رفتن به مطلب

اژدها وارد میشود ، برسی کارت MSI1080 Ti GAMING X به دست guru3d

ATER
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام سال نو همه دوستان مبارک

Msi باری دیگر ثابت کرد که در بخش گرافیک های کاستوم در دنیا حرف اول را میزنید !!!

img_6497png.thumb.png.77b321e25d1d818e959c790bad459e48.png

خلاصه نتایج

نویز در زیر فشار

untitled-5.thumb.png.e65e7846b11bcc36512e5ff3dcd3fbf7.png

دما زیر فشار

untitled-1.thumb.png.ab8e7ce517e7a458ffb6abef43ce3c34.png

فریم در بازی GTA V در رزولیشن 4K

untitled-15.thumb.png.307d90881bfa6da70a99ec4558fab1d5.png

افزایش کارایی با اور کلاک

oc-ab.thumb.png.75d494b923404c9bd9c188fd6cfe1e28.png

58dcc7f95ca83_untitled-1(2).thumb.png.9e0bf5fb7fc4f85cd0381ec3831dfe4c.png

58dcc71484a95_untitled-1(1).thumb.png.b070d378e7a44abf56769f5e1ea10388.png

نقد کامل

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، ATER گفته است :

Msi باری دیگر ثابت کرد که در بخش گرافیک های کاستوم در دنیا حرف اول را میزنید !!!

حرف اول رو EVGA میزنه :)

لینک به دیدگاه

در 21 دقیقه قبل، Cantaver گفته است :

حرف اول رو EVGA میزنه :)

متاسفانه کرک و پر EVGA ریخته .

توی همین سری 1000 کارتهاش آتش می گرفت !!!

سری Lighting همین MSI از بهترین ها محسوب میشن .

البته Sapphire  رو عشقه !!!

لینک به دیدگاه

جالبه که فقط با دو فن کولینگش گاهی بهتر از دیگر کارت های کاستوم با سه فن هست

عجیبه

لینک به دیدگاه

در 53 دقیقه قبل، big VULTURE گفته است :

مشکل برای هر شرکتی ممکنه پیش بیاد یه چیز طبیعیه همین سافایر هم تا جایی که من اطلاع دارم تو نسل های قبل مشکلاتی رو داشت

سری kingpin ه evga هم از بهترین ها نیست , بهترینه ^_^

و اینکه همین مشکلات EVGA باعث شده در سری های جدید 9 تا سنسور حرفه ای کار بذارن تو کارت تا دما رو کاملا کنترل کنه

یادتونم نره که شکست مقدمه پیروزیه :D

ولی انصافا سری جدید EVGA اصلا یه چیز دیگست

EVGA-GTX-1080-Ti-FTW3.thumb.jpg.a9dff156cce0feccd5edfee540655e4b.jpg

لینک به دیدگاه

1070 چرا قهوی ای شد!!!!! اقا مگه قرار نبود کل بازی ها رو روی 4K - 60 فریم بده؟

. کلا دروغی بیش نیست .

دگ کم مونده روزی یدونه گرافیک بدن - با درایورای پر از ایراد !

چشماتونو باز کنین متوجه میشین

970-3.5 gb

970+60fps all games full hd 

evga 1000 ?

ِDDR4 10fps

DDR3 8 fps

و .........

?

ویرایش شده توسط xshadow70
لینک به دیدگاه

با سلام.

واقعا جالبه برام که دوستان از این نمودارها که مقایسه همه کارت های رفرنس با یه دونه کارت کاستوم که msi هست چه جوری به نتیجه خوب بودنش رسیدن!!

هیچ کارت 1080ti یا حتی 1080 کاستومی تو این تست ها نیست!!

به نظرم اعتباری نداره این مقایسه.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

در 51 دقیقه قبل، Ali Subi گفته است :

با سلام.

واقعا جالبه برام که دوستان از این نمودارها که مقایسه همه کارت های رفرنس با یه دونه کارت کاستوم که msi هست چه جوری به نتیجه خوب بودنش رسیدن!!

هیچ کارت 1080ti یا حتی 1080 کاستومی تو این تست ها نیست!!

به نظرم اعتباری نداره این مقایسه.

موفق باشید.

من گفتم خوبه به خاطر دمای پایینش ، نویز خیلی کمش 

اندازه 1060 3 گیگ  هست نویزش!

---

پ.ن

قطعا و بدون شک سری  Lighting از Msi بهترین هست ، بارو ندارید تاپیک بزنید نظر سنجی بگذارید.

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، ATER گفته است :

من گفتم خوبه به خاطر دمای پایینش ، نویز خیلی کمش 

اندازه 1060 3 گیگ  هست نویزش!

---

پ.ن

قطعا و بدون شک سری  Lighting از Msi بهترین هست ، بارو ندارید تاپیک بزنید نظر سنجی بگذارید.

این تیتر شماس

فک کنم فارسیم ته کشیده که نمیتونم قسمت دمای پایین و نویز خیلی کمش رو پیدا کنم!

این کارتی که شما گذاشتید سری Lighting هست؟!

بله evga هم یه زمانی بهترین گرافیک بود. msi هم زمانی که سری Lighting داشت جزو بهترین ها بود ولی الان ...نیازی به نظرسنجی نیست ریویوو های چند کارت اخیر این شرکت نشون میده چیکارست.

شاید نویز و دمای پایینی داشته باشه ولی همیشه فریمش کمتر از بقیه پرچمدارها بوده به خاطر کلاک پایینترش.

در کل به نظرم خیلی زوده درباره یه کارتی که اصلا ندیدیم بگیم بهترینه یا بدترین. باید صبر کنیم همه مدل ها بیان خود ما بخریم ببینیم چیکارس، بعد سایت ها ریویوو تست با همون سری رو بزارن تا بفهمیم چیکارس.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، Ali Subi گفته است :

این تیتر شماس

فک کنم فارسیم ته کشیده که نمیتونم قسمت دمای پایین و نویز خیلی کمش رو پیدا کنم!

این کارتی که شما گذاشتید سری Lighting هست؟!

بله evga هم یه زمانی بهترین گرافیک بود. msi هم زمانی که سری Lighting داشت جزو بهترین ها بود ولی الان ...نیازی به نظرسنجی نیست ریویوو های چند کارت اخیر این شرکت نشون میده چیکارست.

شاید نویز و دمای پایینی داشته باشه ولی همیشه فریمش کمتر از بقیه پرچمدارها بوده به خاطر کلاک پایینترش.

در کل به نظرم خیلی زوده درباره یه کارتی که اصلا ندیدیم بگیم بهترینه یا بدترین. باید صبر کنیم همه مدل ها بیان خود ما بخریم ببینیم چیکارس، بعد سایت ها ریویوو تست با همون سری رو بزارن تا بفهمیم چیکارس.

موفق باشید.

اصلا  حوصله بحث ندارم

نظر شخصی هست.

شما فکر میکنی خلاف قوانیت هست گزارش بده

لینک به دیدگاه

بازم بحث های همیشگی....

دوستانی که فکر میکنن msi کم فریم میدی لطفا خریداری نکنند!

به شخصه حاضرم از 15-20 فریم چشم پوشی کنم تا اینکه بی صدا و با ارامش بازی کنم.

از msi هم 270x hawk داشتم. در یه کلام عالی بود.

Sent from my HUAWEI NXT-L29 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، ali0098 گفته است :

بازم بحث های همیشگی....

دوستانی که فکر میکنن msi کم فریم میدی لطفا خریداری نکنند!

به شخصه حاضرم از 15-20 فریم چشم پوشی کنم تا اینکه بی صدا و با ارامش بازی کنم.

از msi هم 270x hawk داشتم. در یه کلام عالی بود.

Sent from my HUAWEI NXT-L29 using Tapatalk

ای گفتی

قربون دهنت

ویرایش شده توسط ATER
لینک به دیدگاه

با بنچمارکهای سایتها کاری ندارم . حداقل تو تمام کارتهایی که تجربه کردم msi هم کلاکش بالاتر بوده هم قدرتش. 

asus استریکس با اون ابهتش هم تو اورکلاک هم کارایی نرمال از msi کمتر فریم میده.

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، big VULTURE گفته است :

دوست عزیز بعد از آبدیت بایوس هیچ مشکلی ندارند من خودم 7 ماهه دارم سریه 10000twرو و همیشه اورش میکنم.

اصلا هم متعصب روی یک برند خاص نیستم همین تابستون میخوام وگا بگیرم

ویرایش شده توسط EVGA OC
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، ATER گفته است :

اصلا  حوصله بحث ندارم

نظر شخصی هست.

شما فکر میکنی خلاف قوانیت هست گزارش بده

بحث نیست دوست من.

شما نوشتی این کارت بهترین هست

بنده هم میگم که زوده برای این نتیجه گیری، وقتی یه بنچمارکی قرار دادید که حتی یه دونه 1080ti کاستوم هم توش نیست!!

مث اینه که من برم یه ماشین بخرم تیونش کنم بعد برم نتیجه تست هاش رو با فابریک همه خودرو ها مقایسه کنم و بگم بهترینه! خب ماشین تیون شده باید با تیون شده مقایسه بشه نه فابریک.

من موندم تو این فروم چه جو بدی هست که وقتی یه تاپیکی زده میشه و اسم یه برند روشه، تو اون تاپیک فقط باید تمجید و ستایش اون برند باشه! کسی خدای نکرده یه کلمه بد بگه راجب اون برند تو اون تاپیک به خصوص قاتل هست و حکم اعدام داره!!

دوستان متاسفانه میرن یه مدل از یه برند میخرن فک میکنن که دیگه برشون واجبه بشن فن اون برند و وظیفشون تا اخر عمر حمایت از اون برنده چه خوب باشه چه بد!

امیدوارم به سطحی از فرهنگ برسیم که بتونیم انتقادات دیگران رو بپذیریم.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

در 14 دقیقه قبل، Ali Subi گفته است :

بحث نیست دوست من.

شما نوشتی این کارت بهترین هست

بنده هم میگم که زوده برای این نتیجه گیری، وقتی یه بنچمارکی قرار دادید که حتی یه دونه 1080ti کاستوم هم توش نیست!!

مث اینه که من برم یه ماشین بخرم تیونش کنم بعد برم نتیجه تست هاش رو با فابریک همه خودرو ها مقایسه کنم و بگم بهترینه! خب ماشین تیون شده باید با تیون شده مقایسه بشه نه فابریک.

من موندم تو این فروم چه جو بدی هست که وقتی یه تاپیکی زده میشه و اسم یه برند روشه، تو اون تاپیک فقط باید تمجید و ستایش اون برند باشه! کسی خدای نکرده یه کلمه بد بگه راجب اون برند تو اون تاپیک به خصوص قاتل هست و حکم اعدام داره!!

دوستان متاسفانه میرن یه مدل از یه برند میخرن فک میکنن که دیگه برشون واجبه بشن فن اون برند و وظیفشون تا اخر عمر حمایت از اون برنده چه خوب باشه چه بد!

امیدوارم به سطحی از فرهنگ برسیم که بتونیم انتقادات دیگران رو بپذیریم.

موفق باشید.

موضوع اینه که توی هر تاپیک 100% یکی هست که بحث فن بازی رو شروع کنه ،  یکی قبول داره Asus  بهترینه یکی دیگه GIGA یکی دیگه Msi و..  نظر شخصی هست و با گفتن من چیزی از بقیه برند ها کم نمیشه .

توی سری 900  برند گیگا توی کاستوم های عالی بود مخصوصا اوایل که مدل های G1 امد من خودم یه 970 G1 داشتم ، توی این سری MSI عالی عمل کرده ، کم ترین نویز رو داره ، بسیار خنک هست و..

چیزی که بنده رو  عصبی میکنه اینه که به جای بحث فنی و.. کل فروم شده بحث های فن بازی Nvida vs amd از اون طرف amd vs intel  حالا هم این جا بین برند های گرافیک.

یکی نمیگه چطور MSI تونست تقریبا دما و نویز رو هم اندازه نسخه 1060  gaming x نگهداره ، یکی نمیگه پاور لیمیت این کارت چرا بیشتر از مدل 1080 gaming X هست و.. که یه بحث فنی شروع بشه و..  

همه فقط شده کارشون بحث فن بازی.

ویرایش شده توسط ATER
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

ممنون بایت خبر رسانیتون، عجب داستانی شده سری ti در مقابل تایتان !!! تکرار خاطرات شد... ^_^

.........................

اقا همیشه باید یه ایرادی بگیرید بزنید سروکله هم :P

اینجا نوشته حرف اول رو میزنه حالا از چه نظر ننوشته که،  با اینحال هنوز از بقیه شرکت ها اماری در نیومده پس میشه گفت اوله بعدا اگه بقیه بهتر بودن خب شما تاپیک بزنید  بنویسید اول!!! چه بحثیه می کنید الکی!!!

جالبه در رابطه با انویدیا و amd بحث میشه میایم به هم گیر میدیم، بحث اینتل amd میشه میایم به هم گیر میدیم بحث برند میشه به هم گیر میدیم، کلا انگار همیشه منتظریم یکی یه حرفی بزنه بقیه بریزیم سرش بگیریم بزنیمش :P

یبار بیخیال بشین از موضوع بگذرید رد بشید ترافیک نکنین، برید اقا دنبال یقرون دوزارتون پس فردا بیاد ایران 3-4 تومن باید بسرفید ^_^

..........................

لینک به دیدگاه

دیگه با وجود کارت 1080Ti میشه گفت 4K در دسترسه و میشه با یه کارت اکثر بازی ها رو بالا 60 فریم گرفت. قدرش هم حدود 30 درصد بیشتراز 1080 هستش که عالیه. ما شا الله GPU ها خوب پیشرفت می کنن.

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، saeed110 گفته است :

دیگه با وجود کارت 1080Ti میشه گفت 4K در دسترسه و میشه با یه کارت اکثر بازی ها رو بالا 60 فریم گرفت. قدرش هم حدود 30 درصد بیشتراز 1080 هستش که عالیه. ما شا الله GPU ها خوب پیشرفت می کنن.

اره  والله GPU ها از نیاز بازی ها دارن پیشی میگیرن !

قبلا یه گرافیک بازی روز رو توی 600*800 که مانیتور عموم مردم بود به زور می اورد با 30 فریم الان توی 4k خیلی راحت با اور که دیگه قشنگ 60 فریم میگیره (البته بجز 3-4 بازی )

دیگه باید برای Volta و  Vega به فکر 2K  high refresh بود!

البته نه برای مردم فقر ایران که در امد چندر غازی دارن (بجز آغا زاده ها)

ما همون گرافیک 1060 با مانیتور فول اچ دی داشته باشیم باید کلاهمون رو بندازیم بالا!

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، MamadMedusa گفته است :

عجیبه چرا 1080ti  از titan xp بیشتر فریم داده ؟؟؟؟O.o

چون 1080ti برای گیم بهینه شده titan xp برای کارهای گرافیکی

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، Cantaver گفته است :

مشکل برای هر شرکتی ممکنه پیش بیاد یه چیز طبیعیه همین سافایر هم تا جایی که من اطلاع دارم تو نسل های قبل مشکلاتی رو داشت

سری kingpin ه evga هم از بهترین ها نیست , بهترینه ^_^

و اینکه همین مشکلات EVGA باعث شده در سری های جدید 9 تا سنسور حرفه ای کار بذارن تو کارت تا دما رو کاملا کنترل کنه

یادتونم نره که شکست مقدمه پیروزیه :D

ولی انصافا سری جدید EVGA اصلا یه چیز دیگست

من نگفتم شرکت بدی هستش . اتفاقا من معتقدم یکی از بهترین شرکتهاست اما با اون EVGA که قبلا بود فاصله گرفته .

در واقع کرک و پرش ریخته نه این که کرک و پر نداشته !!!

حالا هم اگر توی همین 1080Ti یا سری 1100 انویدیا بدرخشه خیلی هم خوب !!! ولی فعلا انتخاب های بهتری هم وجود داره و EVGA در نهایت یکی از بهترین هاست نه بهترین .

و دیگه این که تا اونجایی که بنده اطلاع دارم کینگ پین با Lighting رقابت داشتند و بیشتر مواقع مدل Lighting دست بالاتر رو داشته . هرچند که مقایسه دو کارت یکسان از دو شرکت صرفا با فریم بیشتر یا میزان اور بیشتر اصلا عقلانی نیست . سری کینگ پین اگر چه در اور شدن حرفهایی برای گفتن داره اما در پرفورمنس در برابر دلار یا مصرف و دما و ... کارتهای بهتری وجود دارن .

در 3 ساعت قبل، EVGA OC گفته است :

دوست عزیز بعد از آبدیت بایوس هیچ مشکلی ندارند من خودم 7 ماهه دارم سریه 10000twرو و همیشه اورش میکنم.

اصلا هم متعصب روی یک برند خاص نیستم همین تابستون میخوام وگا بگیرم

ببینید مسئله سر کم و زیاد نیست . شرکت EVGA یه سوتی داده . درسته که از این دست سوتی ها همه شرکتها دادند اما قرار هم نیست بی خیال از کنارش بگذریم . EVGA با این سوتی هنوز هم یکی از بهترین شرکتهاست و اگر افتخارات گذشتش رو حساب کنیم شاید ( توجه کنید شاید ) حتی بهترین باشه اما فعلا شرکتهای دیگه ای هستد که از EVGA برای بهترین بودن شایسته تر هستند ! پس در شرایط فعلی نمیشه گفت EVGA بهترین شرکت هستش .نمیشه که حالا به هر دلیلی کارتهاش آتش بگیرن اما باز هم بهترین باشه !!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...