رفتن به مطلب

نظر شما در مورد مجتمع فنی تهران

mohammad_alex_hurt
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود بر دوستان عزیز انجمن لیون کامپیوتر

امیدوارم حالتون خوب باشه .

بنده در حال حاظر دانشجوی رشته برق دانشگاه پیام نور هستم ، اما همانطور که خودتون مطلع هستید بیشتر دانشگاه های ایران و پیام نور بیشتر بر روی مسائل تئوری کار میکنن و عملا دانشجو در انجام کار های عملی بی تجربه میماند البته استثنا هم هست دانشگاه های خوب کشور امکانات آزمایشگاهی و کارگاهی مناسبی در اختیار دانشجو قرار میدن و از این بابت کمبود ندارن اما دانشگاه پیام نور مخصوصا واحدی که بنده هستم خیلی از لحاظ آزمایشگاهی و کارگاهی ضعیفه و عملا چیزی یاد نگرفتم که به درد بازار کار بخوره ، جدای اینها چون پیام نور کتاب محوره حوصلم نمیکشه و واقعا خسته شدم یعنی دیگه واقعا نمیتونم توی این دانشگاه ادامه بدم این دومین ترمی هستش که غیبت میکنم چون واقعا نمیتونم توی این دانشگاه ادامه بدم . حالا سوال من اینجاست ، در مورد مجتمع فنی تهران تعریف زیاد شنیدم آیا واقعا از لحاظ آموزش عملی و تئوری در سطح مناسبی هست ؟ کسی اینجا تجربه داشته در این زمینه ؟ چون اگر امکانش باشه میخوام انصراف بدم و بیام مجتمع فنی که بعدش مستقیم برم به بازار کار ( البته اگر با این وضعیت افتضاح کاری پیدا بشه ! )

چون امکان تحصیل هم زمان در دانشگاه و مجتمع فنی نیست نه از لحاظ مالی و نه از لحاظ تایم

Sent from my HTC One M9 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...