رفتن به مطلب

سیستم گیمینگ با بودجه 6 میلیون

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام  خدمت  اساتید، نظرتون درباره ی این سیستم چیه؟

GIGABYTE GTX 1070 G1 Gaming WF3X OC 8GB GDDR5

Intel  Core i7-7700K Kaby Lake Processor

Spark SATA3 SSD 256GB

Geil EVO X 16GB 8GBx2 RGB 3200Mhz CL16 DDR4

ROG STRIX Z270F GAMING

Green Z4 Astiak Case

Green GLC120 EVO Glacier Liquid Cooler

Cooler Master B700 Ver.2 80Plus Power Supply

بعد اینا با هم همخونی دارند و گلوگاه ایجاد نمیشه؟

پاور 700 وات کفایت میکنه؟

ممنون

ویرایش شده توسط lordofgame
لینک به دیدگاه

سلام

6 میلیون عالیه باهاش میتونید چیزی  خیلی بهتری بخرید (من نمیگم سیستمی که خودتون لیست کردید  خوب نیست ولی ....)

بیاید روی لذت بردن از بازی تمرکز کنیم.

ولی قبلش برای پیشنهاد دادن چنتا سوال رو جواب بدید لطفا.

شما مانیتور داری ؟ اگر داری چه رزولیشنی هست و مدلش چیه.

اورکلاک میکنی؟

به طور معمول در طول روز قرار چند ساعت سیستم روشن باشه.

از نظر زیبایی دوست داری تم سیستم چه رنگی باشه ( قرمز مشکی یا سیاه سفید و..)

دوست داری سیستم داشته باشی مه نویز خیلی کمی زیر فشار تولید کنه یا  مشکلی با صدا نویز فن نداری ؟

لینک به دیدگاه

در 21 دقیقه قبل، ATER گفته است :

سلام

شما مانیتور داری ؟ اگر داری چه رزولیشنی هست و مدلش چیه.

اورکلاک میکنی؟

به طور معمول در طول روز قرار چند ساعت سیستم روشن باشه.

از نظر زیبایی دوست داری تم سیستم چه رنگی باشه ( قرمز مشکی یا سیاه سفید و..)

دوست داری سیستم داشته باشی مه نویز خیلی کمی زیر فشار تولید کنه یا  مشکلی با صدا نویز فن نداری ؟

سلام ممنون از پاسختون.

مانیتور هنوز ندارم راستش. البته یکی دارم سامسونگ سینک مستر مدل S19B315N که از رده خارجه.

نه فعلا قصد اورکلاک ندارم.

چون یه سیستم دیگه دارم اون 24 ساعت روشنه ولی، این یکیو بخوام بگیرم چون باهاش دانلود یا کار خاصی نمیکنم توی روز 8 ساعت تقریبا.

قرمز مشکی یا قرمز سبز  ولی ظاهر زیاد اهمیتی برام نداره.

هر چی صدا کمتر باشه بهتره.

بازم ممنون از پاسختون

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، lordofgame گفته است :

درود دوست عزیز سیستمتون خوبه فقط حیفه که از تخفیف 1080 استفاده نکنید  

الان کارت 1080 همین مدل که انتخاب کردید 150 تومن گرونتره و اگه نمیتونید بیتشر هزینه کنید 6600k هم جوابگو هستش کاملا 

ویرایش شده توسط sajad25
لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، sajad25 گفته است :

بله توی فکر اونم فردا پول دستم میرسه میترسم یه وقت تموم شه موجودیش ، واسه همین 1070 رو نوشتم ولی اگر موجودی تا فردا تموم نشه حتما 1080 رو میگیرم.

ممنون از نظرتون

لینک به دیدگاه

دوستان به نظرتون رم رو کنم 8 گیگ بعد یکی دو ماه دیگه پول دستم اومد یه 8 دیگه بگیرم مشکلی نداره؟

به نظرتون الان چطوره؟

Screenshot (182).png

Screenshot (183).png

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، lordofgame گفته است :

Spark SATA3 SSD 256GB

ROG STRIX Z270F GAMING

Green Z4 Astiak Case

ممنون

دوست عزیز ، از خرج های اضافی بزن و روی گرافیک بزار. سیستمی که 6 میلیون هزینه بشه و کارت 1080 توش نباشه هیچ ارزشی نداره

نمیگم چی بردار چی برندار ولی جای شما بودم اول قطعات اصلی رو انتخاب میکردم بعد میرفتم سراق بقیه

اگه مصرفت فقط بازیه ، پردازنده 7700k بعلاوه کولر و گرافیک 1080 GIGA G1 بعلاوه 8*2 رم فرکانس 2400 مابقی هرچی زیاد امد خرج دیگر قطعات کن

لینک به دیدگاه

در 22 دقیقه قبل، i-Farzad گفته است :

دوست عزیز ، از خرج های اضافی بزن و روی گرافیک بزار. سیستمی که 6 میلیون هزینه بشه و کارت 1080 توش نباشه هیچ ارزشی نداره

نمیگم چی بردار چی برندار ولی جای شما بودم اول قطعات اصلی رو انتخاب میکردم بعد میرفتم سراق بقیه

اگه مصرفت فقط بازیه ، پردازنده 7700k بعلاوه کولر و گرافیک 1080 GIGA G1 بعلاوه 8*2 رم فرکانس 2400 مابقی هرچی زیاد امد خرج دیگر قطعات کن

بله اگر فردا پیشنهاد ویژه 1080 هم باقی بمونه همون رو میگیرم.

بعد یه سوال دیگه ، این قطعات توی این کیس جا میشه؟D:

لینک به دیدگاه

در در 1396/01/25, 18:29:51، lordofgame گفته است :

بله اگر فردا پیشنهاد ویژه 1080 هم باقی بمونه همون رو میگیرم.

بعد یه سوال دیگه ، این قطعات توی این کیس جا میشه؟D:

حاجی یجور میگی اگه تا فردا پیشنهاد ویژه باقی بمونه ادم فکر میکنه زیر قیمت جهانی قیمت گذاری کردن

ویرایش شده توسط Big_Boss
لینک به دیدگاه

اگر اور کلاک نمیکنی 7700 معمولی بگیر. فن هم نمیخواد

ولی هر چی میگیری گرافیک حتما 1080 بگیر

لینک به دیدگاه

چند نکته به عنوان کسی که هم تجربش رو داشته هم چند وقتی هم به دوستان مشاوره میدم.

برای بازی ،  الکی پول i7 ندید تفاوت i7 و i5 در بازی ها خیلی کم خصوصا برای گرافیک هایی که زیر دو میلیون قیمت دارن ، برای مادربورد خرج اضافه نکنید چون اصلا به کارتون نمیاد ولی بجاش روی کیبورد و موس خرج کنید تا تجربه لذت بخش تری داشته باشید.

بهترین گزینه برای شما 

با این سیستم بعد از چند وقت هم نیاز به عوض کردن کل سیستم ندارید فقط کافیه یه گرافیک جدید بخرید و سی پی یو رو کمی اور کلاک کنید (نترسید اورکلاک کردن این روز ها با سیستم های محافظتی که برای قطعات گذاشته شده امکان آسیب زدن به قطعه واقعا پایین هست ، و با دوتا تاپیک خوب و کمک دو تا از دوستان راحت میتونید اورکنید)

قیمت کل میشه 6150 ولی به خاطر این که همه رو دارید یک جا از لیون خرید میکنید قطعا یه تخفیف خوب به شما میده.

pc.thumb.PNG.17aae184ccc2efe7aa1322820f6b897e.PNG

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، lordofgame گفته است :

Spark SATA3 SSD 256GB

ROG STRIX Z270F GAMING

Green Z4 Astiak Case

ممنون

دوستان توصیه های خوبی کردن. این هم نظر شخصی من هست امیدوارم به کارتون بیاد.
1- با این بودجه واقعا حیف هست که شما کارت رو حداقل 1070 برندارید. حتی با اینکه یک مقدار Overkill هست ولی حتی 1080 هم می تونه گزینه خوبی باشه با قیمت 2 و نیم. در عوض سیستم شما برای بازی در رزولوشن 1080p تا زمان زیادی بیمه خواهد شد.

2- اگر کارت رو 1060  بخاید بگیرید قطعا Core i5 کافی خواهد بود.  چون کارت گرافیکی توان اون چنانی نداره. ولی اگر کارت 1070 یا 1080 گرفتید بهتره Core i7 بردارید. دلیل؟ بازی های Ghost Recon Wildlands ، Mafia3 ، Battlefield 1 ، Watch Dogs 2  به شدت با پردازنده i5 کم میارن. کافی هست داخل یوتوب یک سر برید و ویدئو های مربوطه رو ببینید. با این روند به نظر می رسه بازی های دارن به سمتی میرن که نباید برن در واقع. ولی دارن میرن دیگه!! چه میشه کرد... (هیتمن رو یادم رفت بگم)

3- حتما پاور مناسبی و با استاندارد بالایی (700 وات کاملا کافی هست) داشته باشید و بعلاوه کیس معمولی با تهویه خوب داشته باشید (2 فن intake و 3 فن Exhaust که اکثر کیس ها دارن) همچنین سعی کنید حتما از کولر دیگه ای به جای کولر استاک استفاده کنید. 

4- اگر اهل اورکلاک پردازنده نیستید بیخودی پول به مادر برد سری z و پردازنده سری k  ندید.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، meepo گفته است :

دوستان توصیه های خوبی کردن. این هم نظر شخصی من هست امیدوارم به کارتون بیاد.
1- با این بودجه واقعا حیف هست که شما کارت رو حداقل 1070 برندارید. حتی با اینکه یک مقدار Overkill هست ولی حتی 1080 هم می تونه گزینه خوبی باشه با قیمت 2 و نیم. در عوض سیستم شما برای بازی در رزولوشن 1080p تا زمان زیادی بیمه خواهد شد.

2- اگر کارت رو 1060  بخاید بگیرید قطعا Core i5 کافی خواهد بود.  چون کارت گرافیکی توان اون چنانی نداره. ولی اگر کارت 1070 یا 1080 گرفتید بهتره Core i7 بردارید. دلیل؟ بازی های Ghost Recon Wildlands ، Mafia3 ، Battlefield 1 ، Watch Dogs 2  به شدت با پردازنده i5 کم میارن. کافی هست داخل یوتوب یک سر برید و ویدئو های مربوطه رو ببینید. با این روند به نظر می رسه بازی های دارن به سمتی میرن که نباید برن در واقع. ولی دارن میرن دیگه!! چه میشه کرد... (هیتمن رو یادم رفت بگم)

3- حتما پاور مناسبی و با استاندارد بالایی (700 وات کاملا کافی هست) داشته باشید و بعلاوه کیس معمولی با تهویه خوب داشته باشید (2 فن intake و 3 فن Exhaust که اکثر کیس ها دارن) همچنین سعی کنید حتما از کولر دیگه ای به جای کولر استاک استفاده کنید. 

4- اگر اهل اورکلاک پردازنده نیستید بیخودی پول به مادر برد سری z و پردازنده سری k  ندید.

موفق باشید

ممنون از پاسختون

بنده قصدم خرید 1080 و i7 هست و با توجه به گفته های شما و دوستانِ دیگه حتما اورکلاک میکنم.

لینک به دیدگاه

در 24 دقیقه قبل، ATER گفته است :

چند نکته به عنوان کسی که هم تجربش رو داشته هم چند وقتی هم به دوستان مشاوره میدم.

برای بازی ،  الکی پول i7 ندید تفاوت i7 و i5 در بازی ها خیلی کم خصوصا برای گرافیک هایی که زیر دو میلیون قیمت دارن ، برای مادربورد خرج اضافه نکنید چون اصلا به کارتون نمیاد ولی بجاش روی کیبورد و موس خرج کنید تا تجربه لذت بخش تری داشته باشید.

بهترین گزینه برای شما 

با این سیستم بعد از چند وقت هم نیاز به عوض کردن کل سیستم ندارید فقط کافیه یه گرافیک جدید بخرید و سی پی یو رو کمی اور کلاک کنید (نترسید اورکلاک کردن این روز ها با سیستم های محافظتی که برای قطعات گذاشته شده امکان آسیب زدن به قطعه واقعا پایین هست ، و با دوتا تاپیک خوب و کمک دو تا از دوستان راحت میتونید اورکنید)

قیمت کل میشه 6150 ولی به خاطر این که همه رو دارید یک جا از لیون خرید میکنید قطعا یه تخفیف خوب به شما میده.

pc.thumb.PNG.17aae184ccc2efe7aa1322820f6b897e.PNG

مرسی از پاسختون.

یه موس گیمینگ دارم با 3600dpi و یه کیبورد متوسط که فک کنم جوابگوی کارم باشه. البته من این سیستم رو صرفا فقط برای گیم نمیخوام و در کنارش کارهای رندرینگ و طراحی هم میخوام استفاده کنم.

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، lordofgame گفته است :

ممنون از پاسختون

بنده قصدم خرید 1080 و i7 هست و با توجه به گفته های شما و دوستانِ دیگه حتما اورکلاک میکنم.

با این کانفیک شما می تونید 1440p هم  خیلی راحت بازی کنید. اگر بودجه داشتید مانیتور بهتری بگیرید. 
اگر نداشتید هم فدای سرتون. چون قبلا مانیتور پایینی داشتید کیفیت 1080p هم کاملا مناسب خواهد بود. 
ما رو هم دعا کنید یک 1070 بگیریم 

لینک به دیدگاه

سلام وقت بخیر همه دوستان پیشنهاد دادند اما یکی نگفت کمی صبر کن از سی پیو ها ی ریزن خرید کنید چون که هم برای بازی خوب هستند و هم برای رندر که شما احتیاج دادريد اگر عجله ندارید کمی صبر کنید تا قیمت سی پيوها کمی پایین بیاد بعد خرید کنید

لینک به دیدگاه

دوست عزیز بهتره مقایسه بنچ های داخل بازی رو ببینید در کل رایزن برای ورک استیشن بهتره تا گیمینگ

لینک به دیدگاه

سلام خواستی من یه سیستم حرفه ای دارم که یک ماه کار کرده میخوام بفروشم ولی یکم قیمتش بالاتره ولی همه چیش high end هست

تلگرام پیام بدین 09383659666

لینک به دیدگاه

سلام. 1080g1 بگیر 2400.

Ssd رو سامسونگ یا pleaxtor بگیر.

اگه بودجت کم اومد به جای رم 3200 ، 2400 کافیه به نظرم. اگه بازم بودجت کم اومد 7700 یا 6700 بدون k بردار که صرفخ جویی بشه

لینک به دیدگاه

در در 1396/01/25, 18:24:22، lordofgame گفته است :

دوستان به نظرتون رم رو کنم 8 گیگ بعد یکی دو ماه دیگه پول دستم اومد یه 8 دیگه بگیرم مشکلی نداره؟

به نظرتون الان چطوره؟

Screenshot (182).png

Screenshot (183).png

دوستان ممنون از همتون واسه راهنمایی ، همین رو خریدم ولی به جای پاورFSP پاور گرین GP700 گرفتم.

بازم ممنون

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...