رفتن به مطلب

انتخاب كارت گرافيك براي ثبت ركورد جهاني

Recommended Posts

درود دوستان گلم و خسته نباشيد ويژه خدمت شما عزيزان بابت زحماتتون

تصميم گرفتم با كمك شما دوستان هر چند وقت يك بار ركورد جهاني بزنيم دوتان مثلا يك كارت گرافيك انتخاب كنيم و CPU , VGA رو همزمان زير LN2 ببريم تا بتونيم ركورد خوبي رو به ثبت برسونيم . اين امر نياز به كمك و همياري همه شما داره . كه بايد يه برنامه خوب بريزيم و يك كالاي خوب رو انتخاب كنيم و چنين كاري و انجام بديم اين بهترين روش هستش و ميخوام اسمي ذر جهان به ثبت برسونيم تا همه حيرت كنن .

پس منتظر نظرات خوب شما در اين زمينه هستم :)

لینک به دیدگاه
  • 2 ماه بعد...

فکر میکنم برای اینکه رکورد جهانی بزنیم یه سی پی یو خیلی بهتر میخواهیم. در مورد گرافیک مثلا 580 باید بزنیم که معلوم نیست کدومش فرکانس بالا میزنه و باید چندتا بزنیم. :D

لینک به دیدگاه

فکر میکنم برای اینکه رکورد جهانی بزنیم یه سی پی یو خیلی بهتر میخواهیم. در مورد گرافیک مثلا 580 باید بزنیم که معلوم نیست کدومش فرکانس بالا میزنه و باید چندتا بزنیم. :D

پیدا میکنم عزیز =D>

لینک به دیدگاه
  • کاربر ویژه

پیدا میکنم عزیز :D

با درود:

آقای حسینی و دوستان عزیز ، 1 عدد کارت گرافیک پیدا کردم ، فوق العاده عالی برای رکورد جهانی ، فقط خریدنش فکر می کنم یک مقدار مشکل و زمان گیر باشه . ( اما کار نشد نداره )

لینک زیر: ( پست 1582 )

EVGA GTX 580 Classified

با تشکر...

ویرایش شده توسط LEE
لینک به دیدگاه

من در کل منظروم این بود که هر کارتی که در Hwbot هستش رو بتونیم پیدا کنیم و بهترین رکوردهاش رو ثبتش کنیم . این روش عالی جواب میده

از شما ممنونم عزیز

لینک به دیدگاه

اگر قرار باشه برای مثال کارت 580 بزیم فقط کارت 580 MSI lightning برای رکورد جهانی زدن مناسبه. شایان هم که اشاره کرد که پردازنده خیلی قویتر میخواهیم .

البته مثلا برای کارتی مثل 5870 هم پردازنده 5660 خوبه ولی در عوض این کرت هارد مد خفن میخواد چون nick و kingpin و... با این کارت رکوردهای جهانی زدن و درست مثل 580 زمان خودش قویترین کارن تک هسته ای بود. همین 5870 تمام تستهاش 50 متیاز داره .

لینک به دیدگاه

اگه 580 بخواهیم بزنیم مئل متریکس و دایرکت ایسوس و همچنین لایتنینگ ام اس آی مناسبه اما با این حال کارت خوب هم مثل سی پی یو خوبه یه دفعه میزنه یه باره هم نزنه. :D?

لینک به دیدگاه
  • اضافه کردن...