رفتن به مطلب

نصب درایور دانگل وایفای مادربورد z77 mpower در ویندوز ۱۰

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان.مادربورد من z77 mpower هستش.جدیدا ویندوز ۱۰ ریختم.

دانگل وایفای این مادربورد atheros wireless adaptor مدل AR9271 شرکت کوالکام هستش.

متأسفانه شرکت سازنده برای این دانگل درایوری برای ویندوز ۱۰ منتشر نکرده.آخرین درایور برای ویندوز ۷ هست.

دوستانی که همچین مشکلی داشتن میشه لطفا راهنمایی بفرمایید چجوری درایور این دانگل رو نصب کنم برای ویندوز ۱۰؟؟

این لینک لیست درایورها،برای دانگل های این شرکت هستش.

اگر کسی اطلاعی داره ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، Mahyar23172 گفته است :

سلام دوستان.مادربورد من z77 mpower هستش.جدیدا ویندوز ۱۰ ریختم.

دانگل وایفای این مادربورد atheros wireless adaptor مدل AR9271 شرکت کوالکام هستش.

متأسفانه شرکت سازنده برای این دانگل درایوری برای ویندوز ۱۰ منتشر نکرده.آخرین درایور برای ویندوز ۷ هست.

دوستانی که همچین مشکلی داشتن میشه لطفا راهنمایی بفرمایید چجوری درایور این دانگل رو نصب کنم برای ویندوز ۱۰؟؟

این لینک لیست درایورها،برای دانگل های این شرکت هستش.

اگر کسی اطلاعی داره ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

سلام دوست عزیز 

درایور های ویندوز 8 64 بیتی را تست کردید ؟   وقتی سازنده سخت افزار  درایور جدیدی را  به روزسانی نکند .عموما کار خاصی نمیشه انجام داد . به هر حال من لینک درایور ویندوز 8 را از سایت MSI لینک میکنم . اگر پاسخ نداد به دلیل عدم پشتیبانی سازنده کاری نمیشه کرد .

با تشکر 

لینک درایور

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، MSI Support گفته است :

سلام دوست عزیز 

درایور های ویندوز 8 64 بیتی را تست کردید ؟   وقتی سازنده سخت افزار  درایور جدیدی را  به روزسانی نکند .عموما کار خاصی نمیشه انجام داد . به هر حال من لینک درایور ویندوز 8 را از سایت MSI لینک میکنم . اگر پاسخ نداد به دلیل عدم پشتیبانی سازنده کاری نمیشه کرد .

با تشکر 

لینک درایور

ممنونم از راهنماییتون.حالا تست میکنم انشالله که جواب بده.

راستی گرافیک من gtx 780 هستش.من هدفم از نصب ویندوز ۱۰،Directx 12 بود.حالا که کارتم از دایرکت ایکس دوازده پشتیبانی نمیکنه پس بهتر نیست همون ویندوز سون رو با دایرکت ایکس ۱۱.۱ نصب کنم؟یا ویندوز ۱۰ برتری های دیگه ای هم بجز دایرکت ایکس ۱۲ واسه گیم ها داره؟

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، MSI Support گفته است :

سلام دوست عزیز 

با تشکر 

لینک درایور

دوست خوبم میشه بفرمایید این لینک رو توی کدوم قسمت از محصولات پیدا کردید؟من تو مادربوردها زدم تو درایورهای مادربورد خودم همچین درایوری ندیدم.

با تشکر

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، Mahyar23172 گفته است :

ممنونم از راهنماییتون.حالا تست میکنم انشالله که جواب بده.

راستی گرافیک من gtx 780 هستش.من هدفم از نصب ویندوز ۱۰،Directx 12 بود.حالا که کارتم از دایرکت ایکس دوازده پشتیبانی نمیکنه پس بهتر نیست همون ویندوز سون رو با دایرکت ایکس ۱۱.۱ نصب کنم؟یا ویندوز ۱۰ برتری های دیگه ای هم بجز دایرکت ایکس ۱۲ واسه گیم ها داره؟

سلام مجدد شما بهتر هست ویندوز 8 نصب کنید . درایورها هم برای ویندوز 8  موجوده . برای دانلود درایور هم به سایت MSI مراجعه کنید . در قسمت سرویس قسمت دانلود درایور مراجعه کنید 

با تشکر

لینک به دیدگاه

driver genius رو نصب کن پیدا می کنه درایور رو!!!!

لینک به دیدگاه

در 53 دقیقه قبل، _theghostsleader_ گفته است :

driver genius رو نصب کن پیدا می کنه درایور رو!!!!

اینم نصب میکنم. ولی فکر میکنم کلا پشتیبانی نمیکنه ویندوز ۱۰ رو.الان درایور ویندوز ۸ ۶۴ بیتی هم تست کردم میگه نسخه مخصوص سیستم عامل خودتون رو نصب کنید.

لینک به دیدگاه

وقتی سازنده  چیپ کنترلر  درایوری برای این دیوایس ارائه نداده . درایور پک هم کاری از پیش نمیبره .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...