رفتن به مطلب

نظر خواهی در باره اپراتور اینترنت

P.M.R
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام خدمت دوستان عزیز لیون بنده میخواستم  اپراتور اینتنرت رو عوض کنم . چون واقعا این یکی عمرمو به باد داد. میخواستم بپرسم پارس انلاین خوبه یا مخابرات

لینک به دیدگاه

دوست عزیز مگه نت شما چی بوده که اینقدر ناراضی هستین؟!

لینک به دیدگاه

مخابرات فوق العاده هست! البته تو زمینه دزدی و سرعت اشغال داغونش ?

ویرایش شده توسط Vikings
لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، mohigh گفته است :

سلام خدمت دوستان عزیز لیون بنده میخواستم  اپراتور اینتنرت رو عوض کنم . چون واقعا این یکی عمرمو به باد داد. میخواستم بپرسم پارس انلاین خوبه یا مخابرات

دوست عزیز خیلی تایپیک در این زمینه و مرتبط به این زمینه هست می تونی انجا بری مطالب خیلی مفیدی هست

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?/forum/48-مسائل-عمومی-وب-و-اینترنت/

لینک به دیدگاه

سلام و درود ، بنده از اینترنت مخابرات استفاده میکنم و خیلی خیلی راضیم . .
موفق باشید . .

فرستاده شده از SM-G360Hِ من با Tapatalk

لینک به دیدگاه

برای من مبین نت هست و اوایل خیلی خوب بود ولی الان انگار شروع به دزدی کرده و دانلود شبانه ش رو سرعتش رو خیلی کم کرده.حجمش رو هم محدود کرده

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، omidvar777 گفته است :

دوست عزیز مگه نت شما چی بوده که اینقدر ناراضی هستین؟!

آسیا تک

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، mohigh گفته است :

آسیا تک

منم این اپراتور و دارم ناراضیم خیلی افت سرعت داره پینگشم یه وقتایی نابوده ولی تاجایی که من میدونم این یکی از خوباشونه در واقع اینترنت ایران کلا داغونه

البته واسه ما که توقعمون بالاست بده وگرنه تو کل جهان اصلا با اینترنت فیلم نمیبنن فقط وب گردی  تازه اونم اگه صفحه یک دقیقه طول بکشه بالا بیاد عیبی نداره!!!

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، M-yousef گفته است :

منم این اپراتور و دارم ناراضیم خیلی افت سرعت داره پینگشم یه وقتایی نابوده ولی تاجایی که من میدونم این یکی از خوباشونه در واقع اینترنت ایران کلا داغونه

البته واسه ما که توقعمون بالاست بده وگرنه تو کل جهان اصلا با اینترنت فیلم نمیبنن فقط وب گردی  تازه اونم اگه صفحه یک دقیقه طول بکشه بالا بیاد عیبی نداره!!!

نه با واقعا چرته اسیاتک نمیدونم چطوری توسال قبل در تبریز رتبه اول رو اورد الانم فعلا نظرم بیشتر رو مخابرات که میترسم

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، mohigh گفته است :

نه با واقعا چرته اسیاتک نمیدونم چطوری توسال قبل در تبریز رتبه اول رو اورد الانم فعلا نظرم بیشتر رو مخابرات که میترسم

من قبل از آسیاتک مخابرات داشتم چک میکردم تو گوشیم میدیدم 1 گیگ مصرف کردم ولی وقتی اینترنت و چک میکردم میدیدم 1.5 گیگ رفته اصلا یه وضعی بود 

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، M-yousef گفته است :

من قبل از آسیاتک مخابرات داشتم چک میکردم تو گوشیم میدیدم 1 گیگ مصرف کردم ولی وقتی اینترنت و چک میکردم میدیدم 1.5 گیگ رفته اصلا یه وضعی بود 

یا ابوالفضل پس من برم پارس انلاین

لینک به دیدگاه

مشکلت با اسیاتک چیه؟

پروفایل گیمینگ فعال کن پینگت نصف میشه.

اگه snr خطت زیر 10 هست یکم دیتا ریت رو کم کن تا بیاد بالای 15.

یه تعرفه ای داره تو قصمت حجمی ها. نوشته غیر حجمی 25 گیگ بین الملل 2 مگ 43 و 17 گیگ بین الملل 1 مگ 27 تومن. از سایت های با سرور داخلی هم از حجمت کم نمیشه.

به نظرم خوبن. 

لینک به دیدگاه

سلام دوستان من یه سوال دارم پینگ دست مخابراته یا شرکت؟دیگه موهان سفید شده از دست پینگ

من شاتل هستم و 6ماهه نتونستم پینگ زیر 150 اونم با سرویس گیمینگش و میخوام از مخابرات بگیرم چون یه سری میگن مخابرات برا فروش نتش مال شرکتارو خراب میکنه

شاتلم که با پشتیبانی تهران تماس گرفتم مثل همیشه مزخرفات همیشگی که از سر سیم تست کنیدو اینا و ایم باره دومه که وقتی با پشتیبانی تماس میگیرم سرعتم دقیقا نصف میشه ینی با 1.8 دانلود میکرئم الان شده 900

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، sinatak گفته است :

سلام دوستان من یه سوال دارم پینگ دست مخابراته یا شرکت؟دیگه موهان سفید شده از دست پینگ

من شاتل هستم و 6ماهه نتونستم پینگ زیر 150 اونم با سرویس گیمینگش و میخوام از مخابرات بگیرم چون یه سری میگن مخابرات برا فروش نتش مال شرکتارو خراب میکنه

شاتلم که با پشتیبانی تهران تماس گرفتم مثل همیشه مزخرفات همیشگی که از سر سیم تست کنیدو اینا و ایم باره دومه که وقتی با پشتیبانی تماس میگیرم سرعتم دقیقا نصف میشه ینی با 1.8 دانلود میکرئم الان شده 900

بعید میدونم.

اسیاتک پینگش با گیمینگ رو 100 هست حالا بستگی به کشور سرویس دهنده داره.

البته همون اسیاتک اگه دیدی رفت رو 150 باید چند بار کابلای رفته به اسپلیتر رو جدا کنی یا خاموش روشن مودم یا ریست کردن مودم کنی تا 100 بشه. مخابرات هم پینگش جالب نیست. البته همه ی اینجا بستگی به جایی که هستی هم داره.

لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، میلاد بهرامن گفته است :

بعید میدونم.

اسیاتک پینگش با گیمینگ رو 100 هست حالا بستگی به کشور سرویس دهنده داره.

البته همون اسیاتک اگه دیدی رفت رو 150 باید چند بار کابلای رفته به اسپلیتر رو جدا کنی یا خاموش روشن مودم یا ریست کردن مودم کنی تا 100 بشه. مخابرات هم پینگش جالب نیست. البته همه ی اینجا بستگی به جایی که هستی هم داره.

آقا بی خیال تبلیغ آسیاتک رو نکنید من اینو هم رده مخابرات قرار میدم یک  هفته پینگش  خوبه  سه ماه خراب آشغال ترین ISPایران همین آسیاتکه

فعلا شاتل و پارس آنلاین نسبت به  همه ی ISP ها بهترن  هیچکدوم  خوب نیستن اینجا ما فقط حق انتخاب بین بد و بدتر رو داریم.............

ویرایش شده توسط Dark-_-Witcher
لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Dark-_-Witcher گفته است :

آقا بی خیال تبلیغ آسیاتک رو نکنید من اینو هم رده مخابرات قرار میده یک هفته پینگش  خخوبه  سه ماه خراب آشغال ترین ISPایران همین آسیاتک

فعلا شاتل و پارس آنلاین نسبت به  همه ی ISP ها بهترن  هیچکدوم  خوب نیستن اینجا ما فقط حق انتخاب بین بد و بدتر رو داریم.............

نه اقا خودم چند ساله اسیاتک دارم و چند ماهه گیمینگ کردم. پینگش با گیمینگ تا 90 هم کم میشه. شاتلو اینا هم میگن پینگشون بالاس.

اگه خطت از این جدیدا باشه پینگت ممکنه صبح ها تا 80 هم برسه.

در کل باز هم بستگی به شلوغی مرکز مخابراتیت هم داره.

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، میلاد بهرامن گفته است :

نه اقا خودم چند ساله اسیاتک دارم و چند ماهه گیمینگ کردم. پینگش با گیمینگ تا 90 هم کم میشه. شاتلو اینا هم میگن پینگشون بالاس.

اگه خطت از این جدیدا باشه پینگت ممکنه صبح ها تا 80 هم برسه.

در کل باز هم بستگی به شلوغی مرکز مخابراتیت هم داره.

شاتل پینگش بالاست؟ WTF؟من هیچ حرفی ندارم باشه!

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Dark-_-Witcher گفته است :

شاتل پینگش بالاست؟ WTF؟من هیچ حرفی ندارم باشه!

همین الان گفتن زیر 150 نمیشه با گیمینگ. تو چنتا تاپیک دیگه هم گفته بودن. بازم بستگه به منطقه داره

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...