رفتن به مطلب

مشکل در نصب نسخه فیت گرلFitgirl(فوری)

اشتراک گذاری

Recommended Posts

باسلام امروز اومدم بازی مکس پین نسخه فیت گرل رو نصب کنم که با این پیغام روبه رو شدم هرکار کردم نشد---چند نسخه دیگه فیت گرل از بازیای دیگه دارم که متاسفانه اونا هم 80 درصدشون همین پیام رو دادن(بازیهایی که قبلا نصب میشدن)از دوستان میخوام که کمک کنن

Capture.PNG

لینک به دیدگاه

تو سایتشو نگاه کنید جواب رو میینید تو کامنتا

خاطرم نیس. ولی معمول ممکنه اتفاق بیفته این خطا

لینک به دیدگاه

درود خسته نباشی

عرض کنم حضورت منم ی همچی مشکلی رو با بازی deus ex داشتم اون زمان هاردم وسترن گرین بود بعد تو اطلاعات فیت گرلو ک خوندم متوجه این موضوع شدم ک ب دلیل اینکه بازی هارو خیلی فشرده میشن (مثلن همین دیوس اکس نسخه فیل گرلش هست 20 گیگ استرکت میشه 80 گیگ) ب این علت رویه هارد خیلی فشار میاد و زمانه نصب هم نگاه کرده باشی خودش ریکاماند کرده(deus ex منظورمه) ک زمانی ک بازی نصب میشه هیچی با هارد اجرا نشده باشه حتی ی موزیک ساده خلاصه ک سرتو ب درد نیارم بعد ک اس اس دی خریدم و وسترن بلو این موضوع درست شد (البته اینم خاطر نشان بشم همین مکس پین هم همین ارور میداد و چندین بازی دیگه)

من فکر میکنم مشکل از هاردته عزیز

ویرایش شده توسط nightwolf
لینک به دیدگاه

در 22 دقیقه قبل، mojtabapes گفته است :

باسلام امروز اومدم بازی مکس پین نسخه فیت گرل رو نصب کنم که با این پیغام روبه رو شدم هرکار کردم نشد---چند نسخه دیگه فیت گرل از بازیای دیگه دارم که متاسفانه اونا هم 80 درصدشون همین پیام رو دادن(بازیهایی که قبلا نصب میشدن)از دوستان میخوام که کمک کنن

Capture.PNG

سلام...بنده دقیقا میدونم مشکل چیه..اول بازی رو به دسکتاپ انتقال بدید و از اونجا نصب کنید

هنگام نصب اصلا به اون نوار کشویی دست نزنید و بزارید روی همون دیفالت باشه و تنها تیک اپدیت ++C رو اگر خواستید بردارید

نوار کشویی همین عکس زیر منظورمه

7187828.3.jpg.bda918752fbcae4059d9474c2b7640ca.jpg

در ضمن سعی کنید درایوتون حداقل 80 گیگ خالی داشته باشه حتی اگر بازی حجم کمتری بخواد

این موارد رو رعایت کنید مشکل حل میشه انشالله

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، حمیدرضا الماسی گفته است :

سلام...بنده دقیقا میدونم مشکل چیه..اول بازی رو به دسکتاپ انتقال بدید و از اونجا نصب کنید

هنگام نصب اصلا به اون نوار کشویی دست نزنید و بزارید روی همون دیفالت باشه و تنها تیک اپدیت ++C رو اگر خواستید بردارید

در ضمن سعی کنید درایوتون حداقل 80 گیگ خالی داشته باشه حتی اگر بازی حجم کمتری بخواد

ببخشید عزیز 80 گیگو از کوجا اوردید شما؟؟؟؟؟؟ و اینکه اگر ایشون اون تیک هارو بزاره اگر ب اینترنت وصل نباشه ی ارور میده ک میشه ابورتش کرد و اگرم وصل باشه ک دانلود و نصب میشه

ولی بهترین حالت اینکه تیک هارو بردارید اگر نرم افزار های خاسته شده رو رویه کامپیوترت داری

123123.png

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، nightwolf گفته است :

ببخشید عزیز 80 گیگو از کوجا اوردید شما؟؟؟؟؟؟ و اینکه اگر ایشون اون تیک هارو بزاره اگر ب اینترنت وصل نباشه ی ارور میده ک میشه ابورتش کرد و اگرم وصل باشه ک دانلود و نصب میشه

ولی بهترین حالت اینکه تیک هارو بردارید اگر نرم افزار های خاسته شده رو رویه کامپیوترت داری

123123.png

بنده طی نسب کلی تست کردم عزیز

دلیل دست نزدن به اون نوار کشویی اینه که بازی های فیت گرل معمولا همه زبان های غیر از انگلیسی رو حذف میکنه و شما وقتی از روی اون نوار روی حالت نصب همراه با اپدیت نرم افزاری میزارید نرم افزار به طور اتومات همه ی محتویات من جمله زبان های حذف شده رو توی لیست نصب قرار میده و از اونجا که این قسمت ها حذف شدن طی نصب ارور میدن

اون 80 گیگ هم نگفتم صدردصد گفتم سعی کنید انقدر فضا خالی داشته باشید به علت اینکه طی فرایند نصب به علت رمزگشایی و انکمپرس کردن فایل ها نرم افزار نصب کننده حجمی بیشتر از خود بازی رو اشغال میکنه و پس از اتمام نصب اون فضا ازاد میشه

روزتون خوش

ویرایش شده توسط حمیدرضا الماسی
لینک به دیدگاه

در 57 دقیقه قبل، حمیدرضا الماسی گفته است :

بنده طی نسب کلی تست کردم عزیز..شما اطلاع ندارید اظهار نظر نفرمایید

دلیل دست نزدن به اون نوار کشویی اینه که بازی های فیت گرل معمولا همه زبان های غیر از انگلیسی رو حذف میکنه و شما وقتی از روی اون نوار روی حالت نصب همراه با اپدیت نرم افزاری میزارید نرم افزار به طور اتومات همه ی محتویات من جمله زبان های حذف شده رو توی لیست نصب قرار میده و از اونجا که این قسمت ها حذف شدن طی نصب ارور میدن

اون 80 گیگ هم نگفتم صدردصد گفتم سعی کنید انقدر فضا خالی داشته باشید به علت اینکه طی فرایند نصب به علت رمزگشایی و انکمپرس کردن فایل ها نرم افزار نصب کننده حجمی بیشتر از خود بازی رو اشغال میکنه و پس از اتمام نصب اون فضا ازاد میشه....من نمیدونم امثال شما با این لحن تمسخر امیز صحبتتون دقیقا میخواید به چی برسید...بنده بی تعارف تحمل سروکله زدن با کاربرانی مثل شما و ندارم

روزتون خوش

نمیخام موضوع تاپیک ب انحراف کشیده بشه ولی صرفا فقط شما نبودی ک همچی مشکلی رو داشتی و باهاش دستو پنجه نرم کردی  

ویرایش شده توسط nightwolf
لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، nightwolf گفته است :

نمیخام موضوع تاپیک ب انحراف کشیده بشه ولی صرفا فقط شما نبودی ک همچی مشکلی رو داشتی و باهاش دستو پنجه نرم کردی  ولی خوب میشی داداچ

ایناها عزیز بخشی از بازی های فیت گرل رو سیستمم بود ک ب دلیل داشتن هارد گرین نمیتونستم نصب کنم ولی زمانی ک بلو گرفتم و اس اس دی این مشکل حل شد

شسيشسي.png

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، nightwolf گفته است :

نمیخام موضوع تاپیک ب انحراف کشیده بشه ولی صرفا فقط شما نبودی ک همچی مشکلی رو داشتی و باهاش دستو پنجه نرم کردی  ولی خوب میشی داداچ ?  

عرف رفتار محترمانه اینه که شما به صورت منطقی دلیل گفته های بنده رو بپرسید و بنده هم براتون شرح میدم

خیلی از دوستان محترمی که بنده میشناسم به همین صورت توی انجمن فعالیت میکنن...اینجا انجمن علمی و فناوری هست

اگر هر کسی قرار باشه بخاطر گفته های یکی دیگه بهش گیر بده که همیشه بحث و جنگ و دعوا پیش میاد...اینجا ما به دوستان بر اساس تجاربمون راهنمایی  میدیم و قرار نیست حرفمون حتما صحیح باشه...بنده خواستم فقط مشکل کاربر گرامی رو حل کنم

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، nightwolf گفته است :

ایناها عزیز بخشی از بازی های فیت گرل رو سیستمم بود ک ب دلیل داشتن هارد گرین نمیتونستم نصب کنم ولی زمانی ک بلو گرفتم و اس اس دی این مشکل حل شد

شسيشسي.png

این مشکل به طور مستقیم با کتابخانه های ++C در ارتباطه و ناقص بودن این برنامه ها تاثیر مستقیم توی فرایند نصب داره

البته عموم دلایل مشکلاتی مثل اینی که کاربر عکس گذاشتن عدم شناسایی قسمت مورد نظر برای نصب هستش

لینک به دیدگاه

هر چی هست ممکنه از پیش نیاز ها باشه

جهت اطلاع بازی mad max کلا از هارد 30 تا 35 گیگ میطلبه ولی اگر فضای آزاد هارد زیر 78 گیگ باشه وسط نصب به مشکل میخوره

لینک به دیدگاه

بنده 2 هفته پیش دقیقا به همین ارور خوردم و طی بررسی های زیاد و نصب های چند باره تونستم مشکل رو شخیص بدم و چند بار هم با همین روشی که بالا  گفتم نصب کردم و مشکل حل شد

کلا اینستالر فیت گرل معمولا این مشکلات رو داره

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Trevor گفته است :

هر چی هست ممکنه از پیش نیاز ها باشه

جهت اطلاع بازی mad max کلا از هارد 30 تا 35 گیگ میطلبه ولی اگر فضای آزاد هارد زیر 78 گیگ باشه وسط نصب به مشکل میخوره

تشکر بابت تایید این مورد +1

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 4 دقیقه قبل، حمیدرضا الماسی گفته است :

بنده 2 هفته پیش دقیقا به همین ارور خوردم و طی بررسی های زیاد و نصب های چند باره تونستم مشکل رو شخیص بدم و چند بار هم با همین روشی که بالا  گفتم نصب کردم و مشکل حل شد

کلا اینستالر فیت گرل معمولا این مشکلات رو داره

موافقم ، فقط تیک آپدیت دایرکس و c++ بردارید و فضای کافی تو هارد داشته باشید ، تو خود نسخه فیت گرل مینویسه چقدر میخواد

مکس پین هم اگه اشتباه نکنم بعد نصب میشه 45 گیگ

لینک به دیدگاه

در 46 دقیقه قبل، حمیدرضا الماسی گفته است :

سلام دوباره این پیغام برای من در همون اوایل نصب میومد طبق گفته  شما انتقال دادم به دستاپ دیگه اون پیغام نیومد حالا ایشالا که نصب بشه --بازی داخل هارد اکسترنال بود که میخواستم ازاونجا نصب کنم (ادیتا)

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، mojtabapes گفته است :

سلام دوباره این پیغام برای من در همون اوایل نصب میومد طبق گفته  شما انتقال دادم به دستاپ دیگه اون پیغام نیومد حالا ایشالا که نصب بشه --بازی داخل هارد اکسترنال بود که میخواستم ازاونجا نصب کنم (ادیتا)

خوب خدا رو شکر..انشالله که حل بشه مشکل....اگر به سلامتی نصب شد اعلام کنید..ممنون

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، حمیدرضا الماسی گفته است :

با حرف این دوستمون موافقم.من یه gta v خریده بودم نوشته بود فضای مورد نیاز 60 گیگ ولی تا 105 گیگ حجم میگرفت تو نصب و در آخر میشد 60 گیگ

پیش نیازات نصب هم خیلی مهمه ک دوستان اشاره کردن

دوستان یکم تو انتقاد کردن سعی کنید درست حرف بزنید

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، ali.king گفته است :

با حرف این دوستمون موافقم.من یه gta v خریده بودم نوشته بود فضای مورد نیاز 60 گیگ ولی تا 105 گیگ حجم میگرفت وسط نصب و در آخر میشد 60 گیگ

پیش نیازات نصب هم خیلی مهمه ک دوستان اشاره کردن

دوستان یکم تو انتقاد کردن سعی کنید درست حرف بزنید

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، ali.king گفته است :

بله بنده کمی تند حرف زدم...از دوست عزیز عذرخواهی میکنم @nightwolf

به علت اینک این روزا این موارد زیاد شده تو انجمن و یکسری کاربران که تازه ثبت نام کردن معمولا رعایت نمیکنن

در واقع ما فقط قصد خدمت داریم ولی یک عده دیگه میان طلب کار هم میشن ازمون...شما خودت رو بزار جای من...وقتی روزی چند تا از این موارد بهتون بخوره کمی حساسیت ماجرا بیشتر میشه

به هر صورت شرمنده بابت اینکه تند حرف زدم...امیدوارم گذشت کنید ?

پست ها رو ویرایش کردم

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، حمیدرضا الماسی گفته است :

بله بنده کمی تند حرف زدم...از دوست عزیز عذرخواهی میکنم @nightwolf

به علت اینک این روزا این موارد زیاد شده تو انجمن و یکسری کاربران که تازه ثبت نام کردن معمولا رعایت نمیکنن

در واقع ما فقط قصد خدمت داریم ولی یک عده دیگه میان طلب کار هم میشن ازمون...شما خودت رو بزار جای من...وقتی روزی چند تا از این موارد بهتون بخوره کمی حساسیت ماجرا بیشتر میشه

به هر صورت شرمنده بابت اینکه تند حرف زدم...امیدوارم گذشت کنید?

عب نداره دوسته عزیز ب قوله شما ما اومدیم اینجا صرفه اینکه ب دانش و اموخته های هم بیفزاییم

من 3 سالی هست ک داخل لیون هستم ولی زیاد در انجمن فعالیت ندارم  عزیز :x

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، nightwolf گفته است :

عب نداره دوسته عزیز ب قوله شما ما اومدیم اینجا صرفه اینکه ب دانش و اموخته های هم بیفزاییم
من 3 سالی هست ک داخل لیون هستم ولی زیاد در انجمن فعالیت ندارم  عزیز :x

ممنون...بزرگوار هستید شما..انشالله از این به بعد بیشتر باهاتون اشنا بشیم 

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، حمیدرضا الماسی گفته است :

ممنون...بزرگوار هستید شما..انشالله از این به بعد بیشتر باهاتون اشنا بشیم ?

باعث افتخاره انشالله

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، حمیدرضا الماسی گفته است :

خوب خدا رو شکر..انشالله که حل بشه مشکل....اگر به سلامتی نصب شد اعلام کنید..ممنون

بازی رو گذاشتم برای نصب رفتم سرکارم بازی نصب شد داخل بازی هم رفت حجم بازی هم شد32گیگ---اما همچنان برام سواله که هارد اکسترنال من چش شده که نمیشه از داخلش بازی رو نصب کنم

لینک به دیدگاه

البته یه مشکل دیگه هم بود که اینم اضافه میکنم بنده این سوال رو در انجمن دیگه هم گذاشته بود یکی از دلیل های این ارور اینه که پوشه ای که داخلش بازی هست پوشه فارسی باشه (که من اینجوری نوشته بودم بازی)اسم پوشه رو تغییر دادم و به انگلیسی نوشتم bazilمشکل حل شد وحالا بازی ها رو میتونم از رو هارد اکسترنال هم نصب کنم --اما این برام جالبه که این پوشه همیشه اسمش فارسی بوده وبازی نصب میشده چرا الان گیردادهO.o

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، mojtabapes گفته است :

البته یه مشکل دیگه هم بود که اینم اضافه میکنم بنده این سوال رو در انجمن دیگه هم گذاشته بود یکی از دلیل های این ارور اینه که پوشه ای که داخلش بازی هست پوشه فارسی باشه (که من اینجوری نوشته بودم بازی)اسم پوشه رو تغییر دادم و به انگلیسی نوشتم bazilمشکل حل شد وحالا بازی ها رو میتونم از رو هارد اکسترنال هم نصب کنم --اما این برام جالبه که این پوشه همیشه اسمش فارسی بوده وبازی نصب میشده چرا الان گیردادهO.o

عوض کردنام پوشه هم یکی از راه هاست و به فارسی یا انگلیسی بودنش ربطی نداره...به طور کلی همه این مشکلات یک دلیل منطقی داره ولی همین که مشکلمون حل بشه و بازی نصب بشه بازم خدا روشکر

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...