رفتن به مطلب

فروش یک عدد فن Cooler Master MasterFan Pro 120 Air Pressure

Abolfazl Chamani
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام خدمت دوستان . اینجانب یک عدد فن از خانواده ی Cooler Master دارم که مدل دقیق آن   MasterFan Pro 120 Air Pressure می باشد و تصمیم به فروش آن گرفته ام . دلیل فروش را هم ذکر می کنم تا جای هیچگونه ابهام و شبهه ای برای دوستان و بازدیدکنندگان این تاپیک پیش نیاید و آن اینکه به دلیل صدای بالای آن تصمیم به فروش گرفته ام و لاغیر . این محصول حدود یک ماه پیش از بازار تهیه شده و متاسفانه به جز زمان نصب و گرفتن تست ( که برای من به خاطر دلیل بالا که عنوان نموده ام مردود اعلام شد ) از آن تا به امروز استفاده نشده است . در ضمن به دلیل اینکه اینجانب ساکن شهر مشهد می باشم اولویت با دوستان و عزیزان مشهدی است که هزینه ی ارسال کالا برای این دوستان رایگان خواهد بود اما سایر دوستان و کسانی که تمایل به خرید این محصول دارند اگر از سایر شهرستان ها هستند متاسفانه باید خود هزینه ی ارسال و حمل و نقل کالا ( فقط از طریق هوایی و توسط شرکت های پست خصوصی ) را متقبل شوند . این فن امروزه در سایت لیون کامپیوتر به مبلغ 580،000 ریال به فروش می رسد که بنده تصمیم دارم تا آن را با قیمت مقطوع 400،000 ریال به فروش برسانم . از طرح هر گونه سوال صمیمانه استقبال می کنم .

20170421_100245.jpg

20170421_100314.jpg

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...
  • کاربر ویژه

سلام و عرض ادب

سوالی داشتم در رابطه با مکندگی این فن ، که آیا به حدی هست که با نصب شدن در پشت کیس بتونه هوای داخل رو کامل تخلیه کنه؟

لینک به دیدگاه

در 23 دقیقه قبل، rahmanshahi گفته است :

سلام و عرض ادب

سوالی داشتم در رابطه با مکندگی این فن ، که آیا به حدی هست که با نصب شدن در پشت کیس بتونه هوای داخل رو کامل تخلیه کنه؟

سلام خدمت شما دوست گرامی .

متاسفانه باید بگویم این فن در بهترین شرایط در حالت دمنده فعالیت می کند و از طرف تولیدکننده توصیه شده تا صرفا در جلوی کیس قرار گیرد . اما استفاده از آن در حالت مکندگی هیچ اختلالی در کارکرد فن ایجاد نمی نماید . از هر گونه طرح سوال و پیشنهاد جدا خرسند خواهم شد . موفق و پاینده باشید .

1.jpg

2.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 41 دقیقه قبل، Abolfazl Chamani گفته است :

سلام خدمت شما دوست گرامی .

متاسفانه باید بگویم این فن در بهترین شرایط در حالت دمنده فعالیت می کند و از طرف تولیدکننده توصیه شده تا صرفا در جلوی کیس قرار گیرد . اما استفاده از آن در حالت مکندگی هیچ اختلالی در کارکرد فن ایجاد نمی نماید . از هر گونه طرح سوال و پیشنهاد جدا خرسند خواهم شد . موفق و پاینده باشید .

ممنونم از توضیحاتتون.

شرمنده مزاحم میشم ، به نظر شما بهترین فن 12 سانتی برای مکندگی و تخلیه هوا از پشت کیس چه فنی هست؟

لینک به دیدگاه

در 23 دقیقه قبل، rahmanshahi گفته است :

ممنونم از توضیحاتتون.

شرمنده مزاحم میشم ، به نظر شما بهترین فن 12 سانتی برای مکندگی و تخلیه هوا از پشت کیس چه فنی هست؟

عزيز فن هايي كه دمندگي خوبي داشته باشند يا به عبارتي ميزان انتقال حجم هوايي بالايي رو داشته باشند به همون نسبت مكندگي خوبي هم دارند، دو نوع فن داريم اونهايي كه ايرفلو يا ميزان انتقال حجم هواي بالايي دارند و اونهايي كه فشار بالايي براي انتقال هوا دارند كه كاربردشون بيشتر براي سيستم هاي كولينگ اير يا واتر هست كه البته براي كيس و مكندگي هم بسيار عالي هستند البته به دليل اينكه فشار خروج هواشون نسبت به فن هاي معمولي بيشتر هست نويز بيشتري هم دارند، اما سري ايرفلو براي تهويه كيس مناسبتر هست (از نظر نويز!) چون نياز انچناني به فشار هوا نيست و بيشتر نويز مهم هست كه در اين مورد اين سري نويز پايينتري دارند (به معناي كمي حجم انتقال هواي كمتر).. پس در كل سري pressure كه مال دوستمون هم از همين سري هست هم براي تهويه (دمندگي و مكندگي) بسيار مناسب هست هم براي سيستم هاي كولينگ.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 11 دقیقه قبل، Ali Alborz گفته است :

عزيز فن هايي كه دمندگي خوبي داشته باشند يا به عبارتي ميزان انتقال حجم هوايي بالايي رو داشته باشند به همون نسبت مكندگي خوبي هم دارند، دو نوع فن داريم اونهايي كه ايرفلو يا ميزان انتقال حجم هواي بالايي دارند و اونهايي كه فشار بالايي براي انتقال هوا دارند كه كاربردشون بيشتر براي سيستم هاي كولينگ اير يا واتر هست كه البته براي كيس و مكندگي هم بسيار عالي هستند البته به دليل اينكه فشار خروج هواشون نسبت به فن هاي معمولي بيشتر هست نويز بيشتري هم دارند، اما سري ايرفلو براي تهويه كيس مناسبتر هست (از نظر نويز!) چون نياز انچناني به فشار هوا نيست و بيشتر نويز مهم هست كه در اين مورد اين سري نويز پايينتري دارند (به معناي كمي حجم انتقال هواي كمتر).. پس در كل سري pressure كه مال دوستمون هم از همين سري هست هم براي تهويه (دمندگي و مكندگي) بسيار مناسب هست هم براي سيستم هاي كولينگ.

الان داشتم توی لیون Air Flow فن های مختلف رو بررسی میکردم که واقعا با دیدن فن زیر تعجب کردم ، Air Flow در این فن 95cfm هست که حتی مدل های گرانقیت تر هم همچین ویژگی ندارن و اکثرا حدود 50 تا 70 هستن.

لطفا این فن رو بررسی کنید:

http://lioncomputer.ir/product/9064/فن+کیس+کولر+مستر+JetFlo+LED+120mm+Case+Fan+-+White/

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، rahmanshahi گفته است :

الان داشتم توی لیون Air Flow فن های مختلف رو بررسی میکردم که واقعا با دیدن فن زیر تعجب کردم ، Air Flow در این فن 95cfm هست که حتی مدل های گرانقیت تر هم همچین ویژگی ندارن و اکثرا حدود 50 تا 70 هستن.

لطفا این فن رو بررسی کنید:

http://lioncomputer.ir/product/9064/فن+کیس+کولر+مستر+JetFlo+LED+120mm+Case+Fan+-+White/

اين فن رو چند نفر از دوستان خريداري كرده بودن از نويز زيادش ناراضي بودن كه البته از ميزان CFM اش هم ميزان بالاي نويزش قابل توجيه هست..

در كل بايد بايد با توجه به نيازتون فن خريداري كنيد اگر ميزان كمي بيشتر جريان هوا در مقابل افزايش نويز براتون مهم نيست فن خوبي هست اما من خودم ترجيح ميدم فن سيستمم نويز كمتري داشته باشه تا اينكه يه فن با قدرت كمي بالاتر ولي با نويز بيشتر خريداري كنم.. اينم توجه كنيد سيستم هاي امروزي انچنان گرماي زيادي توليد نميكنن كه حتي فن هاي معمولي و ضعيف هم از پس خنك كردنشون بر نيان پس من توصيه ميكنم بيشتر از اينكه فكر جريان هواي زيادتر باشيد كه نويز بيشتر رو در پي داره دنبال يك فن با كيفيت با نويز پايين بگرديد..

اين بحث هم بهتره تو اين تاپيك ادامه نديم تا تاپيك فروش دوستمون بيشتر از اين به هم نريزه باز از استارتر عذر ميخوام من ?

ویرایش شده توسط Ali Alborz
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 دقیقه قبل، Ali Alborz گفته است :

اين فن رو چند نفر از دوستان خريداري كرده بودن از نويز زيادش ناراضي بودن كه البته از ميزان CFM اش هم ميزان بالاي نويزش قابل توجيه هست..

در كل بايد بايد با توجه به نيازتون فن خريداري كنيد اگر ميزان كمي بيشتر جريان هوا در مقابل افزايش نويز براتون مهم نيست فن خوبي هست اما من خودم ترجيح ميدم فن سيستمم نويز كمتري داشته باشه تا اينكه يه فن با قدرت كمي بالاتر ولي با نويز بيشتر خريداري كنم.. اينم توجه كنيد سيستم هاي امروزي انچنان گرماي زيادي توليد نميكنن كه حتي فن هاي معمولي و ضعيف هم از پس خنك كردنشون بر نيان پس من توصيه ميكنم بيشتر از اينكه فكر جريان هواي زيادتر باشيد كه نويز بيشتر رو در پي داره دنبال يك فن با كيفيت با نويز پايين بگرديد..

من با نویزش مشکلی ندارم چون توی مغازه هستم و رد شدن یک موتور سیکلیت از جلوی در جبران تمام نویز های کیس هست :D

از طرفی دمای قطعات در این چند روز به دلیل گرم شدن هوا داره بالا میره تا حدی که کارت r9 290 من که تا مدتی قبل دماش از 70 بالاتر نمیرفت امروز به 80 رسید و حس میکنم مهمترین دلیلش باقی موندن هوای گرم تولیدی در داخل کیس هست چون فنی که پشت کیس استفاده کردم بیشتر جنبه تزئینی داره تا کارایی (فن کیس green z4) کیس خود بنده هم  DeepCool Genome هست.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...