رفتن به مطلب

اماده سازی برای کوچ به ویندوز 10

ATER
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان 

من برای اولین بار میخوام W10 x64 v1607 Home  نصب کنم

این برنامه هایی که استفاده میکنم قبل نصب که میدونم باید برای درایور گرافیک و مادربورد نسخه ویندوز 10 دانلود کنم ، برای بقیه برنامه ها چطور؟

و دو تا سوال دیگه

چطور وزیندوز آبدیت رو به طور کامل در ویندوز 10 خاموش کنم

و

چطور کامل ویندوز رو کرک کنم؟

1dqsd.png

لینک به دیدگاه

درود.

دلیلی برای نصب ۱۶۰۷ نیست. بیلد جدید تحت شماره ۱۷۰۳ و نام Creator Update دیروز به صورت عمومی ریلیز شده است. می توانید از آن بهره بگیرید. ۹۹٪ درایورها هم می شناسد و بسیار Stable است.

برای خاموش کردن کامل هم می توانید از سرویس های ویندوز، سرویس windows update را غیر فعال (disable) کنید.

کرک هم در سایت های ایرانی قرار دارد

Sent from my iPhone using Tapatalk

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اگه مثه من آدم بدشانسی هستی زیاد وقتت رو برای آماده سازیه قبل از نصب هدر نده و زود برو تو کارش ?

همین چند روز پیش من همه کارها رو انجام دادم و تنها مونده بک آپ گرفتن از فایل های سیو بازی هام به همراه فایل های روی دسکتاپ و فولدر اسکرین شاتهام... خوابیدم بیدار شدم یه ذره ور برم با سیستم که SSD پارتیشنش بلکل رفت ? هیچی هم نشد بک آپ بگیرم و تقریبا" خالی خالی اومدم روی ویندوز 10

تقریبا 1 ماه طول کشید تا خودمو راضی کنم تا قطعا" بیام روی ویندوز 10 ! اگه اینقدر طولش نمیدادم اینطوری نمیشد

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

آماده کردن نمیخواد.. همون بیلد جدید ویندوز رو از سایت سافت98 دانلود کن با کرکه اتوماتیک نصب میشه. درایورهای مادربردت و گرافیکو از سایتش دانلود کن.

برای غیرفعال کردن آپدیت به این سایت برو https://www.tarfandestan.com/1394/06/27/4-ways-to-disable-automatic-updates-in-windows-10.html

بهترین روش ، روش غیرفعال کردن آپدیت خودکار ویندوز 10 از طریق  Group Policy هست. که رو گزینه Notify for download and notify for installمیزاری آپدیتها که میان بهت خبر میده ولی تا خودت دانلود رو نزنی دانلود نمیکنه.

ویرایش شده توسط behnam_o2
لینک به دیدگاه

مرسی دوستان

دارم ویندوز رو میزنم روی فلش که برم برای نصب

لینک به دیدگاه

در 53 دقیقه قبل، ATER گفته است :

مرسی دوستان

دارم ویندوز رو میزنم روی فلش که برم برای نصب

شما برای فعالسازی برو تو انجمن سافت 98 یه تاپیک هستش : "فعالسازی قانونی ویندوز 10"

اینجوری شما قانونی اکتیو میکنی کرکم نیست

باید یه کد بگیری و بزاری تو انجمن اونا بهت کد فعالسازی رو میدن

آموزش همونجا هستش

لینک به دیدگاه

تو run بزن services.msc بعد اسکرول داون کن windows update رو پیدا کن و  دیسیبلش کن! تمام!

لینک به دیدگاه

در صورت فعال سازی با کد و نیاز به Confirmation Code، در اینجا هم می توانید Installation ID قرار بدید تا در صورت تایید از سمت مایکروسافت براتون کد را با اسکایپ بگیرم.

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، AmirEb گفته است :

شما برای فعالسازی برو تو انجمن سافت 98 یه تاپیک هستش : "فعالسازی قانونی ویندوز 10"

اینجوری شما قانونی اکتیو میکنی کرکم نیست

باید یه کد بگیری و بزاری تو انجمن اونا بهت کد فعالسازی رو میدن

آموزش همونجا هستش

خوب اون کد رو از کجا بگیرم که بگذاروم توی اون انجمن؟

در 11 ساعت قبل، Parhaam گفته است :

در صورت فعال سازی با کد و نیاز به Confirmation Code، در اینجا هم می توانید Installation ID قرار بدید تا در صورت تایید از سمت مایکروسافت براتون کد را با اسکایپ بگیرم.

میشه بیتشر توضیح بدید چطور این ویندوز رو فعال کنم ، که در آینده کم ترین مشکل برام ایجاد بشه. 

مرسی

لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، ATER گفته است :

خوب اون کد رو از کجا بگیرم که بگذاروم توی اون انجمن؟

لطفا مراحل زیر را انجام دهید

1- Command Prompt Admin را اجرا نمایید (کلید ترکیبی Win+X)

2- دستور slmgr/upk را تایپ کرده و اینتر را بزنید تا کد قبلی پاک شود.

3- جدیدترین کد را وارد کنید 

4- سپس دستور SLUI 4 را تایپ و اینتر کنید.

5- در کادر باز شده کشور United kingdom را انتخاب نمایید تا Installation ID به شما بدهد.

6-- ID بدست آمده را اینجا قرار بدید تا براتون کد اکتیو گرفته شود.

نکته : دقت کنید که بهتره اون صفحه باز شده رو نبندید

کد های جدید :

slmgr.vbs -ipk KXGJN-GM78P-PX3RH-MC9MM-YWRDB

بعد کد بدست آمده رو تو این لینک یا برای پرهام عزیز بزارید برتون بفرستند

لینک به دیدگاه

دوستان من قبلا توی ویندوز 7 یه گزینه در قسمت display settine تغیر میدادم اندازه هر چیزی 25% برزگ تر میشد

توی ویندوز 10 کجا هست این تنظیمات؟

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، ATER گفته است :

دوستان من قبلا توی ویندوز 7 یه گزینه در قسمت display settine تغیر میدادم اندازه هر چیزی 25% برزگ تر میشد

توی ویندوز 10 کجا هست این تنظیمات؟

روی دسکتاپ راست کلیک کنید، display settings، اون نوار change the size.... رو بزارید روی 125%

2017-04-13_14-05-57.png

ویرایش شده توسط engmrmz
لینک به دیدگاه

عجیبه با این که دایور کارت گرافیک نصبه و رزولیشن روی 1080 هست ولی Hud یا همون قاب برنامه ها کیفیت پایینی دارن 

لینک به دیدگاه

دوستان بعضی از برنامه ها بعد از اجرا این ارور رو میدن

1.thumb.png.99282ffcd1c65300b8f452c4321053d7.png

Net 3.5 خک دانلود کردم نصب میکنم آخرش این ارور رو میده 

2.PNG.e4add2cf7ef9c6b6828d8d477726f84f.PNG

چه کنم؟

لینک به دیدگاه

نیازی به این کار نیست که دانلود کنی

این افزونه داخل دیسک ویندوز موجوده از طریق این برنامه ای که اپلود میکنم مسیر فلش یا دیسک حاوی ویندوز خام رو بدید و نصب رو بزنید

.NET-Framework-Offline-Installer-v2.3.exe

لینک به دیدگاه

در 54 دقیقه قبل، ATER گفته است :

چه کنم؟

درود. عزیز والا من هم اون پیغام نت فرام ورک رو گرفتم. سعی کردم که از سافت 98 دان کنم و نصبش کنم ولی هیچ فایده ای نداشت. دست آخر از همون گزینه download and insatall استفاده کردم و مشکل حل شد. 

یه پیشنهاد هم واسه آنتی ویروس:  من جدیدا فقط از دیفندر ویندوز استفاده می کنم. البته من از زمانی که اولین بیلد آزمایشی ویندوز 10 اومد کوچ کردم بهش. 

یسری برنامه های کاربردی  دیگه هم هست اگه خواستی معرفی کنم. 

ویرایش شده توسط grimlock
لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، grimlock گفته است :

درود. عزیز والا من هم اون پیغام نت فرام ورک رو گرفتم. سعی کردم که از سافت 98 دان کنم و نصبش کنم ولی هیچ فایده ای نداشت. دست آخر از همون گزینه download and insatall استفاده کردم و مشکل حل شد. 

یه پیشنهاد هم واسه آنتی ویرویس:  من جدیدا فقط از دیفندر ویندوز استفاده می کنم. البته من از زمانی که اولین بیلد آزمایشی ویندوز 10 اومد کوچ کردم بهش. 

یسری برنامه های کاربردی  دیگه هم هست اگه خواستی معرفی کنم. 

الان این ویندوز دفندر کافیه ؟ یعنی دیگه نیازی به برنامه امنیتی نیست؟

لینک به دیدگاه

یه موضوع دیگه هم اینه که اگه میخوای آپدیت هارو بعضی وقتا بگیری و میخوای استور هم فعال باشه، برو و خیلی راحت و کانکشنت رو به metered تغییر بده. دیگه آپدیت هم اذیت نمیکنه. 

http://www.pic98.ir/upload/yc1j_1.jpg

http://www.pic98.ir/upload/381u_2.jpg

در 6 دقیقه قبل، کیهان گفته است :

الان این ویندوز دفندر کافیه ؟ یعنی دیگه نیازی به برنامه امنیتی نیست؟

والا شنیدم مایکروسافت خیلی رو امنیتش کار کرده جدیدا و رابط کاربریش هم توی این آپدیت اخیر کاملا تغییر کرده. همچنین اذیت هم نمیکنه ، ساکت یه گوشه نشسته و درصورت پیدا کردن تهدیدی خبر میده. البته میشه از پاندا سکوریتی رایگان هم استفاده کرد یا هر برنامه دیگه. 

ویرایش شده توسط grimlock
لینک به دیدگاه

مشکل 3.5 رو با cmd حل کردم

این گزینه ای هم که شما گفتی خیلی خوب بود مرسی.

لینک به دیدگاه

عزیز شما خودت استادی ولی یه چندتا برنامه که استفاده میکنم رو اینجا معرفی میکنم، شاید به کار یکی از دوستان بیاد. البته بیشترشون بدیهیه ولی خب دیگه

foxit reader : یکی از بهترین برنامه های پی دی اف خوان ، رایگان و راحت

jdownloader 2 : دانلود از سایت های اشتراک فایل به صورت رایگان (خوبه ها ولی رو آپلودبوی که تست کردم اونقدارا سریع نبود)

nox player: برنامه واسه اجرای برنامه های اندروید. یکی از بهترین هاست به نظرم. میشه واسه بازی ها دکمه خاصی تعریف کرد و حتی با موس هم میشه بازی کرد. قابلیت های دیگه هم داره. 

listary: یکی از محشرترین برنامه هام. واسه جستجو توی فایلا بهترینه. همیشه در دسترس ، فقط کافیه توی دسکتاپ یا هر پوشه ای که هستی یه چیزی تایپ کنی تا اونو جستجو کنه. اصلا هم توی دست و پا نیست. به علاوه میشه برنامه ها رو هم باهاش فراخوانی کرد. 

aimp: بهترین موزیک پلیر ؟ 

pdf  annotator: برنامه واسه ویرایش فایلای پی دی اف، بخوای صفحه رو کم و زیاد کنی ، چیزی اضافه کم کنی و هزارتا قابلیت دیگه. 

iobit uninstaller: واسه حذف برنامه ها بدون باقی موندن چیزی ازشون. 

networx: واسه مدیریت ترافیک. 

net limiter 4 : فایروال اینترنت 

glasswire: برنامه جالبیه. میتونه مصرف نت تک تک برنامه هارو مانیتور کنه. البته نسخه اندرویدش هم هست. 

paint.net: برنامه خوبیه واسه اونایی که حال ندارن فوتوشاپ نصب کنن. والا با اون حجمش.

persian sub fix by shahin: دیدید بعضی وقتا زیرنویسا عجیب غریب نشون داده میشن. این درستشون میکنه . تو دانلودها هست. 

Xilisoft Video Converter Ultimate: ویدیو کانورتر. ولی مواظب باشین به نت وصل نشه. 

خب ببخشین واسه پر حرفی. یکم دیگه هم هست ولی اینا بهترینان.

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، ATER گفته است :

چه کنم؟

درود

درحالی که دیسک یا فلش ویندوز روی دستگاهه، از توی command تحت admin دستور زیر رو اجرا کن، جای e حرف درایو ویندوز رو بگذار:

Dism.exe /online /enable-feature /featurename:NetFX3 /All /Source:E:\sources\sxs /LimitAccess

لینک به دیدگاه

در 15 ساعت قبل، سعید بهمنیان گفته است :

درود

درحالی که دیسک یا فلش ویندوز روی دستگاهه، از توی command تحت admin دستور زیر رو اجرا کن، جای e حرف درایو ویندوز رو بگذار:

Dism.exe /online /enable-feature /featurename:NetFX3 /All /Source:E:\sources\sxs /LimitAccess

مرسی مشکل رفع شد

لینک به دیدگاه

دوستان توی این آپ جدید ویندوز 10 یه چیزی اضافه شده بود فعالش میکردی بازی بهتر اجرا میشد ، کجاست؟

لینک به دیدگاه

در 18 ساعت قبل، ATER گفته است :

دوستان توی این آپ جدید ویندوز 10 یه چیزی اضافه شده بود فعالش میکردی بازی بهتر اجرا میشد ، کجاست؟

سلام عزیز. به آخرین نسخه آپدیت کردین ؟ 

اگه آره: ، برو تو settings  و بقیشو رو تصویر دنبال کن: 

ovvm_1.jpg

vj2v_2.jpg

7hjx_3.jpg

بعد اینا باید تو بازی کلیدهای ( ویندوز + G  ) رو بزنی تا یه منویی مثل تصویر زیر واسط بیاد: 

c2ma_4.jpg

etyd_5.jpg

البته بگم این گیم مود اونقدرا هم تاثیر نداره. حتی میشه گفت بدتر میکنه که بهتر نمیکنه ولی خب مطمئنا در آینده بهتر میشه. 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...