رفتن به مطلب

تفاوت cat4 با cat6

MFK
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

عرض سلام

یه سوال از دوستانی که اطلاع دارند،داشتم

گوشیهای LTE 4G که از cat 6 پشتیبانی میکنند در مقایسه با cat 4 از چه مقدار سرعت و کیفیت اینترنت بهتری(در ایران) برخوردار هستند و آیا تفاوت قابل توجهی دارند؟

لینک به دیدگاه

عدد بیتریتشونو نگاه کنید mbps و با سرعت فعلی مقایسه کنید.

لینک به دیدگاه

درود

سرعت cat 4

upload:50 megabit

download: 150 megabit

cat 6:

upload: 50 megabit

download: 300 megabit

راستي cat6 از شبكه 4.5 پشتيباني ميكنه

لینک به دیدگاه

البته در ايران همه cat6 ها از پلاس پشتيباني نميكنن
همراه اول كه كلا تعطيل
ايرانسل فقط فورجي پلاس داره اونم ي سري گوشي هاي خاص كه داخل سايت خودش زده
در كل قبل خريد گوشي حتما سايت ايرانسل چك شود و فركانس هاي قابل پشتيباني گوشي مشخص گردد
تا به مشكل نخوريد چون صرف cat6 بودن در ايران فورجي پلاس يا به قول دوستان همون 4.5G نميشه

Sent from my iPhone 7 using Tapatalk by JAVAD

لینک به دیدگاه

• 5 ماه بعد...

سلام 

کسی هست گوشی یا احیانا مودم بالای CAT6  داشته باشه مثلا CAT9 , CAT11 ,12 و یا CAT16 . مثل آیفون X یا 8 یا گلکسی 8 پلاس و یا دستگاه های جدید دیگر. و با همراه اول ترجیحا ، سرعت های بالاتر را تجربه کرده باشه ؟! یعنی اینترنت 4.5G همراه اول یا احیانا ایرانسل . اگر هست یه تست سرعت ترجیحا با یه چیز غیر از speedtest بزارید اینجا . ممنون 

لینک به دیدگاه

خیلی فرقشه ، یعنی واسه مقایسه هم ک باشه میتونی فرقشونو متوجه بشی .

گوشی داداشم

j5 2016

هستش با cat4 (فک کنم )

گوشی من

xiaomi redmi note 3 pro

هستش با cat7

یبار واسه تست سرعت اینترنت بازی مدرن کامبت ۵ رو روی هر دوتا گوشی دانلود کردم و گذاشتم واسه دانلود دیتا .

باور کن مال من ثانیه ای دو سه مگ (سرعتم توی سرعت سنج گوشی زیر ۵مگ نمیومد) دانلود میکرد ولی مال داداشم هر دو سه ثانیه یک یا دو مگ دانلود میکرد(متاسفانه بلد نبودم سرعت سنج سامسونگ کجاشه)، واسه من حدود ۷دقیقه طول کشید دیتاش دانلود شه واسه داداشم حدود ۲۰ دقیقه.

داداشم از اون روز ببعد دیگه اون ادم سابق نبود[emoji1][emoji23].

هر دو گوشی قیمتشون نزدیک ۷۰۰ هزار تومن بود اونموقع .

Sent from my xiaomi Redmi Note 3 Pro

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Cambyses گفته است :

سلام 

کسی هست گوشی یا احیانا مودم بالای CAT6  داشته باشه مثلا CAT9 , CAT11 ,12 و یا CAT16 . مثل آیفون X یا 8 یا گلکسی 8 پلاس و یا دستگاه های جدید دیگر. و با همراه اول ترجیحا ، سرعت های بالاتر را تجربه کرده باشه ؟! یعنی اینترنت 4.5G همراه اول یا احیانا ایرانسل . اگر هست یه تست سرعت ترجیحا با یه چیز غیر از speedtest بزارید اینجا . ممنون 

سلام من گوشیم Nexus 5x هست که Cat6 میباشد. در مقایسه با گوشی های که cat4 هستن در تست همزمان همواره سرعت بیشتری داره.

داداشم گوشیش Mi 5 هست که cat 12 میباشد و در مقایسه با گوشی من کمی سرعت بیشتری داره.(چرا کمی ؟ چون هنوز تکنولوژیش تو ایران فعال نشده.)

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...