رفتن به مطلب

سورپرایز! MSI یک مادربرد X370 دیگر از سری Gaming Pro معرفی کرد

Recommended Posts

1.thumb.jpg.64d9efdac87638ea7e35e60ce58d4e2e.jpg

MSI با معرفی یک مادربرد دیگر اکنون سه مدل متفاوت با نام "X370 Gaming Pro" دارد. مدل اول X370 Gaming Pro Carbon است این کمپانی با عرضه ابتدایی محصولات سوکت AM4 روانه بازار کرد. دیگر مدل، X370 Gaming Pro Carbon AC است که ابتدای همین ماه عرضه شد که نوع دیگری از مدل اولیه با اضافه شده WLAN استاندارد 802.11ac بود. اکنون نیز شاهد مادربرد X370 Gaming Pro (بدون پسوند Carbon) هستیم. PCB این مادربرد طراحی متفاوتی دارد و ویژگی های آن نسبت به دو مادربرد دیگر سری X370 Gaming Pro Carbon کمتر است اما هنوز همان 10 فاز مدار VRM سری بردهای Carbon را دارد. 2 درگاه PCI-E 3.0 x16 (به صورت x8/x8 اگر هر دو اسلات مشغول باشند) مستقیماً به پردازنده مرکزی متصل هستند و یک درگاه x16 (به صورت x4 الکتریکی) به همراه 3 اسلات x1 دیگر هم به چیپ ست X370 مادربرد متصل شده اند.

2.thumb.jpg.022dc1454537da84222728b0cf9ec6f3.jpg

اما تفاوت ها از امکانات درگاه های فضای ذخیره سازی شروع می شود. 6 پورت SATA 6 Gb/s و تنها یک درگاه M.2 32 Gb/s با پوشش دفع حرارتی MSI M.2 Shield که در دیگر بردهای سری Pro Carbon دو عدد اسلات M.2 وجود داشت. یک تفاوت قابل توجه دیگر در سیستم نورپردازی است. در قسمت هیت سینک چیپ ست، لایه زمینه تعبیه مدار صوتی و دیگر مناطق مختلف برد از نورپردازی LED قرمز استفاده شده در حالیکه دیگر بردهای سری Pro Carbon دارای RGB LED هستند اما همچنان با کمک نرم افزار Mystic Light Sync می توانید میزان روشنایی این LEDها را کنترل کنید. یکی دیگر از ویژگی ها که فدای قیمت کمتر شده، چیپ Gigabit Ethernet است. کنترلر این برد ساخت Realtek با مدل RTL8111H است که دو مادربرد دیگر دارای کنترلر I1211AT اینتل هستند. بقیه ویژگی های این سری هم که شامل 2 پورت USB 3.1 (یک پورت از نوع C است) و یک پورت VR Boost می شود با هم مشترک است.

33.thumb.jpg.0ab9446e26ec15e7e911fcadbd85f254.jpg

مادربرد X370 Gaming Pro کمپانی MSI را می توانید از 11ام آوریل با قیمتی حدود 150 دلار از فروشگاه ها تهیه کنید.

منبع: TechPowerUp

مترجم: مجید بکائیان

لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، ATER گفته است :

چه قیمت خوبی بالا 600 نشه عالیه

بسیار بعید هستش با همچین قیمتی عرضه بشه .

مخصوصا این که RYZEN  به نسبت قیمت عملکرد بالاتری از همرده های اینتلیش داشته و این میتونه موجب ضرر کردن وارد کننده نسبتا محترم بشه .

لینک به دیدگاه

در 21 دقیقه قبل، big VULTURE گفته است :

بسیار بعید هستش با همچین قیمتی عرضه بشه .

مخصوصا این که RYZEN  به نسبت قیمت عملکرد بالاتری از همرده های اینتلیش داشته و این میتونه موجب ضرر کردن وارد کننده نسبتا محترم بشه .

اره امکانش کمه ولی اگر بیشتر باشه ****لق شون نمیخرم.بقیه میخوان بخرن بخرن حداقل برای خودم که حق انتخاب دارم.

دلیل انتخاب اصلی AMD Ryzen قیمت خوبه خواهد بود اگر بخواد هم قیمت اینتل باشه دیگه دلیل برای خرید نیست.

لینک به دیدگاه

فعلا که قیمت بورد های msi با دلار 5-6 هزار تومن حساب میشه(خدا خیرشون بده)

یسری بورد ها هم هستن که دلاری 4 هزار تومن حساب میشن

هنوز خود واردکننده ها هم نفهمیدن با خودشون چند چندن ما که عمرا بتونیم قیمت رو پیشبینی کنیم

لینک به دیدگاه

چرا AMD مث اینتل داره گرافیک انبرد میزاره؟
یکی از زیبایی های مین و پنل پشت به اینه که خروجی های روانی کننده گرافیک مخصوصا VGA و DVI نباشه. اصلا به نظرم یکی از تفاوت های خوب AMD این بود که انبرد نداشت و به جاش 10 تا usb میزاشت.

چرا مث ایفون و سامسونگ شده؟

نام گذاری سوکتش هم که جالبه! اسم اینتله یه z رو لطف کرده به x تغییر داده! نسل بعدیشم به گرافیکاش پیوند میخوره!

چرا؟؟!

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Ali Subi گفته است :

چرا AMD مث اینتل داره گرافیک انبرد میزاره؟
یکی از زیبایی های مین و پنل پشت به اینه که خروجی های روانی کننده گرافیک مخصوصا VGA و DVI نباشه. اصلا به نظرم یکی از تفاوت های خوب AMD این بود که انبرد نداشت و به جاش 10 تا usb میزاشت.

چرا مث ایفون و سامسونگ شده؟

نام گذاری سوکتش هم که جالبه! اسم اینتله یه z رو لطف کرده به x تغییر داده! نسل بعدیشم به گرافیکاش پیوند میخوره!

چرا؟؟!

قوی ترین گرافیک سرخود همین الان هم مال AMD هستش .

حتی شایعاتی برای استفاده تکنولوژی پولاریس و وگا برای APU های آینده اینتل منتشر شده .

ضمن این که RYZEN قرار نیست گرافیک سر خود قوی داشته باشه . یه نسل بعد قراره از این ویژگی برخوردار بشه . البته اون نسل هم از همین تکنولوژی RYZEN بهره می بره اما بر طبق اطلاعات فعلی با سوکت FM3 ساخته میشن .

لینک به دیدگاه

متمعنن یکی از گزینه های انتخاب من همین برد هست. قیمت بسیار پایین در کنار کیفیت بالا. تنها تفاوتشون چیپست lan هست که واسه ما ایرانیها با این اینترنت و شبکه تخـ .... تفاوتی نداره و نورپردازی هم که واسه من اصلا اهمیت نداره. 150 دلار میشه تقریبا 600 تومن اگه وارد کننده بیشتر از 650 قیمت بزاره روش ، خودم آشنا دارم با دلاری 4300 برام میخره و میفرسته.

نشون میده msi چقدر خوب داره با amd همکاری میکنه نه مثل asus و giga  که با تبانی با اینتل میخان بازار amd خراب کنن

لینک به دیدگاه

واقعا برد خوبیه . من واقعا msi رو تحسین میکنم امسال عالی کار کرده.هم تو سوکت 1151 هم ryzen ولی ولی نمیدونم چرا من طرفدار ایسوسمانشالله ازاین تعصبات بیخود رهایی پیدا کنم

لینک به دیدگاه

در 42 دقیقه قبل، ali.king گفته است :

واقعا برد خوبیه . من واقعا msi رو تحسین میکنم امسال عالی کار کرده.هم تو سوکت 1151 هم ryzen ولی ولی نمیدونم چرا من طرفدار ایسوسم?

حق دارید که طرفدار ایسوس باشید .

در سری های قبلی مخصوصا AM3+ خیلی عالی عمل کرده بود .

توی این مدت در گرافیک MSI تونسته به خوبی خودش رو نشون بده امیدوارم در مین ها هم پیشرفت کنه .

لینک به دیدگاه

در در 1396/01/18, 18:27:53، big VULTURE گفته است :

حق دارید که طرفدار ایسوس باشید .

در سری های قبلی مخصوصا AM3+ خیلی عالی عمل کرده بود .

توی این مدت در گرافیک MSI تونسته به خوبی خودش رو نشون بده امیدوارم در مین ها هم پیشرفت کنه .

My Motherboard Is: ASUS M5A99FX PRO R2.0
My CPU Is: FX-9370

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...