رفتن به مطلب

راهنمایی در خرید سینمای خانگی Pioneer

GaAra
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان عزیز :-S

مدتیه دنبال یه سینمای خانگی خوب متناسب با بودجه تا سقف 600 هزار تومن میگردم . با کلی تحقیق و بررسی مدل Pioneer Todoroki RS30 نظرم رو به خودش جلب کرده .

38367593711736928536.jpeg

از شما عزیزان میخوام که زحمتی نباشه نظر خودشون رو در این زمینه بدون تعصب بیان کنن و اگر احیانا مدل جدیدتری بعنوان جایگزین پایونر RS30 اومده که بهتر از این هستش ممنون میشم معرفی کنید

و اینکه از دوستان تهرانی قیمت روز مدل RS30 + فروشگاهی جهت خرید آنرا میخواستم ( اطلاع دارم که نمایندگی اصلیش زیر پل حافظ هستش ) .

با سپاس ;)

لینک به دیدگاه

سلام

آگر عجله نداری ، من به احتمال زیاد تا 2 یا 3 روز آینده یک سری باید برم اونطرف ها . مسیرم خورد حتما سوال میکنم. البته اونجا چند مغازه کار درست هست که این محصولات رو می فروشند. شما خودت آمار داری نمایندگی اصلیش کدامه.؟

لینک به دیدگاه

سلام

آگر عجله نداری ، من به احتمال زیاد تا 2 یا 3 روز آینده یک سری باید برم اونطرف ها . مسیرم خورد حتما سوال میکنم. البته اونجا چند مغازه کار درست هست که این محصولات رو می فروشند. شما خودت آمار داری نمایندگی اصلیش کدامه.؟

نه عزیز عجله ای ندارم.

والا من خودم جمهوری زیر پل حافظ یه نمایندگیشو دیدم که تو نت هم که جستجو میکردم اکثرا بهش اشاره داشتند ، متاسفانه نه نام و نه شماره تماسی از فروشگاه دارم ;)?

خیلی ممنون از لطفت :-S

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...