رفتن به مطلب

تعویض Z4 Astiak با Z+ Grand White و سوال درباره فن های RGB گرین

Recommended Posts

سلام به شما دوستان و سال 96 به همه ی شما مبارک امیدوارم این روزای آخر رو به خوشی سپری کنید

من یه کیس  Z4 Astiak دارم و به دلیل این که آستیاک دلمو زده و زشته میخوام با Z+ Grand White عوض بکنم به نظر شما کیس Z+ Grand White کیس خوبی هست؟ کیفیت آستیاک رو داره و این که اندازش چقدر نسبت به آستیاک کوچک تر هست؟ من یه Galax 1070 HOF و Z170-a دارم میخوام ببینم جا میشه داخلش؟؟ و این که میخواستم بدونم که شما بیشتر کدوم رو میپسندید و به نظرتون عقلانیه که من این کار رو بکنم؟؟

2390.thumb.jpg.a3d8d85faaf4c96efc26788fe839be51.jpgz_plus_grand.thumb.jpg.4ccccc46791ec8e34ea5053abf8e344c.jpg

و سوال دیگه ای هم که داشتم این بود که نظرتون درباره فن های RGB گرین چیه؟؟ من میخوام این فن هارو هم برای کیس Z+ بخرم میخواستم ببینم قدرت خنک کنندگی فن های تعبیه شده داخل خود کیس رو داره یا ضعیف تره یا قوی تره ممنون از همه ی شما

RGB_Lightning_Kit_GREEN.thumb.gif.6aa7aa7a72119b1816da5e85a5b5ef68.gif

لینک به دیدگاه

من خودم ظاهر z+ رو بيشتر ميپسندم با توجه به قطعاتتون كه تم سفيد رنگ هم دارند مدل سفيد رنگ اين كيس براي شما واقعا مناسبه.. اما خب كيس كوچكتري هست يه سري امكانات z4 مثل ساپورت واتر ٢٤٠ در سقف و پنج عدد فن led و.. رو نداره.. ولي خب من به شخصه برام رضايت خودم از ظاهر و جنسي كه ميخرم در اولويت اول قرار داره، پس اگه از ظاهر z4 (مثل من) خوشتون نمياد ردش كنين بره و اگه كاستي هاي z+ هم براتون مهم نيست بخرينش.. قطعاتتون هم داخلش جا ميشه من از نزديك اين كيس رو ديدم كيفيت خوبي هم داره..

فن هاي rgb گرين هم از نظر ظاهري تو عكس ها و تبليغات گرين واقعا زيبا و بي نظرين اما از نزديك ١٨٠ درجه برعكسن.. نه اينكه خيلي بد باشن ولي چنگي به دل نميزنن واقعا.. قدرت خنك كنندگيشون هم زياد جالب نيست اما در كل نسبت به قيمت خوبه نميشه انتظار زيادي داشت.. 

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، Ali Alborz گفته است :

من خودم ظاهر z+ رو بيشتر ميپسندم با توجه به قطعاتتون كه تم سفيد رنگ هم دارند مدل سفيد رنگ اين كيس براي شما واقعا مناسبه.. اما خب كيس كوچكتري هست يه سري امكانات z4 مثل ساپورت واتر ٢٤٠ در سقف و پنج عدد فن led و.. رو نداره.. ولي خب من به شخصه برام رضايت خودم از ظاهر و جنسي كه ميخرم در اولويت اول قرار داره، پس اگه از ظاهر z4 (مثل من) خوشتون نمياد ردش كنين بره و اگه كاستي هاي z+ هم براتون مهم نيست بخرينش.. قطعاتتون هم داخلش جا ميشه من از نزديك اين كيس رو ديدم كيفيت خوبي هم داره..

فن هاي rgb گرين هم از نظر ظاهري تو عكس ها و تبليغات گرين واقعا زيبا و بي نظرين اما از نزديك ١٨٠ درجه برعكسن.. نه اينكه خيلي بد باشن ولي چنگي به دل نميزنن واقعا.. قدرت خنك كنندگيشون هم زياد جالب نيست اما در كل نسبت به قيمت خوبه نميشه انتظار زيادي داشت.. 

ممنون از شما 

بله بیشتر من هم ظاهر برام مهمه و فن های گرین رو هم برای همین که RGB هستن میخوام تهیه کنم حالا شما به جای این فن ها چه فنی رو پیشنهاد میکنید RGB باشه ترجیحا و شرایط قیمت رو هم تا حدی مد نظر قرار بدید

حالا جدای از اینا یه سوال تخصصی اگر 4 تا از این فن های RGB گرین باهم باشن نسبت به اندازه ی کیس Z+ و فن های گرافیک و CPU و... نتیجه ی مناسبی از نظر تهویه داره یا این که این فن ها کلا قدرتشون کمه؟؟

لینک به دیدگاه

فن rgb كه با اين قيمت ها چيزي نيست تو بازار همين گرين هست فقط..

بله ٤ تا كافيه.. ديپ كول فن هاي pwm داره كه روي واتر هاي كاپيتان هم ازشون استفاده ميكنه تو بازار به صورت جدا هم ميفروشن كيفيت بسيار بالا و قدرت خوبي دارن ولي led ندارن، اگه براتون led مهمه كه هيچ اگه نه كه اين فنها نسبت به قيمتشون عالين ظاهر خوبي هم دارن..

فنهاي Cougar CFD 120 رو هم به شدت پيشنهاد ميدم طوفان به پا ميكنن نويز بسيار پاييني هم دارن led سفيد رنگ هم دارن..

ویرایش شده توسط Ali Alborz
لینک به دیدگاه

بالاخره چه کیسی خوبه تو این بازار ؟ من خیلی گشتم اما هنوز کیس مورد نظرمو پیدا نکردم . 

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Union J گفته است :

بالاخره چه کیسی خوبه تو این بازار ؟ من خیلی گشتم اما هنوز کیس مورد نظرمو پیدا نکردم . 

کیسی که بپسندی و امکاناتش خواستت رو براورده کنه و احساس رضایت بهت دست بده هرچی میتونه باشه ارزون یا گرون هر مدل یا هر برندی

کیس زیاده ولی برای خودت مشکل انتخاب درست نکن، بعد انتخاب و خریدش حساس نشو

لینک به دیدگاه

در 18 دقیقه قبل، کیهان گفته است :

کیسی که بپسندی و امکاناتش خواستت رو براورده کنه و احساس رضایت بهت دست بده هرچی میتونه باشه ارزون یا گرون هر مدل یا هر برندی

کیس زیاده ولی برای خودت مشکل انتخاب درست نکن، بعد انتخاب و خریدش حساس نشو

خوب شما چی پیشنهاد میدی که هم شیک باشه و هم با کیفیت !

من میخوای باندل رایزن ببندم نمی خوام قطعات های اندو بندازم تو یه کیس چیپ به لحاظ ظاهری واسه همین موندم و نمی دونم چی باید بخرم . 

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Union J گفته است :

خوب شما چی پیشنهاد میدی که هم شیک باشه و هم با کیفیت !

من میخوای باندل رایزن ببندم نمی خوام قطعات های اندو بندازم تو یه کیس چیپ به لحاظ ظاهری واسه همین موندم و نمی دونم چی باید بخرم . 

دوست عزیز شما سقف هزینه ای که میخواید برای کیس بکنید رو بفرمایید. اینجوری که نمیشه راهنمایی کرد.

لینک به دیدگاه

در 18 دقیقه قبل، god of shadow گفته است :

دوست عزیز شما سقف هزینه ای که میخواید برای کیس بکنید رو بفرمایید. اینجوری که نمیشه راهنمایی کرد.

500 تا 1 تومن بستگی داره مهم اینه به دلم بشینه که تاحالی چنین اتفاقی نیوفتاده اونایم که مد نظرم هست تو ایران موجود نیست . 

لینک به دیدگاه

در 19 دقیقه قبل، کیهان گفته است :

چقدر میخوای هزینه کنی بگو تا بشه بهتر راهنمایی کرد

اگر میخواین از مدلایی که لیون داره پیشنهاد بدین باید بگم همه شونو دیدم خیلی جالب نیستن corsair 400c خوبه ولی موجود نیست 

بودجه سقفش 1 تومن . 

لینک به دیدگاه

خب پس اولین چیزی که بهت پیشنهاد میکنم اینه که سمت کیس های گرین نرو. چون شما به کیفیت حساس هستی و مطمئنا کیس های گرین دلتو میزنه.

شما برو دنبال کیس های کولر مستر یا کورسیر.

مدل های پیشنهادیه من :

coolermaster mastercase 5t - mid tower

coolermaster mastercase pro 5 - mid tower

corsair 760t - 780t - full tower

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، god of shadow گفته است :

خب پس اولین چیزی که بهت پیشنهاد میکنم اینه که سمت کیس های گرین نرو. چون شما به کیفیت حساس هستی و مطمئنا کیس های گرین دلتو میزنه.

شما برو دنبال کیس های کولر مستر یا کورسیر.

مدل های پیشنهادیه من :

coolermaster mastercase 5t - mid tower

coolermaster mastercase pro 5 - mid tower

corsair 760t - 780t - full tower

من خیلی به ظاهر حساسم یعنی افراطی خودم از کیس های کورسیر خوشم میاد چون ساده و زیباهستن ولی دست رو هر کدومش میزارم موجود نیست .

ترجیحا ساید پنل شیشه ای مد نظرم هست فول شیشه باشه که میدونم باز موجود نیست دوتای اولیم خوبن اما دنبال یه مدل اس ترم .

ویرایش شده توسط Union J
لینک به دیدگاه

در 22 دقیقه قبل، Union J گفته است :

من خیلی به ظاهر حساسم یعنی افراطی خودم از کیس های کورسیر خوشم میاد چون ساده و زیباهستن ولی دست رو هر کدومش میزارم موجود نیست .

ترجیحا ساید پنل شیشه ای مد نظرم هست فول شیشه باشه که میدونم باز موجود نیست دوتای اولیم خوبن اما دنبال یه مدل اس ترم .

شما به جز کیس mastercase 5t هیچ کیس آس و با کیفیتی  که مدنظرت هست و با پنل شیشه ای پیدا نمیکنی. مگر اینکه خودت یه کیس با درب معمولی بگیری و شیشه بندازی روش

مدل زیاد هست از کیس های عالیه nzxt و corsair با پنل شیشه ای. ولی متاسفانه موجود نیست در ایران. تکی هم وارد بخوای بکنی اصلا نمیصرفه

فکر کنم تو یه تاپیک دیگه کلی واست توضیح دادم یک بار

ویرایش شده توسط god of shadow
لینک به دیدگاه

در 37 دقیقه قبل، god of shadow گفته است :

شما به جز کیس mastercase 5t هیچ کیس آس و با کیفیتی  که مدنظرت هست و با پنل شیشه ای پیدا نمیکنی. مگر اینکه خودت یه کیس با درب معمولی بگیری و شیشه بندازی روش

مدل زیاد هست از کیس های عالیه nzxt و corsair با پنل شیشه ای. ولی متاسفانه موجود نیست در ایران. تکی هم وارد بخوای بکنی اصلا نمیصرفه

فکر کنم تو یه تاپیک دیگه کلی واست توضیح دادم یک بار

گرین hero astiak خیلی درونش عالیه ولی متاسفانه ظاهرش خیلی چیپه  . 

حالا منتظرم ببینم با رایزن چیا موحود میشن کشت مارو این پردازنده . 

لینک به دیدگاه

درود، سال نو مبارک.

دوستان تاپیک این بنده خدا رو، های جک کردین...

در 17 ساعت قبل، Union J گفته است :

گرین hero astiak خیلی درونش عالیه ولی متاسفانه ظاهرش خیلی چیپه  . 

حالا منتظرم ببینم با رایزن چیا موحود میشن کشت مارو این پردازنده . 

3test.jpg

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...