رفتن به مطلب

" مسابقه نوروزی گرین و لیون کامپیوتر" + نظر سنجی + جائزه های جذاب

کدام یک از دسته محصولات گرین و برند های زیر مجموعه را خریداری کرده ونظر خودتون رو در تاپیک زیر بنویسید و جائزه بگیرید   

541 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. کدام یک از دسته محصولات گرین و برند های زیر مجموعه این شرکت را خریداری کرده ونظر خودتون رو در تاپیک زیر بنویسید و جائزه بگیرید

• کیس
      349
    • پاور
      442
    • خنک کننده ها
      169
    • موس
      65
    • کیبرد
      61
    • اسپیکر
      31
    • UPS
      8
    • TOTOLINK
      16

Recommended Posts

من کیس x3 و پاور 650 oc  گرین رو دارم

کیس به نسبت قیمتش راضی کنندس

از پاورم خیلی راضی ام کیفیت محصول در حد خیلی خوبه مخصوصا که 5 سال گارانتی داره که نشان از اعتماد خود سازنده نسبت به محصولش هست

لینک به دیدگاه

• ارسال 391
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

من کیس X1 داشتم و پاور 600HP که با توجه به قیمت راضی ام.

به نظرم مهم ترین ویژگی محصولات گرین قیمت و گارانتی خوبشون هست.

لینک به دیدگاه

سلام.

من پاور 850 گرین دارم که خیلی راضیم.

کیسم  زد 7 گلادیاتور که حرف نداره.

موس و کیبورد هم از کواگر گرفتم که اونم خوبه.

جایزه هم اگه بدید دستتون درد نکنه.

لینک به دیدگاه

باعرض  سلام و تبریک سال نو به همه عزیزان لیونی و گرینی...

حرف هایی که میزنم اصولا و یقینا به سبب تعصب و تعریف و تمجید الکی از برند گرین و به امید برنده شدن در این نظر سنجی و مسائل مربوطه نیست چون میدونم که این چیزا به ما نمیرسه و گفتن این حرفها صرفا بیان واقعیتیه که خودم تجربه کردم و همین و بس؟!!!!!!

زیاد طولانیش نمیکنم و مختصرو مفید میگم ، در مورد محصولات گرین که سالهاست تا حالا استفاده کردم (اکثرا کیس و پاور) و برای خیلی از دوستان هم استفاده کردم و میکنم، از حق نگذریم نسبت قیمت به کیفیت و  کارایی مهم ترین فاکتوری بوده که تا حالا گرین تونسته رعایت کنه و مشتریانش رو راضی نگه داره و بهشون اضافه کنه و بعد از اون طبق گفته های بیشتر دوستان گارانتیش هم فاکتور بعدیه که خوشبختانه بنده تا حالا از گرین هرچی گرفتم نیازی به این فاکتور نداشتم و به این شرکت و محصولاتش و مشتری مداریش ایمان دارم.

و خب البته طبیعیه که یک محصول بدون ایراد نباشه و ممکنه که در طی مدت کارکردش،  ایرادی پیش بیاد و تولید کننده محصول با تحقیقات پیرامون استفاده کاربرانش و مشکلات به وجود اومده ، اونها رو در سری های بعدی مرتفع کنه!

البته من در یک تاپیکی در مورد کیفیت محصولات گرین ، قرار بود یک محصول از گرین رو در دو سری تولید شده و با فاصله زمانی ، با هم دیگه مقایسه کنم و یه سری نتایج رو خدمت دوستان گرینیمون ارائه بدم که متاسفانه با عدم همکاری طرف مورد مقایسه ام که یکی از دوستان دور بود و البته الآن هم متاسفانه در دسترس نیست ، موفق به این کار نشدم و البته این کار بنده هم بیشتر به خاطر کمک به بالاتر بردن کیفیت محصولات این شرکت بود که میسر هم نشد؟!

از اینها هم بگذرم ، هرچند صحبتهام زیاد میشه ولی شاید اینجا تریبون مناسبی باشه تا یه سری حرفها رو بگم و به گوش دوستان گرینی برسونم...

بنده به عنوان یه طراح و ایده پرداز میتونم ایده های ساخت خلاقانه و طرح های ساخت متفاوتی ارائه بدم (بدون کپی برداری و تقلید از هیچ محصولی ) که میتونه برای شرکت هایی که به دنبال پیشرفت و جلوتر بودن از رقبا هستند بسیار کاربردی و موفقیت آمیز باشن و قصد دارم در سال جاری ایده ها و طرح هام رو به شرکت های مربوطه در این زمینه که رغبت نشون بدن ارائه بدم که شرکت گرین میتونه یکی از اولین شرکت ها باشه که البته برای بنده هم محفوظ بودن حقوق مربوطه ام بسیار مهم بوده و باید بتونم به طرف مقابلم اطمینان و اعتماد کامل داشته باشم.

با تشکر از لیون و گرین و همه دوستان عزیز.

ویرایش شده توسط DPSYS
لینک به دیدگاه

سلام و خسته نباشید و ممنون از مسابقه خوبتون

پاور های گرین از نظر من خیلی عالی هستن 585W گرین تمامی نیازهای منو تامین کرده تا حالا البته خیلی وقته خریده ام....

لینک به دیدگاه

پاور گرین داشتم و دارم خیلی راضی هستم.

ویرایش شده توسط PCI
لینک به دیدگاه

سلام دوستان به نظرم تقریبا تمامی محصولات گرین خوب هستند ، و بعضی از آنها عالی هستند نسبت به قیمتشون در ایران.

من کولر notus 400 رو خریدم و در حال استفاده هستم (به قیمت 80) و کلا در مقایسه با فن های رایج به نظرم عالی هست و در حد   Cooler Master Hyper 212  و  یا مدل 212 evo  یا حتی بالاتر هست .

در مورد پاورهای گرین هم باید عرض کنم  ، به طور تقریبی همشون عالی هستند و از قطعات با کیفیتی  درونشون استفاده شده ؛ حتی خروجی آمپر بالاتری نسبت به اطلاعات روی جعبه بهتون تحویل میده !!

فقط یه ایراد  میشه ازشون گرفت که  فنهای قدیمی که تولید میکردند بعد از مدتی صدا دار میشدند و ایرادشون از بلبرینگشون بود که با گریس و یا روغن حل نمی شده، در مورد فن های جدید که در محصولاتش استفاده کرده ؛ میتونم بگم از استاندارد بهتری داره تا  مدلهای قدیمی، ولی هنوز به مارک های معروف نرسیده!!! امید هست که برسه   !!!

واقعا بعضی از محصولات گرین کاملا  به صرفه هست و نسبت به قیمتشون خیلی بهتر و بیشتر کار میکنن. (به نظرم گرین باید قیمت محصولاتش رو افزایش بده :)

با تشکر.

لینک به دیدگاه

من از پاور گرین استفاده میکنم خیلی راضیم عالیه .ممنونم از شرکت گرین و لیون کامپیوتر.

لینک به دیدگاه

سلام . من از ابتدای آشنای با کامپیوتر با محصولات گرین سروکار داشتم و با پاور 530A شروع شد که پاور بسیار خوبی بود و جوابگوی کامل نیاز های من بود و بعد از گذشت سالها هنوز بدون مشکلی در حال کاره و پارسال اقدام به خرید سری جدیدتر یعنی 530A-Eu plus کردم که اون هم راضی کنندست . و کیس های گرین مگنوم 2 داشتم که عالی بود و حالا Z4 که فقط مشکل نصب SSD , کاور بغل که زیادی تیره است رو داره ولی خوش قیمت و مناسب و از خنک کننده های عرضه شده هم ترمالریت hr-02 macho داشتم که بسیار عالی بود ./ در کل از این برند راضی هستم امید به فردای روشن تر .

باتشکر .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

من از پاور و کیسهای گرین زیاد استفاده کردم

واقعا کیفیت خوبی دارن

فعلا هم کیس z+ دارم

بعضی از کیسها مشکلات جزئی دارن که ای کاش توجه بیشتری میکردن

لینک به دیدگاه

سلام

تجربه پاور گرین رو 2 بار داشتم , در کل عمرخوبی دارن و من راضی هستم چون تقریبا 24/7 استفاده میکنم از سیستمم.

لینک به دیدگاه

سلام

من از پاور 750 گرین استفاده میکنم فوق العاده کارایی بالایی داره

کیسم هم x3plus گرین هست که به نسبت قیمتش خیلی کیس خوبی فقط تنها ایرادش پنجره شیشه ای روی درشه که وقتی دی وی رایتر کار میکنه پنل شیشه ای حسابی لرزش داره و صدا میکنه

ویرایش شده توسط bahman10
لینک به دیدگاه

پاورهای گرین کیفیتشون خیلی خوبه، درست استفاده بشه ازشون یه عمر کار میکنن ولی به نظرم مثبت ترین نکتشون گارانتی طولانیشونه !!! خییییییلی خوبه !

لینک به دیدگاه

درود

من یدونه notus 400 الکامپ برنده شدم ی جایزه گرفتم تو قرعه کشیش

که خدایی حرف نداشت

6-7ماه پیشم یه اسپیکر خریدم از دیجی

ک اونم بی نظیره

پاور هاشم کاصن تعریف نمیخان

لینک به دیدگاه

سلام

من  یک  کیس  و  پاور از GREEN  دارم  که  خیلی  خیلی  عالیه

بهتون  پیشنهاد  اگه  میخواین  کیس  یا  پاور  بگیرید  فقط GREEN  بگیرید.   

لینک به دیدگاه

بنده کیس z2+ hero و پاور  GP550A-UK رو دارم و بسیار راضیم.

گرین از معدود شرکت‌های ایرانی است که میشه روش حساب کرد.

لینک به دیدگاه

گرین تو خنک کننده خوب هست ولی نویز پمپاش اذیت میکنه و تو کیس هم کیفیت رنگ هاش و پاورشو نمیتونم ایرادی بگیرم البته بگم این وضعیت ها تو همه کیس های ارزون یکیه و خنک کننده های ارزون کیفیت گرین نسبت به قیمتش فوق العاده بالاست

لینک به دیدگاه

درود
بنده 12 سال هستش که تو عرصه ی کامپیوتر هستم و حدود 10سال پیش با شرکت گرین آشنا شدم...علاوه بر اینکه این محصولات ساخت داخل کشور هست که باید به این موضوع افتخار کرد ، باید عرض کنم که کیفیت ساخت بالایی هم دارند ومهمترین مسئله به نظر من خدمات پس از فروش این شرکت هست که حتی بعد از اتمام گارانتی ، شرکت مذکور با هزینه ناچیز میتواند محصول موردنظر را تعمیر کند.........این در حالیست که برندهای زیادی در کشور ما وجود دارند که خدمات خوبی ارائه نمیدهند. بنده تعداد زیادی از کیس و پاورهای گرین را اسمبل و چون در شرکت های مختلف کار میکردم پیشنهاد اول من به مشتری گرین بود و در حال حاظر هم همین طور هست..

لینک به دیدگاه

من چند وقت پیش یه کیس z4 خریدم
خیلی راضیم قبلشم ک پاور خریده بودم
ک اصن نیازی ب تعریف کردن نداره ♥

لینک به دیدگاه

راستش من این ماه میخام کیس z2+  hero

رو میخام  بگیرم خیلی ازش تعریف شنیدم.

امیدوارم نظرمو جلب کنه

الآنم پاور۶۰۰وات  سری اچ  پی دارم ک ازش راضیم مخصوصا ک ماژولاره. 

لینک به دیدگاه

بیش از 10 سال هست که موس و کیبرد و پاور و کیس   گرین دارم و فقط پاور از بین رفت و بقیه رو هنوز دارم.

لینک به دیدگاه

پاور های گرین خیلی خوب هستن ولی اگه کمی به ظاهراشون دقت بیشتری کنند عالی میشه

تا به حال مشکلی با پاور هاش نداشتم

لینک به دیدگاه

پاور، فقط گرین، استفاده میکنم؛ با عمر بالا بعلاوه جریان دهی عالی و بدون گرم شدن.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...