رفتن به مطلب

تجربه ی استفاده از موس و کیبورد COUGAR Deathfire دارید؟

ArminZol
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

به نام خدا

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان

کسانی که از این موس  و کیبورد دارند و یا تجربه ی استفادشو دارند لطفا تجربیات خودشون رو اینجا در میون بزارن ممنون میشم

لینک به دیدگاه

سلام اگه دنبال کیبورد هستین b418 بلادی رو بگیرید عالیه این کوگار ها بجز مدلای بالای 500تومنشون بدرد نمیخورن

حالا من هم منتظر نظر دوستان میمونم xD

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

الان پنج ماهی میشه که Cougar DeathFire رو خریدم و دارم استفاده میکنم؛ در یک کلام نسبت به قیمتش فوق العاده اس! :)

هیچ کم و کاستی ای تو این کیبرد نمی بینم! :x طراحی، کیفیت ساخت و جنس کلید های کیبردش نسبت به بقیه ی کیبرد های هم قیمت از جمله کیبرد های Bloody خیلی خیلی بهتره. درسته که حروف روی کیبرد با بک لایت روشن نمیشن و عملا بک لایتش کاربردی نیست؛ ولی جلوه ی خیلی شیک و خاصی به کیبرد میده و حروف فارسی هم که داره. ^_^

موس هم فوق العاده خوش دست و سریعه و هیچ خطایی نداره؛ ولی کیفیت مونتاژش کمتر از کیبرده و  اسکرول موس سر جای خودش لق میزنه؛ بعضی وقت ها اگه بخواین فقط یه درجه بچرخونینش ممکنه از زیر دست در بره و نچرخه! o.O به علاوه نداشتن کلید های Back و Forward و کلید مجزا برای تغییر DPI هم واقعا رو اعصابه! >:(

یه جورایی احساس میکنم موس رو رو کیبرد اشانتیون دادن! :D برای کسایی مثل من که بیشتر Racing بازی میکنن و استفاده شون از کیبرد بیشتره بهترین ست همینه. ;)

یه مورد دیگه هم که متوجهش شدم اینه که سرعت تغییر رنگ موس کمتر از کیبرده و هر چقدر هم که سعی کنید با هم ست کنیدشون بازم موس عقب میمونه! :S

ولی در کل با این قیمت و این کیفیت فکر نمی کنم هیچ محصول دیگه ای پیدا کنید! B|

لینک به دیدگاه

دوستان توجه کنید که جنس سوئیچ های به کار رفته تو Cougar DeathFire  با Cougar 200K کاملا متفاوته و اون  خرابی هایی که تو مدل 200K بود (شکستن خار و . . .) تو این کیبرد رفع شده.

لینک به دیدگاه

در 35 دقیقه قبل، MSF_SE7EN گفته است :

سلام اگه دنبال کیبورد هستین b418 بلادی رو بگیرید عالیه این کوگار ها بجز مدلای بالای 500تومنشون بدرد نمیخورن

حالا من هم منتظر نظر دوستان میمونم xD

درود
B418 به علت نداشتن رنگ آر جی بی درست درمون دورش رو خط گرفتم

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، Poori_CAPITAL گفته است :

سلام دوست عزیز

الان پنج ماهی میشه که Cougar DeathFire رو خریدم و دارم استفاده میکنم؛ در یک کلام نسبت به قیمتش فوق العاده اس! :)

هیچ کم و کاستی ای تو این کیبرد نمی بینم! :x طراحی، کیفیت ساخت و جنس کلید های کیبردش نسبت به بقیه ی کیبرد های هم قیمت از جمله کیبرد های Bloody خیلی خیلی بهتره. درسته که حروف روی کیبرد با بک لایت روشن نمیشن و عملا بک لایتش کاربردی نیست؛ ولی جلوه ی خیلی شیک و خاصی به کیبرد میده و حروف فارسی هم که داره. ^_^

موس هم فوق العاده خوش دست و سریعه و هیچ خطایی نداره؛ ولی کیفیت مونتاژش کمتر از کیبرده و  اسکرول موس سر جای خودش لق میزنه؛ بعضی وقت ها اگه بخواین فقط یه درجه بچرخونینش ممکنه از زیر دست در بره و نچرخه! o.O به علاوه نداشتن کلید های Back و Forward و کلید مجزا برای تغییر DPI هم واقعا رو اعصابه! >:(

یه جورایی احساس میکنم موس رو رو کیبرد اشانتیون دادن! :D برای کسایی مثل من که بیشتر Racing بازی میکنن و استفاده شون از کیبرد بیشتره بهترین ست همینه. ;)

یه مورد دیگه هم که متوجهش شدم اینه که سرعت تغییر رنگ موس کمتر از کیبرده و هر چقدر هم که سعی کنید با هم ست کنیدشون بازم موس عقب میمونه! :S

ممنون از نظر بسیار مفیدتون
واقعا کامل بود

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Poori_CAPITAL گفته است :

سلام دوست عزیز

درود.
ممنون از به اشتراک گذاری تجربتون.
تنظیم رنگ نورش رو میشه روی تک رنگ گذاشت یا همش داره بین رنگا سوییچ میکنه؟ صدای کلیداش چجورهزیاده یا کم؟

لینک به دیدگاه

توضیحات کامل تر تو سایت خوده کوگار هست. 8 مدل افکت داره که فکر کنم قابلیت تنظیم دلخواه را در نرم افزار COUGAR UIX SYSTEM را دارد

http://cougargaming.com/products/keyboards/deathfire_ex/

معذرت می خوام الان سایت رو چک کردم. انگار از این نرم افزار پشتیبانی نمی کند

باز هم عذر خواهی می کنم لینک هم اشتباهی بود. برای مدل EX بود

ویرایش شده توسط arminas
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، engmrmz گفته است :

درود.
ممنون از به اشتراک گذاری تجربتون.
تنظیم رنگ نورش رو میشه روی تک رنگ گذاشت یا همش داره بین رنگا سوییچ میکنه؟ صدای کلیداش چجورهزیاده یا کم؟

بله دوست عزیز، روی حالت تک رنگ هم قابل تنظیمه.

سوئیچ های کیبرد رو Hybrid Mechanical در نظر گرفتن که حس کیبرد مکانیکی رو شبیه سازی کنه؛ به همین خاطر صداش زیاده.

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، arminas گفته است :

توضیحات کامل تر تو سایت خوده کوگار هست. 8 مدل افکت داره که فکر کنم قابلیت تنظیم دلخواه را در نرم افزار COUGAR UIX SYSTEM را دارد

http://cougargaming.com/products/keyboards/deathfire_ex/

معذرت می خوام الان سایت رو چک کردم. انگار از این نرم افزار پشتیبانی نمی کند

دوست عزیز این لینکی که گذاشتین مال این کیبرد نیست. این کیبرد 7 تا رنگ و یک مدل افکت داره.

اینم لینک درستش: Cougar DeathFire

لینک به دیدگاه

در 14 دقیقه قبل، Poori_CAPITAL گفته است :

دوست عزیز این لینکی که گذاشتین مال این کیبرد نیست. این کیبرد 7 تا رنگ و یک مدل افکت داره.

اینم لینک درستش: Cougar DeathFire

ممنونم از شما و همچنین از استارتر عزیز هم عذر خواهی می کنم.

امروز کلا رو مود "اشتباه" هستم

لینک به دیدگاه

چرا از کیبورد marvo km 400 استفاده نمیکنید؟؟من ک دارم و استفاده میکنم واقعا عالیه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...