رفتن به مطلب

راهنمایی برای کابل پاور

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان 

من بالاخره کیس Z+ رو خریدم اما الان یه مشکل اساسی دارم  اونم اینه کابل منیجر برای CPU نداره این کیس منم مجبور شدم کابل CPU رو از وسط کیس رد کنم بزنم به CPU که واقعا خیلی بد شده 

کابل خود CPU هم کوتاهه و نمیشه از بالای رم ها ردش کرد کسی میتونه راهنمایی کنه من چیکار کنم.

photo_2017-04-15_17-47-45.thumb.jpg.c8151eda2d10d1a4aa35d7bb113a9514.jpgphoto_2017-04-15_17-47-37.thumb.jpg.2ee17527cd3ea21c322a97a12d50476f.jpg

لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، Geek گفته است :

ممنون ولی من مادربردم ATX هست و اون فضایی که توی عکس اول نشون دادید رو پوشونده برای عکس دوم همون طور که گفتم این کار رو کردم اما طول کابل کوتاهه

لینک به دیدگاه

سلام دوست من.

عزیز اون یه مشکل ریز مهندسی هست.

شما قبل از بستن مین کابل رو رد کنید و یه مقداری با فشار مین رو ببنید. زیرش فضای کمی هست برای رد شدن سیم. البته به دلیل فلت نبودن کابل فشار بیشتری به مین میاد.

میتونید اون روکش نسوز رو از قسمت بالا باز کنید و سیم ها رو از هم باز کنید و کنار هم قرار بدید مثل سیم فلت و تقریبا فشاری نخاهد موند رو مین.

لینک به دیدگاه

سلام.
یک راه هزینه دار اینه که از لیون اکستنشن کایل های پاور که مارک بیتفنیکس هستن رو خریداری کنید.

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، Ali Subi گفته است :

سلام دوست من.

عزیز اون یه مشکل ریز مهندسی هست.

شما قبل از بستن مین کابل رو رد کنید و یه مقداری با فشار مین رو ببنید. زیرش فضای کمی هست برای رد شدن سیم. البته به دلیل فلت نبودن کابل فشار بیشتری به مین میاد.

میتونید اون روکش نسوز رو از قسمت بالا باز کنید و سیم ها رو از هم باز کنید و کنار هم قرار بدید مثل سیم فلت و تقریبا فشاری نخاهد موند رو مین.

اون وقت آسیبی به برد وارد نمیشه؟

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، xLucif3rBKlyn گفته است :

اون وقت آسیبی به برد وارد نمیشه؟

طبیعتا نباید این فشار باشه.

ولی چاره ای نیست روی کیس z2+ برادرم همین مشکل بود به اضافه اینکه سیم کوتاه بود و با فشار بسته شد. خوب نیست ولی خب دیگه چه میشه کرد. جنس ارزونه دیگه.

توصیه میکنم اون قسمت اخرش رو باز کنید سیم ها رو بزارید کنار هم تا تخت بشن بعد مین رو ببندید در این صورت فشاری به مین وارد نمیشده.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...