رفتن به مطلب

بهترین برند پاور از لحاظ شما کدام است ؟

اشتراک گذاری

بهترین پاور  

67 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. بهترین برند پاور از لحاظ شما کدام است ؟

• Green
      14
    • CoolerMaster
      21
    • Corsair
      24
    • Memonex
      1
    • Thermaltake
      4
    • Huntkey
      1
    • RaidMax
      0
    • Antec
      3
    • EVGA
      23
    • Silverstone
      2
    • EnerMax
      8
    • Seasonic
      5
    • SuperFlower
      4

Recommended Posts

با سلام

این موضوع برام تا جالب شد تا بدون واقعا واقعا گزینه های پاور خوب کدوم ها هستن !

دوستان میتونن فقط یک گزینه رو انتخاب نکنن و هر برندی که خوبه رو انتخاب کنن ، اما فقط یک خواهش !

دوستانی که هیـــــــــــــــچ توجهی به قیمت نمیکنن و فقط با توجه به کیفیت نظرشونو میدنن خواهشاٌ شرکت نکنن ، اگر بحث مالی رو نادیده بگیریم همه میدونن در هر صنفی بهترین گزینه چی هست ، بعنوان مثال اگر محدودیت مالی نداشتم خودم سوار سمند نمیشدم و میرفتم یه هواپیمای شخصی برای خودم میخریدم :D

پس خواهشا امتیازتون رو با توجه به کیفیت در کنار قیمت لحاظ کنید :x

ویرایش شده توسط sinastar
لینک به دیدگاه

سلام

یه نظر سنجی دیگه در کنار این نظر سنجی در مورد کیفیت بدون در نظر گرفتن  قیمت هم بزارید می تونه مفید باشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلا م 

تو لیست دوتا برند مهم نیست. Seasonic 

Superflower

خیلی ازاین برندهای مطرح. و رده بالا خودشون دراصل. سازنده پاور نیستن و مدار داخلیشون برا شرکتهای. تقریبا. کمتر شنیده شده دیگست 

ولی مثل seasonic خودش طراح و سازنده پاوره و با کیفیت بالا

لینک به دیدگاه

با توجه به قیمت در کنار کیفیت بهترین گزینه green هست این اخباری هم که تازگی ها اعلام شده با توجه به این که مدرک خاصی نداره به احتمال زیاد درست نیست 

دوستان توجه کنید((احتمال)) پس فردا نیاید بگید تو گفتی

لینک به دیدگاه

اینم دیدنش خالی از لطف نیست

خودم دارم از گرین استفاده می‌کنم،

http://www.tomshardware.com/reviews/best-psus,4229.html

لینک به دیدگاه

به نظر من سیسونیک یکی از بهتریناس. Evga corsair و enermax و antec و super flower رو هم شخصا خیلی قبول دارم

ویرایش شده توسط میلاد بهرامن
لینک به دیدگاه

نقل قول

یه نظر سنجی دیگه در کنار این نظر سنجی در مورد کیفیت بدون در نظر گرفتن  قیمت هم بزارید می تونه مفید باشه

حرفتون کاملاٌ صحیح و قابل احترام ولی واقعا برای من یه ذره بی مفهوم میرسه ، چون زمانی که محدودیت نباشه واقعا بدنام ترین برند ها هم میتونن با کیفیت ترین قطعات رو بسازن

ولی در کل چشم :x

نقل قول

تو لیست دوتا برند مهم نیست. Seasonic 

Superflower

بله صحیح میفرمایید این دو مورد افزوده شد

ولی یه مسئله هم اینه که همین پاور Seasonic رو من هیچ وقت یادم نمیاد که تو بازار ایران دیده باشم

Superflower هم فقط یه بار چندین سال (فکر کنم سال 90) پیش یادم مدل 800 تا 1200 واتی وارد شد و کلا دیگه تموم شد رفت.

منظور من بیشتر روی پاورهایی هست که تو دسترس و قابل خرید هستن

وگرنه به نظر من بهترین پاور ساخت بشر Antec TPQ 1200 هست که مال چند سال پیش هست

یادش بخیر ، سال 88 نمایندگی کولینگ سیس وارد کرده بود و 280 تومن قیمتش بود :(

Antec-1200W-Power-Supply-TruePower-Quatt

لینک به دیدگاه

نقل قول

به نظر من سیسونیک یکی از بهتریناس. Evga corsair و enermax و antec رو هم شخصا خیلی قبول دارم

به عنوان مثال من خودم در مقابل کیفیت Evga و Corsair هیچ حرفی ندارم

اما آخه این قیمتهاشون انصافه ؟؟؟؟؟  پاور Corsair AX1500i Titanium قیمتش 2.300 تومنه ! آخه واقعا مصرف کننده با چه توجیهی میتونه این پاورو بخره ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 11 دقیقه قبل، sinastar گفته است :

:(

Antec-1200W-Power-Supply-TruePower-Quatt

اِ من مدتها از این مدل داشتم 

لینک به دیدگاه

نقل قول

اِ من مدتها از این مدل داشتم ?

یه زمانی زمین و آسمونو گشتم ولی دست دومش رو پیدا نکردم :(

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 ساعت قبل، sinastar گفته است :

بله صحیح میفرمایید این دو مورد افزوده شد

ولی یه مسئله هم اینه که همین پاور Seasonic رو من هیچ وقت یادم نمیاد که تو بازار ایران دیده باشم

سیسونیک رو اتفاقا همین کولینگ سیس  سال 86  همین حدودا بود  وارد کرد 330 واتش بود که  80 پلاس بوده دوتا خروجی 8 و 6 پین داشت!   مدیرشو میشناختم  میگفت  این پاور توانش خیلی بیشتر  راحت گرافیکای پرمصرف (اونزمان )جواب میده و واقعا هم همینطور بود 330 وات بود ولی یه گرافیک 200 وات رو  بدون اینکه صداش دربیاد  جواب میداد! یادش بخیر  3 -4 تا خریدم چقدر حرص میخورد میگفت بابا این پاور حرف نداره  ولی کسی نمیخرید ! بخاطر اسمش  و  واتش   دونه ای 35 توم ن با  کیفیت و قدرت باور نکردنی  !    همین دوسه سال پیشم  وات های بالاترش  واردبازار شد ولی ظاهرا  خیلی استقبال نشد!

الانم یدونه 500 واتشو دارم   اونم حرف نداره  

ویرایش شده توسط ferdosi
لینک به دیدگاه

من نظرم روی سوپرفلاور و آنتک هست . سال پیش پاور سوپرفلاورم رو فروختم البته کل سیستمم رو فروختم و الان واقعا پشیمونم فقط از فروش پاورم نه قطعات دیگم 

البته انشاالله یه عمر برای خریدارش بی صدا و بدون مشکل کارکنه 

الان گرین دارم که با قضیه ای که راه افتاده بدجوری ذهنم رو درگیر کرده که بفروشمش و یه برند دیگه بگیرم 

لینک به دیدگاه

نظر شخصیم اینه تا جای ممکن چشم بسته نباید چیزی خرید و من خودم سعی می کنم قبل خرید زیر و بم اون قطعه رو در بیارم ببینم ارزش خرید داره یا نه و آیا به درد کار من می خوره یا نه. 

بر اساس تجربه از پاورهای گرین خاطره خوبی دارم . حدود ده تا سیستم خریدیم با پردازنده ۶۷۰۰ و بیست و چهارساعته کار می کنن مدل ۶۵۰ یو کی . فکر کنم تو یکسال گذشته از ۳۶۵ روز ٬ ۳۴۰ روز روشن بودن. تا الان که مشکلی نداشته . یه بارم بر اساس بی احتیاطی یکی از دانشجوها یکیش سوخت که شرکت گرین راحت عوضش کرد . در نتیجه با توجه به تجربه ام بخوام بگم . برای سیستم ها با بودجه محدود که دویست تومن هم مهمه . بهتره عزیزان پاورهای گرین رو انتخاب کنن امااگه محدود آنچنانی بودجه ندارن و می تونن  بیشتر هزینه کنن توصیه می کنم از برندهایی معتبری که رویوهای اون در سایت های معتبر موجود هست بخرن. اینطوری با خیال راحت تر و با اطلاعات کامل پاور مورد نظر رو خرید‌ن.

لینک به دیدگاه

به طور کلی EVGA - CORSAIR - SEASONIC-SUPERFLOWER-ANTEC رو میشه برندهایی دونست که تو کل دنیا بالاترین کیفیت و قابلیت اطمینان رو دارن. ,ولی در کل با در نظر گرفتن فاکتورهایی مثل تنوع و وجود در بازار ایران و اعتبار برند به نظر بنده CORSAIR انتخاب اوله بخصوص سری های AX و HX.  ضمنا فک کنم تعداد معدودی پاور نمره 10/10 رو گرفتن که یکیش AX1500 و به جز اون SEASONIC PRIME و EVGA G2 هستن.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...