رفتن به مطلب

قیمت 1070 .. بخرم یا صبر کنم؟

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام. دوستان قیمت این کارت های سری 1070 الان چند ماهه همین حدود مونده // کسی اطلاعی داره که تقریبا کی ممکن هست بیاد پایین؟ 
شخصا با توجه به اینکه از قشر مرفه نیستم!! فکر کنم قیمت معقول 1600 تا 1800 باشه( البته معقول که چه عرض کنم انویدیا 100 دلار ارزون کرده قیمت اومده رو 400 تا 450 دلار .. ) .. منتها دوستان فروشنده و وارد کننده انگار جدیت خاصی دارن  که این کارت  رو به قیمت 550 الی 600 دلار بندازن به ما! 
یکی از دوستان می گفت سری 5 کارت های AMD بیاد ارزون میشه. این پروسه چقدر طول می کشه؟ 

لینک به دیدگاه

بخر داداش توی این مملکت چیزی ارزون نمیشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در هم اکنون، meepo گفته است :

سلام. دوستان قیمت این کارت های سری 1070 الان چند ماهه همین حدود مونده // کسی اطلاعی داره که تقریبا کی ممکن هست بیاد پایین؟ 
شخصا با توجه به اینکه از قشر مرفه نیستم!! فکر کنم قیمت معقول 1600 تا 1800 باشه( البته معقول که چه عرض کنم انویدیا 100 دلار ارزون کرده قیمت اومده رو 400 تا 450 دلار .. ) .. منتها دوستان فروشنده و وارد کننده انگار جدیت خاصی دارن  که این کارت  رو به قیمت 550 الی 600 دلار بندازن به ما!  یکی از دوستان می گفت سری 5 کارت های AMD بیاد ارزون میشه. این پروسه چقدر طول می کشه؟ 

سلام  

بله صبر کنید ارزون میشه 

البته هروقت قدیمی شد !

لینک به دیدگاه

در 30 دقیقه قبل، nasabam گفته است :

بخر داداش توی این مملکت چیزی ارزون نمیشه

نفرما دوست عزیز ... همین لیون در حرکتی انقلابی  امروز قیمت کارت های 1050ti و rx460 رو بین 5 تا 10 هزار تومن کم کرد!!!!! از این بهتر؟!!  

ویرایش شده توسط meepo
لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، meepo گفته است :

نفرما دوست عزیز ... همین لیون در حرکتی انقلابی  امروز قیمت کارت های 1050ti و rx460 رو بین 5 تا 10 هزار تومن کم کرد!!!!! از این بهتر؟!!  

چقدر زیاد 10 هزار تومن

:D
لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، nasabam گفته است :

چقدر زیاد 10 هزار تومن ?

لینک به دیدگاه

در 43 دقیقه قبل، nasabam گفته است :

چقدر زیاد 10 هزار تومن ?

,والا به خدا .. همینو بگو 

لینک به دیدگاه

یعنی گیر منم  دقیقا روی همین 5 تومن هست!!!  الان اگه دوستان لطف کنن Strix 1070 رو 4 هزار تومن ارزون کنن که بشه 2260 رند خیلی خوب میشه ...  پول خورد ندارم !!!

لینک به دیدگاه

در 24 دقیقه قبل، meepo گفته است :

یعنی گیر منم  دقیقا روی همین 5 تومن هست!!!  الان اگه دوستان لطف کنن Strix 1070 رو 4 هزار تومن ارزون کنن که بشه 2260 رند خیلی خوب میشه ...  پول خورد ندارم !!!

دوست عزیز جای اینکه 2200 به 1070 بدی، 200 دیگه بذار روش و 1080 بگیر

ارزش 200ت اضافه رو داره

http://lioncomputer.ir/product/8574/کارت+گرافیک+گیگابایت++1080+جی+وان+گیمینگ/

لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، SaeedEminem2 گفته است :

ارزش 200ت اضافه رو داره

عزیز قیمت 1080 ها 3200 بود 100دلار دراپ خورد که تو ایران نهایت بشه 400 تومن یعنی باید باشه 2800 اما 400تومن دیگه سر چی کم شده من نمیدونم!

من که احتمال میدم اینا تعمیری کارخونه باشن که به قیمت پایین توسط آواژنگ خریداری شده چون منطقی نیس فقط این مارک دراپ بخوره

لینک به دیدگاه

در 18 دقیقه قبل، SaeedEminem2 گفته است :

ارزش 200ت اضافه رو داره

من همین 2200 هم ندارم بدم!!!   منتظرم قیمت بیاد پایین .. این کارت گینوارد هم خیلی رو مخم هست قیمتش 1840 ئه .. کسی Gainward Phoenix 1070 یا کارت دیگه ای از این برند استفاده کرده؟
بعد گارانتی سریر معتبر هست یا نه ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 34 دقیقه قبل، MSF_SE7EN گفته است :

عزیز قیمت 1080 ها 3200 بود 100دلار دراپ خورد که تو ایران نهایت بشه 400 تومن یعنی باید باشه 2800 اما 400تومن دیگه سر چی کم شده من نمیدونم!

من که احتمال میدم اینا تعمیری کارخونه باشن که به قیمت پایین توسط آواژنگ خریداری شده چون منطقی نیس فقط این مارک دراپ بخوره

سلام دوست عزیزم

,والا من خریدم و به هیچ عنوان تعمیری نیست، یکی برای خودم و دو عدد هم برای یکی از دوستانم

سال پیش همین موقع هم 980 دراپ اینطوری خورد(2200 بود و شد 1600 تا جایی که یادمه) و خیلیا گفتن حتما خرابه اما بازم کلی فروش کرد و از اون به بعد هم ندیدم کسی مشکلی پیش اومده باشه براش با اون کارتها...کارت تعمیری مطمئن باشید گندش در میاد بعد از یه مدت ...الان فکت اول اینه که 980 هم به همین شکل فروخته شد و مشکلی هم پیش نیومده طی این یکسالی که گذشته...

در ضمن قطعاتی مثل گرافیک بصورت تعمیری و کارخونه ای فروخته نمیشن به پارتنر های فروش...بلکه خرده فروشی میشن و پارتنر ها هم هیچوقت نمیان از اونها بخرن(چون صالا رابطشون با برند اصلی جوری نیست که قطعات رو بخوان بخرن بلکه پارتنر هستن و پارنتر نمیاد محصولات رو از برند اصلی بخره، بلکه میاد کار مارکتینگ میکنه و محصول رو در مالکیت اون برند میفروشه.. دیگه خیلی وقته شرکت های بزرگ توی ایران اینطوری کار میکنن،مخصوصا برند هایی که در ایران دفترِ مستقیم دارن_منظورم دفتر خود اون برنده که مستقیم زیر نظر دفتر مرکزی اون برند اداره میشه مثل دفتر ایسوس دفتر msi دفتر گیگابایت دفتر کولرمستر و چند برند دیگه  و منظورم دفاتر گارانتی داخلیشون نیست_چون به این سادگیا نمیذارن یه شرکت پارتنر برندشونو خراب کنه) و برندشون رو به گند بکشن چون جریمه هم خواهند شد و در نهایت فروش خودشونه که نابود میشه که منجر مبشه به خودکشی اقتصادی... هیچ کسی گور خودشو نمیکنه

آواژنگ هر سال یکی از محصولاتشو واسه نوروز پروموشن میذاره ، اینکه بقیه برند ها چرا اینکارو نمیکنن و فقط این مورد کم شده باید از اون بقیه برند ها پرسید که چرا اونها نمیکنن این کار رو

شرکت های بزرگ در زمینه فروش جنس تعمیری خیلی قوانین سفت و سختی دارن ، برای اطمینان میتونید مثل بنده سریال نامبر محصولاتتون رو با سایت اصلی چک کنید ، تماس با ساپورت اون برند (دفتر اصلیش) و وریفای کردن سریال قطعه و فهمیدن اینکه وضعیتش چی بوده

خدای نکرده قصد طرفداری یا زیر سوال بردن صحبت شما رو ندارم ، صرفا میگم چند تا فکت و منطق مارکتینگ + مسائل فنی رو هم اگه بذاریم کنار شواهدی که فقط احتمالش وجود داره، میتونیم فرضیه بهتری داشته باشیم

من هم هروقت یه قطعه رو خواستم پایینتر بفروشم تا سریعتر به پول برسم پشتم همه گفتن حتما یه عیبی داره قطعش...حالا یه شرکتی اینکارو بکنه که دیگه هیچی... این عکس المعل طبیعیه با توجه به عدم اعتمادبه شرکت ها و حتی خودمون که البته حق هم داریم

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

نه تعمیری نیست و درسته. قیمت واقعیش همینه و بقیه زیاد از حد گرون فروخته شده !

مارک گینوارد بد نیست اما بین برندهای خوب رتبه آخر رو داره. از صدای فنش هم چند نفر اعتراض داشتن

اگه با 1800 می خوای بخری، تو همین انجمن مدل های درجه یک با کارکرد خیلی کم زیاده،

مثلا یه ایسوس یا ام اس آی دست دو بگیری بهتر از گینوارده

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در در 1396/01/14, 23:28:18، SaeedEminem2 گفته است :

نه تعمیری نیست و درسته. قیمت واقعیش همینه و بقیه زیاد از حد گرون فروخته شده !

مارک گینوارد بد نیست اما بین برندهای خوب رتبه آخر رو داره. از صدای فنش هم چند نفر اعتراض داشتن

اگه با 1800 می خوای بخری، تو همین انجمن مدل های درجه یک با کارکرد خیلی کم زیاده،

مثلا یه ایسوس یا ام اس آی دست دو بگیری بهتر از گینوارده

تازه الانم به نظرم به اندازه کافی ارزون نشده

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

قراره 1070 با حافظه gddr5x عرضه بشه. الان حافظش gddr5 هست. نمونه های جدید ک بیاد این فعلیا ارزون میشن. منتها اونا طرفا 2018 میان

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این 1070 ها بزودی خوش قیمت میشن ولی کی خدا میدونه 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...