رفتن به مطلب

MSI GTX 1060 GAMING X 6GB

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام  

این کارت برای یکی از دوستان بنده که نویسنده سخت افزار سایت  sakhafzarmg.com می باشد که فقط برای بررسی سخت افزاری روی سیستم نصب کرده و برای فروش برای بنده ارسال کرده. 

موقع ارسال گرافیک برای بنده درباره باز شدن گرافیک به من نگفتند ولی وقتی به دستم رسید اون بر چسبی که روی یکی از پیچ ها هست با اچار سوراخ شده . عکس های زیر 
فن های کاملا بی صدا تا 60 درجه فن ها خاموش بعد 60 درجه روشن میشه 
گارانتی تا 2019/3/7   

به احتمال قوی به دلیل سوراخ بودن برچسب گارانتی کارت رو گارانتی قبول نمی کنه. 

قیمت پایین هم به همین دلیل هست.

gpuz  در بازی Batman Arkham Knight به مدت 40 دقیقه قرار داده شد.    

به دلیل یک بار سرم کلاه رفته دیگه هر گونه مبادله فقط از طریق سیستم لیون انجام میشه. 

هزینه ارسال با خریدار 

فروش 1150 

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

44.JPG

8.jpg

66.jpg

ویرایش شده در 22 بهمن توسط ٌWanheda

ویرایش شده توسط ٌWanheda
لینک به دیدگاه

خداییش قیمتش منصفانه است. من یک ماه پیش همین مدلو خریدم 1280. الان که این قیمتو دیدم اصن پشیمون شدم

ویرایش شده توسط sina-sh
لینک به دیدگاه

در 30 دقیقه قبل، sina-sh گفته است :

خداییش قیمتش منصفانه است. من یک ماه پیش همین مدلو خریدم 1280. الان که این قیمتو دیدم اصن پشیمون شدم

وضعیت گارانتیش همینطور بود؟;)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام دوست گرامی

بنده از شهرسخت افزار هستم و ادعای شما قویاً تکذیب میشه.

دقیقاً بفرمایید از کی گرفتین کارت رو و چه کسی داده شما تاپیک کنید؟

ویرایش شده توسط خبات کریمی
لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، خبات کریمی گفته است :

سلام دوست گرامی

زیاد خدتون رو ناراحت نکنید فشار خونتون میره بالا

برای فروش کالا نیاز به دروغ نمیبینم که بخوام به دوستان بگم  فقط اشتباه تایپی بود رفع شد.

بفرمایید نویسنده  مقاله زیر از دوستان عزیز بنده هستند. 

https://www.sakhtafzarmag.com/کارت-گرافیک/11738/بررسی-اختصاصی-اژدهای-قرمزی-که-فریم-ها-را-کشت-msi-gtx-1080-gaming-x-8-gb

ویرایش شده توسط ٌWanheda
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 11 دقیقه قبل، ٌWanheda گفته است :

زیاد خدتون رو ناراحت نکنید فشار خونتون میره بالا

برای فروش کالا نیاز به دروغ نمیبینم که بخوام به دوستان بگم  فقط اشتباه تایپی بود رفع شد.

بفرمایید نویسنده  مقاله زیر از دوستان عزیز بنده هستند. 

https://www.sakhtafzarmag.com/کارت-گرافیک/11738/بررسی-اختصاصی-اژدهای-قرمزی-که-فریم-ها-را-کشت-msi-gtx-1080-gaming-x-8-gb

این کارت 1080 است نه 1060؟ این آقایی هم که لینک دادین هیچ وقت کارت 1060 بررسی نکردن. ضمناً با ایشون هم تماس میگیریم و بررسی میکنیم....
اتفاقا خیلی هم حساسیم روی این موضوع و حتماْ با مدیریت فروم در میون گذاشته میشه.

کار شما مصداق بارز فریب و ریاکاری است.

لینک به دیدگاه

سلام .

اخوی واسه چی پیچ باز شده که برچسب سوراخ بشه.مگه با ln2 آور شده.جسارتا کدوم آدم عاقلی این کارو کرده.در واقع قیمتتون هم خیلی پایین نیست.تقریبا با کارت گارانتی دار تو یه مایه قیمت زدید.

ویرایش شده توسط blooder
لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، خبات کریمی گفته است :

این کارت 1080 است نه 1060؟
اتفاقا خیلی هم حساسیم روی این موضوع و حتماْ با مدیریت فروم در میون گذاشته میشه.

مطمئن تمام پیچ ها باز شده , حتی  پیچهای پلیت هم جای پیچ گوشتی روی پیچها دارن. حالا چرا گرافیکی ک گارانتی داره و حرارتش زیر 68 درجه هست حتی با اور کلاک رو باز میکنن ؟ نمیدونم

ویرایش شده توسط behruz
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

در 16 دقیقه قبل، behruz گفته است :

مطمئن تمام پیچ ها باز شده , حتی پلیت هم جای پیچ گوشتی روی پیچها هست. حالا چرا گرافیکی ک گارانتی داره و حرارتش زیر 68 درجه هست حتی با اور کلاک رو باز میکنن ؟ نمیدونم

در 18 دقیقه قبل، blooder گفته است :

سلام .

اخوی واسه چی پیچ باز شده که برچسب سوراخ بشه.مگه با ln2 آور شده.جسارتا کدوم آدم عاقلی این کارو کرده.

این کارت نمونه میدیاست و برای اولین بار اواخر آبان ماه توسط بنده برای بررسی و تهیه عکس باز شده (کارت توسط دفتر msi ایران در اختیار بنده قرار گرفته بود). در نهایت کارت هم پس داده شد.

طبق استعلام ما از دفتر msi ایران، این کارت طی یک رویداد به ایشون یا هر کس دیگه ای "جایزه " داده شده اما ایشون برای توجیه اینکه چرا کارت باز شده و گارانتی نداره  گفتند توسط شهرسخت افزار برای فروش به ایشون داده شده که کاملاً خلاف واقع بود. حالا که ما تکذیب کردیم به شخص دیگری از وب سایت همسایه نسبت دادند .

ظاهراً ایشون بعد دریافت جایزه پرسیدن چرا کارت باز شده و نو نیست، بهشون گفتن نمونه میدیاست و توسط شهرسخت افزار (ما) باز شده اما اومدن یه داستان دیگه گفتند:

عکس زیر به خوبی بیانگر ماجراست.

Capture66.thumb.PNG.809c7ae9c9b30514c2d6a40edf63987a.PNG

قطعاً از مدیریت محترم لیون کامپیوتر درخواست میکنیم به این موضوع رسیدگی کنند تا دیگه جرات نکنن با آبروی مجموعه ای یا حتی یک شخص بازی کنند.

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، خبات کریمی گفته است :

این کارت نمونه میدیاست و برای اولین بار اواخر آبان ماه توسط بنده برای بررسی و تهیه عکس باز شده (کارت توسط دفتر msi ایران در اختیار بنده قرار گرفته بود). در نهایت کارت هم پس داده شد.

طبق استعلام ما از دفتر msi ایران، این کارت طی یک رویداد به ایشون یا هر کس دیگه ای جایزه داده شده اما ایشون برای توجیه اینکه چرا کارت باز شده و گارانتی نداره به دروغ گفتند توسط شهرسخت افزار برای فروش به ایشون داده شده که کاملاً خلاف واقع بود. حالا که ما تکذیب کردیم به شخص دیگری از وب سایت همسایه نسبت دادند که اتفاقا اون هم به آسانی قابل استعلام و زیر 5 دقیقه دیگه استعلام میگیریم.

ظاهراً ایشون پرسیدن چرا کارت جایزه باز شده و نو نیست، بهشون گفتن نمونه میدیاست و توسط شهرسخت افزار (ما) باز شده اما به دروغ اومدن یه داستان دیگه گفتند:

عکس زیر به خوبی بیانگره.

Capture.thumb.PNG.8b7f13aeba65ca7f516f3e06a48bedbe.PNG

چ ادم هایی پیدا میشنا عجباااا

لینک به دیدگاه

چه کاری بود! خب از اول راستشو میگفتین قطعا به نحو احسن  فروش میرفت

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 10 دقیقه قبل، packman گفته است :

حالا کار دوستمون بماند

ولی دفتر msi چه نامرده

کارتیو که داده 100 تا دفتر برای تست  (که معمولا تست ها و شرایط خوبی هم پیش روی اینگونه کارت ها نیست) به عنوان جایزه دادن این بنده خدا !

کارت شما باز شده دوست عزیز و احتمالا با وجود داشتن کارت گارانتی ، گارانتی نداره (ببری شرکت میزنن زیرش البته اگه خراب بشه)

در هر صورت کار خوبی نکردین دوست عزیزمونو در سخت افزار ،دوست خودتون جا زدید

امیدوارم تاپیک پاک بشه و ایندفعه یه تاپیک با صداقت بیشتر زده بشه

راستی مطمئن باشید این کارت فقط تو سخت افزار تست نشده و توسط دفترهای متعددی تست  شده (این کارت دست به دست میشه بین دفتر های مختلف سخت افزاری و تست و باز میشه)

از خبات عزیز هم تشکر میکنم برای پیگیری

سلام دوست گرامی

اون موقع تصور نمیکنم 1060 تو بازار موجود بوده باشه و اهدای سمپل اولیه که قبل فروش جهانی برای میدیا ها میاد توجیه پذیره. در واقع میشه گفت همه شرکت ها از این کارا می کنن و چندان نمیشه خرده گرفت.

ضمن اینکه تا جایی که اطلاع داریم فقط دست ما اومده بود و تقریباً هیچ نقص و مشکلی پیدا نکرد.

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، خبات کریمی گفته است :

سلام دوست گرامی

اون موقع تصور نمیکنم 1060 تو بازار موجود بوده باشه و اهدای سمپل اولیه که قبل فروش جهانی برای میدیا ها میاد توجیه پذیره. در واقع میشه گفت همه شرکت ها از این کارا می کنن و چندان نمیشه خرده گرفت.

البته که خیلی قبل تر از اواخر آبان ماه این کارت موجود بود تو بازار ایران همراه گارانتی (اواخر شهریور)

و در واقع این مدیا پس از ورود گسترده کارت به ایران در اختیار سخت افزار قرار گرفته(خیلی هم نمیشه سمپل دونستش)

اما به قول شما این کار دفتر  msi  طبیعیه 

قبول دارم

لینک به دیدگاه

گفتم اشتباهی به جای سایت sakhafzarmg سایت  شهر سخت افزار معرفی شد که اصلاح شد . 

اگه کسی برای استفاده میخواد کارتو قیمت همینه و اینجا رو تبدیل به بحثهای مورد علاقتون تبدیل نکنید. 

قیمت همینه مغازه داره  به من ۱۰۵۰ قیمت دادن برای خرید.

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، خبات کریمی گفته است :

سلام دوست گرامی

واسه اون دسته از دوستانی که با اقا خبات اشنایی ندارن میگم:

ایشون {خ کریمی} خلیفه ی خودخوانده ی شهر سخت افزار هستن و صد در صد صحبت هاشون تایید میشه.

و من الله توفیق

لینک به دیدگاه

یه عده از افراد کلا دنبال حاشیه هستن. من این کارتو هدیه گرفتم و هیچ اطلاعی ندارم که بعد از فروش چه اتفاقی برای کارت افتاده. سالمه یا سالم نیست. این رو هم در نظر داشته باشید که این کارت فقط یک بار استفاده شده اون هم در شو روم ام اس آی پس بیان این که این کارت بررسی شده کاملا تکذیب میشه پس لطفا جو گیر نشین و به هم برچسب نزنید خصوصا شما دوست عزیز!!. ولی این که این آقا اسم دو وب سایت رو برای فروش یک کارت مطرح کنه کار جالبی نیست و به کسی هم ربط نداره که کارت قبلا دست چه کسی بوده مخصوصا همین آقای فروشنده. 

لینک به دیدگاه

سلام خدمت دوستان عزیز 

این کارت  در  همایش مشترک  MSI  و گرین به برنده مسابقات  گیمینگ  اهدا شد . برنده این کارت  جناب  مظفری بودند  که خوشبختانه  در این تاپیک  حاضر شدند و  آکبند بودن و صحت کار را  تایید کردند . همچنین استارتر محترم   مورد دیگری هم در رابطه با مجموعه شهر سخت افزار مطرح کردند که  نماینده محترم این سایت  هم  به درستی تکذیب کردند .

شرکت MSI  در هیچ شرایطی  کارت گرافیک یا قطعه ای  دیگری  که به منظور بررسی استفاده شده است  برای  جوایز همایش ها  در  نظر نمی گیرد . 

لینک به دیدگاه

درود دوستان گرامی

به دلیل عدم شفافیت استارتر برای فروش این کالا این تاپیک قفل شد

با سپاس

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...