رفتن به مطلب

نمیدانید با حساب بانکی میلیاردیتان چکار کنید؟ ما به شما Razer Blade Pro را پیشنهاد می دهیم!

Recommended Posts

1.thumb.JPG.acd4c1e8a41152d7ae816500e0a263f9.JPG

Razer امروز نسخه 2017 و به روز شده Rzaer Blade Pro را عرضه کرد. این لپ تاپ گیمینگ با ضخامت 22.5 میلی متری دارای یک کارت گرافیک GTX 1080 و یک پردازنده Core i7 7820HK است که با صفحه نمایش اختصاصی Luke با روزلیشن UltraHD از تکنولوژی GSYNC انویدیا پشتیبانی می کند. همچنین از ویژگی های جدید آن می توان گواهی THX موبایل اشاره کرد.

3.thumb.JPG.41f3865e3de24290f50e99b8d46b996f.JPG

لپ تاپ گیمینگ Razer Blade Pro مجهز به یک صفحه نمایش چند لمسی 17.3 اینچ 4K و تکنولوژی IGZO به همراه یک کارت گرافیک GeForce GTX 1080 است. پردازنده در نظر گرفته شده برای آن یک Core i7 7820HK اینتل می باشد و 32 گیگابایت حافظه اصلی DDR4 نیز از دیگر مشخصات این لپ تاپ گیمینگ است. سیستم عامل ویندوز 10 نسخه 64 بیت، کیبورد مکانیکی Low Profile سری Chroma با امکان تخصیص نورپردازی پشت زمینه مجزا برای هر کلید و یک SSD با حجم 512 گیگابایت و امکان ارتقاء تا 2 ترابایت از طریق پیکربندی RAID 0 ویژگی های دیگر Razer Blade Pro است. پورت های کناری لپ تاپ شامل یک پورت USB 3.1 نوع C با پشتیبانی Thunderbolt، سه پورت USB 3.0، یک پورت HDMI 2.0، یک ورودی کارت حافظه های SDXC و یک جک هدفون 3.5 میلی متری می شود.

2.thumb.JPG.cdabfabbd1af36720534c283a3af05a1.JPG

صفحه نمایش و جک صدای Razer Blade Pro دارای گواهی THX می باشد تا بهترین تجربه تماشا و استماع را برای کاربر فراهم کند. همچنین Razer ادعا می کند Razer Blade Pro باریک ترین لپ تاپ با کارت گرافیک GTX 1080 (0.88 اینچ) است با این حال وزن آن به حدود 7.7 پوند (تقریباً 3.5 کیلوگرم) می رسد.

4.thumb.JPG.181c9aebbb0addcb9245a6060614a90c.JPG

لپ تاپ گیمینگ Razer Blade Pro با قیمت 3999.99 دلار در آمریکا و 4499.99 یورو در اروپا به فروش خواهد رسید. این محصول ابتدا از اوایل ماه آوریل میلادی در بازار ایالات متحده آمریکا، کانادا، بریتانیا، آلمان و فرانسه و سپس از اوخر همان ماه در سراسر دنیا عرضه خواهد شد.

منبع: Guru3D

مترجم: مجید بکائیان

لینک به دیدگاه

من برم حسابمو چك كنم آخ ببخشيد اشتباه شد من برم بخوابم كارى نداريد....

لینک به دیدگاه

بهترین و قوی ترین سخت افزارو هم تو لپ تاپ بکار ببرن باز هیچ چیز جای PC گیمینگ رو نمیگیره

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آیا از بالا بودن رقم موجودی حساب بانکی خود رنج می برید؟ با ما تماس بگیرید، Razer! تلفن دوتا شیش

لینک به دیدگاه

خرید این لپ تاپ همچین حساب میلیاردی هم نمیخواد...

داداش کسی که میلیاردی تو حسابش خوابیده 20~30 میلیون تومن لپ تاپ میخره......
لینک به دیدگاه

واقعا آدم باید مغز خر خورده باشه همچین پولی بده بابت لپ تاپ . با این پول چه پی سی که نمیشه جمع کرد 

این جور قطعات برای آدمهای خاص با درآمدهای خاص هستش  که اونم اندیشه خاصی داره 

لینک به دیدگاه

در در 1396/01/11, 22:20:02، babak_11 گفته است :

واقعا آدم باید مغز خر خورده باشه همچین پولی بده بابت لپ تاپ . با این پول چه پی سی که نمیشه جمع کرد ?

این جور قطعات برای آدمهای خاص با درآمدهای خاص هستش  که اونم اندیشه خاصی داره ?

دادا تو این دور و زمونه پولدار خیلی زیاد شده مخصوصا الانم ک عیده پولدارا میان طرف شمال ما هم فقط اونا رو میبینیم حسرت میخوریم

لینک به دیدگاه

همین قطعات رو میشه رو پی سی با نصف قیمتم بست و یا با حدود 4500 دلار میشه 1080ti رو sli بست . 

لپ تاپ هم مشتری خاص خودشو داره . ولی خوب کاراییش در کل قابل مقایسه با pc بهیچ عنوان نیست !!!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اگر برای خرید نوت بوک 4000دلاری حساب میلیاردی لازمه پس حتما برای ایسر 9000دلاری به فکر حساب تیلیاردی بود?

acer-predator-21-x_013-1500x1000.jpg

البته در ایران شما پول داشته باشی همین طور برات پولم میاره .الان املاک شهرهای بزرگ مناطق متوسط حدود یک میلیارد کلنگی 200متری قیمت داره .سود هر یک میلیاردم ماهی 20میلیونه یعنی شما با سود یک ماه یک خونه 200متری در منطقه متوسط شهر می تونید یدونه لپ تاپ ریزر بخرید پس نتیجه اینکه خیلی رقم بالایی حساب نمیشه اگر پول داشته باشید اما اگر بخواهید با کارمندی بخرید .باید یکسال نه بخورید نه خرج کنید شاید با کمی قرض بتونید بخرید.

ویرایش شده توسط nightkiler
لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، nightkiler گفته است :

این لپتاپ دیگه ماهیت خودش رو از دست داده . یه کلفت میخواد اینو با خودش جابجا کنه . البته اونی که پول اینو داره احتمالا پول کلفتش رو هم داره.

پ.ن: منظور از کلفت خدمتکار است .یه وقت چیزی دیگه نخونین فیلترمون کننن.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 4 دقیقه قبل، AliReza-Lion گفته است :

این لپتاپ دیگه ماهیت خودش رو از دست داده . یه کلفت میخواد اینو با خودش جابجا کنه . البته اونی که پول اینو داره احتمالا پول کلفتش رو هم داره.

پ.ن: منظور از کلفت خدمتکار است .یه وقت چیزی دیگه نخونین فیلترمون کننن.

این خانوم به راحتی گرفته دستش شما نمی تونید؟؟؟؟

acer-predator-21x-ces2017-019.jpg

فقط 8.8کیلو وزنشه چیزی نیست

با شارژر و....میشه حدود 10کیلو

ایسر اینو ساخته که فقط بگه منم هستم .اگر نه 64گیگ رم که روی این لپ تاپ گذاشته کدوم نرم افزار بهش نیاز داره؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، nightkiler گفته است :

آدم نتراشیده تر از این نبود اون جواهر رو بدن دستش/؟؟؟

والا من یه msi دارم حدودا 2 کیلو خورده ایه . میگرمش دست میگم چرا اینقدر سنگینه . اینو اگه بگیرم دست که دیگه فاتحه :P

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، nightkiler گفته است :

این خانوم به راحتی گرفته دستش شما نمی تونید؟؟؟؟?

acer-predator-21x-ces2017-019.jpg

فقط 8.8کیلو وزنشه چیزی نیست?

با شارژر و....میشه حدود 10کیلو

ایسر اینو ساخته که فقط بگه منم هستم .اگر نه 64گیگ رم که روی این لپ تاپ گذاشته کدوم نرم افزار بهش نیاز داره؟؟؟؟

من فکر میکنم ایشون آقا پسر باشن که به زور به این شکل دراومده تا بتونه لپتاپ رو بلند کنه !

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...