رفتن به مطلب

سیستم مخصوص بازی و گیم با بودجه 2.700 میلیون

Recommended Posts

سلام دوستان من میخوام یک سیستم ارزون قیمت بخرم بودجم 2.700 هست میشه یک سیستم عالی به من معرفی کنید

لینک به دیدگاه

مادربرد رو با چیپست B250 بردار و پاور هم کولر مستر یا دیپ کول . تقریبا با گرین که پیشنهاد دادن یه قیمته .

لینک به دیدگاه

در 53 دقیقه قبل، payamsh گفته است :

سلام این سیستم دوستمون خیلی خوبه فقط پردازنده رو i5 بگیر ضرر نمیکنی دوست من

پاور هم گرین نگیر

+1

لینک به دیدگاه

ممنون دوستان یک سوال داشتم بهتر نیست گرافیک رو از این مدل بردارمhttp://lioncomputer.ir/product/9981/کارت+گرافیک+ایسوس+RX+480+Dual+Fan+OC+4GB/

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، ONE-TIME گفته است :

ممنون دوستان یک سوال داشتم بهتر نیست گرافیک رو از این مدل بردارمhttp://lioncomputer.ir/product/9981/کارت+گرافیک+ایسوس+RX+480+Dual+Fan+OC+4GB/

درود

اگر از لحاظ مالی مشکلی ندارین همون مدل ام اس آی بهتره، چون 8 گیگه و عملکرد بهتری تو اجرای بازیها در رزولوشن های بالاتر داره و آینده نگرانه تره و ارزش این 80 تومن پول

بیشتر رو داره و این رو هم خدمتتون عرض کنم که بهترین محصولات ام اس آی کارت گرافیکاش هستن.

لینک به دیدگاه

سلام

پاور رو سعی کنید گرین نگیرید

پاور کولر مستر . کورسیر خیلی خوبه

میتونید گرافیک رو rx470 بگیرید در عوض سی پیو رو core i5  چون بعدا تو بازی های سنگین متوجه تاثیر زیاد سی پیو روی fps خواهی شد.(تجربه داشتم)

لینک به دیدگاه

با سلام اگه برای fhd میخواید بدونید 4گیگ برای گرافیک بسه و هیچ بازی تا بحال ندیدیم بیشتر از 3 گیگشو مصرف کنه

گرافیک رو با 470 تعویض کنید و cpu رو بهتر بردارید i3 واقعا برای بازیهای اپن ورلد کم میاره و همینطور بازیهای آنلاین سنگین مثل بتل فیلد یا میتونید سراغ نسل قبل برید مثل 390 و 290 که از لحاظ قدرت مثل 480هستن با این تفاوت که 480 ساپورت بیشتری داره تا اون 2تا

از طرفی هاردتون رو هم میتونید بیشتر بردارید 1ترا خیلی سریع پر میشه (با حجم این بازیهای جدید مخصوصا) پیشنهادم یه دو ترا توشیبا 7200 هست

لینک به دیدگاه

یهدپیشنهاد خوبی که دادن اینه که میتونی گرافیک رو 390 برداری که خیلی تو رزولیشن فول اچ دی با 480 برات فرق نداره و با یکم هزینه بیشتر حتی یدونه i5 نسل 7 دست دوم برداری . ولی ضریب باز نگیر مثلا همون 7600 . حتی اگه 6600 بگیری هیچ ضرری نکردی . چون واقعا اینتل تو نسل جدیدش فقط یکم فرکانس رو برده بالا عملا با فرکانس برابر با تغییر تو بایوس 6700k و 7700k باهم هیچ فرقی ندارن . تو رده های پایینتر مثل i5 هم احتمال خیلی زیاد اینطوریه . 

رم هم دوتا 4 گیگ ببند تا دوال کنل باشه . اینجوری عملکردت میره بالا .

لینک به دیدگاه

ممنون دوستان گرافیک رو همون rx 480 انتخاب میکنم چون قیمتش زیاد با 470 فاصله نداره

cpu هم i5 7400

پاور هم  http://lioncomputer.ir/product/7567/پاور+کولر+مستر+600+وات+B600/

ویرایش شده توسط ONE-TIME
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...