رفتن به مطلب

مزایده فروش Geforce GTX 690

Kain
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

** کارت گرافیک فروخته شد **

با سلام.

مزایده فروش کارت گرافیک فوق که متعلق به خودم هست و از فروش و تعویض به "فقط فروش" تغییر پیدا میکنه.
مزایده تا 72 ساعت در جریان هست و اگر تا این زمان فروش نره، به کل از فروشش منصرف میشم و ترجیح میدم نگهش دارم.
تهران حضوری تحویل داده میشه و شهرستان با هزینه 15 هزار تومنی که پای خود خریدار هست و همراه با هزینه خرید دریافت میشه برای ایشون با پست پیشتاز ارسال میشه.

قیمت پایه: 790 تومن

فوری: 850 تومن

گام افزایشی: 10 تومن

با تشکر.

jv34_img_3134_thumb.jpg

w2e5_img_3135_thumb.jpg

5n5t_img_3136_thumb.jpg

zpcv_img_3137_thumb.jpg

x3rl_img_3138_thumb.jpg

ws3j_img_3139_thumb.jpg

grzr_img_3140_thumb.jpg

s6dx_img_3142_thumb.jpg

ugg_img_3145_thumb.jpg

6pkm_img_3146_thumb.jpg

u40l_img_3147_thumb.jpg

ویرایش شده توسط Kain
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام. بااجازه استارتر 

کارت خیلی خوبیه. من. این کارتو تو 4 تا.بازی فارکرای تامپ ریدر و ..    تست کردم. خیلی عالی بود و مشکلیم ندیدم. 

امتیاز تری دی مارکشم که با 980 یکی هست 

فقط یه مطلب اینکه ظاهرا. این کارت رو باید 4 گیگ به حساب آورد 

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، ferdosi گفته است :

سلام. بااجازه استارتر 

کارت خیلی خوبیه. من. این کارتو تو 4 تا.بازی فارکرای تامپ ریدر و ..    تست کردم. خیلی عالی بود و مشکلیم ندیدم. 

امتیاز تری دی مارکشم که با 980 یکی هست 

فقط یه مطلب اینکه ظاهرا. این کارت رو باید 4 گیگ به حساب آورد 

ممنون بابت توضیحات.

درسته کارت 4 گیگ رم داره.

اما همونطور که همه میدونن بصورت کلی تو پیکیربندی Dual GPU حالا یا در قالب 2 تا کارت جداگانه یا در قالب 1 دونه کارت با 2 تا GPU مثل همین کارت من .... فقط توان GPU ها با هم ترکیب میشه و رم یکی از کارتها استفاده میشه.

متاسفانه ضعف تکنولوژی SLI  و کراسفایر هست بصورت کلی و نمیشه هم کاریش کرد.

لینک به دیدگاه

کاهش قیمت به 900 تومن.

با Radeon 390X غیر رفرنس هم تعویض میکنم.

در هنگام تعویض با هر 3 کارت ذکر شده بسته به شرایط مبلغ سر توسط بنده پرداخت میشه.

ویرایش شده توسط Kain
لینک به دیدگاه

در در 1396/01/20, 14:52:19، Kain گفته است :

ممنون بابت توضیحات.

درسته کارت 4 گیگ رم داره.

اما همونطور که همه میدونن بصورت کلی تو پیکیربندی Dual GPU حالا یا در قالب 2 تا کارت جداگانه یا در قالب 1 دونه کارت با 2 تا GPU مثل همین کارت من .... فقط توان GPU ها با هم ترکیب میشه و رم یکی از کارتها استفاده میشه.

متاسفانه ضعف تکنولوژی SLI  و کراسفایر هست بصورت کلی و نمیشه هم کاریش کرد.

دوست عزیز باید شما مد نظر داشته باشید که اکثر گیمها الان از قابلیت SLI و CROSSFIRE پشتیبانی میکنن و این به این معنی هست که هر ۴ گیگ حافظه در دسترس هست.

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، tsd137 گفته است :

دوست عزیز باید شما مد نظر داشته باشید که اکثر گیمها الان از قابلیت SLI و CROSSFIRE پشتیبانی میکنن و این به این معنی هست که هر ۴ گیگ حافظه در دسترس هست.

ممنون بابت توضیح

راستش ترجیح میدم که برای گیمینگ یه 8 گیگ یا 6 گیگ داشته باشم که کمی خیالم راحت تر باشه

لینک به دیدگاه

سلام.

ببخشید بابت آپ.

من باید یه تاپیک بزنم کلا یه توضیحی برای Dual-GPU و تکنولوژی بیش از 1 کارت گرافیک توضیح بدم.

دوستان استفاده از دو تا کارت گرافیک چه بصورت مجزا و چه قرار دادن دو عدد کارت گرافیک روی یک بورد، از نظر توان پردازشی چیزی حدود 160 درصد توان یک کارت رو ارائه می دن. گاها بیشتر.

از نظر حافظه اینطور فرض می کنیم که هر کارت یا هر GPU دارای 256بیت باس و 2 گیگابایت حافظه هست.

در مجموع باس رابط نه 256 بیت میشه و نه 512 بیت. ما چیزی رو داریم که داریم !!! یعنی دو حافظه مجزا (عین دو پارتیشن مجزا روی دو تا هارد مجزا) با حافظه 2گیگابایت و باس 256 بیت.

در حالت آزمایشگاهی این می تونه یه حافظه 4گیگابایتی 512 بیت تلقی بشه اما هرگز این کارایی رو ارائه نمی ده.

ببینید عین رابطه رم و CPU دقیقا پردازشگر گرافیکی به حافظه خودش که با باس مربوطه بهش متصل هست نیاز داره و این کاملا محاله که پردازشگر دوم کار بکنه و حافظه ش مختل باشه.

بسته به برنامه نویسی Driver، API و همچنین بازی، هرچقدر که Process ها دقیقتر بین دو کارت یا دو GPU تقسیم بشه به عملکرد دو برابر تک کارت نزدیک تر می شه اما خود دو برابر شدن حد این قضیه هست که هرگز ممکن نیست.

بر اساس تجربه استفاده در بازی ها و بنچ مارک ها در حالت عادی 160 درصد تک کارت پرفورمنس در همه جنبه ها وجود داره. البته استثناهایی هم وجود داره. من دوتا R7 265 256bit رو کراسفایر کرده بودم واقعا داشت نزدیک به دو برابر پرفورمنس می داد. نتایج کارتم نزدیک به R9 290  بود.

لینک به دیدگاه

ممنون بابت توضیح.

بله درسته.

پردازش گرافیکی بین 2 تا GPU تقسیم میشه به نوعی و هر GPU با رم اختصاصی خودش محاسبات خودشو انجام میده و در نهایت اطلاعات پردازش شده با هم جمع میشه و بعنوان خروجی نمایش داده میشه.

لینک به دیدگاه

این وسط هم چیپ PLX 8747  وظیفه تقسیم بر عهده داره !!!!!!!!!

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...
فروش بصورت مزایده ای با کاهش قیمت چشمگیر از امروز به مدت 72 ساعت ادامه پیدا میکنه.
لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...