رفتن به مطلب

" مسابقه نوروزی گرین و لیون کامپیوتر" + نظر سنجی + جائزه های جذاب

کدام یک از دسته محصولات گرین و برند های زیر مجموعه را خریداری کرده ونظر خودتون رو در تاپیک زیر بنویسید و جائزه بگیرید   

541 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. کدام یک از دسته محصولات گرین و برند های زیر مجموعه این شرکت را خریداری کرده ونظر خودتون رو در تاپیک زیر بنویسید و جائزه بگیرید

• کیس
      349
    • پاور
      442
    • خنک کننده ها
      169
    • موس
      65
    • کیبرد
      61
    • اسپیکر
      31
    • UPS
      8
    • TOTOLINK
      16

Recommended Posts

کیس و پاور محشره خودم توی گیم نت استفاده میکنم ازش عالیه واقعا 

این 2 تا بطور عجیبی از بقیه بهتره 

ولی بقیه محصولات بازم قابل قبول هست 

کلا برند خوبیه میپسندم ارزش خرید داره 

لینک به دیدگاه

• ارسال 391
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

من که از محصولات گرین همیشه دارم استفاده میکنم از کیس و پاور و خنک کننده مایع پردازنده اش فوق العاده راضی هستم حتی این سری که داشتم سیستم جدیدم رو می بستم اگه پول دستم بود هم می خواستم اسپیکر گرین بگیرم و هم کیبرد کوگار 500 رو البته در مورد کیبرد دو به شک هستم که الان که پول دستم هست بگیرم یا نه ولی در کل محصولات گرین و همچنین گارانتی اش فوق العاده هست

لینک به دیدگاه

انتقاد و نظر در مورد شرکت گرین:

سال نو مبارک انشالله سال خوبی باشه.به نظرم کیفیت بدنه کیس بهتر بشه خوبه همش متاسفانه روش خط هست.

تا الان هر چی کیس گرفتم همینطوری بوده البته خوب همیشه بازم کیس میخرم و خط ها توی نور زیاد معلومه ولی تر خدا کیفیت رو بهتر کنید.

لینک به دیدگاه

انصافا کیس ها و خنک کننده های گرین در مقابل رقبا و قیمتی که دارن عالی هستن

لینک به دیدگاه

من خودم پاور و‌ کیس از این برند خریدم و از پاور راضی بودم ولی از کیس نه .

اما نظرم در مورد برند :

گروه تجاری گرین از اون قدیم ها که تخت جمشید و امثالش تو افق بودند  با قیمت های معقول یار فروشنده در کسب درآمد و یار مصرف کننده در یک جنس ، با کیفیت استاندارد  و با بودجهء ایرانی بود.

ولی الان کمر بسته که از خیلی از واردکنندگان در قیمت گذاری منفور تر بشه.

ویرایش شده توسط dmcmrk
لینک به دیدگاه

سلام به دوستان و دست اندر کاران سایت 
من تا حالا از 2 محصول گرین استفاده کرده ام و واقعا راضی ام و می خواهم نظرم رو درباره این 2 محصول ذکر کنم .
1: پاور green 550uk :

این پاو یک پاور به شدت مقرون به صرفه و با توان مناسب است .نتیجه کار حدودا شش ماهه من با این پاور ، این است که این پاور و پاور های هم طبقه آن مانند 450 و 650 یو کی انتخاب های خیلی عالی برای یک کامپیوتر متوسط به بالا هستند . البته برای اطلاعات بیشتر می تونید یه سری هم به قسمت محاسبه توان مصرفی سیستم خود سایت گرین بزنید و ببینید به چه پاوری مناسب سیستم شما می باشد . البته به نظر من دوستانی که قصد اور کلاک دارند سری اور کلاک ایوو رو تهیه کنند.
2 کیس گرین z2_honor : 
این کیس یک کیس جادار و با قالب اسکلت معکوس می باشد که در محفظه پایینی آن می توان پاور و دو هارد دیسک یا اس اس دی یا یک هارد یا اس اس دی و یک فن 80 میلیمتری برای ایجاد جریان هوا استفاده کرد . که از نظر فضا و سیستم خنک کنندگی این کیس حالت ایده آلی دارد .
اما این محفظه بدون فن کمی با مشکل گردش هوا مواجه هست که می توان آن را نادیده گرفت . از قابلیت های خوب دیگر این کیس نیز قابلیت مدیریت کابل در فضای پشت مادربرد می باشد . این کیس همچنین به همراه تعدادی فیلتر هوای آهنربایی برای فن ها عرضه می شود که به نظر من واقعا ابتکار خوبی است .
البته از پنل روشن خاموش این کیس نیز نباید گذشت که دارای یک کنترل کننده سرعت فن با قابلیت پشتیبانی از 5 فن و یک یو اس بی 3 و دو یو اس بی 2 می باشد اما ایرادی که به این پنل می توان گرفت دکمه ری استارت آن است که تنها می توان با یک خودکار یا یک چیز نوک تیز آن را فشار داد البته این نیز می تواند چیز جالبی باشد و ای کاش تعداد یو اس به های بیشتری در این پنل به کار می رفت ولی همین تعداد نیز عالی است و یک چیز جالب دیگر در مورد این پنل نیز پوشش های لاستیکی است که برای جلوگیری از نفوز گرد و غبار به درون جایگاه های صدا و یو ای بی در نظر گرفته شده است .
ابتدا که این کیس را خریده بودم مدام بر خودم خورده می گرفتم که چرا مدل های z2+  hero یا z4-astiak را نگرفته ام چون این دو کیس با در شیشه ای و 5 فن ال ای دی دار همراه عرضه می شوند و تفاوت قیمتی اندکی دارند .اما حالا دیگر من مشکلی با این مورد ندارم چون می توان درب این کیس را به راحتی شیشه ای کرد و من نیز این کار را با اندازه گیری و خرید طلق شفاف پلاستیک 3 میلیمتری و زدن 6 سوراخ بر روی آن برای اتصال به کیس انجام دادم (در دو طرف کناری ریل جا گذاری درب جانبی کیس شش سوراخ قرار دارد که می توان تعدادی از پیچ های همراه کیش را در آنها جا زد اگر هم این سوراخ ها وجود نداشت می توان آن را سوراخ کرده و از این نظر هم مشکلی ندارد .) و بعد از آن نیز می توان با کیت نورپردازی و فن آر جی بی گرین یا سایر شرکت ها ( یا مثل من دست ساز ) داخلش رو نور پردازی کرد.( در ادامه نتیجه روگذاشتم.)

ممنون و خداحافظ همگی..._DSC0329.thumb.JPG.088d796072ca8adb059ad59ebb49c396.JPG

لینک به دیدگاه

پاور گرین که محشره...99%رضایتا معمولا بخواطر عمر ی کالاست...منم باید رضایت خودمو دلیلشو عمر پاور بگم که 5 ساله جوابمو داده:)

لینک به دیدگاه

سلام

من کیس و پاور رو گرین گرفتم حدود 4 سال پیش ؛ پاور 535B که واقعاً عالی بوده و تا حالا ایرادی پیدا نکرده و کیس Zest که اون موقع بین کیس هایی که دیده بودم بهترین بود البته الان بعلت تغییراتی که در قطعات دادم مجبور شدم در کیس رو باز بذارم تا خنک باشه و در زمانی که خریده بودم چون سیستمم خیلی قوی نبود مشکلی نداشتم.

لینک به دیدگاه

درود و تبریک سال نو خدمت تمام کاربران عزیز لیون.

من هم یک عدد پاور 550 یو کی گرین دارم که با طلا هم عوضش نمی کنم، از اولین افرادی بودم تو ایران که خریدمش. 

کیس گرین جگوار ایکس 2 دارم که بشدت از ش ناراضیم چون اولا با فن های روی خود کیس خنک کنندگی مناسبی نداره، پنل شیشه ای خیلی کوچیکی داره، لامپ ال ایی دی قسمت دکمه پاور یکدفعه از کار افتاد، جک ورودی هدفون جلوی کیس بگیر و نگیر داره، اسمبل و منیجمنت کابل ها هم که در حد جک هست.  کیس رو هم آکبند خریدم. کیبورد کوگار گرین رو هم دارم که متاسفانه رنگ مارک کوگار روی کیبورد رفته. تشکر ا ز لیون بابت راه انداختن این نظر سنجی های مفید. 

لینک به دیدگاه

پاور گرین که زیاد داشتم و برای خیلی ها هم خریدم!

از پاور ساده 380 وات تا پاور 850 وات سری OC که خدایی خیلی عالی بود...

*االان یه  Corsair VS650  دارم که بنظم در مقابل گرین ها ولتاژ هاش زیادی نوسان داره.

برای مثال، اواسط اردیبهشت ماه برای یک پروژه ای یه سیستم روی پلتفرم x99 و پردازنده زئون و گرافیک چند تایی و ... باید تهیه کنیم! 

روی تمام قطعات شک داریم، ولی پاور بدون شک گرین هست (مدل  1050 یا 1200 وات سری OC )

کیسی که همین الان دارم ازش استفاده میکنم، X3 gaming هست! که خیلی راضی هستم ازش، مدتی پیش هم برای یکی از دوستان یه  GREEN X2  گرفتم که اونم خدارو شکر راضیه.

برای این پروژه هم z7 Gladiator در نظر داریم، ولی از نزدیک ندیدمش و کمی شک دارم...

در مورد خنک کننده هم تعداد زیادی از فن های کیس گرین استفاده کردم و یک بار هم یه خنک کننده بوفالو داشتم که کیفیت خوبی داشت.

لینک به دیدگاه

سلام

من 5 سال پیش یکی از دوستان یه کیس green orbit برایم خرید که اولین کیس ایکلت معکوسی بود که من دیدم و فضای کابل کشی هم داره که کمی کوچیکه ولی کارت حل میشه و نورپردازی قشنگی که داره .

۲۰۱۶۰۹۰۳_۰۱۱۵۲۱.jpg

20170401_182521.jpg

لینک به دیدگاه

جوایز مسابقه رو که خوندم از ادامه زندگی ، ببخشید ادامه تاپیک و مسابقه منصرف شدم !

این جوایز در حد لیون نیست .

لینک به دیدگاه

درود به تمامی دوستان 
تاجایی که یادم میاد گرین رو با پاورهاش میشناختم و فک کنم اکثرا همه همینجوری باشن ( از نتیجه ی نظر سنجی مشخصه )
در حال حاضر هم پاور سیستمم گرینه و ازش راضی ام
به امید روزی که من هم بتونم قطعات دیگه ای از برند گرین بگیرم 
سپاس

لینک به دیدگاه

موس و کیبوردش و همینطور اسپیکراش رو داشتم ، نسبت به قیمتش امکانات خوبی داشتن
همکاریشون با شرکت کوگار هم قابل تقدیره ، محصولات خوش قیمت با امکانات خوبی رو در اختیار کاربرا قرار میده ، هرچند این چند وقته مقداری افزایش قیمت داشته محصولاتش

لینک به دیدگاه

با سلام و عرض ادب.بنده  تا بحال فقط از فن خنک کننده ال ای دی دار گرین استفاده کردم. بعد حدود یک سال ،خوشبختانه مثل روز اولش کار میکنه و صدای اون زیاد نشده.

لینک به دیدگاه

من تقریبا سه سال پیش یه سیستم معمولی با پاور 250 ولت بستم 
خدارو شکر از اون موقع هیچ مشکلی براش پیش نیومده و صدای محسوسی هم نداره که اذیت کنه

لینک به دیدگاه

من از گرین راضی هستم بخاطر اینکه بهترین شرکت قطعات کامپیوتری در ایران هستش و قیمت و کیفیته عالی داره

من از محصولات کیس گرین مگنوم که در میان رده عالی هستش استفاده کردم

و همچنین یک عدد پاور 700 وات اورکلاک که واقعا از نظر کیفیمت محشره

گرین ممنون

لینک به دیدگاه

درود

من حدود 1 ماه پیش تمامی لوازم کامپیوترم رو از لیون کامپیوتر سفارش دادم و از پاور GREEN 650A-UK Power استفاده میکنم کِیس هم Green x2 jaguar سفارش دادم ولی خب ناموجود بود جاش  DeepCool KENDOMEN گرفتم فعلا فقط 2 3 بار سیستم رو روشن کردم واسه همین نظری نمیدم 

لینک به دیدگاه

سلام

کیس X9 رو تقریبا 4 سال پیش خریدم به لحاظ قیمت بالا بود ولی بعد از استفاده تو این 4 سال واقعا کیس خییییییییییلی خوبی هم از لحاظ Cooling  هم فضای نصب تجهیزات و زیبایی ولی انتقاد بنده به قسمت Usb 3 جلوی کیس هست که باید به یکی از |USB  های Panel  پشت مادربورد وصل بشه نه روی خود مادربورد که کار قشنگی نیست

لینک به دیدگاه

پاور که همیشه گرین استفاده کردم و برای خیلی ها هم خریدم الان هم یه  GP750A-ZS دارم و ازش راضیم.

اما کیس الان یه x7 گرین دارم ولی فقط کیسهای گرون قیمتش و رده بالاش کیفیت خوبی دارند و کیسهای پایین تر مثل کیسهای رده بالا نیستند.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود یکی از بهترین گارانتیهایی که تا بحال باهاش کار کردم گرین بوده و هست
و از نظر من بهترین کیسهای گرین اول x3+ viper و بعد هم x7 هستش

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

لینک به دیدگاه

سلام

من هم کیس Z2+ Hero رو دارم و هم اسپیکر GS315-R راجبه اسپیکر بگم که به شدت راضیم هم بیس خوبی داره هم صدای با کیفیت و بلند تا حالا نتونستم صداشو تا آخر زیاد کنم !

کیس رو مونطور که دوستان هم اشاره کردن واقعا با این قیمت این کیس حرفی واسه گفتن نمیذاره

لینک به دیدگاه

با عرض سلام خسته نباشید
من کیس z2+hero دارم و ازش راضیم گرچه به نظر من جا داره ک یکم رو کیفیت برخی از بخش هاش کار بشه ولی در کل نسبت به پولی که پرداخت میکنیم ارزش داره و پاورم هم green 600a-hp هستش و از اونم راضیم مشکلی براش پیش نیومده قبل از این هم پرین داشتم ازشون راضیم اکثر پاو رهایی ک استفاده میکنم برای فروش و استفاده خودم گرین هستن و از این شرکت راضیم همچنین واتر کولینگ هاش هم واقعا خوبن مخصوصا اینکه قیمتشون خیلی عالیه واقعا با ارزش هستن
البته کیفیت و کارایی با یه گارانتی خوب بسیار عالی و کامل میشه که خوشبختانه گرین گارانتی خوب یاز نظر من داره

لینک به دیدگاه

کیس و پاور و کیبورد استفاده کردم از این برند . از همشون هم راضی بودم .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...