رفتن به مطلب

صدای هارد

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام من یه چند روزیه یه هارد جدید خریدم  WD Blue 1TB 7200Rpm 64MB Buffer HDD
نمیدونم چرا صدای قیژ قیژ مانند میده مثل جیر جیرک مشکل از چیه؟!چیکار کنم؟!البته بعضی وقتا قطع میشه

ویرایش شده توسط shahin1132
لینک به دیدگاه

اگه با پيچ محكم به كيس بستينش پيچ ها رو شل كنين..

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، Ali Alborz گفته است :

اگه با پيچ محكم به كيس بستينش پيچ ها رو شل كنين..

سلام داداش منم دقیقا مدل کیس شما رو دارم منم هاردو تو جایگاه زیرش قرار دادم و اگه دیده باشی دوتا هم جای پیچ داره اون هاردو با اون دوتا پیچ به همون جایگاه محکم کردم یعنی پیچ ها رو باز کنم و همینطوری باشه بدون پیچ بزارم داخل جایگاه مخصوص خودش؟؟؟

موفق باشی:x

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، digital_2015 گفته است :

سلام داداش منم دقیقا مدل کیس شما رو دارم منم هاردو تو جایگاه زیرش قرار دادم و اگه دیده باشی دوتا هم جای پیچ داره اون هاردو با اون دوتا پیچ به همون جایگاه محکم کردم یعنی پیچ ها رو باز کنم و همینطوری باشه بدون پیچ بزارم داخل جایگاه مخصوص خودش؟؟؟

در كل هارد درايو ها چون داخلشون قطعات متحرك زيادي داره در بهترين شرايط هم كمي لرزش و نويز دارن كه اگر با پيچ محكم به بدنه كيس بسته بشن اين نويز و لرزش به بدنه كيس منتقل ميشه و سر و صدا چندين برابر ميشه.. از طرفي هم وقتي با پيچ محكم به كيس ببنديد اگر يك موقع ضربه ايي به كيس وارد بشه به طور كامل به هارد هم وارد ميشه و باعث صدمه ميشه كه اگر هارد رو با براكت ها پلاستيكي مخصوص كه كمي لقي هم دارند به كيس متصل كنيد يا پيچ ها رو شل ببنديد اين مشكلات رو ديگه نداريد..

لینک به دیدگاه

سلام از کجا و با چه گارانتی ای خریدی؟ لطفا با برنامه hd tune pro از تب health و info عکس بزار بینیم یه وقت رفری نباشه

لینک به دیدگاه

در 45 دقیقه قبل، Ali Alborz گفته است :

در كل هارد درايو ها چون داخلشون قطعات متحرك زيادي داره در بهترين شرايط هم كمي لرزش و نويز دارن كه اگر با پيچ محكم به بدنه كيس بسته بشن اين نويز و لرزش به بدنه كيس منتقل ميشه و سر و صدا چندين برابر ميشه.. از طرفي هم وقتي با پيچ محكم به كيس ببنديد اگر يك موقع ضربه ايي به كيس وارد بشه به طور كامل به هارد هم وارد ميشه و باعث صدمه ميشه كه اگر هارد رو با براكت ها پلاستيكي مخصوص كه كمي لقي هم دارند به كيس متصل كنيد يا پيچ ها رو شل ببنديد اين مشكلات رو ديگه نداريد..

بله همین کارو کردم اگه دیده باشی داخل براكت ها پلاستيكي هاردجای پیچ است من امدم هاردو داخلش گذاشتم و بازم داخلش پیچ کردم که الان نظر شما رو دیدم و پیچ ها رو سریع باز کردم صدا هم کمتر شده قبلا خیلی صدا میداد که با دیدن این تایپک و حرف شما کمتر شد خدا رو شکر

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...