رفتن به مطلب

اين هارد sata2 هستش يا sata3 ?? لطفا شركت كنيد

اشتراک گذاری

18 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. ايا اين هارد ST32000641AS sata2 هستش يا sata3

• sata2 3gb/s
      0
    • sata3 6gb/s
      18

Recommended Posts

دوستان سوئیچ memok کنار اسلات رم برای چیه؟این قابلیت مادربورد میتونه مشکل حل کنه؟

لینک به دیدگاه

• ارسال 86
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

کلید TPU (کنار سوئیچ MemOk) سرعت رم رو با مین بهینه میکنه و رم رو روی ماکزیمم سرعتی که سیستم پایدار بمونه قرار میده.

شاید مشکل حل بشه با این کلید. امتحان کننین

خود سوئیچ MemOk موقع بوت بدرد میخوره. موقعی که سیستم بوت نمیشه و مشکل از رم باشه با نگه داشتن این سوئیچ سیستم بالا میاد.

لینک به دیدگاه

سلام آقای نصیری.

در مورد تنظیمات رم اطلاع دقیقی ندارم ولی خاطرم هست که دوستان اشکالات مشابهی رو در فروم مطرح کرده اند. یکی از این موhرد که تا حدودی شبیه مشکل شما بود (البته ایراد دوستمون به این ترتتیب بود که سیستم بلا نمی یامد)

آن کاربر یک مادر برد آزراک داشدتد که دقیقا از رم های توصیه شده توسط کمپانی خریداری کرده بودند. طبق توصیه شرکت آزراک ولتاژ رم باید بر روی 1.65 تنظیم می شد. ولی جالب این بود که با انتخاب این ولتاژ سیستم unstable می شد. ایشون هم با تغییر ولتاژ رم در بایوس از 1.65 ولت به 1.55 ولت مشکلش بر طرف گردید. نکته جالب این بود که علی رغم توصیه کارخانه سازنده ، چنین مشکلی وجود داشت.

حالا بد نیست شما هم چنین موردی رو امتحان بکنید . شاید مشکل شما رو حل کند. برای راهنمایی هم از دوستان حرفه ای تر کمک بگیرید.

لینک به دیدگاه

• 5 هفته بعد...

درود

جناب حسینی همانطور که قبلا طی تماسی که با شما داشتم عرض کردم رمها رو یکی یکی تست کردم با هر کدوم 8،9 روز کار کردم و بالاخره معلوم شد یکی از رمها خرابه و سیستم با اون رم هنگ میکنه و مشکلاتی که قبلا عرض کردم.انشاالله رم معیوب رو برای خدمات گارانتی براتون میفرستم.ببخشید از اینکه نتیجه رو دیرتر اعلام کردم راستش تست رمها یه مقدار طول کشید. ممنون از لطف همه شما دوستان گلم.:-<

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • کاربر ویژه

آقایون من هم گیر کردم

منم یه هارد سیگیت

500 گرفتم ساتا 6 هست و میخوام وصل کنم به این مین بورد و براش ویندوز بریزم ولی هر کاری میکنم نمیشه خودتون ببینید مشخصات رو لطفاً کمک کنید خیلی ممنون میشم دوستان خیلی عجله دارم

five_pictures9_205_3285d2c5b991ce9d32d6f7abbc5cc53c.jpg

19816295971738142179.png

اینم لینک مادربرد هست بایوسش هم آپدیت هست نمیدونم چشه یا ارور صفحه آبی میده یا یه ارور دیگه که مربوط به هارد هست رو میده

متاسفانه ویندوز 7 میشه بریزی ولی این سیستم 478 هست و خیلی ضعیف هست

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آقایون مشکل حل شد فکر کنم

خیلی ممنون

ولی من این هارد رو گرفتم 47 تومن

ساتا 3 هست دوستان

فکر کنم دوستان بازاری (شیطون به گورشون خبر نبره ) آمار این یکی رو دیگه ندارن وگرنه معلوم نبود قیمتش چند بشه

اینم لینک خودش

لینک شما

ویرایش شده توسط momo000000
لینک به دیدگاه

آقایون مشکل حل شد فکر کنم

خیلی ممنون

ولی من این هارد رو گرفتم 47 تومن

ساتا 3 هست دوستان

فکر کنم دوستان بازاری (شیطون به گورشون خبر نبره ) آمار این یکی رو دیگه ندارن وگرنه معلوم نبود قیمتش چند بشه

اینم لینک خودش

لینک شما

اگر فرصت کردید یه تست سرعت ازش بگیرید ببینیم سرعتش چطوره .

ویرایش شده توسط Green Day
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اگر فرصت کردید یه تست سرعت ازش بگیرید ببینیم سرعتش چطوره .

ببخشید دوستان من فقط این برنامه رو داشتم

اونی که امتیاز کمی گرفته هارد خودم هست سامسونگ 320 گیگ 16 مگ بافر هست و اون یکی هم سیگیت 500 ساتا 3 هست دوستان

مادربرد هم ASUS m4a88tdv-evo/usb3 هست با کابل خود ساتا 3 که مخصوص این کار گذاشته بود تست گرفتم ولی برای هارد خودم همون کابل معمولی هست (راستی کابل تو سرعت تاثیر میزاره دوستان)

36283423837702240092.png

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

آقایون من هم گیر کردم

منم یه هارد سیگیت

500 گرفتم ساتا 6 هست و میخوام وصل کنم به این مین بورد و براش ویندوز بریزم ولی هر کاری میکنم نمیشه خودتون ببینید مشخصات رو لطفاً کمک کنید خیلی ممنون میشم دوستان خیلی عجله دارم

five_pictures9_205_3285d2c5b991ce9d32d6f7abbc5cc53c.jpg

19816295971738142179.png

اینم لینک مادربرد هست بایوسش هم آپدیت هست نمیدونم چشه یا ارور صفحه آبی میده یا یه ارور دیگه که مربوط به هارد هست رو میده

متاسفانه ویندوز 7 میشه بریزی ولی این سیستم 478 هست و خیلی ضعیف هست

این مدل مادربرد فقط ساتا 1 رو میشناسه

یا همون 1/5 GB/s

بهتره روی مشخصات هارد دیسکتون دنبال جامپری برای ایجاد سازگاری بگردید

یادمه روی ساتا2 این جامپر وجود داشت(سیگیت)

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...