رفتن به مطلب

مشاوره برای خرید سیستم رندرینگ، کار گرافیکی تا 20 میلیون

اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود، یکی از دوستان قصد خرید سیستم گرافیکی تا 20 میلیون رو داره. اگر پیشنهادی دارید محبت کنید ببینیم چه میشه. فقط هم برای کارهای گرافیکی میخوان و بازی نه.

لینک به دیدگاه

سیستم پای امضای خودم رو پیشنهاد میکنم . 

البته برای اینکه هزینه تون کمتر بشه میتونین ssd های 850 رو حذف کنین و یدونه حافظه M2 بگیرین . ولی همینی که خودم دارم واقعا عالیه و تست که کردم با 950 اش حداقل تفاوت خاصی نداره . شاید با 960 فرق داشته باشه . 

خودم این سیستم رو دارم و واقعا راضیم ازش .

لینک به دیدگاه

سلام. 
از اونجا که نوشتید رندر های گرافیک محور دارید ، گرافیکتون رو بهتره از سری quadro بردارید :

متاسفانه پردازنده و کارت گرافیک مورد نظر رو لیون نداره ، برای همین باید از ... خرید کنید :

پردازنده : AMD R7 1800X
گرافیک : Nvidia Quadro P5000 16Gb

البته تقریبا 4میلیون و 500 هزار تومان اضافه میاد ، که به نظرم بهتره کیس ، کولر ، رم و مین بهتر بردارید

2.PNG

لینک به دیدگاه

البته یه پیشنهادم دارم

مادربرد رو اینو بردارین . از آریا کامپیوتر . بسیار خوش قیمت و مناسب. 

MB: Asus X99 E 10G WS

گرافیک هم دو تا 1080ti رو SLI ببند . 

و یه پیشنهاد دیگه میتونین زئون 2699 V4 ببندین ولی از ایران نگیرین از دوبی با قیمت حدود 2000 دلار که حدود 7.5 میلیون در میاد ولی تو ایران 11.5 قیمت خورده . مطمئن باش چیزی نیست که دیگه از پسش برنیاد !!!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...