رفتن به مطلب

فروش هدست حرفه ای SteelSeries Siberia 650 Gaming در حد چند هفته کارکرد با گارانتی و قیمت مناسب

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

سلام

یکعدد هدست حرفه ای SteelSeries Siberia 650 Gaming در حد چند هفته کارکرد و بسیار تمیز و با گارانتی اصلی آواژنگ تا سال Jan-2018 برای فروش ارایه میشود.

https://....ir/headset-steelseries-siberia-650-gaming

هدست فوق بسیار کم کارکرد و تمیز و در حد اکبند هست و حتی برچسب روی مارک هدست کنده نشده است.

قیمت اکبند هدست در بازار حدود 680 الی 700 هزار تومان میباشد.

قیمت پایه برای فروش 450 هزار تومان و فروش فوری 480 هزار تومان و گام مزایده 10 هزار تومان میباشد. فروخته شد

خاتمه مزایده 6 ساعت بعد از بالاترین پیشنهاد برمبنای قیمت پایه .

photo_2017-04-21_15-07-41.jpg

photo_2017-04-21_15-07-52.jpg

ویرایش شده توسط Ehsan Bahavar
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام احسان جان

این مورد فوری برای من،

اینکه اول گفتم برام رزروش کنی واسه این بود که عکسهاش اونطرف باز نمیشد چون لاگین نکرده بودم و فکر کردم رنگ هدست کاملا سیاهه مثل اونی که توی سایت لیون بود که یه کم دو دل شدم سر رنگش  اما اینجا عکس رو که دیدم خیالم راحت شد که رنگش سیاه نیست :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 4 دقیقه قبل، Farjam گفته است :

سلام احسان جان

این مورد فوری برای من،

اینکه اول گفتم برام رزروش کنی واسه این بود که عکسهاش اونطرف باز نمیشد چون لاگین نکرده بودم و فکر کردم رنگ هدست کاملا سیاهه مثل اونی که توی سایت لیون بود که یه کم دو دل شدم سر رنگش  اما اینجا عکس رو که دیدم خیالم راحت شد که رنگش سیاه نیست :D

سلام فرجام جان

مسئله ای نیست و شما تا هر چند روزی که خواستید براتون رزرو میکنم و واقعا بدون تعارف کاملاَ ناقابل هست و در مورد رزرو و  این داستانها هیچ اشکالی نداره . :x

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

با توجه به اعلام خرید قطعی فرجام جان ختم تایپک اعلام می شود و هماهنگی های ارسال و... انجام می دم.

ویرایش شده توسط Ehsan Bahavar
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...