رفتن به مطلب

نظر دوستان در مورد Cooler Master Devastator II Keyboard + Mouse

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام لطف کسی تجربه استفاده از این کیبورد رو دارد رو در اختیار بگذارد 

کیبورد میکانیکی  تا 100 تومان چیزی برای خرید است 

هر پیشنهادی دیگر دارید ممنون می شوم اعلام کنید 

http://lioncomputer.ir/product/9078/کیبورد+و+موس+کولر+مستر+Devastator+II/

ویرایش شده توسط dotsis
لینک به دیدگاه

`سلام
من این باندلو دارم

مکانیکی نیست موقع تایپ کردن(مثلا) حس مکانیکی رو میده

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، mrp7 گفته است :

`سلام
من این باندلو دارم

مکانیکی نیست موقع تایپ کردن(مثلا) حس مکانیکی رو میده

مکانیکی  پس چی هست شما راضی هستید ؟

لینک به دیدگاه

مثل یک کیبرد گیمینگ معمولی هست

من راضی هستم اما گرونه انتخاب های ارزونتری هم هستش

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، mrp7 گفته است :

مثل یک کیبرد گیمینگ معمولی هست

من راضی هستم اما گرونه انتخاب های ارزونتری هم هستش

شما چی پیشنهاد می دهید؟

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

http://lioncomputer.ir/product/7316/کیبورد+گیمینگ+A4tech+Bloody+B318/

http://lioncomputer.ir/product/8249/کیبورد+گیمینگ+A4tech+B188/

http://lioncomputer.ir/product/10984/کیبورد+گیمینگ+A4tech+Bloody+B830/

مورد دومی رو تو شرکت استفاده میکنم خیلی نرم و کار راه اندازه (از نظر من از کولرمستر هم راحتره)

مورد سومی رو تو اینترنت رویو هاشو دیدم مورد خوبی هست

مورد اولی را کار نکردم اما فکر کنم با مدل دومی کلیداش یکی باشه (تفاوت ظاهری داره)

لینک به دیدگاه

البته بوجه رو مشخص کنید بهتر میشه نظر داد 

من حدود 100 در نظر گرفتم

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، mrp7 گفته است :

البته بوجه رو مشخص کنید بهتر میشه نظر داد 

من حدود 100 در نظر گرفتم

ممنون اما اینها خیلی بیشتر از 100 تومان است

لینک به دیدگاه

با این قیمت دنبال کیبرد با سوییچ های مکانیکی که نباشین اصلا ... این سوییچا ذاتا گرون هستن و بر اساس نوع کاربردای خاصی دارن...

شما بهتره تو تین رنج قیمت و اگه بتونید هزینه کنید یک مقدار رنج بالاتر دنبال کیبردایی باشید که anti ghosting دارن و کلیدایی با عمق مناسب و نرم دارن ( بازخورد از طریق صدا یا کلیدای سنگین تر و.... مال کیبرد های مکانیکی با سوییچ های مرغوب تر هستن)

لینک به دیدگاه

در 46 دقیقه قبل، Over voltage گفته است :

با این قیمت دنبال کیبرد با سوییچ های مکانیکی که نباشین اصلا ... این سوییچا ذاتا گرون هستن و بر اساس نوع کاربردای خاصی دارن...

شما بهتره تو تین رنج قیمت و اگه بتونید هزینه کنید یک مقدار رنج بالاتر دنبال کیبردایی باشید که anti ghosting دارن و کلیدایی با عمق مناسب و نرم دارن ( بازخورد از طریق صدا یا کلیدای سنگین تر و.... مال کیبرد های مکانیکی با سوییچ های مرغوب تر هستن)

می تونید یک چند مدل پیشنهاد بدهید

لینک به دیدگاه

با وجود موجود نبودن خيلي از مدلا و قيمت گذاري بالآي برند هاي مطرح تر اگر بتونيد Asus cerberus رو تهيه كنيد گزينه مناسب هست و امتحان خودشو هم پس داده.

لینک به دیدگاه

من این باندل دارم

کیبوردش بد نیست اما موسش افتضاحه مثل اتوبوس میمونه خیلی بلنده

لینک به دیدگاه

من همين كمبو ولى رنگ ست آبيشو دارم از نظر كار كردن و تايپ كردن فوق العادست و كلا كيفيت ساختش هم مناسبه ولى طبق تجربه اى كه داشتم به موارد زير اشاره كنم هم منفى هم مثبت

1. برند يه شركت معتبر بودن و داشتن گارانتى مناسب و شركت معتبرى مثل آواژنگ

2. كيفيت طراحى زيبا و ست بودن با موس ، قوطى يا همون باكس و جعبه شكيل و داشتن كابلهايى بسيار بلند (هم براى موس هم براى كيبورد به قدرى بلند كه خيالتون بيش از حد تخت ميشه)

3. بدنه مات كه باعث ميشه مقدارى زود كثيف بشه و آشغال و گردو غبار جذب كنه

4. سهولت كاربرد (خصوصاً براى تايپيست كه جاى دكمه ها رو بلد باشه) و سخت بودن كاربرد براى اونى كه حتماً براش حروف فارسى مهم باشه چون حروف فارسى نداره (البته خودم از دسته اول هستم نه دوم... )

5. روشن و خاموش كردن LED هاى كيبورد فقط با يك دكمه بدون نياز به نرم افزارى يا دانش خاصى ــــــــــــــــــ  وقتى سيستم رو روشن و خاموش ميكنيد اين حالت اتوماتيك نيست و يمقدارى روى اعصابه درسته يك دكمه هست ولى من وقتى سيستم رو روشن ميكنم دوس دارم خودش يه حافظه اى داشته باشه و با روشن كردن سيستم LED هاش دوباره بياد نه اينكه من از اول همون دكمه رو بزنم براى روشن كردنش ــــــــــــــــ نداشتن تنظيم نور حالا نخواستيم 16 مليون رنگ باشه لا اقل همون يه رنگى كه داره بشه نورش رو كم و زياد كنى يا اينكه نورش خيلى هم بالا نيست بهتر ميبود كه بالاتر باشه اين حالت وقتى بيشتر ميره رو اعصاب كه كيبورد مثل روز اول نو نباشه اونوقته كه به وضوح روز اول نوشته هاى روى كليدها معلوم نميشن....

6. قيمت بالاى اين باندل نسبت به اينكه از محدوده 150 به 200 ظرف چند ماه رسيد (و البته كم ياب بودنش تو بازار كه بيشتر وقتها ناموجود هم ميشد)

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...