رفتن به مطلب

مشکل : درایور انویدیا با ویندوزم مچ نمیشه؟!

mka19
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان.
من یه مشکل عجیب پیدا کردم اونم اینکه یه سیستم که کارت گرافیکه NVIDIA Geforce GT730 داره و ویندوزشم 64 بیته که خودمم ویندورزشو نصب کردم متاسفانه موقعی که با برنامه فتوشاپ کار میکنم دائم لگ میزنه و مانیتورش پلکای چند ثانیه ای میزنه. با ویندوز 10 هم همینطوره. هر کاری هم که میدونستم کردم ولی درست نشده. البته باید بگم سیستم به مانیتور قدیمی CRT  وصله و صاحبشم فعلا نمیتونه مانیتور رو عوض کنه. قبلا مشکلی نداشته ولی الان اینطوری شده مخصوصا اینکه فتوشاپ سی سی 2017 براش نصب کردم که قبلا نداشته. کارشم آتلیه عکسه و روتوش طبیعتا. حتی درایورشو دان کردم از سایت خودش بازم مشکل داره. وسط کارم پیغام خطای Nvidia  میده مبنی بر مشکل در OpenGL. اول خطای Erro Code : 1 میداد که درایور اصلی رو نصب کردم دوباره ارور Erro Code: 3 میده و کلا داغونمون کرده. دوستان خواهشا اگر کسی چیزی میدونه بگه. مشکلش چیه. حتی میخوام خمیر سیلیکونشم عوض کنم چون صاحبش میگه صدای فن میاد وقتی پلک میزنه.
من حتی توی رجیستر ویندوز برای درایورش یه کلید TdrLvel با مقدار صفر نوشتم که چک کردن opengl و ... را بیخیال بشه. چند روز خوب بود ولی باز همون مشکلو پیدا کرده.

خواهش میکنم راهنمایی کنید
سیستم هم Corei5
8 گیگ رم داره و مادر بوردش MSI Military و کارت گرافیکش فکر کنم اینتل باشه
مانیتورم که قدیمیه

ممنون میشم جواب بدین. همتونو دوست دارم

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...