رفتن به مطلب

کمک برای انتخاب سرویس اینترنت

Matin96D
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان عزیز سال نو رو هم به تمام شما دوستان عزیز تبریک می گویم 

من ماهیانه حدود 20 تا 25 گیگ مصرف اینترنت دارم . شرکت فعلی من که پارس انلاین هست پاسخ گویی نیاز من نیست اگر هم باشه قیمتش خیلی زیاد هست 

چه شرکتی رو به من پیشنهاد میکنین ؟ ! 

من داشتم امروز میگشتم دنبال یک ارائه دهنده خوب اینترنت که چشمم به مخابرات خورد تعرفه ها خوب هست ولی یک سوال ! پینگشم خوب هست ؟ ! 

بعد سوال دیگر من این هست که شرکت های شاتل و پارس انلاین سرویس های غیر حجمی رو با تفکیک ترافیک میفروشن ولی مخابرات و های وب هنوز تفکیک ترافیک نکردن من به خاطر این که این شرکت ها تفکیک ترافیک نکردن میخوام  از پارس انلاین برم ولی میترسم  تا چند روز اینده اونا هم تفکیک ترافیک کنن ! میتونین در این زمینه من رو راهنمایی کنید ؟ ! 

یک ادم با انصاف هم که با   همه ی این شرکت ها قرارداد داشته بیاد نظر بده ؟

بعد شایعاتی که در مورد مخابرات هست چی ؟ ! 

لینک به دیدگاه

قیمت با کیفیت رابطه ی مستقیم داره. ممکنه الان دوستان بیان یک سرویس 128 کیلوبیتی پیشنهاد بدن که مثلا تا 8 مگ ارتقا هم داده بشه و 20 گیگ هم حجم بهتون بده ولی روز های شلوغ ساعت های خاص که لود شبکه بالا هست سرعت و کیفیت سرویستون میاد در حد دایال آپ حالا شما هر چقدر هم میخایید زنگ بزنید بگید سرعت پایینه فلانه بهمانه.

پیشنهاد من اینه حداقل سرویس 2 مگابیت بگیرید(نه شیر بشه نه 1/8 یا هر چیز دیگه یی)

سرویس خوب با همون حجم بخایید از پارس آنلاین بگیرید با شبانه رایگان ماهی 68 تومن پاتون آب میخوره با پینگ نزدیک 100 .

اصلا انتظار نداشته باشید وقتی دانلود سنگین دارید پینگتون خوب باشه. اصلا این اجازه رو بهتون نمیدن.

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، saeed0c گفته است :

قیمت با کیفیت رابطه ی مستقیم داره. ممکنه الان دوستان بیان یک سرویس 128 کیلوبیتی پیشنهاد بدن که مثلا تا 8 مگ ارتقا هم داده بشه و 20 گیگ هم حجم بهتون بده ولی روز های شلوغ ساعت های خاص که لود شبکه بالا هست سرعت و کیفیت سرویستون میاد در حد دایال آپ حالا شما هر چقدر هم میخایید زنگ بزنید بگید سرعت پایینه فلانه بهمانه.

پیشنهاد من اینه حداقل سرویس 2 مگابیت بگیرید(نه شیر بشه نه 1/8 یا هر چیز دیگه یی)

سرویس خوب با همون حجم بخایید از پارس آنلاین بگیرید با شبانه رایگان ماهی 68 تومن پاتون آب میخوره با پینگ نزدیک 100 .

اصلا انتظار نداشته باشید وقتی دانلود سنگین دارید پینگتون خوب باشه. اصلا این اجازه رو بهتون نمیدن.

من اصلا دانلود نمیکنم فقط بازی میکنم 

انتظارمم این هست که کنار یک حجم خوب یک پینگ خوب هم داشته باشم 

پارس انلاین پینگ خوب رو میده ولی حجم خوبش گرون هست من دنبال یک اپراتوری میگردم که هم ارزون باشه هم پینگش خوب باشه مثلا های وب(البته پینگش زیاد خوب نیست ولی کارراه انداز است) (تو شهر ما نمایندگی نداره ) 

لینک به دیدگاه

من تمام شرکت های ممکنه در مرکز مخابراتیمو تست کردم.(چند تا شرکت خصوصی هستن که فقط در تهران نمایندگی دارن مشخص هست که اون ها رو تست نکردم).

بهترین پینگ پارس آنلاین بوده بعد صبا نت(به خاطر این که مشترکینش کم بود ولی به شدت تایم اوت داشت 3 ماه بیشتر نگهش نداشتم).

برای پینگ خوب در پارس آنلاین باید سرویس 2 مگ بگیرید دوست عزیز(ویژه گیم). روی سرویس های پایین پروفایل گیم فعال نمیکنن. قبلا مجانی بود الان پولیش کردن.

شاید رو پرفایل شما فعال نیست!

بد ترین شرکت اراعه دهنده ی اینترنت کشور های وب هست دوست عزیز. به زور میتونه روی سرویس های 16 مگش 1 مگ تضمین سرعت بده. تایم اوت قعطی فاجعست. چطوری میگید خوبه نمیدونم!!!!!!!!!!

من داشتم افتضاح بود.

بهتر از پارس آنلاین برای گیم پیدا نمیکنید.

سرویسی که الان از پارس آنلاین دارید چی هست!؟؟! تعجب میکنم اگر بالای 2 مگ داشته باشید و بگید بده. حتما 128 یا 512 چیزی دارید.

لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، saeed0c گفته است :

من تمام شرکت های ممکنه در مرکز مخابراتیمو تست کردم.(چند تا شرکت خصوصی هستن که فقط در تهران نمایندگی دارن مشخص هست که اون ها رو تست نکردم).

بهترین پینگ پارس آنلاین بوده بعد صبا نت(به خاطر این که مشترکینش کم بود ولی به شدت تایم اوت داشت 3 ماه بیشتر نگهش نداشتم).

برای پینگ خوب در پارس آنلاین باید سرویس 2 مگ بگیرید دوست عزیز(ویژه گیم). روی سرویس های پایین پروفایل گیم فعال نمیکنن. قبلا مجانی بود الان پولیش کردن.

شاید رو پرفایل شما فعال نیست!

بد ترین شرکت اراعه دهنده ی اینترنت کشور های وب هست دوست عزیز. به زور میتونه روی سرویس های 16 مگش 1 مگ تضمین سرعت بده. تایم اوت قعطی فاجعست. چطوری میگید خوبه نمیدونم!!!!!!!!!!

من داشتم افتضاح بود.

بهتر از پارس آنلاین برای گیم پیدا نمیکنید.

سرویسی که الان از پارس آنلاین دارید چی هست!؟؟! تعجب میکنم اگر بالای 2 مگ داشته باشید و بگید بده. حتما 128 یا 512 چیزی دارید.

من مشكلم پينگ نيست  . پينگ پارس انلاين واقعا فوق العادست من خيلي راضي هستم تو سرور هاي بتل  پينگ 90 هم داشتم . مشكل من با حجم مصرفي  هست . من ماهيانه 20گيگ مصرف دارم كه فقط سرويس هاي 1مگ  به بالا پارس انلاين همچين حجمي رو دارن . من دوست داشتم مثلا پارس انلاين روي سرعت 256 هم 20 گيگ ميزاشت چون واقعا پينگ پارس انلاين تو  سرعت 128 هم خوب هست

لینک به دیدگاه

یک بار میفرمایید برای بازی میخایید. یک بار میگید دانلود ندارم! نفهمیدم آخر!!?

ان شا الله دوستان دیگر بتتون راهنماییتون کنن.

موفق باشید.

ویرایش شده توسط saeed0c
لینک به دیدگاه

درود

سرویس غیرحجمی اگه نامحدود رو میگی بهتره بگم آشغاله . چون نه پینگ خوبی داره نه سرعت دانلود بالایی. فقط برای وبگردی و چت و... کارای سبک خوبه . های وب که کلاً حرفشو نزن اونم واس بازی!

من ماهیانه حدود 90گیگ استفاده دارم با سرعت 2mb از همین پارس آنلاین . راضیم. مخابرات داشتم خیلی تایم اوت داشت عوض کردم. شاتل هم راضی بودم سرعت عالی داشت

لینک به دیدگاه

همه چی خوب میخوای قیمت خوبشم همینان . کمتر با همین امکاناتی که بده نیست تا اونجایی که من میدونم. بعضی شرکتام که تازه اومدن واس جذب مشتری اوایل قیمت کم میدن با همه چی خوب  بعد بازی عوض میشه . مدل کارشونه

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز 

یک تجربه خیلی کوچیک درباره مخابرات

مخابرات یک دنیا بی آب و علف بود که من درون ش بودم ، 

بعد از تعویض آن به "آسیاتک" به یک دنیا با آب و علف رفتم خیلی خوب بود .

سرعت مخابراتم افتضاح در حد دیال آپ بود . الان با آسیاتک سرعت دان به 1.5 میرسه .

همین الان وضعیت مخابرات نمی دونم ولی چون میدونم تو ایران زندگی می کنم فرقی نکرده هنوز .....

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، saeed0c گفته است :

یک بار میفرمایید برای بازی میخایید. یک بار میگید دانلود ندارم! نفهمیدم آخر!!?

ان شا الله دوستان دیگر بتتون راهنماییتون کنن.

موفق باشید.

من اصلا دانلود ندارم که وقتی بازی میکنم 20 گیگ مصرف میکنم تو ماه 

لینک به دیدگاه

درود

متاسفانه در حال حاضر بنده از مشترکین های وب هستم 

دوست من اگه یک درصد پینگ واست مهمه اصلا به های وب فکر نکن ! پینگ خودم با 4.2.2.4 در بهترین حالت 200اه ! تو بتل هم همیشه یه خط دو خط ! 

ولی خوب من میزان استفاده ترافیکم خیلی بالاس ( ماهی 150 گیگ تقریبا ) به همین دلیل های وب واسه من مناسبه !

ولی چند تا از دوستام که شاتل دارن خیلی راضین هم از لحاظ پینگ هم ترافیک.

پیشنهاد من شاتله ;)

لینک به دیدگاه

سلام. اسیاتک جشنواره داره 3 ماه 90 گیگ 73 تومن سرعت 6 مگ. فقط نمیدونم هنوز داشته باشه باید بپرسی. اگه داشت چنتا 3 ماهه فعال کن داشته باشی ارزش داره.

از سایت اسیا دی ال تا اخر خرداد تمدید شد و هر چی دانلود کنی کم نمیکنه.

پروفایل گیمینگ هم داره پینگو میاره رو 90 تا 130. فقط اگه چند بار مودم و خاموش روشن یا ریست کنی تا 90 هم میاد پاین ولی خط خوب میخواد با snr بالای 10 15 که بکشه.

نامحدود هم 1 مگ دیدم 25 تومن ولی زده بود محدود سرعت داره تا 8 یا 10 گیگ ولی انگار فقط واسه ترافیک بین الملل. بهتره از دفترشون بپرسی همه اینارو. حجم دزدی هم من خدایی تا حالا ندیدم.

لینک به دیدگاه

در 16 ساعت قبل، میلاد بهرامن گفته است :

سلام. اسیاتک جشنواره داره 3 ماه 90 گیگ 73 تومن سرعت 6 مگ. فقط نمیدونم هنوز داشته باشه باید بپرسی. اگه داشت چنتا 3 ماهه فعال کن داشته باشی ارزش داره.

از سایت اسیا دی ال تا اخر خرداد تمدید شد و هر چی دانلود کنی کم نمیکنه.

پروفایل گیمینگ هم داره پینگو میاره رو 90 تا 130. فقط اگه چند بار مودم و خاموش روشن یا ریست کنی تا 90 هم میاد پاین ولی خط خوب میخواد با snr بالای 10 15 که بکشه.

نامحدود هم 1 مگ دیدم 25 تومن ولی زده بود محدود سرعت داره تا 8 یا 10 گیگ ولی انگار فقط واسه ترافیک بین الملل. بهتره از دفترشون بپرسی همه اینارو. حجم دزدی هم من خدایی تا حالا ندیدم.

متاسفانه  اسیاتک نمایندگی نداره تو شهر ما ! 

اگه اینترنتی خودم ثبت نام کنم و بعدها  به مشکلی بر بخورم چون که نمایندگی نداریم  اذیت نمیکنن ؟

لینک به دیدگاه

در 23 ساعت قبل، Ivory king گفته است :

درود

متاسفانه در حال حاضر بنده از مشترکین های وب هستم ?

دوست من اگه یک درصد پینگ واست مهمه اصلا به های وب فکر نکن ! پینگ خودم با 4.2.2.4 در بهترین حالت 200اه ! تو بتل هم همیشه یه خط دو خط ! 

ولی خوب من میزان استفاده ترافیکم خیلی بالاس ( ماهی 150 گیگ تقریبا ) به همین دلیل های وب واسه من مناسبه !

ولی چند تا از دوستام که شاتل دارن خیلی راضین هم از لحاظ پینگ هم ترافیک.

پیشنهاد من شاتله ;)

ممنون  از راهنمایتون  

متاسفانه شاتل گرون هست 

لینک به دیدگاه

در 20 ساعت قبل، Geek گفته است :

صبانت 

Screenshot_1_.png

سلام دوست عزیز . اتفاقا نظر من روی همین سرویس هاست . ولی از چیزی که میترسم این هست که این سرویس ها ماه بعد با تفکیک ترافیک فروخته بشوند

شرکت پارس انلاین هم این سرویس ها رو داشت ولی بعد از یک ماه با تفکیک ترافیک این نوع از سرویس هارو ارائه کرد

به نظرتون زنگ بزنم به پشتیبانی صبانت  راستشو به من میگن ؟ که ایا این سرویس ها همین جور میمونن یا تغییر میکنن ! 

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Geek گفته است :

بله میتونید با واحد فروش تماس بگیرید و بپرسید ..

با شماره 1524 تماس گرفتم ازشون پرسيدم  گفت نميدونم 

لینک به دیدگاه

سلام دوستان 

الان یه هفتس که این پارس انلاین اعصاب منو خورد کرده من سرویس ۲ مگ سه ماهه گرفتم اولش خوب بودا ولی الان دانلود که میکنم سرعتش از ۴۷۰ خیلی آروم و نرم میاد پایین و رو ۳۰ قفل میشه . تماسم گرفتم با پشتیبانیش اعصاب منو زبون نفهما خورد کردن امروز اینقدر حرف زدم باهاشون تخم چشمام از سر درد داره کنده میشه. بقیه هم این مشکل و دارن ؟؟؟؟؟

الان یه هفتس اینجوری شده

لینک به دیدگاه

الان ۵۰ گیگم حجم اضافه خریدم فقط واسه دانلود . دزدای بیشرف

لینک به دیدگاه

سلام دوستان 
الان یه هفتس که این پارس انلاین اعصاب منو خورد کرده من سرویس ۲ مگ سه ماهه گرفتم اولش خوب بودا ولی الان دانلود که میکنم سرعتش از ۴۷۰ خیلی آروم و نرم میاد پایین و رو ۳۰ قفل میشه . تماسم گرفتم با پشتیبانیش اعصاب منو زبون نفهما خورد کردن امروز اینقدر حرف زدم باهاشون تخم چشمام از سر درد داره کنده میشه. بقیه هم این مشکل و دارن ؟؟؟؟؟
الان یه هفتس اینجوری شده

شما رو به اصلاح شیر کردن.نزدیک ترین کلمه و مودبانه ترین کلمه برا توصیفش اینه : دزدی

Sent from Lumia 730 Windows 10 Mobile
لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، aramnazdari گفته است :

شما رو به اصلاح شیر کردن.نزدیک ترین کلمه و مودبانه ترین کلمه برا توصیفش اینه : دزدی

Sent from Lumia 730 Windows 10 Mobile

یعنی چی آخه ؟؟ الان چیکار میتونم بکنم  بنظرتون ؟

لینک به دیدگاه

در در 1396/01/09, 15:50:34، amirbibak0 گفته است :

سلام دوست عزیز 

یک تجربه خیلی کوچیک درباره مخابرات

مخابرات یک دنیا بی آب و علف بود که من درون ش بودم ، 

بعد از تعویض آن به "آسیاتک" به یک دنیا با آب و علف رفتم خیلی خوب بود .

سرعت مخابراتم افتضاح در حد دیال آپ بود . الان با آسیاتک سرعت دان به 1.5 میرسه .

همین الان وضعیت مخابرات نمی دونم ولی چون میدونم تو ایران زندگی می کنم فرقی نکرده هنوز .....

سلام مهندس منم مشهدم.و اینترنت مخابرات دارم و تقریبا ناراضیم خیلی قط وصلی  داره.و بعضی وقتا فیلم در میارن .مثلا به حجم نت شبانه رایگان ک میرسه اینترنت رو قط میکنن بعدش ک زنگ میزنی میگن ک 2روزه اختلال داره و سراسریه با اینکه تا شب قبلش عالی کار میکرد

من میخواستم برم سمت آسیا تک.شما راضی هستی ؟دانلود شبانه داره؟قیمتاش چطوره

لینک به دیدگاه

مخابرات کلا آشغاله سراغش نرو

بالا رفتن پینگ هم دست خود شرکتا نیست مجبورشون کردن 

لینک به دیدگاه

4 جی ایرانسل خوبه . ولی واسه دانلود کردن. 4 جی همراه اول هم برای پیج باز کردن کولاکه

Untitled.jpg

لینک به دیدگاه

بیا مخابرات به یه روز نرسیده به خودت میگی چه کاری بود ISP به اون خوبی رو ول کردم اومدم از این مخابرات دزد داغون نت گرفتم

اشغالترین شرکت ارائه دهنده نت تو ایران  مخابراته 

لینک به دیدگاه

در 22 ساعت قبل، ali.king گفته است :

سلام مهندس منم مشهدم.و اینترنت مخابرات دارم و تقریبا ناراضیم خیلی قط وصلی  داره.و بعضی وقتا فیلم در میارن .مثلا به حجم نت شبانه رایگان ک میرسه اینترنت رو قط میکنن بعدش ک زنگ میزنی میگن ک 2روزه اختلال داره و سراسریه با اینکه تا شب قبلش عالی کار میکرد

من میخواستم برم سمت آسیا تک.شما راضی هستی ؟دانلود شبانه داره؟قیمتاش چطوره

دورد 

1.من از آسیاتک راضی هستم ، واقعا عالی هست ، 

مزایا که داره برای من ، (1.گیگ باکس های مختلف ، 2. سرعت ثابت ، 3.امکان استفاده از آسیا دل .asiadl   برای دانلود بازی و نرم افزار بدون کم شدن از حجم 4.امکان استفاده از باشگاه مشتریان "با خرید های که می کنی و ارسال نظرات و پیشنهادت و مسابقات می تونی بن 3 گیگ هدیه بگیری ، این ها برای من مزیت بود )

2.دانلود شبانه رایگان داره ، ولی بسته انتخابی من بین 1شب تا 10 صبح ، برای ترافیک استفاده شده ، 60% تخفیف میده .

3.قیمت هاش مناسبه ، سعی کن حتما جشنواره بگیری هزینه پایین تر میشه 

و نکته آخر اگه می خوای هزینه کنی ، نامحدود سه ماه بگیر فکر کنم 80هزار تومانه (هرماه) ، من چون هزینه گیگ رفته یکم رفته بالا سرویس تموم شه ، نامحدود می گیرم .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...