رفتن به مطلب

آموزش ساخت فن LED-RGB گرین به همراه تصاویرمراحل ساخت

اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 6 ساعت قبل، arminas گفته است :

سلام دوباره برگشتم اینبار با فن 12 سانتی! متاسفانه نشد حرکت قبلی رو رو این بزنم به خاطر فاصله کم پره ها با فریم فن. مجبور شدم از روشی که استارتر گفته بود برم که متاسفانه خرابکاری های کوچکی انجام دادم و کمی هم بی دقتی کردم که فریم فن از یک قسمت شکست که خب مشکل بزرگی نبود. فن مشکی بود که پره را جدا کردم و سفید کردم تا نور را خوب بازتاب کنه.

درود بر شما دوست گرامی

همین که دل به کار دادید و دست به کار شدید قابل تحسینه و خسته نباشید نتیجه کارتون خوب شده ولی میتونستید تمیز تر اجراش کنید که خب چون فریم زیاد تو دید نیست و بیشتر جلوه نوری کار مطرحه پس مشکلی نیست و عالی شده.

البته اگه بتونید عکس های واضح تری هم بزارید خیلی بهتره.

موفق باشید و ادمه بدید....

ویرایش شده توسط DPSYS
لینک به دیدگاه

• ارسال 215
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

درود بر شما

در مورد عکس یادم رفت از هر مرحله عکس بگیرم چون قسمت رنگ آمیزی یک روز زمان برد سنباده زدن پره ها و ۳ دست رنگ تو این هوای سرد کمی زمان برد. ولی همانطور که بالاهم گفتم فریم آسیب دیده و جلوه خوبی نداره برای همون جلوی کیس خوبه که معلوم نیست.

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، arminas گفته است :

درود بر شما

در مورد عکس یادم رفت از هر مرحله عکس بگیرم چون قسمت رنگ آمیزی یک روز زمان برد سنباده زدن پره ها و ۳ دست رنگ تو این هوای سرد کمی زمان برد. ولی همانطور که بالاهم گفتم فریم آسیب دیده و جلوه خوبی نداره برای همون جلوی کیس خوبه که معلوم نیست.

درود

در مورد عکس منظورم از نتیجه کار و قبل از نصب روی کیس بود که اگه تونستید زحمتش رو بکشید و عکس ها رو بذارید و در رابطه با رنگ آمیزی پره ها باید سعی کرد لایه رنگ به صورت یکدست و خیلی سبک انجام بشه تا باعث سنگین شدن وزن پره ها نگرده چون در راندمان فن تاثیرگذار خواهد بود. در کل باز هم کارتون عالی بود دوست گرامی.

لینک به دیدگاه

• 11 ماه بعد...

سلام .

از مطالب خوبتون ممنونم واقعا زحمت کشیدید،

من انجام دادم فقط اول بگم خیلی بیشتر از اونی که فکرشو میکردم دردسر داشت،

تقریبا یک سالی از اخرین پست میگذره و امیدوارم کسی باشه که منو راهنمایی کنه،

من یه گرافیک ایسوس سری راگ دارم که مجهز به rgb هست، و میخام فن هامو با اون هماهنگ کنم، البته نمیدونم گرافیکم تا چه حد امپر میده و نمیخام یه وقت مشکلی براش پیش بیاد، ممنون میشم کمکم کنید

این کیس رو خودم ساختم کامل، فن ها رو هم رو این کیس نصب کردم،

الانم وصلشون کردم به rgb گرافیکم منتها گرافیک من خروجی rgb نداره و من دستی این کارو کردم، وقتی وصلش میکنم یه کوچولو نور rgb گرافیک کمتر میشه ، و اینکه من 12 ولت رو از پاور گرفتم مستقیم و سه رنگ که منفی ها میشه رو به گرافیک وصل کردم، ممنون میشم کمکم کنید که ایا این کار برا گرافیک مشکلی داره یا نهIMG_20200214_225230.thumb.jpg.ac039f27a02cf6a4dc2a733058fe36db.jpg

IMG_20200214_225118.jpg

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، overlord گفته است :

سلام .

من یه گرافیک ایسوس سری راگ دارم که مجهز به rgb هست، و میخام فن هامو با اون هماهنگ کنم، البته نمیدونم گرافیکم تا چه حد امپر میده و نمیخام یه وقت مشکلی براش پیش بیاد، ممنون میشم کمکم کنید

الانم وصلشون کردم به rgb گرافیکم منتها گرافیک من خروجی rgb نداره و من دستی این کارو کردم، وقتی وصلش میکنم یه کوچولو نور rgb گرافیک کمتر میشه ، و اینکه من 12 ولت رو از پاور گرفتم مستقیم و سه رنگ که منفی ها میشه رو به گرافیک وصل کردم، ممنون میشم کمکم کنید که ایا این کار برا گرافیک مشکلی داره یا نه

درود بر شما دوست عزیز

به شما خسته نباشید میگم چون نتیجه کارتون عالی شده و قابل تحسین هست.

خوشبختانه بنده هنوز درفروم هستم و تو این مدت هم افتخار داشتم که خیلی از دوستان رو چه در تاپیک و چه بیشتر در پ.خ  راهنمایی کنم و الآنم برای کمک و راهنمایی به شما حاضر هستم.

طبق اطلاعاتی که دادید و چیزی که من برداشت کردم ظاهرا شما از قسمت RGB گرافیکتون به صورت دستی یه انشعاب گرفتید یعنی سیم های RGB فن هاتون رو به  اون پورت یا سیم هایی که به نور پردازی گرافیکتون وصل میشه متصل کردید درسته؟ در این صورت و همونطور که خودتون هم گفتید باعث تضعیف نور گرافیک میشه که میتونه منجر به سوختن و یا از کار افتادن RGB گرافیکتون بشه چون اون خروجی قدرت پاسخگویی به این مقدار نوار رو نداره و در واقع با توجه به اینکه شما ولتاژ مثبت رو از پاور گرفتید ولی چون کنترلر روی گرافیک هست و جریان از اونجا میگذره نمیتونه جوابگوی این مقدار باشه؟! (اینا رو از روی تجربه گفتم!)

اگه ماردبردتون ساپورت میکنه سعی کنید به اون متصلشون کنید.و اگه نه پیشنهادم اینه که یه برد آمپلی فایر هست که برای همین کنترلرها و نوار های  RGB مورد استفاده قرار میگیره و احتمالا بتونید با اتصال اون به انشعاب کارت گرافیکتون این مشکل رو حل کنید. لینکش رو براتون میزارم :

https://mclc.ir/آمپلی-فایر-led-نواری-rgb-کوچک-12a-قیمت-خرید-فروش.html

دوست عزیز فن های جلوی کیس چه مدلی هستند؟

راستی آموزسش ساخت فن های رینگ هم توی امضاء ام هست میتونید یه سر به تاپیکش بزنید.

سوالی داشتید بفرمایید...

موفق باشید.:x

لینک به دیدگاه

در 15 ساعت قبل، overlord گفته است :

سلام .

الانم وصلشون کردم به rgb گرافیکم منتها گرافیک من خروجی rgb نداره و من دستی این کارو کردم، وقتی وصلش میکنم یه کوچولو نور rgb گرافیک کمتر میشه ، و اینکه من 12 ولت رو از پاور گرفتم مستقیم و سه رنگ که منفی ها میشه رو به گرافیک وصل کردم، ممنون میشم کمکم کنید که ایا این کار برا گرافیک مشکلی داره یا نهIMG_20200214_225230.thumb.jpg.ac039f27a02cf6a4dc2a733058fe36db.jpg

IMG_20200214_225118.jpg

ایول دمت گرم عالی درست کردی

درمورد پنل جلو میتونی یه قاب از زیر dvd تا پایین کیس بسازی با چوب یا الومینیوم و دورش جوراب یا توری بکشی(کشویی یاشه بهتره )

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، DPSYS گفته است :

در رابطه با آمپلی فایر راستش بنده بهشون توصیه نمیکنم

چون  آمپلی فایر رو که بنده امتحان کردم مشکلی دارن که واقعا تو ذوق میزنه 

به  نوعی اگر شدت نور هر رنگ به یک بازه از 0 تا 100 تقسیم کنیم 

مثال میزنم اگر شدت نور سبز زیر 30 باشه رنگ سبز رو خاموش میکنه و اگر بالای 30 باشه روشن میکنه

اینطوری عملا تعداد بسیار زیادی از رنگ های قابل نمایش از دست میرن و  این موضوع تو افکت هایی مثل color sycle یا music به شدت آزار دهنده هست

لینک به دیدگاه

بله دوست عزیز درست حدس زدید به همین صورت از گرافیک انشعاب گرفتم،

فن های جلو کیس ترمالتک رینگ هست البته قبله اینکه اموزشتون رو ببینم خریدم وگرنه همینام خودم میساختم

در 7 ساعت قبل، DPSYS گفته است :

درود بر شما دوست عزیز

به شما خسته نباشید میگم چون نتیجه کارتون عالی شده و قابل تحسین هست.

خوشبختانه بنده هنوز درفروم هستم و تو این مدت هم افتخار داشتم که خیلی از دوستان رو چه در تاپیک و چه بیشتر در پ.خ  راهنمایی کنم و الآنم برای کمک و راهنمایی به شما حاضر هستم.

طبق اطلاعاتی که دادید و چیزی که من برداشت کردم ظاهرا شما از قسمت RGB گرافیکتون به صورت دستی یه انشعاب گرفتید یعنی سیم های RGB فن هاتون رو به  اون پورت یا سیم هایی که به نور پردازی گرافیکتون وصل میشه متصل کردید درسته؟ در این صورت و همونطور که خودتون هم گفتید باعث تضعیف نور گرافیک میشه که میتونه منجر به سوختن و یا از کار افتادن RGB گرافیکتون بشه چون اون خروجی قدرت پاسخگویی به این مقدار نوار رو نداره و در واقع با توجه به اینکه شما ولتاژ مثبت رو از پاور گرفتید ولی چون کنترلر روی گرافیک هست و جریان از اونجا میگذره نمیتونه جوابگوی این مقدار باشه؟! (اینا رو از روی تجربه گفتم!)

اگه ماردبردتون ساپورت میکنه سعی کنید به اون متصلشون کنید.و اگه نه پیشنهادم اینه که یه برد آمپلی فایر هست که برای همین کنترلرها و نوار های  RGB مورد استفاده قرار میگیره و احتمالا بتونید با اتصال اون به انشعاب کارت گرافیکتون این مشکل رو حل کنید. لینکش رو براتون میزارم :

https://mclc.ir/آمپلی-فایر-led-نواری-rgb-کوچک-12a-قیمت-خرید-فروش.html

دوست عزیز فن های جلوی کیس چه مدلی هستند؟

راستی آموزسش ساخت فن های رینگ هم توی امضاء ام هست میتونید یه سر به تاپیکش بزنید.

سوالی داشتید بفرمایید...

موفق باشید.:x

در 4 ساعت قبل، Alirezatha گفته است :

مثال میزنم اگر شدت نور سبز زیر 30 باشه رنگ سبز رو خاموش میکنه و اگر بالای 30 باشه روشن میکنه

اینطوری عملا تعداد بسیار زیادی از رنگ های قابل نمایش از دست میرن و  این موضوع تو افکت هایی مثل color sycle یا music به شدت آزار دهنده هست

پس به نظرتون از چی استفاده کنم که هم جواب بده هم گرافیک اسیب نبینه ؟؟؟؟؟؟

در 6 ساعت قبل، Sabertooth گفته است :

ایول دمت گرم عالی درست کردی

درمورد پنل جلو میتونی یه قاب از زیر dvd تا پایین کیس بسازی با چوب یا الومینیوم و دورش جوراب یا توری بکشی(کشویی یاشه بهتره )

حتما انجام میدم و نتیجه رو اعلام میکنم، ممنون بابت ایده

ویرایش شده توسط overlord
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، overlord گفته است :

پس به نظرتون از چی استفاده کنم که هم جواب بده هم گرافیک اسیب نبینه ؟؟؟؟؟؟

شخصا خیلی گشتم و تحقیق کردم ولیجایگزینی ندارم یا به عبارت دیگه عملا استفاده از گرافیک بهتون توصیه نمیشه

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، Alirezatha گفته است :

درود

در رابطه با مشکلی که با آمپلی فایر دارید یه راهنمایی کنم.

این کنترلر ها و آمپلی فایرهای آدامسی بعضا قاطی دارند و یا در صورت اتصال اشتباهی قاطی میکنند و من خودم مشکلی شبیه به مشکل شما رو باهاشون تجربه کردم که با تعویضش مشکل حل شد البته ممکنه برای شما اینطور نباشه ولی اگه تونستید یه تعویض بکنید شاید حل شد.

البته این امکان هست که اون آمپلی فایر هم جوابگوی تمام نورپردازی شما نباشه و شاید لازمه یه آمپلی دیگه اضافه کنید؟!

لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، DPSYS گفته است :

یعنی به نظرتون این آمپلی فایر که دستمه خرابه؟ 

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Alirezatha گفته است :

یعنی به نظرتون این آمپلی فایر که دستمه خرابه؟ 

نمیگم صد در صد ولی چون تجربه اش رو داشتم میگم احتمالش هست که یا قاطی کرده باشه و یا نمیتونه جوابگو باشه و یا در حالت آخر جنس بی کیفیتی هست و بهتره با یه مدل مرغوب تعویضش کنید چون این قطعه برای این کار ساخته شده و اگه قرار باشه نصفه نیمه کار کنه که نمیساختنش سنگین تر بودند؟!

شما پیگیری کنید و اگه به نتیجه قطعی رسیدید اعلام کنید تا شاید بتونیم به این دوستمون هم کمک کنیم.

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، DPSYS گفته است :

نمیگم صد در صد ولی چون تجربه اش رو داشتم میگم احتمالش هست که یا قاطی کرده باشه و یا نمیتونه جوابگو باشه و یا در حالت آخر جنس بی کیفیتی هست و بهتره با یه مدل مرغوب تعویضش کنید چون این قطعه برای این کار ساخته شده و اگه قرار باشه نصفه نیمه کار کنه که نمیساختنش سنگین تر بودند؟!

شما پیگیری کنید و اگه به نتیجه قطعی رسیدید اعلام کنید تا شاید بتونیم به این دوستمون هم کمک کنیم.

جنسی که گرفته بودم به نظرم بهترین جنس ممکن بود طبق جستجو هایی که کرده بودم ولی با این حال بازم یه پیگیری میکنم حتما

لینک به دیدگاه

در در 27 بهمن 1398 در 00:21، DPSYS گفته است :

منم امتحان میکنم و نتیجه رو بهتون اعلام میکنم،

ممنونم واقعا شما بچه ها همگی عالی هستید دمتون گرم بابت راهنماییهاتون

در در 27 بهمن 1398 در 00:21، DPSYS گفته است :

اقا من امپیلیفایر رو تهیه کردم فقط الان یه موردی پیش اومده که یکم گیج شدم.

ببینید سوکت led های گرافیک من  5پین هست و من از اونجا انشعاب رو گرفته بودم که البته با اهم متر اندازه گیری کردم دیدم سه تا از سیم ها ولتاژشون بین 0 تا 12 تغیر میکنه و قهمیدم همیناست  و سیم های led که خودم ساختمو به اینا وصل کردم ، و اون دوتا سیم دیگه یکی ولتاژ حدود 4 و یکی حدود 6 داشت که نمیدونم اصلا کارشون چی بود و مجبور شدم 12 ولت رو از پاور بگیرم مستقیم،

حالا این همه داستان گفتم که برسم به اینجا، برای استفاده از امپیلیفایر من باید اول  12 ولت رو هم از همین گرافیک بگیرم یعنی نمیشه فقط منفی ها رو از امپیلیفایر رد کرد میبت هم باید باشه تا کار کنه،

دوم  و مهمتر از همه اینکه این امپ باید به انتهای led اول ( یعنی همون led خوده گرافیک) وصل بشه و از خروجی امپ به led بعدی...

الان من خودمم گیج شدم توروخدا اگه کسی فهمید من چی گفتم راهنمایی کنه، منکه خودم نفهمیدم چی گفتم

لینک به دیدگاه

در در 27 بهمن 1398 در 08:03، overlord گفته است :

منم امتحان میکنم و نتیجه رو بهتون اعلام میکنم،

ممنونم واقعا شما بچه ها همگی عالی هستید دمتون گرم بابت راهنماییهاتون

اقا من امپیلیفایر رو تهیه کردم فقط الان یه موردی پیش اومده که یکم گیج شدم.

ببینید سوکت led های گرافیک من  5پین هست و من از اونجا انشعاب رو گرفته بودم که البته با اهم متر اندازه گیری کردم دیدم سه تا از سیم ها ولتاژشون بین 0 تا 12 تغیر میکنه و قهمیدم همیناست  و سیم های led که خودم ساختمو به اینا وصل کردم ، و اون دوتا سیم دیگه یکی ولتاژ حدود 4 و یکی حدود 6 داشت که نمیدونم اصلا کارشون چی بود و مجبور شدم 12 ولت رو از پاور بگیرم مستقیم،

حالا این همه داستان گفتم که برسم به اینجا، برای استفاده از امپیلیفایر من باید اول  12 ولت رو هم از همین گرافیک بگیرم یعنی نمیشه فقط منفی ها رو از امپیلیفایر رد کرد میبت هم باید باشه تا کار کنه،

دوم  و مهمتر از همه اینکه این امپ باید به انتهای led اول ( یعنی همون led خوده گرافیک) وصل بشه و از خروجی امپ به led بعدی...

الان من خودمم گیج شدم توروخدا اگه کسی فهمید من چی گفتم راهنمایی کنه، منکه خودم نفهمیدم چی گفتم

درود

دوست عزیز الان من سرم شلوغه و اگه یه مقدار صبر کنی سعی میکنم تا جایی که بتونم کاملا راهنماییت کنم.

فقط اون انشعابی که گرفتی رو حتما قطع کن چون اون پین های کارت گرافیک قضیشون فرق میکنه و ممکنه اشتباهی بزنی نورپردازی گرافیک رو به باد بدی؟!

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، DPSYS گفته است :

درود

دوست عزیز الان من سرم شلوغه و اگه یه مقدار صبر کنی سعی میکنم تا جایی که بتونم کاملا راهنماییت کنم.

فقط اون انشعابی که گرفتی رو حتما قطع کن چون اون پین های کارت گرافیک قضیشون فرق میکنه و ممکنه اشتباهی بزنی نورپردازی گرافیک رو به باد بدی؟!

ااوکی داداش، ممنون

لینک به دیدگاه

در در 12 آبان 1397 در 18:47، Alirezatha گفته است :

عکس مربوط به قبل از اجراي  RGB مربوط به آموزش ها دوست عزیزمون

IMG_20181103_183316_898.thumb.jpg.fb29be989cb0ff1e2739fbfd4016cad9.jpg

و بعد از اجرای آموزشات به صورت زیر :

سه فن بالای کیس RGB شدن 

فن واتر کولر RGB شد

میز RGB شد

پشت مانیتور RGB شد

تمامی مراحل در دو هفته انجام شد و واقعا فوق العاده و هزینه نهایی زیر صد هزارتومن بود. و از همین مجددا از ازشون بسیار ممنونم بابت این آموزش و به همه دوستان توصیه میکنم اینکار رو انجام بدن چون بسیار نیتجه خوبی داره و واقعا لذت بخش هست. IMG_20181103_182847.thumb.jpg.21725362f02c23712a507976860ab572.jpgIMG_20181103_182919.thumb.jpg.da18298cb192fca95fd70dcd05f481e1.jpgIMG_20181103_182947.thumb.jpg.bd77e89b4aaf5a33e3371c3241ae4920.jpgIMG_20181103_183048.thumb.jpg.177a307e839dc4e409e5c8aa39de3151.jpgIMG_20181103_183005.thumb.jpg.4fb9b4bae7f75b41b01eee1b6302c861.jpgIMG_20181103_183118.thumb.jpg.df64a688f421466e0afd4273bf0608fd.jpg

این هم عکس های بعد از RGB کردن(بعضی از عکس ها که محیط تاریک تر هست و نور سیستم بیشتر چراغ به دلیل خاموش بودن چراغ های اتاق هست) IMG_20181103_183139.thumb.jpg.2faf64d79af551a4119345fe95475db7.jpg

سلام برای این کیس نازت 

فن چی خریدی درایور چی خریدی؟؟

لینک به دیدگاه

در در 29 بهمن 1397 در 23:15، arminas گفته است :

سلام 

من این پروژه رو شروع کردم روی فن 14 سانتی گرین، همه چی خوب بود تا زمانی که نوار RGB  خم کردم و دو رنگ سبز و قرمز از کار افتادن و صدای ویز ویز از درایور بلند شد! فعلا تا امشب ادامه میدم و اگر درست شد فردا به همراه عکس های بیشتر نتیجه را اعلام می کنم

پس از درگیری آبی و قرمز متأسفانه در این میان رنگ سبز در طول نوار از بین رفت. روحش شاد و یادش گرامی.

ساعت ۱:۲۸ بامداد و عکس های آخر

نتیجه کار فوق‌العاده زیبا شد فکر نمی کردم اینجوری بشه. شانسی که داشتم فن خودش سفید بود! صد البته نتیجه خیلی بهتری میداد

20190218_202815.jpg

20190218_204130.jpg

PSX_20190219_013840.jpg

PSX_20190219_013905.jpg

PSX_20190219_013741.jpg

PSX_20190219_013929.jpg

PSX_20190219_013959.jpg

پروانه فن گریین چجوری در بیاریم؟؟؟فن ارجینال استرایکره نکنه این مدل نمیشه دراورد؟؟؟

لینک به دیدگاه

من باید فنهای خود کیسم رو نوار قرمزشو بکنم و 7 رنگ بزنم 

حالا شدنیه یا نه نمیدونم میترسم ارتباط نوار رو قطع کنم مشکل بیاد چون 

تغذیه نوار از داخل موتور اومده و فن ئلمئه و دسترسی به هیچ عنوان به موتورش نیست هیچ جایی نداره 

بشه پروانه رو دراورد نه از ئشت نه از جلو 

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، arash_aria گفته است :

پروانه فن گریین چجوری در بیاریم؟؟؟فن ارجینال استرایکره نکنه این مدل نمیشه دراورد؟؟؟

1️⃣برچسب پشتش رو با سشوار گرما بده بعد راحت بلند میشه

2️⃣یک قسمت پلاستیکی نرم هست که با پیچ گوشتی در میاد( بعضی فن ها نیاز به داغ کردن پیچ گوشتی هست-بعضی دیگر پلمپه)

3️⃣یک حلقه سفید است که با دو سو ریز باید دربیاری بعد فن میاد بیرون البته یک واشر ریز هم هست که روی حلقه سفیده است مواضب باش گم نشه

20200218_010415.jpg

20200218_010511.jpg

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، arminas گفته است :

0031-20e3.pngبرچسب پشتش رو با سشوار گرما بده بعد راحت بلند میشه

0032-20e3.pngیک قسمت پلاستیکی نرم هست که با پیچ گوشتی در میاد( بعضی فن ها نیاز به داغ کردن پیچ گوشتی هست-بعضی دیگر پلمپه)

0033-20e3.pngیک حلقه سفید است که با دو سو ریز باید دربیاری بعد فن میاد بیرون البته یک واشر ریز هم هست که روی حلقه سفیده است مواضب باش گم نشه

20200218_010415.jpg

20200218_010511.jpg

ممنون مال من فنش پلمپه بازم میشه کاریش کنم ؟؟

فن ارجیناله کیسه ..میشه نوارشو بکنم جاش rgb بزنم اتصال نوار رو 

اگه از تو موتور قطع کنم مشکلی نیستش دیگه؟؟؟

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، arash_aria گفته است :

سلام برای این کیس نازت 

فن چی خریدی درایور چی خریدی؟؟

سلام فن های استفاده شده همون فن های فابریک کیس استرایکر هست و درایور هم مادربردم هست که و درایور جدا نگرفتم

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، Alirezatha گفته است :

سلام فن های استفاده شده همون فن های فابریک کیس استرایکر هست و درایور هم مادربردم هست که و درایور جدا نگرفتم

نوار قرمز خودشو از کجا اتصال قطع کنم ؟؟؟پشت فناش که باز بشو نیست پلمپه لامصب یعنی زدن یه فرمی نشه 

متاسفانه مادربرد من خیلی عقب افتادست و rgb synce روش نیست و باید درایور بخرم 

درزیر عکس فنرو میزارم کمک کنین از کجا به موتورش برسم پروانشو دربیارم ممنون .این فن پلمپه متاسفانه 

IMG_20200218_065133.jpg

ویرایش شده توسط arash_aria
لینک به دیدگاه

در 29 دقیقه قبل، Alirezatha گفته است :

پره هاشو چجوری دراوردی ؟؟؟

در نیاری خیلی سخت میشه 

لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، arash_aria گفته است :

نوار قرمز خودشو از کجا اتصال قطع کنم ؟؟؟پشت فناش که باز بشو نیست پلمپه لامصب یعنی زدن یه فرمی نشه 

متاسفانه مادربرد من خیلی عقب افتادست و rgb synce روش نیست و باید درایور بخرم 

درزیر عکس فنرو میزارم کمک کنین از کجا به موتورش برسم پروانشو دربیارم ممنون .این فن پلمپه متاسفانه 

IMG_20200218_065133.jpg

قبل جواب دادن به سوالتون دقت کردم 2 رشته سیمی که برق ال ای دی ها رو منتقل میکنه کلا سوخته!

شما اون برچسب پلاستیکی که وسطشو سفید کردی بکن  میرسی به موتور

ویرایش شده توسط Sabertooth
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...