رفتن به مطلب

ضربه به مانیتور (راهنمایم کنید)

Recommended Posts

سلام دوستان عیده همگی مبارک

یک سوال مانیتور بنده این مدل است

http://lioncomputer.ir/product/6543/مانیتور+ال+جی+22+اینچ+22MP57HQ/

خوب امروز داشتم با یکی از دوستان پای سیستم کار می کردم که یهو هواسش نبود امد یک چیزی رو مانیتور بهم نشون داره ضربه نیمه قوی به صفحه مانیتور خورد:( و خوب مشکلی پیش نیومد ولی الان امد رو صفحه مانیتور رو تمیز کنم که قشنگ میشود صدای لق لق حس کرد صداش بلند نیست ولی خوب میشه زیر دست وقت دارم تمام صفحه رو تمیز می کنم حسش کنم حالا دوستان مشکلی نداره؟چی کار کنم به نظرتون؟مانیتورم فعلان مشکلی نداره و سالم و هیچ خطی و چیز دیگه ای روش نیست حالا دوستان نظر شما چیه گفتم از شماها هم بپرسم

موفق باشید:x

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، digital_2015 گفته است :

سلام دوستان عیده همگی مبارک

یک سوال مانیتور بنده این مدل است

http://lioncomputer.ir/product/6543/مانیتور+ال+جی+22+اینچ+22MP57HQ/

خوب امروز داشتم با یکی از دوستان پای سیستم کار می کردم که یهو هواسش نبود امد یک چیزی رو مانیتور بهم نشون داره ضربه نیمه قوی به صفحه مانیتور خورد:( و خوب مشکلی پیش نیومد ولی الان امد رو صفحه مانیتور رو تمیز کنم که قشنگ میشود صدای لق لق حس کرد صداش بلند نیست ولی خوب میشه زیر دست وقت دارم تمام صفحه رو تمیز می کنم حسش کنم حالا دوستان مشکلی نداره؟چی کار کنم به نظرتون؟مانیتورم فعلان مشکلی نداره و سالم و هیچ خطی و چیز دیگه ای روش نیست حالا دوستان نظر شما چیه گفتم از شماها هم بپرسم

موفق باشید:x

دوست عزیز سخت نگیر اگه قرار بود چیزی بشه شده بود. اصن توجه نکن. احتمال زیاد قبلا هم اون صدا بوده و توجه نمی کردی.پنلت سالمه و هیچ مشکلی نداره

لینک به دیدگاه

در 21 دقیقه قبل، aminsa گفته است :

دوست عزیز سخت نگیر اگه قرار بود چیزی بشه شده بود. اصن توجه نکن. احتمال زیاد قبلا هم اون صدا بوده و توجه نمی کردی.پنلت سالمه و هیچ مشکلی نداره

سلام داداش ممنون

والا قطعات رو به سختی خریدم برای همین ترسیدم خراب بشه و تو این گرونی حالا باز باید برم مانیتور جدید بگیرم

موفق باشی:x

لینک به دیدگاه

مانیتور های صفحه نازک Slim همه یه لغی دارند کمابیش.

مشکلی نیست.

لینک به دیدگاه

در 14 دقیقه قبل، digital_2015 گفته است :

سلام داداش ممنون

والا قطعات رو به سختی خریدم برای همین ترسیدم خراب بشه و تو این گرونی حالا باز باید برم مانیتور جدید بگیرم

موفق باشی:x

من خودم mx239 خریدم دست بهش می زنی سر و صدا می کنه بدنش. خیالت راحت چیزی نمی شن به این راحتی مگه دیگه اونقد ضربه محکم باشه که پنلت بشکنه اونم که خداروشکر نشده و کار می کنه

لینک به دیدگاه

سلام بچه ها ممنون از کمکتون خدا رو شکر که مشکلی براش پیش نیومده و تو این گرونی الان که واقعا خرید قطعه خیلی سخته

موفق باشید و سال خوبی داشته باشید:x

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...