رفتن به مطلب

مشکل عدم تصویر کارت گرافیک

evenger
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود 

ضمن تبریک سال نو به دوستان و اساتید عزیز 

مشکلی که پیدا کردم با مینی کیس hp 6005 با پردازنده  b24 هست

با کارت گرافیک آنبرد تصویر دارم . با کارت گرافیک 5450 یک گیگ هم تصویر دارم البته نمیدونم چرا با 5450 از پورvga تصویر ندارم . 

از همه مهمتر کارت گرافیک اکبند gt210 از هیچ پورتی تصویر ندارم سیگنال ناموجود میزنه . 

و برای صحت از کارت از کارت گرافیک gt210 اکبند دیگه هم استفاده کردم و همین مشکل رو دارم. 

کارت گرافیک هارو روی کیس دل امتحان کردم و تصویر دارم. 

البته این مشمل فقط برای این کیس نبود برای 4 کیس اچ پی با این مدل وجود داره . 

ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند . 

با تشکر 

ویرایش شده توسط evenger
لینک به دیدگاه

اگه روی چندتا کیس با همین مشخصات هست احتمالا تنظیمات بایس هست . شما برید تو بایوس ببینید اونجا قسمتی مربوط به تصویر هست که میگه تصویر رو از انبرد بدم یا کارت گرافیک بزاریدش رو کارت گرافیک

Galaxy s7 Edge Tapatalk 206 TU5 T5

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، 2russell گفته است :

اگه روی چندتا کیس با همین مشخصات هست احتمالا تنظیمات بایس هست . شما برید تو بایوس ببینید اونجا قسمتی مربوط به تصویر هست که میگه تصویر رو از انبرد بدم یا کارت گرافیک بزاریدش رو کارت گرافیک

درود 

دوست عزیز همه راه هارو رفتم ولی متاسفانه نمیتونم پیدا کنم در بایوس کجا باید برم . 

لینک به دیدگاه

من بایوس شمارو نمیدونم چه شکلیه ولی سعی کنید منوال مادربرد رو دانلود کنید مطالعه کنید . ضمن اینکه من چندتا احتمال هم به ذهنم میرسه . اینکه شاید مادربرد گرافیک رو ساپورت نمیکنه . یا اینکه منبع تغذیه ضعیفه و ولتاژ مورد نیاز برای گرافیک رو تغذیه نمیکنه . ولی همچنان احتمال اول قویتر هست . منوال رو مطالعه کنید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...