رفتن به مطلب

" مسابقه نوروزی گرین و لیون کامپیوتر" + نظر سنجی + جائزه های جذاب

کدام یک از دسته محصولات گرین و برند های زیر مجموعه را خریداری کرده ونظر خودتون رو در تاپیک زیر بنویسید و جائزه بگیرید   

541 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. کدام یک از دسته محصولات گرین و برند های زیر مجموعه این شرکت را خریداری کرده ونظر خودتون رو در تاپیک زیر بنویسید و جائزه بگیرید

• کیس
      349
    • پاور
      442
    • خنک کننده ها
      169
    • موس
      65
    • کیبرد
      61
    • اسپیکر
      31
    • UPS
      8
    • TOTOLINK
      16

Recommended Posts

• ارسال 391
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

از کیس و پاور و خنک کنندش استفاده کردم. قیمتهاش نسبت به کیفیتش مناسبه مخصوصآ در زمینه کیس. ماکه راضی بودیم..

لینک به دیدگاه

سلام و تبریک سال نو 

من کیس مگنوم پلاس گرین رو دارم نسبت به قیمت محصول با امکاناتیه اما رنگ ضعیفی داره زود کنده میشه

7 سال پیش یه پاور 480 وات گرین گرفتم که هنوز نه خراب شده نه ضعیف بهترین پاور موجود در بازاره

لینک به دیدگاه

سلام عیدتون مبارک

من اکثر کیس و پاورهای گرین رو داشتم و برای دوستان و اشنایان هم خریدم.اما تجربیاتم:

پاور 330 گرین چند ساله کارکرده الانم روی سیستم دانلود شبانه داره کار میکنه.

کیس ایکس3 گیمینگ وی2،به قیمت 112ت و پاور 585 فن سبز ماژولار به قیمت 155ت خریدم.دو سال استفاده کردم و همراه سیستم فروختم به یکی از دوستام،هنوزم داره ازش استفاده میکنه.مشکلی که داشتم با این کیس به صدا افتادن فن بزرگ درب و یکی از فنهای سقف بود بود خودم با اسپری روغنی ناهید درستش میکردم.بعد  از گران شدن قیمت ها همین کیس رو واسه یکی دیگه از دوستام خریدم 235ت!!! و پاور 600 اچ پی،قسمتهای پاستیکیش نسبت به کیس اولی شکننده تر بود.

ایکس1 و پاور 700 اچ پی،حدود 2 ساله بدون مشکل کار میکنن،عیب این کیس مشکل بودن اسمبل بخاطر نبودن فضای کافی واسه مدیریت کابله و همچنین زود گرد و خاک میگیره.

کیس ایکس 6 و پاور 700 اچ پی،کولر بوفالو100،فنه پشت کیس صدا میداد.کولر هم خیلی حساسه یکم زور بزنی پایه هاش میشکنه.

ز7 گلادیاتور بهمراه پاور 1450 اوسی پلاس واسه سیستم شبیه سازی دوستم گرفتم اونم راضیه ازش.

8 تا کیس اورامان و پاور 480گرین واسه گیمنت دوستم گرفتم.الان چند ماه گذشته و فعلا مشکلی نیست.این کیس با قیمت خوبش شما رو از حلبی های که بجای کیس میفروشن نجات میده.کلا 10 تا 20ت با کیسهای متفرقه و غیر استاندارد قیمتش فرق داره که میرزه.

الانم خودم ز7 گلادیاتور دارم  بهمراه پاور 850 او سی.امکانات کیس نسبت به قیمتش خیلی خوبه،فول تاور با قیمت میدی تاورهای برندهای دیگر.تنها خرده ای که  دوستان به این کیس میگیرن قیافشه که اونم سلیقه ای هستش.یکی خوشش میاد یکی هم نه.

اما مشکلی که داره فن کنترلش بعد از هر بار خاموش روشن کردن کیس ریست میشه و باید دوباره تنظیم بشه.طبق تماسی که با شرکت داشتم،گفتن با سازنده مکاتبه کردن و در ورژن های بعدی اصلاح میکنن.

خدا رو شکر هر مشکلی داشتم با شرکت تماس گرفتم راهنمایی و کمک کردن،مخصوصا اقای اذین و شعبانی.

لینک به دیدگاه

متاسفانه من تابحال از محصولات شرکت گرین استفاده نکردم وتا قبل از اینکه  با لیون اشنا بشم تابحال ب گوشم نخورده بود و خیلی دوس دارم ک از محصولات این شرکت استفاده کنم  از لیون و گرین، هم تشکر میکنم ک این مسابقه را برای آشنایی بیشتر ما با محصولات ایرانی برگزار نموده اید،با تشکر

ویرایش شده توسط Wwe Ee
لینک به دیدگاه

سلام و عرض ادب ،

بنده یک پاور 3 4 ساله ی GP600A-EU دارم تا به حال مشکلی برام به وجود نیاورده ! من که راضیم پاور با معرفتیه!

لینک به دیدگاه

درود

بنده از محصولات قدیمی گرین استفاده میکنم:

کیس بلک دراگون گرین

خنک کننده بوفالو

و پاور 885 وات

کیفیت محصولات قدیمی گرین فوق العاده هست

هنوز بعد از گذشت سالیان زیاد محصولات به خوبی روز اول کار میکنن

لینک به دیدگاه

باسلام بنده هم از پاور 650 وات GP650A-UK استفاده میکنم کیسم هم این بود  GREEN SOLARIS اما بعد از معرفی کیس z4که واقعا خوشم اومد ازش اون رو خریدم یه تاپیک هم دربارش زدم که نظر دوستان رو بدونم بعد بخرم الانم راضیم ازش 

لینک به دیدگاه

من 2 کیس و 2 پاور از گرین دارم . مدت زیادیه دارم ازشون استفاده میکننم و بسیار کیفیت خوبی داشتن و دارن . تا الان مشکلی نداشتم . کیس X7 که یک کیس فوق العاده هست . کیس مگنوم+ هم یک کیس کاربردی خیلی خوب . پاور ها هم که بسیار عالی هستن .

ماوس و کیبورد های برند گرین رو خیلی نمیپسندم . ولی برند کوگار فوق العاده هستن . یک ماوس و کیبورد کوگار دارم که خیلی خوش دست هستن . البته برای کارهای دفتری استفاده میکنم و مدلهای پایینش هستن .

لینک به دیدگاه

پنج سال پیش یه پاور 585b گرین گرفتم ، هنوز که هنوزه ازش استفاده میکنم و به نظرم میتونه چند سال دیگه هم دووم بیاره

متاسفانه تا حالا قسمت نشده از محصولات دیگه گرین استفاده کنم

لینک به دیدگاه

سلام
من هم یه پاور گرین 380 خریده بودم چند سال پیش و خیلی وقته که محصول دیگه ای از گرین نخریدم

لینک به دیدگاه

سلام  به همه لیونی ها 

من هم برای تمام سیستم هایی که در طول زمان برای خونه جمع میکنم از پاور گرین استفاده میکنم و تا الان به هیچ مشکلی بر نخوردم 

هنوز یادمه کدومارو داشتم

330 ،380،  535، و الانم که 750 پلاتینیوم رو دارم

البته نا گفته نماند که از فن های این برند محبوب هم استفاده میکنم. 

امیدوارم همیشه این برند رو با کیفیت ببینم. 

ویرایش شده توسط Mohsenbike
اضافه کردن مدل های پاور
لینک به دیدگاه

با کیس های MD121 ، PARS،  MAC-1 و Magnum سر و کار داشتم

MD121 به مرور زمان بخاطر کثیفی دکمه استارتش گیر می کنه و فقط مناسب کار اداری و تمیز است.

PARS دکمه هاش به نسبت بهتره برای کار اداری و نیمه صنعتی ولی در صورت استفاده از فیش های صدای جلو، اگر سیم ها اویزان باشد به مرور زمان به علت وزن خود سیم های HEADSET، دچار پارگی سیم  میشه (نزدیک 1 سال مورد را گه گاه برخورد داشتم).

MAC-1 ها بدرد کار اداری و خانگی که کسی برای نگه داری از کیس ها هست می خورد بخاطر نداشتن فیلتر بقل.

Magnum هم بخاطر نداشتن دسترسی راحتی به پشت مادربرد با اینکه از لحاظ دسترسی درایو ها راحت است ولی مناسب کسی  که بخواهد هر چند وقت یکبار قطعات عوض کند نمی خورد.

پاور هارا هم معموملا به عنوان مینیموم برند استاندارد با ضریب ایمنی استفاده می کنیم چون در تست عملی جوابش رو در کارکرد زیاد، بار متوسط و شرایط محیطی بد نشان داده است.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

از زمانی که گرین پاور های غیر ریل تولید میکرد پاور گرین داشتم (پنتیوم2)
 کیفین پاورها حداقل تا 2-3سال پیش که من اطلاع دارم همیشه بهتر شده و خدمات خوبی هم دارند .

از کیس گرین هم 2مورد استفاده کردم خوب بوده و نسبت به قیمت ارزش داشته.

totolinkهم به تازگی ازش استفاده می کنم هنوز نمی تونم بگم عالی اما قطعا جز برندهای خوب بازاره

لینک به دیدگاه

سلام

من از محصولات گرین  فقط پاورشو 2مدل 600 وات و850 وات استفاده کردم حدود 6 ساله دارم استفاده میکنم

تنها مشکلی که دیدم یه صدای جلز جلز بعضی مواقع تولید میکنه که فکر کنم مربوط به نوسانات برقه 

از مزایاش میشه به عمر بالا نویز کم ومدیریت کابل اشاره کرد

لینک به دیدگاه

درود

من چند پاور از برند گرین داشته ام

330 ، 380 ،535

از میان سه مورد فوق نمونه 380 وات پس از یک سال سوخت

چند مورد هم از کیس های برند گرین را داشته ام

Tolip, X3,X5

به نظر من کیفیت کیس ها در سطح قابل قبول قرار داشتند اما معایبی هم داشتند. به عنوان نمونه نحوه قرار گیری بخش هارد دیسک ها مناسب نبود، فن ها خیلی زود دچار مشکل می شدند.

فن های شفاف همراه با نور پردازی این برند هم خیلی زود به صدا افتاده و پس از چندی غیر قابل استفاده می شدند.

لینک به دیدگاه

من فکر کنم یه پاور گرین داشتم اونم بعد دو سه سال خراب شد ، البته اون موقع اوایل راه افتادن شرکت بود

لینک به دیدگاه

کیفیت مناسب و تنوع محصول در برابر قیمت نسبتا پایین دلیل برتری گرین هست

لینک به دیدگاه

با سلام و تبریک سال نو

محصولات مورد استفاده شده گرین توسط بنده: پاور و کیبرد

مزایای استفاده از پاور ( 80pls green 650w gold): قیمت مناسب، تعداد ورودی های بالا نسبت به رقیبان سرسخت، گواهی حرفه، کارایی بالاتر، فن مجهز تر، کیفیت سیمکشی فوق العاده

مزایای استفاده از کیبرد گرین(green): صفحه ای تخت، بسیار نرم و ساده، شیک، بی صدا، امکانات کلیدی فراوان

از هر دو محصول گرین که درحال استفاده هستم بسیار راضی هستم.

در آینده ای نزدیک قصد خریداری کیس گرین هم می باشم به امید آن روز.

تشکر فراوان از همه ی لیونی های عزیز

ممنون از وقتتون

روز خوش همچنین سال نو همه مبارک.

مهدی ماهیان بادی یکی از مشتری های همیشگی لیون

لینک به دیدگاه

محصولات گرین در رده  قیمتی خود به نظرم کارایی مطلوبی ارایه میدن . من که به شخصه تا الان تنها از پاور های این شرکت استفاده کردم تا الان کاملا راضی هستم . اخیرا هم یه روتر totolink  گرفتم از حق نگذریم آنتن دهیش که عالیه . 

لینک به دیدگاه

بنده از پاور سری OC+ گرین استفاده میکنم که عملکرد بسیار مناسبی در قابل قیمت اش ارایه میده

علاوه بر اون جدیدا اسپیکر گرین هم گرفتم که واقعا باید بگم نسبت به قیمت کیفیت بسیار مناسبی رو ارایه میده

قبلا کیس گرین هم داشتم ولی متاسفانه گرین تو کیس زیاد حرفی برا گفتن نداره اما با توجه به قیمت کیس ها هم باز امکانات مناسبی رو در اختیار تون میزاره

مشتاقم فن های RGB رو هم تست کنم بسیار زیبا هستند

لینک به دیدگاه

همیشه گرین در زمینه پاور و کیس بهترین بوده

به عنوان نمونه ،من پاور GP580B ده سالی هست دارمش و تا حالا آخ نگفته و گرافیکهای امروزی رو راحت ساپورت میکنه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...