رفتن به مطلب

فروش رایزر usb3 ver06

اشتراک گذاری

Recommended Posts

رایزر usb3 موجود است

تهران تحویل حضوری شهرستان تیپاکس هزینه ارسال با خریدار

قیمت 55000 تومان

تماس 09104545990

609x_photo_2017-04-21_17-06-07.jpg

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

۴۰ برا من حضوری میام میگیرم اگر مایل بودید

Sent from my Lenovo K920 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

نسخه 2 و 3  قدیمی 45000 تومان هست

تعداد موجود هست

version 06

تکی قیمت همینه تعداد تخفیف داره

09104545990 موبایل و تلگرام

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، sepehrariaee گفته است :

نو ش که ارزونتره

http://digik.ir/تبدیل-PCIe-1X-به-16X-با-رابط-کابل-USB-3.0

همین نیست؟؟

خیر اون نسخه 3 هست  قدیمیه

همگی نو هستن - تعداد موجود هست

لینک به دیدگاه

یه سوال داشتم

من یه پورت usb 3.0 روی مادربرد (نه پنل پشتی اش) دارم که بیکار مونده . اگه از این تبدیلهایی که از اون 2تا خروجی usb3.0 میگیرن وصل کنم میتونم روی هر کدوم از اون خروجی ها یدونه از اینا رو سوار کنم؟ البته فقط میخوام ازش خروجی برای کارت DVB S2 و یه کارت صوتی بگیرم.منظورم اینه چیزی قرار نیست پردازش بشه و کار سنگینی انجام بشه در حد یه خروجی PCIe x1 هم بهم بده کافیه . میشه اینکار رو کرد؟؟

چون من بشدت محدودیت فضای pcie دارم . 

دو تا گرافیک دارم که خوب هر کدوم 2تا اسلات یعنی 4 اسلاتم رو گرفتن . یدونه کارت تاندربولت . یدونه کارت M2 و یدونه هم کارت کپچر که البته یکی دیگم روش سوار میشه ولی خوب اونو گذاشتم اسلات آخر Pcie . 

نمیدونم دقیق تونستم منظورم و برسونم یا نه . از یه پورت usb3 روی مادربورد که به پنل جلویی 2 دوتا پورت usb3 اضافه میکنه اگه من این پورتهایی که به ورودی USB این رایزر اضافه میشه رو به USB3 خارج کیس وصل کنم میشه ازش استفاده کرد؟؟؟

لینک به دیدگاه

از این نسخه 2 و 3 که میگید 

عکسی دارید ؟ 

قیمت اونا ؟

لینک به دیدگاه

در 32 دقیقه قبل، sepehrariaee گفته است :

یه سوال داشتم

من یه پورت usb 3.0 روی مادربرد (نه پنل پشتی اش) دارم که بیکار مونده . اگه از این تبدیلهایی که از اون 2تا خروجی usb3.0 میگیرن وصل کنم میتونم روی هر کدوم از اون خروجی ها یدونه از اینا رو سوار کنم؟ البته فقط میخوام ازش خروجی برای کارت DVB S2 و یه کارت صوتی بگیرم.منظورم اینه چیزی قرار نیست پردازش بشه و کار سنگینی انجام بشه در حد یه خروجی PCIe x1 هم بهم بده کافیه . میشه اینکار رو کرد؟؟

چون من بشدت محدودیت فضای pcie دارم . 

دو تا گرافیک دارم که خوب هر کدوم 2تا اسلات یعنی 4 اسلاتم رو گرفتن . یدونه کارت تاندربولت . یدونه کارت M2 و یدونه هم کارت کپچر که البته یکی دیگم روش سوار میشه ولی خوب اونو گذاشتم اسلات آخر Pcie . 

نمیدونم دقیق تونستم منظورم و برسونم یا نه . از یه پورت usb3 روی مادربورد که به پنل جلویی 2 دوتا پورت usb3 اضافه میکنه اگه من این پورتهایی که به ورودی USB این رایزر اضافه میشه رو به USB3 خارج کیس وصل کنم میشه ازش استفاده کرد؟؟؟

خیر این رابط pcie 1x هست به pcie 16x  از طریق کابل usb3 اگر pcie1x دارین رو مادربرد میتونید اونجا وصل کنید

لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، Shahr0kh گفته است :

از این نسخه 2 و 3 که میگید 

عکسی دارید ؟ 

قیمت اونا ؟

تو همون لینکی که گذاشتن هست  قبلن از نسخه های ورژن 2 و 3  استفاده کردم تجربه بنده این بود هنگی  زیاد بود و  پایدار نبود ولی تو نسخه 6  مشکلاتش رفع شده

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، kooroshalizadeh گفته است :

برای ماین هست عزیز نه مصرف خونگی

ما که برای سومین و چهارمین کارت جا نواریم مصرف خونگی هم میکنیم ازش! 

در 13 ساعت قبل، Meysamakb گفته است :

رو کارایی کارت تاثیر نمیذاره ؟

نه زیاد 

ولی قطعا به خوبی اتصال مستقیم نخواهد بود

یک عدد رایزر از دوست گرامیمون خریداری شد (البته یکم قیمت بالاتر) 

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...