رفتن به مطلب

" مسابقه نوروزی گرین و لیون کامپیوتر" + نظر سنجی + جائزه های جذاب

کدام یک از دسته محصولات گرین و برند های زیر مجموعه را خریداری کرده ونظر خودتون رو در تاپیک زیر بنویسید و جائزه بگیرید   

541 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. کدام یک از دسته محصولات گرین و برند های زیر مجموعه این شرکت را خریداری کرده ونظر خودتون رو در تاپیک زیر بنویسید و جائزه بگیرید

• کیس
      349
    • پاور
      442
    • خنک کننده ها
      169
    • موس
      65
    • کیبرد
      61
    • اسپیکر
      31
    • UPS
      8
    • TOTOLINK
      16

Recommended Posts

درود و تبریک سال جدید به آقای حسینی و دوستان گل دیگه

بنده همیشه ازمحصولات گرین استفاده میکنم  قبلا زیاد شناخته شده نبود و زیاد از قطعاتش نمیخریدن اما در این 4 سال اخیر پیشرفت های زیادی کرده و تنوع کالا بیشتر شده

از کیس هاش بسیار راضی هستم خودم همیشه کیس گرین میخرم و میتونم بگم بسیار عالی هست الان هم Z2 HONOR دارم خیلی عالی هست اصلا گرد و غبار وارد کیس نمیشه 

اگه شما به کیس  Z7 Gladiator توجه کنید هیچ کیسی طراحی و قیمت و کیفیتی به اون شکل نداره اگه هم باشه باید 800 تومن پولش رو بدید

پاور که چی بگم خودش همه چی رو ثابت میکنه   ولی وقتی که خواستم پاورم رو عوض کنم رفتم فروشگاه گفتن گرین نداریم و موجود  نیست و به جاش یک COOLER MASTER خریدم  ولی بزودی یک گرین میخرم و اضافه میکنم

موس که افتضاحه فقط اگه  یکم در تولید موس توجه بیشتری داشته باشن حل میشه

در نتیجه گرین یک شرکت بسیار معتبر ایرانی 

قیبمت های خوب

گارانتی مناسب

استفاده از قطعات با کیفیت و ارزان قیمت نسبت به برند های درب و داغون دیگه

ویرایش شده توسط REZA001
لینک به دیدگاه

• ارسال 391
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

سلام

من خیلی وقته از محصولات گرین  مخصوصا پاور این شرکت استفاده می کنم.

از پاور هایی که تا حالا خریدم راضی هستم چون خوش قمیت هستند و کیفیت نسبتا خوبی دارند.

در مورد کیس هم نظر خاصی ندارم  چون نه بده نه خوب.

ولی در مورد صفحه کلید و موس : بیش از 10 تا موس و صفحه کلید گرین استفاده کردم که متاسفانه بعد مدتی استفاده مشکلاتش شروع شد.مخصوصا موس ها که من مجبور شدم تمام موس هایی (از کار نکردن بعضی از کلید ها ، یا دو کیلیکی شدن و خرابی کلی )را که خریداری کرده بودم تو مدت یک سال عوض کنم.و اصلا راضی نیستم 

لینک به دیدگاه

سلام

این تاپیک رو دیدم و به نظرم جالب اومد و نمونه بارزی از پیاده سازی ایزو 10002 و 10004 بود

فکر میکنم هدف هم همینه و ی جور جمع اوری اطلاعاته

دو نکته مهمه به نظرم

1- اول باید دنبال نیاز انگیزشی باشد ( مثلا روی همه کیس ها در قسمت فن پشت از فیلتر خاک استفاده بشه) قیمتی هم نداره ولی ی جور دلگرمی به کاربر میده که از فن پشت خاک نمیاد داخل کیس

2-تبلیغ گسترده محصولات ( مثلا روی هر کیس ی موس و یا یک کیبرد رایگان بدهید.)

و اما ایراد من به محصولات گرین : یکی پیدا نشد بگه در کیس x4  از بالا محل سوم درایو نوری دقیقا برای چی هست وقتی نه رایتر نصب میشه و نه رم ریدر و نه فن کنترلر ( ی تیکه اهن اضافی داره).

ممنون

لینک به دیدگاه

منم یک کیس green  x2 jaguar خریدم و یک پاور green 600w-hp   

-چرا حالا از گرین خرید کردم؟!  

کیس بسیار سبک و قیمت مناسب و دارای دسته که برای حمل که من خیلی نیاز دارم برای همین تا وقتی گرین کیس جدیدی که دسته نداشته باشه من رو همین کیس میمونم

(گرین جان به فکر سلیقه ی ماهم باش)

پاور بسیار قیمت مناسب با این قیمت هیچ پاوری نیست با این استاندارد های به روز و یک گارانتی عالیییی

لینک به دیدگاه

بنظرم از اونجا که بحث کارایی به قیمت مطرح هست برا من و دنبال بهترین جنس  (مستقل از قیمت) نیستم،پاور ها و کیس های گرین قیمتاشون متعادل هست داخل ایران. کیفیت مطلوب و قیمت معقولی دارن

البته یه دلیل این هست که بقیه برندها با قیمتهای فضایی وارد میشن.

در وضعیت موجود من نظرم این هست.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

سلام.

تا بحال زیاد از محصولات گرین استفاده کردم. همه نوع پاور و کیس و ایر کولر. هیچوقت مشکلی نداشتم.

فقط یه بار یه قطعه جانبی رو می خواستم خریداری کنم که متوجه شدم سیستم وب سایت و تلفن نمایندگی ها و ... گرین خیلی شلوغ و پیچیده ست. با ده ها شماره مختلف باید تماس بگیری. زنگ میزنی یه جا شماره یه جای دیگه رو بهت می دن. مرتب و تمیز نیست.

لینک به دیدگاه

سلام

جدیدا یک پاور گرین GP650A-UK از همین لیون گرفتم که هنوز استفاده نکردم. امیدوارم کیفیت مناسبی داشته باشه!

البته از نظر قیمت مناسبتر از سایر برندها بود از نظر ظاهری هم  که نسبتا زیبا بوده که امیدوارم عملکردش هم مناسب و راضی کننده باشه.

ویرایش شده توسط ali shareei
لینک به دیدگاه

...

ویرایش شده توسط REZA001
لینک به دیدگاه

با سلام اغلب محصولات گرین کیفیت خیلی خوبی در کنار قیمت مناسب دارن و به نظرم همین موضوع باعث موفقیت این شرکت شده بنده از کیس green X+Eagle و واتر کولر گرین 120mm و پاور 700A-HP استفاده میکنم و خداروشکر از هر 3 راضی هستم

لینک به دیدگاه

با سلام 

من حدود 10 ساله از پاور ها و کیس های گرین و همچنین کولر های این شرکت استفاده میکنم 

همیشه راضیم از کیفیت,از قیمت, از گارانتی پاسخگو و مشتری مدار و مؤدب 

و ده ها سال دیگه هم سیستم بخرم از محصولات گرین استفاده میکنم 

لینک به دیدگاه

حال ندارم زیاد بنویسم. حداقل وقتی پای قیمت و پشتیبانی وسط بیاد گرین بهترین محصولات رو داره. موس کوگار خریدم واقعا ازش راضیم. پاورم همیشه گرین بوده. کیسم هم یک بار که گرین نگرفتم پشیمون شدم

لینک به دیدگاه

توی محصولات  گرین همیشه پاور و کیس هاش در بین دیگر شرکت ها جایگاه خاصی داشتن و دارای کارایی خوب  و راضی کننده ای بودن .

اگه دقت کنیم خیلی از کیس های قدیمی که به ایران وارد شدن گرین بودن و گرین برند ناشناخه ای نیست و سابقه ی بسیار زیادی داره.

_ کیس های  گرین با شرکت های دیگه رقابتشون نزدیکه چه از نظر قیمت و بازدهی ولی برای پاور گرین حرف اول رو میزنه چون قیمت و کارایی بسیار خوب تری نسبت به بقیه شرکتا دارن.

لینک به دیدگاه

درود. من از پاور گرین مدل+ OVERCLOCKING EVO 750 OC استفاده میکنم. واقعا کیفیتش عالیه با این قیمت مناسبش... اصلا نویز فن شنیده نمیشه... از انتخابم خوشحالم... 

لینک به دیدگاه

یه پاور۸۸۵داشتم  غریب به ۵ سال بدون  مشکل کارکرد   با ۱۰۳۰ عوضش کردم وگرنه فک نکنم بجز سرویس فن بعد از این مدت چیزی دیگه لازم  میداشت

لینک به دیدگاه

دو تا کیس ازش داشتم که نسبتن بد نبود و کار راه انداز بودن.الان هم رفتن توی کمد دارن با هم بریک میزنن.

لینک به دیدگاه

با سلام و خسته نباشید

کیس  Z4 و  Power  650 وات سری UK را دارم و راضیم خداروشکر .

لینک به دیدگاه

با سلام.راستشو بخوایید بنده تعریف زیادی از خنک کننده های گرین شنیده ام که دما رو به راحتی در سطح پایین نگه میداره و صدای خیلی خیلی کمی داره..دوست دارم از خنک کننده های گرین استفاده کنم.با تشکر

لینک به دیدگاه

پاور گرین 430 دارم با فن سی پی یو و کیس green pars  راضیم از محصولات مخصوصا پاور که الان 5 ساله بدون هیچ مشکلی داره کار میکنه

لینک به دیدگاه

در در 1396/01/07, 19:36:41، سعید حسینی گفته است :

سلام و هزاران درود به شما یاران و خانواده بزرگ لیون کامپیوتر

شرکت گرین هم به رسم هر ساله مسابقه ای رو ترتیب داده در مورد محصولاتش و جوائز جذابی رو هم در نظر گرفته .

پاسخ صحیح رو با عنوان " مسابقه نوروزی گرین " برای بنده پیغام خصوصی کنید . در ضمن دوستان عزیزم , در بررسی پاسخها عجله نکنید چون تیم لیون در اخرین روزهای مسابقه , پیغامها رو باز میکنه و بررسی میکنیم .

در ضمن در نظر سنجی این تاپیک هم شرکت کنید و به قید قرعه جوائزی برای شما عزیزان  که در این نظر سنجی شرکت می کنید و نظرتون رو در این تاپیک اعلام میکنید در نظرگفته شده

شروع مسابقه: 7 فروردین 1396
پایان مسابقه 29 فروردین 1396

سوالات:

1 - قابلیت نصب حداکثر چند فن به ترمینال کیت RBG Lighting گرین وجود دارد؟
الف( 2 عدد           ب( 4 عدد             ج( 6 عدد            د( 8 عدد

2 - حداکثر جریان هوای تولیدی توسط فن خنک کننده NOTUS 200 گرین بر اساس واحد CFM ؟
الف( 62           ب( 54.5           ج( 71.5           د( 83

3 - قابلیت نصب حداکثر چند فن در کیس Z+ Grand وجود دارد؟
الف( 5 عدد           ب( 4 عدد           ج( 6 عدد           د( 7 عدد

4 - کدام یک از محصولات TOTOLINK موجود در ایران به فناوری Beamforming مجهز است؟
الف( A2004NS Router           ب( N300RT Router           ج( N9 AP           د( A6004NS Router

چهارجائزه زیر بین کسانیکه به سوالات پاسخ درست میدن قرعه خواهد شد  :
1 عدد کیس GREEN Z+ Grand
1 عدد پاور GREEN GP480A-ES
1 عدد باندل ماوس و کیبرد COGAR Death fire

1 عدد ایرکولر GREEN Notus 200

جوائز زیربه 6 نفر از عزیزانیکه در نظر سنجی شرکت میکنن و نظرشون رو در این تاپیک اعلام میکنن تقدیم خواهد شد :

3 عدد کیت فن GREEN RGB Lighting
3 عدد پاور بانک TOTOLINK TB5000

با سلام.

من یدونه پاور گرین مدل 330A-EU خریدم، انصافا پاور خوبیه، تا حالا هم مشکلی نداشته، ولی خب من قصد دارم سخت افزارم رو ارتقاء بدم، به همین علت مجبورم که پاوری با ولتاژ بالاتر تهیه کنم، و باز هم مدل گرین خواهم خرید. چون به نسبت قیمتش می ارزه.

لینک به دیدگاه

درود
تا به الان خرید های خودم اینا بودن

پاور 580b

کیس 2010

کیس X1

کیسها که خوب بودن و مساله ای باهاش ندارم. پاور 580 که از 87 داره کار میکنه و دو ساله دست مشتریه.

برای مشتریها اسپیکر و کیبرد و پاور و کیس بستم جز یه مورد مشکل امپ اسپیکر و یه صدای فن پاور چیز دیگه ای ندیدم که تعویض کردم حل شد.

فقط انتظارم از شرکت ارتقای کیفی محصولاته. هر چند رو پاورها تا حدی عمل کرده ولی انتظار داریم برند ایرانی از سطح جهانی هم عبور کنه و من نیام رو به سیلوراستون بندازم سر پاور(سیلوراستون از کولرمستر هم خوش ساخت تره) هر چند سری UK رو دوست دارم بدنه و ساختار باکیفیتی داره و شاید خودم هم از این مدل تهیه کنم.

رو کیفیت موس کیبردها بیشتر کار کنه.

اسپیکرش که بی انصافی نکنیم از هر لحاظ تو قیمت عالی بوده و صدای تمیزی داشته.

طرح کیس ها رو به کلاسیک شدن رفته و این عالیه.

به امید موفقیت برند گرین

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام و عرض خسته نباشید و تبریک سال نو به دوستان

تا جایی که یادم میاد از دیرباز گرین و مخصوصا پاور هاش توی سیستم ها جا خوش کرده بودند.

از اکثر افراد هم تعریفش رو می شنیدم و بعضی هم فقط عیب هاش رو شرح میدادن.

من از کیس و پاور گرین استفاده میکنم.

کیفیت کیس و پاور نسبت به قیمتشون واقعا عالی هست.

من از گرین استفاده میکنم و استفاده خواهم کرد.

لینک به دیدگاه

نمن حدود 6 ماهی میشه از کیبرد و موس گرین استفاده می کنم 

موس که به نظر من عالی هه gm_701

و کیبردش هم نسبتا خوبه مدل gk_502

فقط کلید کیبرد صداش زیاده 

ممنون از زحمات شما 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...