رفتن به مطلب

تبدیل فیلم تلویزیون به H265..؟

amirpcp30
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان ، سال نو همگی مبارک

من چند تا فیلم رو از تلویزیون گرفتم حالا میخواستم اول پیام های بازرگانی و اول و اخر فیلم رو cut کنم و در ادامه به 265 تبدیل کنم

با Xilisoft Video Cutter 2 تیکه تیکه کردم اما صدا خراب شد 

تبدیل به 265 رو هم با هندبرک انجام میدم و این سوال برام پیش اومده که صدای تلویزیون بیت ریتش چند هست؟ با mediainfo چک کردم بیت ریت رو کلی میزنه صوت و تصویر رو به تفکیک نمیزنه

(بیت ریت تصویر هرچقد باشه نصف اون رو میزارم برای 265 و صدا رو دست نمیزنم با همون بیت ریت  ، aac میزارم)

با سپاس

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، saeed0c گفته است :

شما TS رو میایید ادیت میکنید ؟

سلام

بله با کامپیوتر کپچر شده MPEG-TS هست

لینک به دیدگاه

سلام مجدد

با potplayer چک کردم (فریم به فریم) بیت ریت تصویر بین 1300 تا 3300 میزنه (بستگی به تحریک تصویر) و صوت رو 31 تا 33

بیت ریت کلی در هر فیلم ذخیره شده متفاوته و بین 2100 تا 2600 هست

ایا این بیت ریت زده شده برای صدا درسته یا احتمال اشتباه هست؟ برای h265 همین aac مناسبه؟

آیا این امکان هم هست برای تبدیل 264 به 265 صدا رو تبدیل نکنیم و فقط تصویر تبدیل بشه تا از کاهش احتمالی کیفیت صدا هم جلوگیری بشه؟

با سپاس

ویرایش شده توسط amirpcp30
لینک به دیدگاه

در در 1396/01/16, 16:08:29، amirpcp30 گفته است :

سلام دوستان ، سال نو همگی مبارک

من چند تا فیلم رو از تلویزیون گرفتم حالا میخواستم اول پیام های بازرگانی و اول و اخر فیلم رو cut کنم و در ادامه به 265 تبدیل کنم

با Xilisoft Video Cutter 2 تیکه تیکه کردم اما صدا خراب شد 

تبدیل به 265 رو هم با هندبرک انجام میدم و این سوال برام پیش اومده که صدای تلویزیون بیت ریتش چند هست؟ با mediainfo چک کردم بیت ریت رو کلی میزنه صوت و تصویر رو به تفکیک نمیزنه

(بیت ریت تصویر هرچقد باشه نصف اون رو میزارم برای 265 و صدا رو دست نمیزنم با همون بیت ریت  ، aac میزارم)

با سپاس

سلام

شما اول فایل رو  به فرمت مورد نظر تبدیل کنید بعد با نرم افزار SolveigMM Video Splitter  قسمتی رو که میخواید حذف کنید.

این نرم افزار حتی فیلم رو با زیرنویس برش میزنه برای سانسور کردن و... .

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، silent12 گفته است :

سلام

شما اول فایل رو  به فرمت مورد نظر تبدیل کنید بعد با نرم افزار SolveigMM Video Splitter  قسمتی رو که میخواید حذف کنید.

این نرم افزار حتی فیلم رو با زیرنویس برش میزنه برای سانسور کردن و... .

سلام ، ممنون از معرفی نرم افزار ، اما متاسفانه نه از Mpeg-TS پشتیبانی میکنه و نه H265

با سپاس

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...