نوردهی گذاشته میشه بازم قطعات داخلش از شیشه کنارش به خوبی معلوم نیستن.

با این حال خیلی از انتخابم راضیم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام
من هم Z4 دارم مفت گرونه
X3 Viper  هم دارم خوبه
مگنوم 2 هم داشتم خوب بود
کیس های قدیمی گرین هم برای زمون خودشون خوب بود مدل های سری 2000 و MIDI  و ...
فن بوفالو خوب بود تو زمان خودش ترواسپریت خوب بود
پاور همجورش اومده تو دستم البته بجز وات بالاهاش همشون خوبن
خمیر های حرارتی هم خوبن
اسپیکرش هم خوبه ولی عالی نیست
فن های کیسش خوبن نسبت به قیمتشون
فقط همین Z4 مفت گرونه لعنتی کلی حالمون رو گرفت

لینک به دیدگاه

سلام
1- سال 1381 یک کیس سفید که همراهش یک پاور GP200 بود از برند گرین خریدم با هم ازشون خیلی راضی بودم و راستش مدل کیسش یادم نیست ولی از لحاظ ورق و اسکلت واقعا 20 بود
2- سال 1388 یک کیس silent storm مشکی نقره ای و پاور GP580 خریدم که کیس هنوز دارم ولی پاور سال 1389فروختم وبه جاش پاور GP1200 Gold خریدم که هنوز هم دارمش و در مجموع از هر سه شون راضی بودم
ولی ورق کیس نسبت به کیس قبلیم افت محسوسی در ضخامت و استحکام داشت
پاور GP580 هم هم در زمان بازی گرم میشد ولی پاور GP1200 Gold ازش راضی بودم
3- چند ماه پیش پسر داییم یک کیس گرین Mac -1 خرید که من برای اسمبل رفتم پیشش
متاسفانه هر چی خاطرات خوب از قدیم که از گرین داشتم خراب شد ورق کیس که به طرز افتضاحی ضعیف بود و همچنین برای نصب هارد و دی وی دی رایتر مثل کیس خودم گیره مخصوص نداشت و باید به سبک کیس های 15 سال پیش همه چی رو با پیچ به کیس می بستی
کلا اگه بخوام دوباره کیس بخرم دیگه کیس از گرین نمی خرم چون هیچ کدوم از کیس هاش مشخصات مد نظرم از جمله جلو بودن پورت های usb و صدا و ... ، تعداد محفظه dvd رایتر و حتی قیافه و ... براورده نمی کنه جدای از بحث مسابقه فقط همین Z+ grand مقداری به اون چیزی که مد نظرم هست نزدیکه

ولی در مورد خنک کننده باید بگم که این شرکت خوب خوب عمل کرده و اگر دوباره بخوام کولر CPU بگیرم انتخابم GREEN خواهد بود

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام و ارزوی بهبودی مسئله اقتصادی همه مردم ایران در سال جدید

کیس x9  دارم . وزن بالای کیس نشان از استفاده ورق با ضخامت زیاد داره که همین مسئله باعث کیفیت خوب کیس هم شده. در مورد کولینگش که جای بحثی نیست.  

فقط به تاریخ پیوست ?

پاور 1200وات evo oc هم دارم که تنها ایرادی که میتونم بهش بگیرم زمانی که سیستم زیر لود شدید برق رسانی میره فن پاور نویز زیادی داره .امیدوارم گیرین در  پاور های جدیدش از فن هایی با نویز کمتر استفاده کنه

ویرایش شده توسط MEHDI-GTX
لینک به دیدگاه

با سلام و سال نو رو تبریک میگم به همه. من از کیس گرین استفاده میکنم الان z2+ hero بعد قبلشم پاورشو داشتم. کلآ از محصولات گرین خوشم میاد بخصوص قیمتشون که عالین. یه تشکر هم ازشون میکنم بابت واردات محصولات برند خوش نام msi واقعآ همه چی تموم شدن

لینک به دیدگاه

والا ما یه پاور گرفتیم خوب بود
ولی یه کیبورد cougar 200k هم گرفتیم یک ماه نشده بود دکمه c بدون هیچگونه فشار و ضربه ای پایش شکست و از جاش دراومد نمایندگی هم با هزینه 15 تومن درست کرد :|

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...