رفتن به مطلب

" مسابقه نوروزی گرین و لیون کامپیوتر" + نظر سنجی + جائزه های جذاب

کدام یک از دسته محصولات گرین و برند های زیر مجموعه را خریداری کرده ونظر خودتون رو در تاپیک زیر بنویسید و جائزه بگیرید   

541 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. کدام یک از دسته محصولات گرین و برند های زیر مجموعه این شرکت را خریداری کرده ونظر خودتون رو در تاپیک زیر بنویسید و جائزه بگیرید

• کیس
      349
    • پاور
      442
    • خنک کننده ها
      169
    • موس
      65
    • کیبرد
      61
    • اسپیکر
      31
    • UPS
      8
    • TOTOLINK
      16

Recommended Posts

• ارسال 391
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

کیس  Green Z7 Gladiator طراحی شده برای نصب هر نوع قطعه سخت افزاری،بدنه مقاوم و دسترسی آسان به پورت های جلو کیس واقعا عالیه 

لینک به دیدگاه

من یک پاور 885 وات خریدم  6 سال پیش تقریبا. راضی هستم و مشکل خاصی نداشتم.

محصولات گرین معمولا p/p خوبی دارن و به همین دلیل برای کسانی که محدودیت بودجه دارن گزینه مناسبی هستن.

لینک به دیدگاه

در در 1396/01/07, 19:36:41، سعید حسینی گفته است :

باسلام، من از کیس های z2 honor  گرین استفاده میکنم، و خیلی راضیم، با این قیمت کم، واقعا کیس گیمینگ خوبیه، هم ظاهر شکیلی داره و هم درون زیبایی، واقعا راضیم.

لینک به دیدگاه

کیس بنده گرین مدل MAC1 هست واقعا عالیه برای سیستم های اداری و خانگی ،قیمتش هم مناسبه

لینک به دیدگاه

محصولات گرین حرف ندارن. بیش از ده تا کیس رو داشتم و 6 تا پاور سیستمهاشو به دوستان فروختم اونا هم هنوز دارن کار میکنن.

لینک به دیدگاه

والا محصولات گرین دیگه نیازی به تعریف ندارد چون اینقدر خوب و باکیفیت هست که کامل جاافتاده‌ و همه میشناسنش

من خودم از کیس و پاور گرین دارم

پاورش که عالیه همه جوره پام بوده از بچگی تا الان ?

کیسه هم خوبه و امکاناتش عالیه فقط یکم از لحاظ طراحی ظعیفه و رخ خوبی نداره که با قیمت ارزونش جبران کرده

درکل من که برند گرین رو خیلی راضی ام ازش

ویرایش شده توسط torkian
لینک به دیدگاه

من چند سالی هست از پاورهای گرین استفاده میکنم و به دوستان هم توصیه کردم از پاورها و کیسهای گرین استفاده کنن.

تازگی هم برای یکی از آ شنایان سیستم بستم که از پاور گرین و کیس z2 honor براش استفاده کردم.

تا حالا که راضی بودم چون کیفیت و قیمتشون مناسبه.

لینک به دیدگاه

من کیس و پاور و خنک کننده cpu خودم گرین هست و کاملا راضی هستم و برای آشنهای خودم هم تا حالا نزدیک 30 مورد از محصولات گرین رو خریدم اکثرا پاور و کیس

کاملا هم راضی هستند

لینک به دیدگاه

سلام خدمت دوستان و زحمت کشان لیون کامپیوتر.من چند وقت پیش یه پاور گرین eu330 داشتم سیستمو که ارتقا دادم پاور رو هم از یه برند دیگه خریدم روز اول سیستم رو که روشن کردم کامپیوتر صدای تراکتور میداد همونجا پاور رو باز کردم و فرستادم دوباره یه پاور گرین eu530 خریدم.میخام اینو بگم که پاورای گرین واقعا حرف نداره پاورای گرین خیلی بی سر و صدا کار میکنه و ادم لذت میبره از خریدش من دو مدل eu330 و eu530 سریه جدید رو خریدم جفتشم فن های پر قدرت و خیلی سایلنتی بودن نسبت به برندای دیگه.از همه مهمتر محصولات گرین علاوه بر گیفیت محصولات خیلی خوبشون قیمت خیلی خیلی مناسبی هم دارن.و در اخر میگم گرین و لیون پرچمتون خیلی بالاست.

لینک به دیدگاه

سلام

من کیس falcon  گرین رو خریداری کردم خیلی راضی ام هم زیبایی داره 

هم به عنوان یه کیس گیم و هم جای فن های مناسبی برای خنک کردن داخل کیس رو داره

تا الان 2 تا پاور گرین خریداری کردم که به زنم به تخته هیچ عیبی نکردن

380 green -- با 600 green

ویرایش شده توسط king-baxx
لینک به دیدگاه

من کیس Z4 گرین رو دارم که واقعا عالیه
فضای داخلی جا دار که به راحتی میشه قطعات بزرگ مثل چهار تا گرافیک 1080 رو داخلش نصب کرد ، خنک کنندگی خیلی خوب ، ظاهر ساده در عین حال زیبا و شیک و قیمت خیلی خوب.
پاور 750 هم دارم که خیلی با کیفیت و با دوام هست ، و به دلیل ارتقای سیستم قصد خرید پاور 1000 / 1200 گرین رو دارم. پاور گرین همیشه انتخاب حرفه ای هاست.

لینک به دیدگاه

با سلام 

کیس  گرین خیلی عالیه 

پاورشم حرف نداره پیشنهاد میکنم بخرید 

ضرر نمیکنید ک هیچ سودم داره :)))))

لینک به دیدگاه

سلام من یک پاور گرین خریدم ولی اعصابم بهم ریخت چون همون رو ۳۰تومن ارزونتر تو اینترنت میدا ن ولی من عجله کردم و خریدم و پشیمون شدم ولی ازش راضی سرعت سیستمم بخاطر پاور قبلیش که بدرد تابلو سازهای ال ای دی میخورد رو با این پاور گرین عوض کردم و زمین تا اسمون فرق کرد سیستمم و اون رو هم الان به عنوان پاور دوم در کیس مورد استفاده قرار دادم که حدود ۱۵تا فن بهش وصلن و از پاور سیستم کلا جدا هستن اگه عکسشو بفرستم از خنده میمیرید با کمی خلاقیت کیس رو تیونینگ کردم و حدود ده فن بهش اضافه کردم ولی الان دیگه صدای اگزوز خاور میده ولی نه به ایرانی بودنش افتخار میکنم منظورم محصولات گرین هست البته بعضی قطعاتش ایرانی نیست ولی همین که برندی مقرون به صرفه و باکیفیت هست خودش خیلی ارزش داره.

لینک به دیدگاه

من کیس Z4 گرین رو دارم که واقعا عالیه
فضای داخلی جا دار که به راحتی میشه قطعات بزرگ مثل چهار تا گرافیک 1080 رو داخلش نصب کرد ، خنک کنندگی خیلی خوب ، ظاهر ساده در عین حال زیبا و شیک و قیمت خیلی خوب.
پاور 750 هم دارم که خیلی با کیفیت و با دوام هست ، و به دلیل ارتقای سیستم قصد خرید پاور 1000 / 1200 گرین رو دارم. پاور گرین همیشه انتخاب حرفه ای هاست. :-bd

لینک به دیدگاه

سلام و عرض تبریک سال نو
من از کیس و پاور گرین استفاده کرده ام که از لحاظ قیمت و کیفیت و خدمات پس از فروش یکی از بهترین ها توی ایران است
بایستی بگم که حدودا 5 سال قبل یک پاور خریده بودم که سال گذشته کار نکرد پیش تعمیرگاه های متفرقه بردم گفتن سوخته بایستی یکی دیگه تهیه کنی
ولی من به ساختمان مرکزی گرین تهران مراجعه کردم و بدون هزینه برام تعمیر و راه اندازی کردن و الان هم داره کار میکنه
از همینجا از شرکت گرین بخاطر خدمات پس از فروش خوبی که ارائه میده تشکر میکنم

لینک به دیدگاه

من پاور گرین مدل CORSAIR VS450 رو گرفتم،تا اینجای کار عالی بوده، عالی، پاور قبلی داغونم کرده بود، گرین من رو ترغیب کرد که واسه کیس جدیدم حسابی دست به جیب بشم، ارزشش رو داشت

لینک به دیدگاه

من کیس مگنوم 2 و پاور GP780B را چندین ساله دارم و در کیس دیگرم نیز از پاور GP380A-EU استفاده می کنم و کاملاً هم از محصولات گرین راضیم هم از پشتیبانی خوبس و هم بخاطر اینکه محصول و برند خوشنام و معتبر داخلی است.

لینک به دیدگاه

سلام خدمت همه لیونی های عزیز?

حقیقتش بنده از پاور و فن گرین استفاده میکنم، پاورش که بسیار خوش قیمته و فنش هم با ال ای دی ها و رنگ های مختلفش واقعا کیس رو قشنگ تر کرده از طرفی کنترل هم داره برای ال ای دی هاش که با این قیمت بینظیره... 

درباره عمرشون هم باید بگم  تا همین الان که تایپ میکنم آخ نگفتن و مطمئنم حالا حالاها مهمون کیسم هستن?

واقعا از یه برند ایرانی چنین محصولاتی بینظیره طوری که حتی از خیلی برند های خارجی نیز بهتره... امیدوارم همیشه سلامت و پاینده باشین ❤

لینک به دیدگاه

با سلام
پاور 580B رو داشتم که با ساخت مهندسی عالی و حرفه ای متناسب با نیاز بازی و سخت افزار قوی بود.
همچنین کیس Green که بسیار شکیل و مقاوم است و با فن های تعبیه شده در چند طرف کیس و امکان کنترل میزان چرخش آنها، حس بسیار خوبی دست می دهد.

لینک به دیدگاه

سلام

پاور های شرکت گرین واقعا عالی است . من الان سه ساله دارم و ازش راضیم .;)

لینک به دیدگاه

خسته نباشید.

من وقتی که PC داشتم، کیس و پاورش از گرین بود . کیس های گرین از نظر جاداری عالی و از نظر کیفیت قابل رقابت با نمونه های خارجی هستند.

لینک به دیدگاه

سلام و درود بر همه ی لیونی های عزیز آرزو میکنم سال 96 سالی پر خیر و برکت و همراه با موفقیت روز افزون برای همه شما مردم عزیز ایران رقم بخوره انشالله

نظر من در مورد پاور گریین است چون تنها محصولی از گریین هست که دارمش و حتما میخوام یه کیس گریین مدل Z+ هم بگیرم چون واقعا از همه نظر عالیه هم جای کافی داره هم زیباست و شیکه و بسیار خوش ساخت میباشد

من یه پاور گریین 530 وات دارم که از همون اول احساس کردم کمی نویز داشت و یه صدای ویز ویز میومد ازش ولی خیلی نگران نشدم و خوشبختانه هیچ اتفاقی هم  براش نیوفتاد و الان حدود دو سال و چند ماه میشه دارمش و در بدترین شرایط آخ نگفته :Sچون تستش کردم در بدترین شرایط خلاصه خیلی مقاومت بالایی دارن:D

لینک به دیدگاه

سلام عید همگی مبارک 

من تازه لیون کامپیوترا کشف کردم امیدوارم بتونم کیس مورد علاقم را تهیه کنم 

من فقط کیس و پاور گریین را دارم و از هر دوتاشون راضیم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...