رفتن به مطلب

سیاه شدن تصویر

Behraad
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

این گرافیک رو دست دوم خریدم از یک اماتوری که البته خیلی بازی میکرد منظورم از اماتور اینه که اور نمیکنه

رو سیستمم نصب کردم هر دو سه روز یکبار دسکتاپ میپره و صفحه مشکی میشه ولی مانیتور روشنه و همه چیز هنگه حتی کیبورد

چجوری باید مطمئن شد مشکل از گرافیکه تا بهش پس بدم چون هر چند روز یکبار این اتفاق میفته و اونم که مثل من 24 ساعته سیستم رو روشن نمیذاره تا بفهمه!

دور فنش هم در hw monitor عملکرد عجیبی داره  هر ثانیه از 50 به 1500 میره و برعکس

graphic.jpg

ویرایش شده توسط Behraad
لینک به دیدگاه

احتمالا برا کارت گیمره عزیز از کابل اچ دی ام ای تصویر میگیری یا از کابل معمولی اکه هر دو رو تسته کردی برا کارت

فرستاده شده از SM-G531Hِ من با Tapatalk

لینک به دیدگاه

سلام دوست من.

عزیز اون تغییر دور اصلا چیز مهمی نیس برای همه هست مخصوصا کارت های یه کم قدیمی تر.

در مورد رفتن تصویر شما میگید که همه چی هنگ میکنه!

قبل این کارت از چی استفاده میکردید؟

کابل ها یکیه؟

برای منم اوایل که از مجتمع خود اینتل استفاده میکردم اینجوری میشد با اپدیت بایوس درست شد.

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

کارت شما ;sapphire r7 260x هستش ؟

اگر اینه این کارت مشکل (بایوس گرافیک) داره و اون صفحه سیاه شما هم Blackscreen نام داره .  تو اینترنت هم سرچ کنید خیلیها این مشکل رو داشتن باید یک بایوس مناسب  برای کارت پیدا کنید ...( یا همین فروم بگردید کسی بایوس مناسب این کارت رو داره یا نه) ' تو فروم های خارجی گفتن که انگار با بایوس 0.42 بعضیا مشکلشون حل شده

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، hakim hoseiny گفته است :

احتمالا برا کارت گیمره عزیز از کابل اچ دی ام ای تصویر میگیری یا از کابل معمولی اکه هر دو رو تسته کردی برا کارت

فرستاده شده از SM-G531Hِ من با Tapatalk

پیگیر شدم و فروشنده هم همین مشکل رو داشت ولی فکر میکرد از مانیتوره با هر کابلی مشکل داره

در 4 ساعت قبل، Ali Subi گفته است :

سلام دوست من.

عزیز اون تغییر دور اصلا چیز مهمی نیس برای همه هست مخصوصا کارت های یه کم قدیمی تر.

در مورد رفتن تصویر شما میگید که همه چی هنگ میکنه!

قبل این کارت از چی استفاده میکردید؟

کابل ها یکیه؟

برای منم اوایل که از مجتمع خود اینتل استفاده میکردم اینجوری میشد با اپدیت بایوس درست شد.

بله در GPU Z درست و کامل نشون میده

در 2 ساعت قبل، best2best گفته است :

سلام دوست عزیز

کارت شما ;sapphire r7 260x هستش ؟

اگر اینه این کارت مشکل (بایوس گرافیک) داره و اون صفحه سیاه شما هم Blackscreen نام داره .  تو اینترنت هم سرچ کنید خیلیها این مشکل رو داشتن باید یک بایوس مناسب  برای کارت پیدا کنید ...( یا همین فروم بگردید کسی بایوس مناسب این کارت رو داره یا نه) ' تو فروم های خارجی گفتن که انگار با بایوس 0.42 بعضیا مشکلشون حل شده

بله دقیقا همینطوره امروز متوجه شدم خیلی ها این  مشکل رو با این کارت دارند و فقط کسانی که کامپیوترشون رو چند روز روشن میذارن فهمیدن که این اتفاق میفته!

و با تعویض بایوس گرافیک مشکلشون کاملا حل میشه.

ممنون بابت پیگیری نابتون

البته بلد نیستم و هنوز بایوس رو تغییر ندادم میترسم بالا نیاد دیگه!

نمیدونم به ریسکش میارزه یا خیر چون زیاد هم اذیت نمیکنه و هر چند روز صفحه سیاه میشه.

لینک به دیدگاه

به نظر من اگر سر رشته ای از این کار ندارید اصلاً انجام ندید چون ریسکش بالاس اگه مشکلی پیش بیاد در هنگاه فلش زدن بایوس یا دیگه کارتون سخت می شه

به درایور هم بستگی داره تا جایی که می تونید درایوره پیشنهادی که تو سایت سافیر هستش استفاده کنید

یک جا هم خوندم با کم کردن کلاک می تونید این مشکل تا حدودی حل کنید

لینک به دیدگاه

در در 1396/01/26, 22:25:14، Behraad گفته است :

دوست عزیز برای آپدیته بایوس مادربرد باید به سایت تولید کننده مادربرد مراجعه کنید و به مدل مادربرد خودتونو پیدا کنید سپس قسمت آپدیت و تولز جدید ترین بایوسو دانلود کنید سپس فایل و تو فلش ریخته وارد بایوس مادربرد شوید از منو  ادونس اپشن  اقدام به اپدیت بایوس مادر برد کنید   فقط باید حواستون باشه که به هنگام آپدیت بایوس نباید سیستم خاموش شود.

ویرایش شده توسط Banksy_99
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...