رفتن به مطلب

هک شدن xbox one دروغ یا واقعیت ؟

MamadMedusa
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

طبق این لینک ایکس باکس وان کپی خور شده  . در حالی که غیر از این سایت جای دیگه من این خبر رو نشنیدم . صحت داره ؟ 

http://pspro.ir/blog/blog/ایکس-باکس-وان-کپی-خور-شد

اگه اینطور باشه PS4 هم به زودی کرک میشه چون ساختارشون تقریبا یکیه .

ویرایش شده توسط MamadMedusa
لینک به دیدگاه

بذار کلا اینجور ویرایش کنم. این یجور تبلیغه فقط. میخان بازیو به صورت افلاین بازیو فعال کنن بعد کنسولو بفرستن اینجور خریدنم ریسکیه چون ممکنه کنسول دست دو بفرستن جای کنسول اکبند به بهانه  ی هک کردن.

نتیجه: این خبر کذب مخضه و دروغی بیش نیس دوست عزیز. موفق باشی.

ویرایش شده توسط ho3einsa
لینک به دیدگاه

صد در صد دروغه...تا بازی به صورت دیجیتالی لایسنسش چک نشه امکان نداره اجرا بشه
برا پلیستیشن ۴ اکانت های دزدی دو ساله که هست.حتی بعضی سایت ها با وقاحت تمام اکانت دزدی میفروشن .
اکانتی که یه نفر با هزار زحمت قانونی بازی هاش رو دیجیتال خریده و این ناکس ها دارن ازش میدزدن و باهاش مفت بازی میکنند.
حاضرم قسم بخورم ۹۰ درصد فروش بیشتر پلیستیشن تو ایران به خاطر این اکانت هاست

Sent from Lumia 730 Windows 10 Mobile

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، aramnazdari گفته است :

صد در صد دروغه...تا بازی به صورت دیجیتالی لایسنسش چک نشه امکان نداره اجرا بشه
برا پلیستیشن ۴ اکانت های دزدی دو ساله که هست.حتی بعضی سایت ها با وقاحت تمام اکانت دزدی میفروشن .
اکانتی که یه نفر با هزار زحمت قانونی بازی هاش رو دیجیتال خریده و این ناکس ها دارن ازش میدزدن و باهاش مفت بازی میکنند.
حاضرم قسم بخورم ۹۰ درصد فروش بیشتر پلیستیشن تو ایران به خاطر این اکانت هاست

این روشی که عرض کردم، اکانت  افلاین، اول بصورت انلاین! وریفای میشه بعد ارسال میشه تا زمانی که انلاین نشی میتونی استفاده کنی. پس شدنیه ولی اسمش هک نیس. چطوریشم اینه که به صورت اکانت هوم شناسونده میشه به ایکس باکس بعد از قطع کردن اینترنت از هوم بودن درمیاد و اینجوری بازی اجرا میشه.

ویرایش: لازم دونستم اینو اضافه کنم که اکانت کاملا به صورت قانونی خریداری میشه ولی جای یک دستگاه میشه روی 3 دستگاه فعالش کرد اینجوری قیمت 3 برابر پایینتر درمیاد.

ویرایش شده توسط ho3einsa
لینک به دیدگاه

این روشی که عرض کردم، اکانت  افلاین، اول بصورت انلاین! وریفای میشه بعد ارسال میشه تا زمانی که انلاین نشی میتونی استفاده کنی. پس شدنیه ولی اسمش هک نیس. چطوریشم اینه که به صورت اکانت هوم شناسونده میشه به ایکس باکس بعد از قطع کردن اینترنت از هوم بودن درمیاد و اینجوری بازی اجرا میشه.
ویرایش: لازم دونستم اینو اضافه کنم که اکانت کاملا به صورت قانونی خریداری میشه ولی جای یک دستگاه میشه روی 3 دستگاه فعالش کرد اینجوری قیمت 3 برابر پایینتر درمیاد.

اینی که تو میگی یه قابلیتی هستش که بازی رو اشتراکی دو نفر با هم میخرن...ربطی به این تاپیک نداره اصلا و ابدا

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، aramnazdari گفته است :

اینی که تو میگی یه قابلیتی هستش که بازی رو اشتراکی دو نفر با هم میخرن...ربطی به این تاپیک نداره اصلا و ابدا

رفتی منبع خبرو بخونی؟ اگه اره ربطشو میفهمی.

ویرایش: اینا دقیقا به این روش بازیارو میزنن رو کنسول به اسم هک! الان متوجه ربط توضیحاتم شدین؟

ویرایش شده توسط ho3einsa
لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...
در در 1396/01/09, 22:05:56، ho3einsa گفته است :

رفتی منبع خبرو بخونی؟ اگه اره ربطشو میفهمی.

ویرایش: اینا دقیقا به این روش بازیارو میزنن رو کنسول به اسم هک! الان متوجه ربط توضیحاتم شدین؟

اخوی با این قیمت هم منطقی نیست

رفتم پایتخت ۱۵۰ تا بازی ۵۰ تومن ?

رو سه تا کنسول که سهله رو ۱۰ تا کنسول هم اکتیو کنی بازم سود نکردی

فکر میکنم اینا یه ترفند دیگه میزنن همون ترفندی که رو فور میزنن یه کنسولو کلون میکنن

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...
در در 1396/02/17, 21:54:21، danyalbmw گفته است :

اخوی با این قیمت هم منطقی نیست

رفتم پایتخت ۱۵۰ تا بازی ۵۰ تومن

رو سه تا کنسول که سهله رو ۱۰ تا کنسول هم اکتیو کنی بازم سود نکردی ?

فکر میکنم اینا یه ترفند دیگه میزنن همون ترفندی که رو فور میزنن یه کنسولو کلون میکنن

150 تا بازی 50 تومن؟ واقعا؟ بدون انلاین شدن میشه بازی کرد؟

بعد اگر یه بازی اصل بخری بخوای بازی کنی، با اون انلاین بشی چی میش؟

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، amirff1 گفته است :

150 تا بازی 50 تومن؟ واقعا؟ بدون انلاین شدن میشه بازی کرد؟

بعد اگر یه بازی اصل بخری بخوای بازی کنی، با اون انلاین بشی چی میش؟

بله، بله

همه چی میپره!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من درمورد ایکس باکس چیزهایی شنیده بودم منتها چون کارخودم پی اس 4 هست سمت ایکس باکس نرفتم تاحالا

ولی پی اس 4 حدود 8 روش برای کپی کردن از کار های ساده گرفته تا کارهای الکترونیکی و سخت افزاری

اگه فقط روی کنسول اکبند این حرکت رو میزنند قطعا بدون شک دستگاه بازمیشه و بعضا اطلاعات چیپ کنسول خودشون روی این کنسول کپی میشه که همینکار رو روی پی اس 4 هم انجام میدن 

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Extreme Plus گفته است :

من درمورد ایکس باکس چیزهایی شنیده بودم منتها چون کارخودم پی اس 4 هست سمت ایکس باکس نرفتم تاحالا

ولی پی اس 4 حدود 8 روش برای کپی کردن از کار های ساده گرفته تا کارهای الکترونیکی و سخت افزاری

اگه فقط روی کنسول اکبند این حرکت رو میزنند قطعا بدون شک دستگاه بازمیشه و بعضا اطلاعات چیپ کنسول خودشون روی این کنسول کپی میشه که همینکار رو روی پی اس 4 هم انجام میدن 

چه روشی؟الان همه دارن اکانت هکی میفروشند از سال اول روش  همین بود  تا الان!قبلا 6 ماه بازی ها  دووم میاورند الان  که  فرداش بازی قفل میشه ! روش دیگه  نشنیدم با اینکه  آدم  تو این قضیه زیاد میشناسم یک نفر هم  حرف از بقیه روش ها و  چیپ و اینچیزا رو تا حالا نگفته !

اگه کسی واقعا بلد بود  که بتونه کاری انجام بده تا الان  خیابون های شهر و اینترنت رو از تبلیغات پر کرده وگرنه  شایعه زیاده

لینک به دیدگاه

در در 1396/01/09, 19:59:43، MamadMedusa گفته است :

طبق این لینک ایکس باکس وان کپی خور شده  . در حالی که غیر از این سایت جای دیگه من این خبر رو نشنیدم . صحت داره ؟ 

http://pspro.ir/blog/blog/ایکس-باکس-وان-کپی-خور-شد

اگه اینطور باشه PS4 هم به زودی کرک میشه چون ساختارشون تقریبا یکیه .

مدیر سایت  PSPROپارسال 16 سالش بود الان باید 17سالش باشه  حرف مفت میزنه در کل توضیحاتی که  نوشته چرت و پرت محضه! خودشم نفهمیده چی گفته!این بچه مدرسه ای  استاد کردن تو پاچه ملته با اون  قیمت های کذایی که  تو سایتش گذاشته ...حالا  ممکنه یه آقا بالا سر هم بالا سرش باشه ولی اوایل شروع کارش رو یادمه  قشنگ میشناسمش

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 18 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

چه روشی؟الان همه دارن اکانت هکی میفروشند از سال اول روش  همین بود  تا الان!قبلا 6 ماه بازی ها  دووم میاورند الان  که  فرداش بازی قفل میشه ! روش دیگه  نشنیدم با اینکه  آدم  تو این قضیه زیاد میشناسم یک نفر هم  حرف از بقیه روش ها و  چیپ و اینچیزا رو تا حالا نگفته !

اگه کسی واقعا بلد بود  که بتونه کاری انجام بده تا الان  خیابون های شهر و اینترنت رو از تبلیغات پر کرده وگرنه  شایعه زیاده

دقیقا نمیدونم ولی به یکی از همین افراد 24 دستگاه دادم که  بازی نصب کنند تمام کنسول ها باز شده بودند 

لینک به دیدگاه

در 18 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

خوب شما یسر به توپخونه بزن، پره از این کسایی که اینکارو میکنن! همه هم به همین روشی که دوستمون گفت انجام میدن و به محض متصل کردن کنسول به اینترنت همه چیز به فنا میره و حتی ممکنه کنسول بن بشه! کنسول Ps4 یکی از دوستان به همین شکل کلا بن شد!

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، danyalbmw گفته است :

خوب شما یسر به توپخونه بزن، پره از این کسایی که اینکارو میکنن! همه هم به همین روشی که دوستمون گفت انجام میدن و به محض متصل کردن کنسول به اینترنت همه چیز به فنا میره و حتی ممکنه کنسول بن بشه! کنسول Ps4 یکی از دوستان به همین شکل کلا بن شد!

یکی از بدترین چیزهای کنسول همین بن شدنه .

هرچی فکر می کنم می بینم نمیتونم با این بن شدن کنار بیام . دم PC گرم که زور هیچکسی بهش نمیرسه !!!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...